Taková příjemná teenagerovská komedie.Nic neurážející,postavená na slušném základě u kterého se člověk dobře pobaví.Film narozdíl od podobných tohoto žánru neoplývá fekálním humorem ani vulgaritou.Myslím,že spoustě mladejch lidí by měl padnout do noty....prostě S.H.I.T. (South Harmon Institute of Technology)(17.6.2007)

Tento film mi přišel v pohodě. Na nic si nehraje, a to je dobře.(1.1.2008)

Ničím neurážející komedie, kterých v poslední době není mnoho. Slušné gagy (elektrošoky, poslední záběr...), nepřekážející Justin Long, příjemná Blake Lively, rychlý spád a krátká minutáž. To vše doplněno slušným soundtrackem, dobrým nápadem a nadprůměrnou režií. South Harmon Institute of Technology (S.H.I.T.) je škola mých snů.(3.1.2007)

No rozhodne zajimavej napad, sice silne pritazenej za vlasy a o zaveru je rict tohle jeste slaby slovo, ale proste zajimavy a hlavne pohodove a zabavne natoceny. O nic tu vlastne nejde, proste parta lidi si uziva, ale desne prijemne se to sleduje, sem tam to rozesmeje a herci jsou sympataci v cele s fajnovym Longem, takze lepsi 3*.(6.3.2010)

Čekala jsem od tohodle filmu úplně to nejhorší a i když se mi nedostavilo přímo toho nejlepšího zážitku, vůbec to nebylo špatné! Skvěle jsem se bavila, myslím, že taková škola by se líbila úplně všem (no, dobře, našli by se i takoví, kteří by raději tu jejich "zlou" konkurenci, ale ..), vážně sranda, pohodovej oddech, jen škoda, že jsem tam nezahlédla Kate French alias Niki a to jsem divák opravdu pozornej .. :/(10.6.2008)