Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  ***

  Taková příjemná teenagerovská komedie.Nic neurážející,postavená na slušném základě u kterého se člověk dobře pobaví.Film narozdíl od podobných tohoto žánru neoplývá fekálním humorem ani vulgaritou.Myslím,že spoustě mladejch lidí by měl padnout do noty....prostě S.H.I.T. (South Harmon Institute of Technology)(17.6.2007)

 • viperblade
  ****

  Tento film mi přišel v pohodě. Na nic si nehraje, a to je dobře.(1.1.2008)

 • Hal_Moore
  ***

  Ničím neurážející komedie, kterých v poslední době není mnoho. Slušné gagy (elektrošoky, poslední záběr...), nepřekážející Justin Long, příjemná Blake Lively, rychlý spád a krátká minutáž. To vše doplněno slušným soundtrackem, dobrým nápadem a nadprůměrnou režií. South Harmon Institute of Technology (S.H.I.T.) je škola mých snů.(3.1.2007)

 • B!shop
  ***

  No rozhodne zajimavej napad, sice silne pritazenej za vlasy a o zaveru je rict tohle jeste slaby slovo, ale proste zajimavy a hlavne pohodove a zabavne natoceny. O nic tu vlastne nejde, proste parta lidi si uziva, ale desne prijemne se to sleduje, sem tam to rozesmeje a herci jsou sympataci v cele s fajnovym Longem, takze lepsi 3*.(6.3.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Čekala jsem od tohodle filmu úplně to nejhorší a i když se mi nedostavilo přímo toho nejlepšího zážitku, vůbec to nebylo špatné! Skvěle jsem se bavila, myslím, že taková škola by se líbila úplně všem (no, dobře, našli by se i takoví, kteří by raději tu jejich "zlou" konkurenci, ale ..), vážně sranda, pohodovej oddech, jen škoda, že jsem tam nezahlédla Kate French alias Niki a to jsem divák opravdu pozornej .. :/(10.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace