poster

Nukleární cíl

 • USA

  The Marksman

 • slovenský

  Nukleárny cieľ

 • anglický

  Nuclear Target

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2005, 92 min

 • Falko
  *

  Mam rad akcne filmy, ale tento ma neskutocne nudil. Pred par rokmi som mal Wesleyho celkom rad a s Woodym Harrelsonom zohrali celkom dobre dvojky v par inych filmoch, napriklad BILI MUZI NEUMEJI SKAKAT (1992) alebo VLAK PLNY PENEZ (1995) a to si myslim, ze Harrelson dopadol dnes este lepsie, ako Snipes. Cely ten blby scenar bol tak nudny, ze som sa tesil na zaver filmu. Nastastie film trva iba 85 minut, takze zvladnut sa to da... 20.05.2010 _______ Wesley Snipes - (Painter) +++ Emma Samms - (Amanda Jacks) +++ William Hope - (Jonathan Tensor) +++ Anthony Warren - (Kapitán Naish) +++ Peter Youngblood Hills - (Hargreaves) +++ Ryan McCluskey - (Rodgers) +++ Hudobná sekcia: Eric Wurst +++(20.5.2010)

 • Praxis
  *

  Velmi nezajímavé béčko s tisíckrát omletým scénářem ve kterém hlavní roli hraje padouch, nukleární hlavice a odvážný hlavní hrdina...(31.10.2008)

 • Gimli
  *

  Zlí pánové vymyslí zákeřný plán a využijí přitom hodného pána, který do akce nechce jít, protože kdysi udělal velikou chybu. Ale milá paní mu řekne, že to není jeho vina, takže do toho jde a všechny zlé pány zneškodní a s pomocí milé paní odhalí ten zákeřný plán. Kolikrát to tu bylo? Nesčetněkrát. A když se to ještě odflákne a invence se hodí do koše, tak mi to vůbec nevoní.(17.5.2009)

 • klerik
  ***

  Slušné akčné béčko. Ako video film veľmi dobré. Nenudí, akčné scény sú primerane zvládnuté, Snipes je sympaťák. Občas je síce zrejmé, že niektorými postavami (piloti) len naťahujú stopáž, ale je to príjemný filmík a aj napriek jeho očividnej lacnosti, dokazuje, že Wesley si drží svoj štandard...(1.12.2008)

 • Chrustyn
  **

  Wesley Snipes a další z jeho řady akčňáků, který nemá čím zaujmout.(23.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace