Zase bude fajn

Ric Markmann

Kostýmy:

Jill Newell
  • zdenny

Takový film typu "znouzectnost", kdy v televizi nic jiného není, ale vy se přest chcete na něco podívat. Roztříštěná komedie o pár pitomých postavách, které k sobě tak nějak hledají cestu. Žádná legrace, přihlouplý děj a stupidní dialogy. Jedna hvězda za to, že jsem neusnul.(1.3.2012)

• Bláža

Další potvrzení toho, že nezávislý film nerovná se kvalita. Komedie z prostředí showbussinesu kterou drží nad vodou jen Vincent Gallo. Film dojíždí na neuvěřitelně slabý scénář. Nejenom že chybí jakékoliv pointy k vtipům, ale proč ještě musí scénárista neustále zdůrazňovat některé pasáže, ve snaze udělat z nich zapamatováníhodné hlášky? Ukradenej pes Matthew Brodericka, Sex ve městě a Courtney Cox – to všechno víc jak třikrát za minutu. Tam kde je hluché místo, nasadí se nějaká finesa s formou (jumping cutu uprostřed statických obrazů si divák užije až až). Po skončení filmu mě napadlo jediné: Za co?(12.1.2006)

• Pavlík

09. 02. 2010 (50.); film, na který brzy zapomenu(10.2.2010)

• Triny

Jsem báječná jsem úžasná - vydržela jsem až do konce, ale jen kvůli Vincentovi...:P(17.4.2010)

"Líbí se mi !! Je milej.." - "Co ?? Vypadá jak Charlie Manson !!" ;)(27.3.2015)