poster

Zase bude fajn

 • USA

  Get Well Soon

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 95 min

Režie:

Justin McCarthy

Scénář:

Justin McCarthy

Hudba:

Ric Markmann

Kostýmy:

Jill Newell
(další profese)
 • zdenny
  *

  Takový film typu "znouzectnost", kdy v televizi nic jiného není, ale vy se přest chcete na něco podívat. Roztříštěná komedie o pár pitomých postavách, které k sobě tak nějak hledají cestu. Žádná legrace, přihlouplý děj a stupidní dialogy. Jedna hvězda za to, že jsem neusnul.(1.3.2012)

 • Bláža
  **

  Další potvrzení toho, že nezávislý film nerovná se kvalita. Komedie z prostředí showbussinesu kterou drží nad vodou jen Vincent Gallo. Film dojíždí na neuvěřitelně slabý scénář. Nejenom že chybí jakékoliv pointy k vtipům, ale proč ještě musí scénárista neustále zdůrazňovat některé pasáže, ve snaze udělat z nich zapamatováníhodné hlášky? Ukradenej pes Matthew Brodericka, Sex ve městě a Courtney Cox – to všechno víc jak třikrát za minutu. Tam kde je hluché místo, nasadí se nějaká finesa s formou (jumping cutu uprostřed statických obrazů si divák užije až až). Po skončení filmu mě napadlo jediné: Za co?(12.1.2006)

 • Pavlík
  **

  09. 02. 2010 (50.); film, na který brzy zapomenu(10.2.2010)

 • Triny
  *

  Jsem báječná jsem úžasná - vydržela jsem až do konce, ale jen kvůli Vincentovi...:P(17.4.2010)

 • Tommassi3
  ***

  "Líbí se mi !! Je milej.." - "Co ?? Vypadá jak Charlie Manson !!" ;)(27.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace