Zase bude fajn

David Leonard

Kostýmy:

Jill Newell
  • Pavlík

09. 02. 2010 (50.); film, na který brzy zapomenu(10.2.2010)

• Triny

Jsem báječná jsem úžasná - vydržela jsem až do konce, ale jen kvůli Vincentovi...:P(17.4.2010)

• Chrysopras

To jsem takhle přepínal kanály a najednou na mě kouká Vincent. Plus CC. Řikám si, že by to mohlo být zajímavý. No, nestalo se. Bizarní love story, která ale moc nefunguje. Škoda(3.3.2012)

"Líbí se mi !! Je milej.." - "Co ?? Vypadá jak Charlie Manson !!" ;)(27.3.2015)

Velmi netradiční romantická komedie balancující občas na hranici crazy, která však nejspíš tak trochu střílí mimo divácké skupiny. Pro většinové publikum bude příliš „nezávisle“ divná, pro menšinové vyznavače nezávislé tvorby zase příliš povrchní. Je však vystavěná na dobrém námětu, plná výborných nápadů, nečekaných zvratů, zábavně ztřeštěných situací i dialogů, na druhou stranu však příliš afektovaná a často zakopávající o zbytečné scény i protahované dialogy. Bobby je solidní zoufalec a sebevrah pronásledovaný navíc zábavně důslednou smůlou, vedlejší zápletka se psem Matthewa Brodericka je vtipnou odbočkou. Vincent Gallo není jako Bobby špatný, ale Courtney Cox ho ve většině scén přehrává a možná ji konečně začnu brát vážně. A docela dobře si dovedu představit povedený remake.(11.7.2011)