Zase bude fajn

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Jill Newell
  • zdenny

Takový film typu "znouzectnost", kdy v televizi nic jiného není, ale vy se přest chcete na něco podívat. Roztříštěná komedie o pár pitomých postavách, které k sobě tak nějak hledají cestu. Žádná legrace, přihlouplý děj a stupidní dialogy. Jedna hvězda za to, že jsem neusnul.(1.3.2012)

• Chrysopras

To jsem takhle přepínal kanály a najednou na mě kouká Vincent. Plus CC. Řikám si, že by to mohlo být zajímavý. No, nestalo se. Bizarní love story, která ale moc nefunguje. Škoda(3.3.2012)

• SallyZen

Vincent Gallo mi je nesympatický a sem se vůbec nehodil. Za tím si budu stát, protože co předvedl mi bylo proti srsti. Vlastně jelikož byl hlavní herec, tak mi znechutil celých 95 minut. Monika byla vcelku dobrá. Ale i tak to není ani na jednu hvězdu. Zbytek herecké grupy hrůza. 10%(4.8.2011)

• Pavlík

09. 02. 2010 (50.); film, na který brzy zapomenu(10.2.2010)

• Triny

Jsem báječná jsem úžasná - vydržela jsem až do konce, ale jen kvůli Vincentovi...:P(17.4.2010)