Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ****

  Co jen na tohle říct? Jasně, je to bezva ujetá teenagerovská komedie, která je vtipná, je pohodová, je originální, je vydařená a je plná optimismu, elánu a energie. Takže samá pozitiva. Při jejím sledování jsem si prostě užíval každý okamžik, každou scénku, každý vynikající nápad. Tohle není jen obyčejná puberťácká komedie, tohle je prostě jedná dlouhá a úžasná jízda, u které jsem se velice bavil a kterou jsem si prostě a jednoduše užíval po celou dobu. A i když konec byl až příliš nereálný a klišovitý, ani to mi nezabránilo v tom, abych si tenhle film užil. Celé je to vlastně postavené na jednoduchém, ale zároveň geniálním nápadu, který tu ještě nebyl. Bartlebyho nevzali na žádnou vysokou školu, a tak ho napadne, že si založí vlastní falešnou školu. Kamarád mu pomůže vytvořit webovky, další kamarádka mu prozradí, kde najít vhodnou budovu, a už se to rozjíždí. Rodiče mu to uvěří a jsou šťastní, že se někam dostal. Jenže pak nastane problém. Dostaví se totiž dav lidí, kteří byli na tuto školu také přijati a které nikam jinam nevzali. Na falešném webu této školy totiž stačilo pro přijetí jen kliknout na jeden odkaz. Tohle je prostě geniální a vydařený nápad, který jsem si užíval a ze kterého jsem naprosto nadšený. Ať si říká kdo chce co chce, tak mně se tohle líbilo a tak to také patřičně ohodnotím nadprůměrnými čtyřmi hvězdičkami. Jednu hvězdičku totiž musím chtě nechtě srazit právě za ten až moc kýčovitý a nereálný konec, i když jsem se na něj připravoval celou dobu a i když jsem přesně takový konec čekal a byl jsem nakonec i rád, že přesně tento konec přišel, ale nicméně právě za to srážím tu hvězdičku. A navíc jsou tu filmy, které si pětihvězdičkové hodnocení zaslouží více. Ale i čtyři hvězdičky jsou krásné.(16.6.2009)

 • tron
  **

  „Skrátka sa strašne ponižuješ.“ Mám rád Justina Longa, je mi stokrát sympatickejší, ako LaBeouf a aj herecký a komediálny talent má podľa mňa lepší (JEEPERS CREEPERS 1 – 2, STIAHNI MA DO PEKLA). Stvárňuje večného smoliara, zvyknutého na podceňovanie zo strany vlastných rodičov, ktorého neprijmú na vysokú... a tak si s podobne „odpísanými existenciami“ neoficiálne založí vlastnú. Klišé sú jedna vec (prekvapí niekoho, že na podvod zlý dekan nakoniec príde a všetko vrcholí v súdnej sieni, kde hrdina predvedie heroický monológ?), no sympatická atmosféra a fajn herci druhá; v smršti podarených postavičiek si určite každý nájde „toho svojho“ (kuchár, chlapčenská verzia Carrie Whiteovej).(9.9.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Z původně zamýšlené Potěmkinovy univerzity vznikne instituce poskytující vyšší vzdělání nepotlačením kreativity a vášně v srdci mladého člověka. Suchopárné americké školství budiž zachráněno! Absolutně naivní, v dobrém myšleno ničím nepřekvapující komedie, u které jsem s vděkem kvitoval vyvarování se žánrových zvyklostí v podobě odpaňovacích snah, fekální bžundy, či jiné spermatické lograndy s jablečnými koláči a ukroucenými bradavkami. Jinak asi sen každého studenta, že ano? Já bych si na tabuli připsal předměty "Kouzlo pasivity při orálním sexu" a "5/12 dne zasvěť spánku"..(10.1.2011)

 • Mahalik
  ***

  Připravoval jsem si ledový obklady a Aspriny. To víte, na americký komedie, aby už člověk předem k lékaři objednaný byl (přehodťe si slova do správného pořadí). Ale Bezva vejška odpálkovala ty nechutný pochybnosti a takový ty vize typu: kaluže ejakulátů či scény "zahrajeme si na filozofy, abychom dali americkému publiku trochu toho tvůrčího nasměrování" byli zahnány do kouta. Justina Longa si už všímám opravdu dlouho. Baví mě jeho komediální projev a narozdíl od jeho prcičkovských kolegů nezabřednul v jednom žánru. Tenhle kluk je pro mě prototypem hocha budoucnosti (ÁÁÁÁnoooo). To, že Accepted má scénář, který by vymyslel i můj hafan je sice malou vadou na kráse, ale když já se bavil. Ba co víc, já bych to možná sjel ještě jednou.... Supééééér(16.1.2009)

 • Sašenka165
  ***

  Existují strašné teenagerovské komedie, které o sobě tvrdí, že jsou něco víc, a existují i takové, které si nehrají na něco víc, než jsou, a umějí i celkem slušně pobavit. Bezva vejška mezi ty druhé rozhodně patří.(5.2.2008)

 • Justin Long

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace