Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mahalik
  ***

  Připravoval jsem si ledový obklady a Aspriny. To víte, na americký komedie, aby už člověk předem k lékaři objednaný byl (přehodťe si slova do správného pořadí). Ale Bezva vejška odpálkovala ty nechutný pochybnosti a takový ty vize typu: kaluže ejakulátů či scény "zahrajeme si na filozofy, abychom dali americkému publiku trochu toho tvůrčího nasměrování" byli zahnány do kouta. Justina Longa si už všímám opravdu dlouho. Baví mě jeho komediální projev a narozdíl od jeho prcičkovských kolegů nezabřednul v jednom žánru. Tenhle kluk je pro mě prototypem hocha budoucnosti (ÁÁÁÁnoooo). To, že Accepted má scénář, který by vymyslel i můj hafan je sice malou vadou na kráse, ale když já se bavil. Ba co víc, já bych to možná sjel ještě jednou.... Supééééér(16.1.2009)

 • numi
  ***

  Ujetý příběh, prvoplánový děj a rutinní zvraty zcela vyvažuje přítomnost přirozeného a zábavného humoru, který nestojí na nucených gazích, ale vtipem skrz naskrz prosáknuté atmosféře a skvělém Justinovi Longovi. Pokud přistoupíte na nastřelenou dějovou linku, Bezva vejška se vám odmění devadesáti minutami nenucené zábavy.(29.12.2012)

 • jojinecko
  **

  Bezva Vejška je "bezva sračka", ktorá je menej uveriteľná a viac absurdná ako nové filmy Stevena Seagala..Ale z nepochopiteľných dôvodov to nie je prúser, hraničiaci s nepozeratelnosťou. Až sa sám sebe čudujem, že som sa pár krát zasmial, pár nápadov bolo podarených, hudba fajn...o tých miestach, kde som neveriacky krútil hlavou radšej pomlčím...(15.9.2007)

 • Ridick
  ***

  no celkom prijemna komedia. pobavi, ale neprekvapi(11.12.2006)

 • nunka
  **

  Solídny teen shit!(21.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace