Míša Kulička (TV seriál)

Předloha:

Josef Menzel (kniha)

Jan Němeček
  • Aaron.

Když jsem byl malej tak jsem se u toho bál...teda aspoň co si pamatuju jeden díl. Tak hodnotím dvěma hvězdičkama, protože to pro mě jako pro dítě nebylo dobrý xD(22.8.2012)

Čekal na mě v telce vždycky když jsem přišel ze školky. Na to se nezapomíná.(5.7.2010)

10/10 Kult meho detstvi - uz aby to nekdo vydal na DVD a ja se na to mohl zase podivat...(9.1.2008)

Úžasný rozprávkový seriál o medvedej rodinke. Keď ma chcete dostať na "bábkový" príbeh, použite Miška Gulôčku...:))(22.8.2007)

Jelikož jsem jako dítě neměl na co koukat, tak se mi dostaly tyhle příhody před hledí a do mého vnímání, takže jsem na to koukal náhodně. Nějak extra jsem si Míšu Kuličku neoblíbil, bylo mi jasné, že jde o umělou postavičku, která nemá moc společného s životem medvědů. A asi to byl ten důvod, že jsem nejdříve poznal skutečné medvědy, a až potom se díval na Míšu Kuličku, a tím pádem jsem se na něho díval už nedůvěřivě. Loutkový film jsem v tomhle stylu moc nemusel, víc mě zajímaly animované příběhy, například "Kluk z plakátu".(21.3.2014)

• - Film byl natočen na motivy série knih „Míša kulička“, jejíž první díly vyšly v roce 1940 a na které jejich autor Josef Menzel díky úspěchu navázal dalšími pokračováními. (Salzburg1756)