Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  **

  Nápad urobiť bezproblémovú školu bez učiteľov, skúšiek a žiadny bratstiev a ich blbými zvykmi by nebol až taký zlý nápad, keby ale bol dotiahnutý do konca. Zariaďovanie novej školy, party a šialené postavičky sú hlavnou devízou filmu. Dokašľal to však rozprávkový koniec, pri ktorom sa každý administrátor musel poriadne zapozerať že: Čo? Vytvorená anarchia sa chcela skryť za nejakú čudnú pravdu o všetkych výškach v Amerike a sparodizovať všetko "zlé" čo je na škole, ale efekt za touto vaicsečnou pravdou akosi nedosiahol požadovaný efekt. Longa si viem v takýchto hovadinkách predstaviť stále, lebo huba mu ide v jednom kole.(21.1.2009)

 • kingik
  **

  Komedie, která nedokáže svůj nápad s falešnou univerzitou dost dobře a vtipně podat. Justin Long má jistě na víc a přišlo mně, že se do tohoto typu filmu moc nehodil. Obsazení čítá celkem známá herecká jména, ale i oni se nějak ve svých rolích ztratili a nepředvedli nic, co by stálo za pozornost. Vyložená nuda to nebyla, ale takto sterilní komedii lze vidět jen jednou. Ani jednou jsem se nezasmál. A to je u komedie docela smutná vizitka.(9.1.2011)

 • novoten
  **

  To, v jakém duchu se začínají teenagerské komedie odehrávat, už začíná zavánět trapností. Dokud jde v žánru jen o základní biologické touhy, popřípadě školní ples, vítězný zápas, korunu královny krásy, zapadnutí do kolektivu nebo sbalení největší krásky, dá se odpustit hodně, ale když mi po pár minutách došlo, na čem bude založena celá zápletka, nechtěl jsem věřit. Takhle vyměklou a přitom na hlavu postavenou absurditu jsem snad ještě neviděl. Když pak místo shánění obsahu přednášek a šprtání na zkoušky pozorují studentky v bazénu, je to pořád ucházející sranda, ale závěr onu příjemnou nadsazenost pohřbívá několik desítek metrů pod zem. Tklivá hudba, pohnutí porotci, pokyvující rodičové a nadšené plácání po zádech. Zralé na hlasitý výsměch. A je to škoda, protože Justin Long hraje v několika pochybných komediích ročně, ale i přes komediální talent pořádnou šanci (snad s výjimkou čtvrté Smrtonosní pasti) nikdy nedostane.(1.11.2007)

 • Hakha
  ***

  Solidní herecké výkony, scénář vtipný a svižný, námět sice přehnaný a nijak geniální, ale fungovalo to, sice se zde nenachází nic co by diváka překvapilo, a některé vtípky vyzněly trapasem ticha, ale příjemně se na Bezva vejšku dívalo a proto hodnotím 2,5 hvězdičky…(6.9.2007)

 • Mahalik
  ***

  Připravoval jsem si ledový obklady a Aspriny. To víte, na americký komedie, aby už člověk předem k lékaři objednaný byl (přehodťe si slova do správného pořadí). Ale Bezva vejška odpálkovala ty nechutný pochybnosti a takový ty vize typu: kaluže ejakulátů či scény "zahrajeme si na filozofy, abychom dali americkému publiku trochu toho tvůrčího nasměrování" byli zahnány do kouta. Justina Longa si už všímám opravdu dlouho. Baví mě jeho komediální projev a narozdíl od jeho prcičkovských kolegů nezabřednul v jednom žánru. Tenhle kluk je pro mě prototypem hocha budoucnosti (ÁÁÁÁnoooo). To, že Accepted má scénář, který by vymyslel i můj hafan je sice malou vadou na kráse, ale když já se bavil. Ba co víc, já bych to možná sjel ještě jednou.... Supééééér(16.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace