Nukleární cíl

Nuclear Target

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2005, 92 min

• Chrustyn

Wesley Snipes a další z jeho řady akčňáků, který nemá čím zaujmout.(23.12.2012)

• Andersis

Pane bože v to mám hroznej maglajz. Na jednu minutu sem si musel odskočit a už sem nevěděl co se tam vlastně děje. Celý film mi svým stylem natáčení scén a včeho možného připomínal film Vnitřní nepřítel.(17.5.2009)

• Jamal

Takovej trošku béčkovej film, s trošku lepšími efekty a dražším rozpočtem (( ::(10.1.2007)

Opět se zde nacházejí naše staré známé záběry z filmu ŽELEZNÝ OREL 1 a dokonce což mě dost překvapilo i z filmu TOP GUN. Ale jinak ucházející film - doplněný skvělou hudbou, řekl bych ... jeden z lepších co v současné době W. Snipes točí.(27.8.2008)

• mzss1

Film postrádá atmosféru, větší akci, nápady a hudbu. Jinač by to šlo, nápad se tu najde, příběh taky i záporáci nejsou špatný, ale rpostě tohle bylo takové nedotažené, nemastneé, neslané. Škoda, že se Wesley Snipes upisuje do podobných filmů. Filmy se Seagalem, Lundgrenem a Van Dammem se mi líbí o dost víc teda. Takže tento film hodnotím tak na 40% = **(23.10.2012)