poster

Není houba jako houba (TV film)

Komedie / Pohádka

Česko, 1996, 71 min

 • NinadeL
  *****

  Zábavně přeslazená pohádka klasičky tohoto žánru. To jsou samé tvářičky a pusinky, no, člověk si pošmákne.(18.8.2013)

 • honz
  ***

  Příjemná televizní pohádka. Dívka Líza je závistivou Bertou obviněna z krádeže, ale pravda nakonec vyjde najevo a Berta je vytrestána. Dobré herecké obsazení (s výjimkou Martina Zounara).(9.1.2012)

 • UncleG
  ***

  No, jo. Televizní břečka jak vyšitá. Na druhou stranu obsahuje hned dvě porce erotizujícího girl-fightu mezi Klárou Polertovou a Elsnerovic Andrej. V druhé rvačce dojde dokonce na krutopřísnej spanking... trhání kuchařskejch zástěr, box v hořčici a konečně i full frontal nudity. No dobře, kecám. Ale představa je to přinejmenším příjemná.(9.1.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Václav je hodnej člověk, ale Jindřich má zas hospodu a krásnej knír !!" ;) Mykologův vlhký sen !! ;) Jedna je kleptomanka, druhá hyperfagička, třetí se jmenuje Helena Sýkorová a píše navýsost zajímavé a originální scénáře.. A že jsou ty ženské prazvláštní stvoření, jen dokazuje tahle zdařilá poloexteriérní inscenace s pohádkovými motivy a ryze českým prostředím Vlasty Janečkové, která zase trpí prazvláštní obsesí spojenou s mužskými vousy..;) V důsledku velká rutina, byť velmi příjemná..(11.9.2016)

 • Mariin
  *****

  Roztomilá svěží pohádka s pohlednými děvčaty a stylizovanými maloměstskými postavičkami. Správné tradiční principy, jak je u Vlasty Janečkové obvyklé.(8.1.2012)

 • - Námět na pohádku se v roce 2012 pod názvem „Amanitky už letos nerostou“ dočkal také rozhlasové podoby. (Přemek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace