Zase bude fajn

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Jill Newell
  • zdenny

Takový film typu "znouzectnost", kdy v televizi nic jiného není, ale vy se přest chcete na něco podívat. Roztříštěná komedie o pár pitomých postavách, které k sobě tak nějak hledají cestu. Žádná legrace, přihlouplý děj a stupidní dialogy. Jedna hvězda za to, že jsem neusnul.(1.3.2012)

• Pavlík

09. 02. 2010 (50.); film, na který brzy zapomenu(10.2.2010)

• rikitiki

Divný film se spoustou zbytečných řečí. /5. 8. 11./(5.8.2011)

• Hepy13

Film který je špatný snad ve všech směrech. Hodně nevydařený pokus o romantické drama, které má mít ještě k tomu údajně komediální prvky, jak jsem se později dozvěděl z popisu. Dokonce i Courtney Cox byla špatná a nesympatická. Taky jsem vůbec nepochopil jakej smysl měli ve filmu ty "dementi". Štvali mě všechny postavy, když k tomu ještě přiřadíme nudné dialogy, tak mi z toho vychází, že moc horších filmů jsem v životě neviděl.(2.5.2012)

Velmi netradiční romantická komedie balancující občas na hranici crazy, která však nejspíš tak trochu střílí mimo divácké skupiny. Pro většinové publikum bude příliš „nezávisle“ divná, pro menšinové vyznavače nezávislé tvorby zase příliš povrchní. Je však vystavěná na dobrém námětu, plná výborných nápadů, nečekaných zvratů, zábavně ztřeštěných situací i dialogů, na druhou stranu však příliš afektovaná a často zakopávající o zbytečné scény i protahované dialogy. Bobby je solidní zoufalec a sebevrah pronásledovaný navíc zábavně důslednou smůlou, vedlejší zápletka se psem Matthewa Brodericka je vtipnou odbočkou. Vincent Gallo není jako Bobby špatný, ale Courtney Cox ho ve většině scén přehrává a možná ji konečně začnu brát vážně. A docela dobře si dovedu představit povedený remake.(11.7.2011)