Míša Kulička (TV seriál)

Libuše Koutná

Předloha:

Josef Menzel (kniha)

Jan Němeček

10/10 Kult meho detstvi - uz aby to nekdo vydal na DVD a ja se na to mohl zase podivat...(9.1.2008)

• Maemi

Jako malá jsem to nesnášela. V hlavní roli hloupoučký, naivní Míša, co v jednom kuse hledá maminku. Bez něčeho takového bych se klidně obešla.(23.7.2008)

• Aaron.

Když jsem byl malej tak jsem se u toho bál...teda aspoň co si pamatuju jeden díl. Tak hodnotím dvěma hvězdičkama, protože to pro mě jako pro dítě nebylo dobrý xD(22.8.2012)

Míši mi bylo opravdu někdy hodně líto, hlavně když ztratil maminku, to jsem probrečel celý den, i když ji nakonec našel.(26.8.2007)

Úžasný rozprávkový seriál o medvedej rodinke. Keď ma chcete dostať na "bábkový" príbeh, použite Miška Gulôčku...:))(22.8.2007)

• - Film byl natočen na motivy série knih „Míša kulička“, jejíž první díly vyšly v roce 1940 a na které jejich autor Josef Menzel díky úspěchu navázal dalšími pokračováními. (Zdroj: ČSFD.cz)