poster

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

 • USA

  Fast and the Furious: Tokyo Drift, The

 • SK název

  Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (609)

 • KevSpa
  **

  Pokud nevlastníte sporťák, uberte jednu hvězdičku:-)(29.6.2006)

 • Tom Hardy
  *

  Vrcholně necharismatický hlavní hrdina v kombinaci s tupým scénářem a nudnou režií tvoří jedno z nejzbytečnějších pokračování posledních let. Nebýt toho jednoho pěkného skluzu skrz dav a závěrečných pěti minut, kdy se na chvilku do filmu vtírne feeling předchozích dílů, bylo by to na odpad...(20.7.2006)

 • Isherwood
  ***

  Těžko se zlobit na film, který je o závodění v nablýskaných autech, která řídí zlatá mládež (nesympatický kokotek included). Sporťáky se lesknou, holky v minisukních jsou hot a všechno je tak neskonale dementní, až je těžké tomu nepodlehnout. Že tady někdo rád Need for speed není pochyb, Prodigy – You’ll be under my wheels v tracklistu. Za takový povrchní kýč režiséra vykastrovat a nebo blahořečit.(5.9.2009)

 • Djkoma
  **

  Smikující Faf? No prominte, ale myslel jsem, že tu někdo mluvil o pořádné jízdě a ne o levných hercích, nezajímavém prostředí(když pomineme všechny japonské školačky...) a s malým slibným cameem nakonci. Od prvního dílu ušla série FaF dlouho cestu od solidní zábavy, která "to myslí vážně" až k reklamě na i pod a věechno japonské. Konec jedné slibné závodnické série.(27.10.2006)

 • Malarkey
  ***

  Trojka využívá akorát známost předcházejících dílů jinak toho moc společného nemá. Maximálně tak poslední scénu, ve které se vyklube švihák Vin Diesel, což mě příjemně potěšilo. Škoda toho, že drifty jsou tak nudné závody jinak by to rozhodně stálo za povšimnutí. Aspoň, že poslední závod se upíná spíše na závodění než driftování a tak nakonec divák neodejde nespokojen. Celkově je to pro mě příjemné překvapení i přesto, že zde má tak nízké hodnocení. --- Má 500 koňí, výfuk od Borla a stovku udělá za 4,3 sekundy - Hmm zdá se, že sis přečetl příručku(6.1.2007)

 • Enšpígl
  ***

  Akční - závodnické scény sjou ve filmu udělaný dobře, včetně té poslední, která se jede za tmy, ale i tak je přehledná. Příběh je sice diravej jak rybářská síť a hlavní hrdinové maj k charisma fešáka, který se objeví v poslední scéně pořádně daleko, ale film jako celek nenudí a o to v podobných filmech jde především.(2.9.2014)

 • Faye
  *

  Zřejmě kouzlo nadupaných aut nějak nedokážu ocenit. A to i mimo plátno a obzvlášť poslední dobou. Možná i proto, že v autě do mě napumpuje adrenalin hlavně svítící kontrolka na benzín a zvědavé dotazy policejní hlídky ohledně náhradních žárovek, lékárničky atd. Vlastně nevím proč se na Fast and the Furious vůbec ještě dívám. V jedničce byl alespoň okouzlující blonďáček Paul Walker. A tady. I když Sean, ten má zase pozoruhodný talent na jazyky, vůbec jsem si nevšimla, že by měl nějaké problémy s výukou v japonštině :- ))). No nebudu v tom šťourat. Jdu se cournout pár kiláků po městě (pokusím se podle pravidel maximálně 50km v hodině) a jestli se ještě dnes, při té závratné rychlosti, stihnu vrátit, tak možná zvednu hodnocení i u téhle pitomosti a to čistě ze závisti. Teda ta japonština to byl výborný nápad!!! Na to si vzpomenu i po letech :- )))). Čímpak nás překvapí příště???(13.7.2006)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $62,514,415Tržby Celosvetovo $158,468,292Tržby za predaj DVD v USA $40,681,864 //počet predaných kusov 2,738,009║ Až neskutočne amatérsky odbitý film. /10%/(13.1.2007)

 • imf
  *

  Panebože... dopadlo to jediným možným způsobem - naprostou katastrofou od první do poslední pneumatiky. Bez děje, bez nápadů a bez talentu. Všechno chybí a přesto se Justin Lin pokusil naplnit vakuem 104 minut. Začíná to bolet už po pěti minutách, kdy vyjde najevo, že v hlavní roli máme poleno, za kamerou režiséra, který neví kudy kam a někde ve vzduchu poletuje ten nejhorší scénář za posledních pár měsíců. Rychle a zběsile pochází z béčkových předků, ale oproti svým dvěma bratrům nenabízí už ani ty povrchní hodnoty (nablýskané káry, solidní honičky, thymolinové sympaťáky). Lucas Black v hlavní roli prostě čas od čas sedne do auta, vybourá se a nakonec se z něj mávnutím magické hůlky stane nejlepší závodník v celém Tokiu. Pokud scénáři takového béčka vyčtu nedostatek hloubky, znamená to jediné. Hollywood už zase tluče hlavou o dno. Dost mě mrzí, že u toho musím být. :) (3/10)(21.6.2006)

 • Radek99
  *

  Povrchní a kýčovitý balast o tom, že jediné, oč v životě běží, je driftování do zatáček...(10.4.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Tenhle film mi nabídl mnoho, já si vše vzala a dokonce mě nabudil tak moc, jako žádný jiný, že se toužím podívat do Tokia .. :) Sama jsem překvapená jak vysoké hodnocení jsem dala, ale nemůžu nižší, já se u toho opravdu královsky bavila, nenudila jsem se a hudba byla vynikající.(9.12.2006)

 • Superpero
  *

  Hlavní hrdina (debil) je hroznej debil, takže v Americe rozfláká svý auto a málem se zabije. Maminka nad takovym debilem už nechce držet ochranou ruku tak ho pošle do Tokya k otci. A pak tam furt nějak závodí za zvuků fakt děsný hudby. Pak potká fakt nádhernou holku, co chodí se zlym asiatem. Nevím jak už se to vyvíjelo dál, jelikož jsem to pak už jen proklikával díky nensnesitelně debilnímu herectví hlavního hrdiny a kokotovnímu scénáři. Každopádně jsem fandil tomu zlýmu asiatovi, protože jak opět musím připomenout hlavní hrdina (jak herec tak postava) je debil. Fakt zbytečný pokračování, bez návaznosti na sérii, akorát ten Vin Diesel na konci zahřeje u srdce. 1* za tu krásnou holku.(21.1.2007)

 • TheMaker
  ***

  ::::::::::::::::::::::: Super !! Ale ze všech tří dílu mne bavil nejméně :-( Takže trošku zklamání. Vin na konci filmu potěšl! :::::::::::::::::::::::(25.11.2007)

 • mandes
  *

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $158,468,292(18.4.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Brian Tyler: 1. Teriyaki Boyz - "Tokyo Drift (Fast & Furious)" ,2. DJ Shadow feat. Mos Def - "Six Days" ,3. 5,6,7, 8's - "The Barracuda" ,4. Evil Nine - "Restless" ,5. Far East Movement - "Round And Round" ,6. N.E.R.D. - "She Wants To Move (DFA Remix)" ,7. Teriyaki Boyz - "Cho Large" ,8. Dragon Ash - "Resound" ,9. Julez Santana - "There It Go(The Whistle Song)" ,10. Don Omar - "Bandaleros" ,11. Don Omar - "Conteo" ,12. Brian Tyler feat. Slash - "Mustang Nismo" ,(14.5.2011)

 • tron
  **

  „Chlapče, vieš, kto ja som?“ – „Japonský Justin Timberlake?“ Príjemné prekvapenie, ale to by po príšernej a úplne zbytočnej dvojke s Walkerom bolo takmer všetko. Druhý diel prakticky so sériou RYCHLO A ZBESILO nemá nič spoločné, ak nerátame rýchle autá. Nielenže sa v ňom neobjaví žiadna zo známych postáv predchádzajúcich dvoch dielov (SPOILER no dobre, cameo má Vin Diesel, ale je to úplný koniec, scéna má dve minúty a s ústredným hrdinom prehodí asi 5 viet SPOILER), ale nejde ani o „klasické“ závody, ale o štýl, ktorý som doteraz nepoznal – tzv. driftovanie (toto pomenovanie sa dokonca dostalo do pôvodného amerického podnázvu). A hoci nie som žiadny fanúšik áut, celkom ma to zaujalo. Nečakane ma tiež zaujali sympatické herecké výkony (najmä Sung Kang je ako sebavedomý a vlasatý hrdinov mentor-rovesník a „medzi Dobrom a Zlom uväznený“ Han veľký talent), dobre nakrútené akčné scény a exotické Japonsko, v ktorého fascinujúcich reáliách sa dej odohráva.(27.5.2011)

 • novoten
  ****

  Velmi solidní jízda bez větších zádrhelů a nudných míst, kde ani předvídatelný příběh a ne-tak-úplně-úžasní herci vůbec nevadí. Scénář si bere některé detaily z jedničky (rozhodující závod s tátovým autem, rozbitá kára na začátku...a Vin Diesel) a i když na ni nemůže dosáhnout, rád trojce trochu zvednu průměr. 70%(20.10.2006)

 • Boss321
  **

  Tokijská jízda je lepší než dvojka, ale jedničce se to nevyrovná ani za mák. Pro mě docela překvapení, protože jsem čekal něco mnohem horšího. Lucas Black se nevyrovná Vinu Dieselovi, ale určitě nezklamal. Navíc mihnutí Vina Diesela bylo příjemným překvapením. Ale na druhou stranu drifty nejsou taková zábava jako klasické závodění.....(21.12.2007)

 • Lateef
  ***

  Film, který více než na příběhu staví na nablýskaných tunningáčích a japonských kráskách. Efektních automobilových honiček je tu opravdu požehnaně, auta smykují, driftují, rozbíjejí se a srdce fanoušků a auto-nadšenců plesá. Lucas Black je drsňák k pohledání, filmem se prořítí/prořídí vcelku slušně. Výborné je závěrečné cameo Vina Diesela a plusem je raperský soundtrack. Jedničce se Tokijská jízda nevyrovná, ale dvojku odsunula hodně za sebe...158 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(9.12.2006)

 • Dudek
  ***

  Dříve než se pustím do samotného snímku bych trochu polemizoval s – nejen zdejší – kritikou tohoto snímku. Pokud vezmeme v potaz všechny díly série a budeme hodnocení jeho kvality stupňovat jen a pouze na základě samotných dílů, pak je nutné všímat se zejména přístupu k látce v každém filmu. Vážení, tohle je třetí díl série Rychle a zběsile, opravdu vidíte nějaký smysl v porovnávání příběhů, scénářů nebo podobných věcí? Já tedy ne! Tady totiž jde o úplně něco jiného. Mám pocit, že většina kritiků, ať jich zdejších „vyšších“ uživatel nebo recenzentů v odborných periodikách, se snaží tenhle snímek shodit jen na základě podivných úvah o neexistující psychologické rovině, plytkosti příběhu, či nesoustředěnosti na vývoj charakterů a vztahů mezí hrdiny. Sakra, lidi, vždyť tohle přeci není žádný „intoušký“ film pro pseudointelektuály, ale jeho naprostý protipól. Není pak hloupé vytýkat naprosto zbytečné věci, o které v tomhle nejde? Vždyť Rychle a zběsile: Tokijská jízda je adresována „obyčejným“ diváků, kteří se chtějí jen zabavit, těm které nezajímá vybroušená psychologická rovina a ani úchvatná pointa, tady jde jen o jedno: Zabavit diváka a nabídnout mu jednoduchou zábavu! A to se tomuto snímku rozhodně povedlo. Hrdinové hláškují, jednotlivé postavy se „stírají“, jsou tam pěkná auta – rychlá a řádně upravená -, svalnatí chlapi, pěkné holky a hlavně rychlá jízda plná adrenalinu, to ostatní zde jde do pozadí, příběh se odehrává někde „mimo“, je nepodstatný, ale přesto si s ním Justin Lin velmi dobře poradil. Je třeba vyzdvihnout jisté věci, třeba že věci, jejichž funkčnost není až tak nutná, jsou zde dobře odvedenou prací, herci hrají, hudba v záběru sedí a děj je dynamický, rychle ubíhá a nenudí. Rozhodně nechci psát, že je Justin Lin skvělý režisér, lhal bych, ale jako klipař, který si někde nakrade pár nápadů pracuje velmi dobře. To právě díky němu je Tokijská jízda tak povedeným filmem. Skvělá je tu jak vizuální stránka, tedy nádherné město, cool hrátky s obrazem, skvěle nasnímané záběry závodů, tak i „přidané“ okecávací pasáže.(28.7.2006)

 • Psema
  **

  Zoufalost, v níž se skloubí imbecilní scénář, s loserovskou režií bez výrazných momentů a nejhorší herecký výkon hlavního hrdiny za posledních deset let. Lucas Black je necharismatický, jednorozměrný týpek, který se umí akorát divně mračit a vymlátit se svojí károu každou překážku, která mu NÁHODOU stojí v cestě. Pakliže nadbytek jódu způsobuje kretenismus, tak Justin Lin a celý jeho tým museli během natáčení vyšňupat několik kil, jinak není možné, aby přišel na trh s tak bezvýznamným a tristním výsledkem , jehož světlými body jsou tak akorát šťabajzna ve vedlejší roli, průlet mobilem a závěrečné cameo. Závěrečná jízda v horách je tak adrenalinová, až jsem málem usnul, fakt super. ;)(6.5.2007)

 • Hakha
  *

  Jeden z očekávaných filmů tohohle roku, které myslím dopadlo podle prognóz. Film nabízí pěkná auta a sem tam se mihne pěkná slečna, ale stačí to? Ne. Dějová linka je totální kolaps, předvídatelnost, chybí napínavost a bohužel mě při mnoha pasážích připadalo, jako by to samo sebe parodovalo a hlavní motiv tohoto filmu závody, jsou bez dechu, těžce nezajímavé a totálně nepovedené. Ještě navíc jsem se divil, že do hlavní role vybrali takového neherce jako je Lucas Blafl, vůbec mě tam nepasoval a ty jeho úšklibky mě lezli krkem. Dalo se vůbec od tohoto škváru očekávat víc než jen nablýskané auta a slečny? No, kdo naivně očekávat bude, tak snad bude překvapen, ale já jsem překvapen nebyl a mé hodnocení je velice chlupatá 1 hvězdička...(13.1.2007)

 • genetique
  ***

  Japonské šlapky, nadupané autá, parádna hudba, vkusná kamera, ale hlavne scenár deravý ako rešeto, prihlúple dialógy a nadčasová naivita a klišovitosť, to sú hlavné záchytné body tohto odvaru prvých dvoch častí. Ale musím uznať, že nápad bol sľubný. Zaujímalo by ma, koľko za tú minútku v závere skasol Vin. 55%.(1.9.2006)

 • arachneuss
  ****

  Nedoceněný rachot tokijských ulic.(22.8.2007)

 • sniper18
  ***

  Je to úplne priemerný športovo ladený akčný film, ktorý je už tretím dielom tejto priemernej série. Má iba obyčajný príbeh o mladíkovi, ktorý má zo všetkého najradšej rýchle autá a keď sa raz kvôli tomu dostane do problémov, je nútený odísť za svojim otcom do Japonska. Ale tu sa opäť dostáva do sveta rýchlych automobilov, no zároveň aj do problémov s miestnymi mladými zločincami. Spracovanie ma ale moc nezaujalo, táto zápletka je už na prvý pohľad až príliš teenagerská a to moc nemusím. Kriminálna línia už ide úplne do úzadia a prednosť majú rýchle automobily, súperenie, priateľstvo, láska a podobné špecifické prvky tohto typu. Navyše mi vadí tá typická americká mentalita, Američan len príde do cudzej krajiny a neprejde ani deň a už si nájde najlepšie dievča, najlepšieho priateľa, samozrejme aj úhlavného nepriateľa, ktorého si znepriatelí len svojou vlastnou hlúposťou a namyslenosťou a už sa v celom miestnom podsvetí cíti ako doma, takže potom ani nedokážem hlavnému hrdinovi vôbec fandiť a prajem mu prehru vo všetkých ohľadoch. Takže skutočne celý hlavný dej ide mimo mňa, vôbec si ma to nezískalo a bolo mi úplne jedno, ako sa to skončí. Ale zase na druhú stranu to nemôžem ani úplne kritizovať, úvodná časť je celkom zábavná, celé sa to nesie v svižnom tempe a veľkým plusom je aj veľmi atraktívne prostredie Tokia, ktoré to po celý čas mimoriadne osviežuje, takže v konečnom dôsledku to na tú priemernú zábavu stačí. Akcie je tu pomerne dosť, ale je iba priemerná. Tvoria ju samozrejme hlavne automobilové naháňačky, ktoré sú veľmi dobre natočené a aj technicky kvalitne zvládnuté, pôsobia o dosť lepšie, než v predchádzajúcich dieloch, lenže veľkým problémom je, že im chýba nejaké lepšie dejové opodstatnenie. Jednoducho sledovať nejakú kvalitne zvládnutú naháňačku, v ktorej ale ide len o to, aby sa nejaký mladík predviedol pred rovesníkmi ma teda vôbec nezaujíma. A nanešťastie o tom sú prakticky všetky. Herecké obsadenie je iba priemerné, hlavný hrdina Lucas Black až na úvodnú časť nestojí za nič, ale celkom to zachraňujú vedľajšie postavy všetkých národností. Réžia a technická stránka sú štandardom tohto typu filmu, kvalitná vizuálna stránka, ale tým to aj končí. Toto tretie pokračovanie považujem za najslabšie z celej série a navyše je to aj po príbehovej stránke úplne zbytočný diel, ale zase kvôli svižnému tempu a prostrediu to na tú jednorazovú jednoduchú zábavu stačí. 51%(26.6.2013)

 • Le_Chuck
  ***

  Let’s Dance pre chlapcov. Rovnako blbé, len spotené telá vystriedali nablýskaní tátoši. Oproti ušmudlanej dvojke je toto aspoň poriadne eye candy, bez výrazne trapneho momentu a s Lucasom Blackom, ktorý ač sa na Diesela nechytá (koniec rulez), tak charizmy má aj za ulízaného Walkera. Že sa Lin sústredil na auta a príbehovú omáčku pribežne docucával z prsta, filmu len prospelo. Decko velí zaokrúhliť nahor. 55%.(24.11.2006)

 • Gilmour93
  **

  Spoře oděné šlápoty, barevné autíčka, rčení o hřebících, vzletné kecy, tokijský smog z exhalací a především umění driftovat - důležitější, než erudice v kardiovaskulární chirurgii. Když si k tomu připočtete hlavního hrdinu o charismatu ochcaného patníku, neucítíte ve vzduchu spálenou gumu, nýbrž výkaly. Tohle všechno píšu s vědomím, že jakýkoliv film ze série Rychle & zběsile není primárně postaven na propracovaném příběhu a duchaplných dialozích, ale já jsem v daném žánru zkrátka „gaidžin“ (japonsky „cizinec“, neplést s homosexuálním duchem v láhvi). Vše mi přijde stejně atraktivní, jako kdybych sledoval japonskou důchodkyni, co si v ojeté Toyotě Prius jede nakoupit mořské řasy a acidofilní mléko do supermarketu. Dámu s vyndavacími bílými zuby, co nejezdí smykem, dodržuje předpisy a nosí dioptrické brýle. Pomalu & rozvážně..(28.2.2014)

 • Hitman_47
  ****

  Po naprosto nudné a bezadrenalinové dvojce je tu Tokyo Drift, kde se s ničím neserou....Fast and the Furious je přece kurva o autech a pořádných závodech...v jedničce to byly hlavně dragy a sprinty...ve dvojce byly pro změnu jen sprinty (a to ještě k tomu jen na začátku...zbytek filmu se člověk už jenom nudil) a ve trojce to jsou drifty a sprinty....a že jich tu teda je. Jak říkám, komu se líbí pořádná akce a vizuálně přitažlivé závody...tak se u Tokyo drift bude náramně bavit....ostatní to budou posílat do pyče (tam je zas budem posílat my...co se bavili). Tahle brainless jízda je prostě rychlá a zběsilá...přesně jako název filmu!(18.9.2006)

 • Trellíno
  **

  Zas o tolik blbější než dvojka to neni, spíš ještě o něco nudnější a hlavně zbytečnější. 30%(29.6.2006)

 • Skejpr
  ***

  Čekal sem něco mnohem horšího. Tokijská jízda je o MNOHO lepší, než Dvojka. Mnohem méně digitálních efektů, takže závody působí tak nějak.. realističtěji. Navíc tvůrci evidentně uměli točit pěkné obrázky. Je zde několik vyloženě famózních záběrů, scén atd... Sony Chiba jako Jakuzák je skvělej, ostatní herci jsou také velmi dobří ( + jedno božské Cameo na konec ) a hlavně je to strasšná sranda. Největším mínusem filmu je nakonec fakt, že se menuje Rychle a Zběsile. Kdyby se tak nejmenoval, vůbec by to nevadilo. Dost odlišnej přístup tvůrců je jedině ku prospěchu. Vlastně je Rychle a Zběsile jedno z největších překvapení roku :)(25.7.2006)

 • bestlama
  ***

  Trojka dostala trošku něco do sebe a rozhodla se pro změnu oproti původním dílům ... Podařilo se jen na kousek ... Nene , drift mě nechytnul ... ale jsou tam zábavné hlášky :)(20.5.2009)

 • 3DD!3
  *

  To je vtip? Nevím jestli byl horší příběh nebo tupý úsměv Lucase Blacka. Scénář musel dávat dohromady nějáký dement, kterému připadalo zábavné totálně zmrvit celou sérii. Bože i to cameo Vina Diesela (je z dabingem peklo) za moc nestálo. Akční scény nejsou špatné, ale vidět driftující Mustang je vrchol nevkusu.(15.10.2011)

 • venus
  ***

  S výběrem hlavního hrdiny tvůrci pohořeli... Lucas Black má 24 let a hrál 17ti letého kluka, co miluje rychlou jízdu a závody. Vůbec mi to nesedělo. Hlavní příběh je taky špatný tah - jednoduchý, předvídatelný... Na tento film se dá dívat jen kvůli autům. Takové nádherné káry se jen tak nevidí. Adrenalinové závody si milovník aut taky určitě užije. Mě se ta motorová část filmu líbila, ta druhá je o ničem. Takže když to shrnu: Kdo nemá rád auta, tak ať se na to raději nedívá.(25.7.2006)

 • Mahalik
  *

  Když se už tak debilní film dostal do fáze, kdy už nemohl být trapnější, přišla bojová scénka, kdy se mezi sebou utkává rádoby cool Bow Wow s asiatem. A pozor bitka má neskutečně vážný důvod (i já bych se nasral do běla), prostě ten Bow prodal asiatovi iPod, kterej nehraje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ovšem to není všechno, pak se tam připlete hlavní hrdina, který nejen že se ve filmu už po stý ztrapní, ale dá tomu protivníkovi iPod vlastní!!!!!!!!!!!!! To už sem naprosto nezvládal...No a pak jsem u toho usnul....probudil se a zjistil, že i když už se film blíží ke konci, pořád vím oč běží (až tak předvídatelný scénář to byl). Tenhle film prostě ocení jen šampón-meni. Neskutečná ztráta času!(28.3.2008)

 • petero
  ***

  Zmena prostredia v prospech sérii, hudba taktiež veľmi dobrá a eye candy to je asi naj zo všetkých troch, herci sú len panáci a dej omáčka.(2.5.2009)

 • sepp
  *

  Krasna ukazka jak ze spatnych filmu vzit to nejhorsi a jeste to "vylepsit" na kvadrat. Po tezko snesitelne jednicce a pripitomele dvojce nam hollywood predstavuje svoji predstavu mozkoveho klystyru ci snad filmove lobotomie...(8.7.2006)

 • castor
  **

  Bezesporu lepší než dvojka, přesto mi pach benzínu nikdy nic neříkal, v motoru jsem se hrabal možná tak dvakrát v životě a tyhle stupidní příběhy mě už léta nefascinují!! Přesto je třeba si uvědomit, že Tokyo Drift je slušně natočená oddychovka (s "potřebným" primitivním dějem), kam naleštěné bouráky a kroutící se kočky prostě patří.. Už jen ty syté obrazy Tokia nemůžou být bez povšimnutí. Osobně mě pak nejvíce překvapil zručně natočený "drift" skrze dav lidí uprostřed nočního Tokia!!(29.9.2006)

 • lesumir
  ****

  Já mám tyhle vyumělkované, hollywoodské jednohubky radši, než silná a uznávaná díla, protože se u nich vůbec nenudím. Možná postrádají hlubší význam, i když se o něj pokoušejí, ale je v nich spousta akce a nadupaných efektů. V tomhle případě převládají auta, člověk nemusí mít v garáži rozdělanou Fabii nebo zkompletovaný EVO, aby se dobře bavil! Správná oddechovka u které se nepřemýšlí. Trojka si to žene jiným směrem, ale stejně pořád se upíná na Need for Speed, co si budeme povídat, tyhle projekty vznikly návazně na sobě, což zdvojnásobilo úspěch, tady po vzou Underground vznikla Tokíjská jízda, ve které se driftuje jako o závod.(3.7.2008)

 • Xmilden
  ***

  Rozhodně žádný tragický díl, jak sem zpočátku očekával. Justin Lin není špatným režisérem a dokázal myslím sérii Rychle a zběsile vtisknout dva velice slušné díly. Nejslabším dílem z mého pohledu je tudíž díl druhý. Dost se mi líbilo že se konečně přestává závodit na těch přiblblých rovinkách, kde to je o tom kdo dříve zmáčkne zázračný čudlík. Tokijský drift je přece jen o technice především a například závěrečná honička v serpentýnách je výborná. Bohužel film notně srazil hodně špatný hlavní hrdina. 50%(12.9.2009)

 • cheyene
  **

  Trojka Rychle a zběsile je jakousi odbočkou od prvních dvou dílů, divákovi tu může chybět některá z postav, které jsme viděli v předešlých filmech, avšak jednoduchý a přímočarý příběh problémového studentíka se zálibou v závodění dokáže také zaujmout, ovšem ne na více než 2*. U některých scén si divák musí vyloženě poklepat na čelo a stále si opakovat, že jde o akční jednohubku, u které nemá smysl přemýšlet, avšak i u takového žánru lze vymyslet něco, co stojí za budoucí reprízu. Toho jsem se tu bohužel nedočkal. Hodnotím stejně jako Rychle a zběsile 2, protože krom charismatu hlavní postavy (Lucas Black na Paula Walkera prostě nemá) tu žádný propastný rozdíl není.(2.3.2015)

 • Shakers
  ***

  Dvojka mala fajn akcie, Walkera a Gibsonové hlášky. No a trojka ma ...drifty. Že je to málo ? No dobre, ma to ešte Japonsko, cool scény cool soundtrack a nemastný neslaný príbeh. Je to síce slabé, ale nemôžem tvrdiť, že by som sa pri tom extrémne nudil. Herci sú síce nevýrazný (jedine Sung Kang za niečo stojí), ale dá sa to prežiť. Nenáročná oddychovka, ale so sériu to ide dolu vodou. 60% - 3*(13.10.2009)

 • Satan
  ***

  Tohle už není moc typické Rychle a zběsile, americké bouráky, typičtí týpci (heh dobrý spojení) ... ale prostě japonský šmejdi co sice mají dobré auta, ale drift ?!! + 1* za Vina Diesela na konci.(19.8.2006)

 • sheen
  ***

  Změna prostředí a změna hereckého obsazení? Proč ne, teda hlavně ta změna prostředí je parádní, ulice Tokya se mi opravdu líbí, celkově driftování je zábavnější než drag. Hlavní hrdina je docela sympaťák i ta borka ujde, nepostrádá to ten šmrnc z předešlých dílů jen je to "jiné". Opět rychlá kola, adrenalin a asijské kočenky.(5.10.2006)

 • Momo_desu
  *

  Pre mňa je to to isté ako predošlé diely len viacej šikmých očí....(14.2.2013)

 • Sobis87
  **

  Slabota bez jakýchkoliv výraznějších momentů, Lucas Black je navíc v hlavní roli naprosto nezajímavý a kdyby z něho hned v prvních minutách asiati udělali sushi, ani bych se na ně nezlobil.(21.8.2011)

 • Darth Sidious
  *

  Tohle je absolutně přebytečný film z celé série zběsilosti. Navíc děj se odehrává až po pátém díle. A proto bych tuhle kravinu úplně vymazal. Jako diváka mě to spíš nasralo. 20% a to jen za krasná auta a semtam nějaká baba. Jinak to hraničí s odpadem.(24.5.2011)

 • teutates
  **

  Tokio drift? Who to hell... Film stojí na autách, hudbe, nejakých tých scénach a slečnách. Tieto 4 aspekty robia z tohto snímku film a nie odpad. Lucas Black mi nevadí, zahral to celkom OK - ale ostatné herecké výkony mi nejak nesedia. Kde sa podeli staré dobre časy, keď šlo o akčnú "pecku" na čele s Vin Dieselom... ha? Dvojka bola o ničom, ale čakal som návrat k jedničke - nestalo sa tak, škoda! Padli sľuby, že v 4 sa stretneme opäť s hercami z predchádzajúcich časti aj s Vin Dieselom (som zvedavý...)(13.11.2007)

 • Deimos
  *****

  KINO/// Obsazení 8/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Efekty 8/10/// + nášlápnutej soundrack, netradiční prostředí, vtipné hlášky, nice baby a vytuněná auta, děj, zápletka, propracované charaktery, sympatický hlavní hero, Sony Chiba a Vin Diesel jako třešnička na dortu... -film není plný efektů, z té hudby a zvuků teď trošku nedoslýchám/// Neříkejte, že jsem jedinej, komu se film líbil. Jednička byla velké překvapení, dvojka byla velká sračka a trojka je hutná zábava. Tentokrát filmaři vsadili na neokoukané mladé tváře a je tedy otázkou vkusu, jak na vás zapůsobí. Mě osobně to nevadí, navíc mi hlavní hrdina sedl a i vedlejší herci oplývají charismatem a mají svoji postavu mnohdy propracovanou do hloubky. Málo kdy se mi stane, že mi na někom z plátna záleží a že s ním dokážu soucítit. Když mám tedy hodnotit obsazení, tak z čistého průměru jej tahá již zmíněné charaktery, Sony Chiba a především Vin Diesel, skoro sem až zamáčkl slzu. Děj, to je jedno velké překvapení, nevěděl jsem do čeho du. Mohlo to dopadnou stejně tak jako dvojka. Ale naštěstí hned od začátku jsem se ohromně bavil, především tomu dopomáhali vkusné glosy a vtípky, či hlášky a "škleby" hlavního hrdiny (Seana). Skončit film tak ve dvou třetinách, tak hodnotím děj nízko, avšak k závěru začne přituhovat, děj se začne dramatizovat a silně se o Seana bojím, navíc cítím chuť pomsty, stejně jako on. V případě, že máte rádi hudbu, tomuto filmu obvyklou, tak si sami jistě přidáte ke svému hodnocení hvězdičku (platí to i naopak). Já osobně si asi hned zítra, nebo jakmile vyjde běžím pro soundtrack k tomuto filmu, protože to je nátřesk, normálně i kvůli hudbě mám chuť jít na film znovu. Jinak film si nehraje na efekt, žádné pomrkávání na vnitřnosti aut, žádné speciální efekty, zde těžko říct zda je to na škodu, možná by to ubralo na přehlednosti, ale tak nějak mi trošku toho efektu chybí. Naštěstí to film vynahrazuje kamerou, která jakoby se nám snažila nabídnou všemožné pohledy na závody a především na trať, v tomto směru závěrečný závod je skutečně lahůdka. Pokud jste někdy hráli sérii NFS, budete zde jako doma, ale hlavně, běžte se do kina bavit, je to přecejenom film./// Celkem 92%/// Viděno podruhé 1.1.2007 na DVD(20.7.2006)

 • salahadin
  odpad!

  Fuj, takhle znečišťovat ovzduší 3.(16.9.2007)

 • swamp
  **

  Sean je nesympatický čůráček, který by zasloužil heverem mezi lopatky - a "zapracoval" i casting, protože herci, který tuto postavu ztvárnil, bylo v době natáčení nějakých 23 let, ale hraje ještě ne osmnáctiletého (přitom vypadá jako třicátník). Každopádně kluk na facku, který na potkání rozdává moudra o tom, jak je třeba věci dokončovat a podobné sračkoidní bláboly. Na všechny ty japonské lolitky (jo, a málem bych zapomněl i na ty auta) se kouká dobře a hlavní ženská hrdinka (nehraje, jen dobře vypadá) je také velice koukatelná, jen asi rating filmařům nedovolil, aby se alespoň trochu odhalila (nebo aby došlo třeba k polibku), což nepotěší. Pokud to někomu lámalo hlavou - Nathalie Kelley se narodila v Peru a matku má Francouzku. :) Naprosto nemožný je zkrátka celý scénář, kdy všichni mezi sebe Seana vezmou a dokonce i mafián z Yakuzy mu prokáže tu čest a dovolí mu nakopat prdel (vydriftovat) svému synovci. Mno, blbost, jak má být. Aspoň to cameo Vina na konci dává tušit lepšímu pokračování.. snad.(27.9.2011)

 • EMMY
  ***

  Kopie předešlých dílů, a navíc o hodně přehnaný.Jednička je nejlepší ,proto dávám trojce tři hvězdičky ***(23.4.2007)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Podobnej sranec jako dvojka akorat s tim rozdilem ze sem to tentokrat s pretacenim zvladl vydrzet az do konce coz je paradox protoze jestli se mi zdalo po prvnim a druhym dilu ze nudnejsi uz to bejt nemuze tak sem se spletl nevim no tyhle super hi tech honicky me samo o sobe moc neberou a kdyz uz ani ty tu moc nejsou a jenom se dokola omila trapnej dej nezachrani uz to fakt nic(18.3.2013)

 • BioGrower
  ***

  Bezmozgové, o veľa slabšie ako jednotka, no nenudí to a celkom príjemne sa na to pozerá. Herci nuloví.(8.6.2007)

 • Tommy987
  odpad!

  Obludnosť najväčšieho kalibru, ešte asi stokrát horšie, ako som čakal. Pri snahe oceniť aj to najmenšie pozitívne na tomto filme ešte dokážem pochopiť jednu *, ale ľudia, ktorí dali dve a viac už musia byť buď absolútne nenároční alebo fičať na omamných látkach. Scenáristu Tokijskej jazdy by som najradšej osobne rozmlátil na márne kúsky a zbytok, čo z neho ostane, rozpredal na súčiastky (ehm... na orgány), napísal totiž niečo tak imbecilné, ako som už dlho nevidel. Asi nemá cenu sa zaoberať tými miliónmi nelogickostí, ktoré sa vo filme vyskytnú alebo nezmyselnými radeniami scén za sebou, ale keď už nič iné, tak do očí bijú tie otrasné dialógy. Človek by predpokladal, že sa dočká aspoň pár dobrých hlášok z úst drsňákov, ale ani to sa nestane, striedajú sa tu akurát priblblé dialógy s patetickými a úžasne trápnymi. Herecké obsadenie... tak na to ešte trefnú nadávku nevymysleli - nikto nie je charizmatický, nikto nevie hrať a vyzerá to tak, že sa o to nikto ani len nesnaží. A kto čaká aspoň žrádlo pre oči v podobe polonahých krásavíc a nabúchaných áut, aj ten má vlastne smolu, lebo ani jeden zo spomínaných atribútov sa vo filme nenachádza v takom množstve a "kvalite" ako v predchádzajúcich dieloch. Na tomto filme je zlé skutočne takmer všetko. Nečakal som, že Hostel bude mať tento rok konkurenciu v rámci sekcie SHIT ROKA, ale ako vidím, Tokijská jazda je tiež viac ako horúcim kandidátom. 0/10(3.8.2006)

 • mat.ilda
  odpad!

  Páni, tolik žánrů v jednom filmu! Začátek je komediálně laděn - zasmála jsem se hned, jak jsem zjistila, že Seanovi nebylo ještě osmnáct a přitom vyhlíží jako fotr od rodiny, rouškou tajemství je zahaleno jeho pomrkávání na děvčata, o která však nemá vůbec zájem, fantastičnem zavání scény, kdy se zřejmě na celém světě srocují středoškoláci v podzemních garážích, za účelem rozmlácení nehorázně drahých aut, povzbuzováni zástupy spolužaček v minitopech a Japonsko se liší pouze tím, že si tam chlapci z yakuzy opékají marshmallow. Ještě abych nezapomněla na hororový prvek na konci - k tomu neměla daleko Dieselova odulá a zestárlá tvář - fuj, to jsem se lekla! Druhý den ráno mě vzbudil řev motoru, ale to jen hudlařil soused se svou škodovkou, bohužel to nebyl sen, ten film fakt existuje :-))(21.5.2009)

 • boshke
  *

  Až udivující, jak se po téhle zhovadilosti mohl někdo pustit do čtvrtého pokračování. Hlavní postava vrcholně nesympatická, oslí můstek do Tokia do pochybný, závody nezáživné, "příběh" tragický. Jedna hvězda za jedinou zajímavou postavu - Hana - a za pár dobrých scén... 20%(30.10.2011)

 • HAL
  **

  Až se bude při posledním soudu rozhodovat o nejhorším obsazení hlavní role v akčním filmu všech dob, tak Lucas Black má první pozici jistou - tak ošklivému a zoufale nesympatickému nýmandovi nepatří do ruky volant, ale maximálně tak smeták a práce podřadného uklízeče. Navíc tu z něj dělá neschopné jelito i stupidní scénář filmu, neb v něm hlavní hrdina pravidelně v každém závodě řídí hůř než Forrest Gump po lobotomii a likviduje jedno auto za druhým, aby z něj pak najednou v tom finálním byl jako zázrakem nejlepší jezdec na kontinentu. Ale i přesto si Tokyo Drift pověst jednoho z nejhorších akčních filmů poslední dekády nezaslouží, i přes mizerně obsazenou hlavní roli, dementní scénář, mimo akci nudnou režii a nejodpudivější soundtrack všech dob... i přesto je pořád o dost zábavnější než odporná dvojka. Jednak tím že svou bizarností zkrátka ani nemůže nudit, a jednak tím že akční závody jsou překvapivě docela fajn. Justin Lin sice na počátku své kariéry nepopiratelně byl těžká lama, ale tady už pomalu začal vystrkovat růžky s pár velice zajímavými nápady a schopně dynamickou akcí. Jako rozcvička před velkým během v podobě čtvrtého a hlavně pátého dílu serie tedy relativně snesitelné. A pro příznivce Need for Speed: Underground také zajímavé tím v jaké symbióze herní a filmová série jsou - první Underground vysloveně stavěl na nápadech Fast and Furious, zatímco Tokyo Drift zase obráceně otevřeně vykrádá Underground 2 - neb právě odtud přišly závody s japonskými miniautíčky se kterými se jezdí zásadně dveřmi napřed a spotřeba pneumatik na kilometr se blíží dvucifernému číslu. 5/10(24.1.2012)

 • Jordan
  **

  Podobne ako dvojka ja aj Tokijský drift zvláštnym vybočením z pre mňa naozajstného jadra a skutočnej série Fast and Furious, ale tentokrát je do nej aspoň nejako časovo a priestorovo (a príbehovo) jemne zapracovaná (odkazom na ňu v štvorke a prítomnosťou Diesela na konci). Hlavný hrdina (mne pomerne dosť nesympatický, s čudným južanským prízvukom) a nevyvážený príbeh, ktorý kombinuje jakuzu a divoké závody v drifte, aby vznikol neuveriteľný thriller s príliš japonsky pestrofarebnými kulisami. už to po dvojke a trojke vyzeralo zle, ale vďakabohu sa niekto spamätal a prinavrátil túto jednotkou skvelo rozbehnutú sériu späť na správne cesty.(10.7.2011)

 • mzss1
  **

  Takže místo klasických závodů drift jo ? Docela ty driftové závody ušly. Příběh to mělo takový jednoduchoučko blbý, ale co, může být. Lukas Black jako hlavní hrdina mě moc nenadchnul. Celkově je to slabší film než předchozí dva díly. Hudba celkem dobrá. Ke konci filmu se na minutku objevil Vin Diesel - docela potěšil. Ze začátku jsem si myslel, že se jedná o teenegerskou komedii, pak se to alespom trochu rozjelo. Akce žádná ale, žádné střílení. S jedničkou a dvojkou se toto rozhodně vůbec nemůže rovnat. Je to takový podprůměr, který se dá vydržet, ale je to peklo. Takže u mě je tentokrát hodnocení pouze 34% = **(7.10.2012)

 • Spiker01
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale já jsem v té době Tokijskou jízdu strašně žral. Líbila se mi mnohem víc než předchozí dva díly. Toki(y)o má zkrátka své kouzlo. Hlavní hrdina, prý se jmenuje Lucas Black :), není nesympatický a dá se na něj zvyknout. Neříkám, že přímo vyniká, ale nekazí dojem. Je sranda sledovat všechny ty zamračené japonce za volantem. Taky je vidět, že režisérská ruka Justina Lina, ač si to v té době zřejmě nikdo neuvědomoval, je pro sérii ztěžijní. Spolu s vynikajícím soundtrackem Bryana Tylera, doplněného o několik známých skladeb tvoří výborný celek, který mě baví. PS : NFS Carbon, udělaný podle Tokijské jízdy, je můj nejoblíbenější NFS...100%(19.5.2013)

 • InJo
  **

  Režírující Justin Lin ani ve svém prvním rychlém a zběsilém (i když tady by se spíš hodilo: "pomalém a připosraném") zářezu neodvedl vyloženě špatnou práci (minimálně ty honičky a závody jsou celkem obstojně řemeslně zvládnuté, jen kdyby je nemrvily ty hrozné rádoby drsné songy), ale z toho scénáře, z něhož můžou být nadšení leda tak 14-ti letí fanatičtí tuningáři, prostě nic světoborného vydolovat nešlo. Tohle není sequel, ale blbý, nudný a takřka zbytečný spin-off. 40 %(10.6.2013)

 • Ilicka
  *

  Rychle a zběsile pro středoškoláky? Nechápu jak Justin Lin dokázal natočit něco tak pekelně nudného za použití tak dynamických vizuálů. Lucas Black je bezesporu nejhorší protagonista v celé sérii.(25.4.2011)

 • heyda
  **

  Tak tohle je snad ještě horší než dvojka. Achjo... 3/10(15.9.2009)

 • SeBig
  *****

  Nevim jak vás ale mě to bavilo krásna Tokijská atmosféra, napětí ani herci mi nevadily...a auta krásný jako v každým díle :)(4.7.2010)

 • nash.
  *

  Namachrovaní frajírci se natřásají a hrají si na drsňáky, pneumatiky kvílí, protože auta tu nejezdí ale driftují, a mezi tím vším se bezprizorně motá krasavice, která nemá co hrát. Říkal jsem si, že horší než předchozí díl už to být nemůže. Může. Přestože to tvůrci vzali zgruntu jinak a znovu, je to stále stejně, místy až neuvěřitelně, nudné a nezáživné k nepřežití. Mdlý scénář o ničem, občas dokonce poněkud nesmyslný (viz. Sean a japonština), režie bez jiskry, herecké výkony ochotnické, většina postav nesympatických. Děs běs na kolečkách.(2.7.2013)

 • Kothy
  ***

  Nejslabší díl celé série. Tímhle Justin Lin nastartoval zbytek ságy. Moc nechápu, proč se to odehrává až po 6. Sean Boswell se po svém závodnickém průseru v Americe stěhuje k otci do Japonska. Tam ho ale auta taky lákají. Musí se ale nejdřív naučit driftovat. Spojí se s Hanem, kterého známe z pozdějších dílů. No a samozřejmě se připlete do problémů, hlavně s mafiánskou Yakuzou. Je to plné klišé a nemá to ani pořádnou zápletku. Spoiler: Na smrt Hana by právě měl navazovat 7. díl s Jasonem Stathamem. Tak jsem zvědavý. Taky musím pochválit dobrou hudbu. ;) Jo a ještě se tam na konci mihne Vin Diesel. :) "Co znamená DK? Donkey Kong? Ne, Drift King." :D(27.1.2013)

 • Bauer
  *****

  No po všech těch kladných a záporných komentářích jsem byl zvědav co se z toho vyklube a musím říct , že se připojuji k těm kladným komentářům.Konečně nějaké páradní závody jako jsou drifty.A ty dokonalý káry.Krásná Nathalie Kelley.Perfektní hnusák Brian Tee. A teď hlavní hrdina Lucas Black , nevím co proti němu máte , protože je to sympaťák a hraje celkem solidně.A nejlepší je konec , když hraje písnička Los Bandaleros a pak v tý káře Vin Diesel.Prostě super.Jednoznačně nejlepší díl Rychle a zběsile!!!(31.7.2006)

 • Chrustyn
  ***

  Rozhodně lepší než druhý díl. Walker už konečně zmizel a Rychle a zběsile dostalo trochu jiný styl než v předchozích dílech. Už se tu nedočkáte, žádných závodů na rovinkách tentokrát jde o to jak nejlépe vybírat zatáčky. A docela se na to dá koukat.(30.12.2006)

 • HellFire
  *

  Dětičky si hrají za zapšklém písečku. K tomu přidejte žápletku o slečně mající nedobrovolně za frajera škaredého Japonce a scénář tocící se tentoktár pouze kolem driftování a je z toho průser.(17.1.2009)

 • PROROK14
  ***

  Asi na rovnakej úrovni ako predchádzajúce časti. Začalo to dobre a skončilo to tiež obstojne. Nejaké scény by som osobne vynechal ale nevadí. 55%(12.10.2008)

 • kingik
  ***

  Rychle a zběsile s podtitulem "Tokijská jízda" naráží na impotentní scénář. Má vynikající začátek s automobilovým závodem, slabší prostředek a vynikající závěrečnou scénu, ve které se objevuje Vin Diesel. Scénář je jinak hodně triviální a jediným originálním výplodem je výraz "driftování" vozu a znalcům nemusím vysvětlovat. Neokoukaný Lucas Black není úplně špatný, ale na to, že má představovat ani ne 18 letého týpka, vypadal poněkud starší. Jeho postava se hned po příjezdu do Japonska zaplete s pochybnými existencemi a jde z maléru do maléru a vždy mu to jako zázrakem projde. Aby to nebylo málo, tak si ho všichni nevysvětlitelně oblíbí, svěří mu drahé bouráky, aby s nimi jezdil a závodil a hlavnímu záporákovi pochopitelně nepadne do oka, protože jde po jeho atraktivní holce, a tak se stačí poprat, a pak si o svou čest i zazávodit na náročné horské silnici, kterou doposud sjel pouze ten záporák, ale tentokrát ji už nesjede a sjede ji ultrakladný Black. Takže scénář odhadnutelný a i současně příšerný. Ovšem velkým plusem je režie Justina Lina, která má propracovaný vizuál, dynamické akční scény a pár dalších nápadů se sem taky vejde. Nablýskaná fára, pěkné holky a dost to drhne, když se ke slovu nedostane akce a hrdinové ve filmu právě "nedriftují".(9.7.2010)

 • 5150
  **

  Před vstupem do kinosálu jsem vypnul mozek, pohodlně se usadil a jenom špičkou boty si poklepával v rytmu hip-hopu, rapu a ještě čehosi dalšího co ani neumím pojmenovat. Na plátně se hned do velkých obrátek roztočily kola nablýskaných aut a jen málokdy zpomalily na životu bezpečnou rychlost. Být mi -náct tak slintám blahem, ale i tak jsem spokojen!(29.7.2006)

 • prome
  **

  Tento film zapadá do normálního průměru, u kterého jsem se dobře bavil, ale viděl jsem v něm značné nedostatky…Ale když nakonec dali motor z Nissanu do starého Fordu tak jim asi přeskočilo, protože nádherně zkazili tuto krásku.(25.10.2006)

 • Terva
  **

  Auta jsou opravdu nadupaná, ale to co je řídí, je sra+ka.(11.2.2009)

 • DaliX
  ***

  Veru, už som si na Paula Walkera zvykol a Tokyo Drift mi príde ako niečo úplne iné, čo zo sériou Fast and Furious nemá pomaly nič spoločné. Aj keď je to stále dobrá zábava ( a to mi môžete veriť, že si na nadupané "káry" veľmi nepotrpím). Hodnotenie je v rámci zábavy lebo automobilové naháňačky sú nakrútené naozaj skvelo.(27.6.2010)

 • svik
  ***

  Už mě ty překladatelé serou. Originální název je Tokyijský Drift sakra a né žádná jízda. Drift-- Jedna z věcí, která mi chyběla ve filmech o závodění. Byl sice více film zaměřen na vztah mezi yakůzou a lidmi, lidmi a cizinci atd.. , ale to mi nevadilo bylo zde i pár pěkných záběrů s auty.(7.12.2006)

 • PetrPan
  *

  Amerika: Mluvíš s mou holkou vole ! A co jako vole ! Si dovoluješ vole, ty nevíš kdo jsem vole ! Tak to vyřídíme vole ! ...chvíle napětí... Jeho holka :Proč to nevyřídíte v autě, volové ! No jo vole, ale o co pojedem vole ! Jeho holka: O mě, volové ! ..úsměv a drsný pohled..Trtrttt a fííí řekne motor a pneumatiky ... střih .. Tokio: Mluvíš s mou holkou, gaydžine ! A co jako, vole..vlastně co je to gaydžin ! To jseš ty, gaydžine ! Vyřidíme to v autě...trtrtr a fí řekne motor a pneumatiky...střih. Finále : Trrtrt a fííí řekne motor a pneumatiky.... Ty nejsi gaydžin, vole ! Třešnička na dortu : Ty vole to je Vin ! Trrtr a fííí..řekne motor a pneumatiky ..konec.(24.6.2013)

 • ConanVJ
  *****

  Pro mě prostě parádní i když ne moc akční filmek, který konečně dostal v sérii svoje právoplatné místo po šestém dílu, kdy začne do série zapadat po titulcíh šestky. Film je hlavně o tuningových kárách a závodech v driftu. Je to tu samá párty, nádherná kočička a příběh ničím nepřekvapí. Přesto mám tento film hodně rád a soundtrack se k němu hodí skvěle. Herci taky sedli, i když hlavnímu představiteli člověk studentská léta jen těžko uvěří. Za mě 90% :)(14.11.2014)

 • CiTrus007
  ***

  Kdybych to nedokoukal až do poslední scény, kde se (spoiler alert) mihne Vin Diesel, byl bych proti, aby se celá tahle splácanina jmenovala Fast & Furious. Black není Walker a Japonsko není USA. Jediné, co tento film pojí se zbytkem série, jsou (ne zas tak) rychlá auta. Po nadějném sequelu celkem zklamání... 4/10(12.5.2013)

 • nigga
  *

  Tento film si asi spletl název, protože obsahuje slova jako „rychle“, „zběsile“ a „jízda“, asi mi něco uniklo, ale ani jedno slovo nevyjadřuje přesně to, co jsem u něj cítil. Film se na svých pěkných 104 min vleče, a co je nejhorší, myslel jsem, že tam tak trochu půjde o nějaké undergroundové závody, a ono omyl, stěží tři, a k tomu ještě těžce nezvládnuté (to i v bonusech je toho mnohem víc např. o driftingu), zbytek je nezajímavej děj, kde se nic moc vlastně neděje, pořád nějaké moralizování, tahání o ženskou a nuda, žádná nadsázka nebo vtipné scény, prostě pusto. Je tam sice pár vytuněnejch aut, ale jejich potenciál absolutně nevyužit(chyběli mi nějaké cool detaily na ty auta nebo aspoň něco podobného)a nádherných Japonek(teda kromě hlavní hrdinky, která mi tak trochu připomínala Michaela Jacksona), k hlavnímu „loserovy“ se radši vyjadřovat nebudu. Škoda, prvních 10 min ušlo, pak už jen bída, to si raději pustím znova jedničku nebo honičky v Mizerech 2 či Bournově Mýtu, anebo si záhrát NFS, GTA či Burnout. (a to jsem Formuli se Stallonem tak křivdil, ta má aspoň pořádnou akci) Toto je trapas, ale je fakt, že jsou mnohem horší filmy, což neznamená, že to tomuhle odpustím.(mimochodem, jedničku mám moc rád, je to sice béčko, ale výborný). Jestli vás baví se dívat na barevný autíčka, jak nezajímavě jezdí dokolečka, tak budiš. 10%(13.1.2007)

 • Turiec
  **

  Rýchle autá, aké si môže dovoliť takmer každý teenager v amerických filmoch, naháňačky, búračky, jeden "dobrý" druhý "zlý" a medzi nimi stojí jedna minisukňa veľkosti opaska. To všetko v Japonsku. No, nič moc...(17.2.2007)

 • ladko
  **

  Tak toto bola sračka. Aj keby sme zabudli na sprostosti ako napr., že mladí chlapci a každý má vytunované auto(skade na to zobrali prachy...) tak hlavný hrdina je neskutočný debil, rozmláti každé auto a pchá nos tam kde nemá. Lovestory je dojímavá ako pohľad na dva stromy. A že tam nevedia normálne prejsť zákrutou, iba šmykom - z toho sa neposeriem. Na obyčajnej ceste do tesca na aute zažijem viac vzrušenia. Jedna hviezda naviac za sličné ázijské slečny.(15.1.2008)

 • Johny_fork
  *

  wtf(21.3.2008)

 • Pontius
  odpad!

  Tohle je hnědej flek na celé sérii Fast and Furious. Hentai na každym rohu a totální demence Lucase Blacka, kterej se akorát debilně tlemí. Symbol trapnosti.(17.6.2011)

 • Bat55
  *

  1* za pekné autá,inak strata času./15%/(11.10.2009)

 • Torision
  **

  Fajn efektní, ale dost nepovedený. Hlavní hrdina je opravdu největší loserherec, kterej nemá charisma, neumí hrát, neni vtipnej a tenhle film prostě mrví.(7.7.2007)

 • SLOTH
  **

  strasny... ale nejzabavnejsi z cele serie(26.6.2010)

 • phoebess
  **

  Nebylo to na odpad, na to apelují jiné, mnohem horší filmy. Ale tak hrozně sem se nudila, že musím dát jednu * (ani ta auta to nezachránila), ta druhá je za malé cameo na konci, které mě potěšilo a poprvé vykouzlilo úsměv na tváři.(5.1.2011)

 • honajz
  **

  Hezká auta... zajímavé prostředí nočního Tokia... a to je tak vše.(31.3.2012)

 • JJ.Gibson
  ****

  Byla to naprostá oddychovka, u které se nemuselo přemýšlet. Jen tak sedíte a užíváte si děj. Jelikož jsem tento film bral spíše jako akční komedii, tak myslím, že se opravdu povedla. A poslední scéna mě dostala, škoda akorát, že nebyla trochu rozvinutější :) Samozřejmě, že kdybych ten film zkoumal do hloubky, tak bych dal si 2*, ale tentokrát zůstávám na povrchu, takže za 4*, asi jsem ovlivněn Z350, protože s ní jezdim :)(20.7.2006)

 • Marsik
  ****

  PRIMA COOL - Přelom července a srpna roku 2006 byl pro filmové fanoušky ve znamení FF 3. Já osobně jsem velký fanda této série, a tak jsem si to tenkrát na velkém plátně nemohl nechat ujít. Pamatuji si, že moje tehdejší nadšení bylo maximální a v kině jsem řval blahem. Dnes, shodou náhod (kdy jsem nevěděl, jestli mám v TV dát přednost Bridget Jones, Mr. Beanovi nebo Účastníkům zájezdu) jsem se rozhodl pro tuto záležitost. A myslím, že jsem neudělal špatně a bylo to příjemné zavzpomínání. Tokijská jízda má šmrnc, grády, super akci a v celku i povedený děj. Už jenom úvodní písnička a následná automobilová honička (o dívku) navnadí a poté už jste chyceni a film musíte dokoukat :) I tentokrát nemohu tento díl hodnotit špatně, ba naopak to bylo určitě lepší jak druhý díl. Trojka je zkrátka jiná, už jenom kvůli obsazení, které až na Diesela, který tu má krátký štěk, je úplně nové. Stará sestava Diesel, Walker, atd. se vrací až v dalších dílech, jejichž momentální absence mi ani tak nevadila, protože hlavní postava, v podání Lucase Blacka, byla v pohodě. Stejně tak postava Hana (Sung Kang) - taky sympaťák. Zkrátka a dobře Tokio Drift budu mít stejně jako ostatní díly vždycky rád a po nějaké době si to opět rád připomenu. Jenom tedy s menší změnou, kdy dám před TV vysíláním přednost promítání např. na DVD. Protože TV Prima a její 3 nekončící reklamy + minutové představování sponzorů pořadu v čele se sirupem Relax, mě fakt otravovalo :) 80% (with J.)(9.6.2013)

 • Borrtex
  *****

  Mě se film líbil. Jsem fanoušek aut, a tohle bylo perfektní. Nevím proč, ale vždy jednou za čas si tento film prostě musím pustit. Nádherně řvoucí zvuk motoru, zvuk kvílejících pneumatik, a fantastické záběry. Děj mohl být o něco lepší, ale myslím, že nebyl až tak špatný. Pro mě jeden z nejlepších filmů! 95% !(4.9.2013)

 • RAiken
  ***

  To, oč tu běží, respektive jede a uhání plnou rychlostí jsou rychlá auta, závody a kočičí hrátky. Kdo tohle nepochopil už ze samotného názvu, je nutně rozčarován plytkým scénářem a chápu, že se zlobí, když hlavní hrdina nevyřeší ani jeden ze světových problémů. Co nevyřeší, dokonce se jimi ani nezabývá - hrůza. Avšak pro ty, kteří se chtějí chvilku odreagovat od ekonomických krizí a světového terorismu je to lék víceméně podařený. Koně pod kapotou uhání, zadečky sličných japonek se třepou a chodidla se na pedály klepou. Není co řešit. Vzhůru do Japonska pro trošku kulturního obohacení. A naučíte se driftovat. Arigato...(23.12.2008)

 • Suzie05
  *

  Abych byla upřímná, nechápu, jak se někomu Tokijská jízda mohla líbit natolik, že si ji zařadil mezi top 10. Jediná věc, která tady byla aspoň trochu kladná, byla chvilka se Sungem Kangem (který teda na každém druhém záběru něco žral). Taky mi nedochází, proč skoro 18 letého maníka hrál 28 letý přiblblý mamlas a daboval ho ten cucák, co tak ničí Anakinův originální hlas. Jak o tom teď uvažuju, tak i ta 1 hvězda je možná až příliš.(17.10.2011)

 • Ouwen
  *****

  Nepočítejme pětku a asi "trojka" je můj nejoblíbenější díl. Našel jsem minim záporů, jinak je film neuvěřitelně našlapaný, vracíme se takřka na dva začátky; 1) Je příběh. Nová story, s novým prostředím, s novým hrdinou. 2) Vracíme se na začátek aut v tuningu, nitra + nová zábava drift. Upřímně mi Lucas Black sedl do řeči a nebránil bych se, kdyby se objevil v 7mičce, ovšem zase tam by asi neměl moc prostoru. Až teď víme, že tohle "pokračování" není zcela zbytečné, Lin dokázal překopat celou sérii naprosto dokonalým způsobem. Soundtrack je jednoznačně nejlepší ze všech dílů, nemá konkurenci, Six Days top song! Krásná hrdinka, Sung Kang zde zahrál docela frajera, opět žere čipsy, je lepší, než v pětce. Bow Wow je největší boss, zabijácký hlody! Karosérie aut, nemám slov, parádní akce, nádherné scény na LasVegasové Tokio, neony, atmosféra, final závod s mega-nadupanou károu, viz Mustang 67 v černým, ách! Mám na to krásné vzpomínky, nyní nastal čas si dát repete. V rychlosti je krása. 9/10(25.5.2013)

 • Fiftis
  ***

  Tretie voľné pokračovanie sa presunulo do Japonska medzi teenagerov, kde sa preteká v drifte. Veľmi jednoduchý dej je len odvarom toho, čo je na tomto snímku najdôležitejšie. A to nablýskané autá, krásna dievčatá, hip hopová hudba, adrenalínové preteky. Všetko tu je, teda žiadne prekvapenie. Lenže to celé nejako vyzerá divne. Nemôžem sa zbaviť dojmu, že sa tento príbeh do tejto série vôbec nehodí. A nepomôže tomu ani účasť Vina Diesela na konci filmu. Ako samostatný film by fungoval ďaleko viac. Takto to iba vyzerá ako nastavovaná kaša, aby sa na úspechu predchádzajúcich dielov ešte vytrieskali nejaké peniaze.(4.1.2015)

 • Damiel
  ***

  Tři hvězdičky - za tu poslední scénu :) Jinak spíš dvě.(13.7.2006)

 • verbst
  ****

  Konečně Rychle a zběsile o tom o čem mělo být už dávno. Tady v tomhle díle bylo víc ježdění v autech než v předchozích dvou dohromady.(6.8.2006)

 • mustafa
  *

  Je to komerční akční film. Hlavní roli hrají především vytuněná auta a hezké holky. To všechno chápu. Také chápu, že tento film nemá ambice být nějakým uměleckým snímkem. Ale nechápu, proč by Tokijská jízda nemohla být alespoň trochu inteligentní zábavou. Jak ukázalo původní Rychle a zběsile - lze natočit velmi kvalitní film z automobilového prostředí, doplněného o spoustu hezkých slečen. Nevyznám se v autech a je mi upřímně jedno, co které auto obsahuje a jak vypadá. Největší slabinou filmu je násilné přenesení do Tokia a především přeobsazení hlavních rolí. Lucas Black hraje opravdu strašně a jako osmnáctiletý nesmělý mladík tedy určitě nevypadá, spíše jako vyhaslý třicátník. Závěrečné cameo Vina Diesela asi mělo vyznít jako komické a dát vzpomenout na starší díl, jelikož jinak tento snímek s předchozími nespojuje vůbec nic. Ale je třeba napsat, že tetno snímek je trochu lepší než stejnojmenná dvojka. Především jsou zde velmi krásně natočené automobilové honičky a někdy jsem žasl nad úžasnou kamerou. Bohužel to je opravdu vše, co by se na tomto snímku dalo pochválit, protože je neskutečně hloupý (hudba, scénář, dialogy, herecké výkony). Ono se snad ani nedá napsat, že je to dobře odvedená řemeslná práce a to je podle mě minimální základ každého filmu...(21.1.2007)

 • Hadža
  *

  No,jednicku a dvojku si uz moc nepamatuju,ale tak debilni jak tohle to urcite nebylo!!!(22.3.2007)

 • ScarPoul
  *

  Nie že by to bolo vyslovene zlé, alebo, že by ma to štvalo. Lenže to bolo strašne ploché. Tie zen budhistické rady aplikované na život závodníka sa jednoducho nedajú brať vážne. Každý jeden diel mi príde ako úplne iný žáner, pritom je to paradoxne stále o tom istom. Pekné baby, drsný chlapi, rýchle autá, hip hopový soundtrack a veľký finálny závod. Tu je asi vtipné len to, že ten bol absolútne nezaujímavý. Jediné čo potešilo bolo prostredie Tokya - ktoré bolo až na zátačku na križovate plnej chodcov úplne nevyužité a malá cameo rolička Vin Diesela. Na druhú stranu sa jedná o prvý výraznejší zárez Justin Lina, ktorý vzkriesil túto sériu ďalším dielom s pôvodnými postavami. Toto je bohužiaľ strašný výplach z nesympatickým hrdinom a neuveriteľnými kecami o morálnych hodnotách, ktoré akoby zvysoka kašlali na to ako to v skutočnom svete funguje. A že by som to tak nemal brať? Tak nech sa to potom na nič také nehrá. Hrdinovia nešoférujú rýchle autá ak nie sú zo sveta Speed racera.(9.2.2013)

 • Special One
  **

  Tokio Pie.(13.6.2011)

 • Marek1991
  ***

  Čisto imidžový film, veľa efektov a trápny ľúbostný príbeh, ale ako film to malo úspech, lebo išlo hlavne o to a to mu vyšlo skvele. Navyše Japonsko bolo pre tento diel s dávkou príchuti mafie, pseudohrdinstva Američana, ktorý si dá rady zo všetkými a všade, ako stvorené. Akcia však skvelá, hudba tiež ušla, ale tak ako štvrtý diel, aj tento jeho predchodca nemal ďaleko u mňa k dvom hviezdičkám, lebo to patrí k naivným rozprávkam pre pubertiakov, k veľmi nerealistickým žvástom. Avšak to spracovanie ma tentokrát dostalo a aj troška humoru.(11.5.2012)

 • eraserhead666
  **

  No, bylo jen otázkou času, kdy začne série pomrkávat po náctiletých študentících. Což je největší problém celého filmu. On je vlastně skoro celý dost suchý, za něco stojí až závěrečný závod a fakt, že se odehrává v Japonsku. Se svou oblibou Japonek (a Asiatek obecně) na tom totiž nejsem ještě tak špatně, abych jejich zvýšeným výskytem omlouval hloupý film. Zatím nejslabší kousek série.(10.6.2014)

 • Davered
  ***

  O parnik lepsi nez prvni dva dily predevsim diky prehlednejsim a dynamictejsim auto scenam. Jsou tu ale i lepe napsane postavy, peknejsi holky, a konecne jakysi naznak pribehu. Vysledkem je primocara, ale stale ponekud otupela zanrova zabava.(3.5.2015)

 • Jillen
  *

  Trojka má to co neměla dvojka...Diesla, tož to mě vzala nostalgie :o)...jinak vše při starém, dokonce místy zase sestupně horší. Áno, v rychlosti je krása, ale pro mě jsou krásnější věci než tento film, o tom žádná...Dávám 15%(5.10.2007)

 • Dexter1
  **

  Príjemnú jednotku a otrasnú dvojku vystriedal teen-look. 18 ročné chlapčisko sa dostáva do Japonska kde zisťuje, že to všetko nie je len o tom, kedy správne použiť nitro, ale aj o nejakom tom drive skille. Tento posun sa mi osobne páčil. Bohužiaľ som na takúto zápletku, kde súboj s yakuzou nevrcholí rozrezávaním žalúdkov a spŕškou striel ale súbojom v drifte, zrejme fakt starý. Aspoň, že sa na to celkom pekne pozeralo a fanúšikovia rýchlych áut a sporo odetých japoniek si prídu na svoje. Japonsko tomu všetkému dáva celkom slušný feeling a je to aj viac znesiteľnejšie než kŕčovitá dvojka. P.S. "Možná příjde i Diesel!"(8.5.2011)

 • Laxik
  ***

  Je to tak blbé, až to bolí. Ale já jsem masochista každým coulem, něco toho sebemrskačství přežiju.(22.4.2013)

 • Rhyme
  ****

  Konecne se zase vice zamerilo na zavody aut nez na dej.. me se to moc libilo.. ale mouchy to melo, proto nedadm plny pocet.(15.9.2006)

 • FilmFan24
  *

  Film tak překoulovaný snad v každém záběru, že ve výsledku teda (aspoň) pro mě není vůbec cool! Někdy je lepší ubrat plyn. Takhle to totiž dopadá, když se jede na plné koule! Ta 1* je za kratičké cameo Vina Diesela.(7.8.2009)

 • Aleee89
  ***

  Moc se mi do trojky Rychle a zběsile nechtělo. Po velkém zklamání z dvojky, poté, co mě přestalo bavit NFS, poté, co jsem věděla, že tam nebude hrát nikdo známý... No ale musím říct, že jsem byla mile překvapena! Trojka už má zase nějaký příběh, má to šmrnc, vyvážený je film dobře natočenými závody a krásnými auty. A taky hlavní hrdina byl sympatický. Takže trojka ukázala, že Rychle a zběsile vlastně nejsou tak špatné filmy.(19.6.2013)

 • wipeout
  ***

  To čo som očakával sa až na menšie vínimky naplnilo. Proste garáže plné nablískaných áut a polonahých slečien obskakujúcich super cool jazdcov chlapčekov čo sekajú zo seba machrov prvého rangu. Najviac mi asi vadil výber hlavného hrdinu, ktorý spolu so svojou partiou občas snaží hlásať životné múdrosti...neúspešne a pateticky. Ale musím uznať oproti predchádzajúcim dielom sa mi páčilo trošku realistickjšie stvárnenie samotných pretekov a autíčka tiež stáli za pohľad. Určite to nie je oddychovka, ktorá by nepotešila a nepobavila.(11.10.2006)

 • marcek
  *****

  Nevím čím to je, ale filmy s rychlejma autama mě prostě berou. Dobrej díl, doufám, že ne poslední.(12.4.2007)

 • Thomassi
  ****

  Naprosto nechápu zdejší hodnocení filmu. Tokijská jízda se sice odklání od zaběhlé linii série Rychle a zběsile, ale na druhou stranu krásně vystihuje podstatu filmu. Prostředí Tokia je k tomu jako stvořené. Mile mě upoutalo, že se Justin Lin odpoutal od klasických sprintů a v tomto díle nám nabídl ukázku něčeho jiného v oblasti tuningu - driftu. Ty jsou v nadzemních garážích a na hoských cestách přímo adrenalinové a podle mě možná nejlépe natočené zavodnické sekvence z celé série. Na nedostatek závodění si také nemohu stěžovat. Bylo ho tam totiž až překvapivě hodně. A už vůbec mě nezajímá a nevadí, že místo klasických představitelů se zde objevil Lucas Black, který mi přišel hodně sympatický. Závěrečné cameo Vina Diesela jsem si pak skvěle vychutnal a zároveň výborně navnadilo na další díl. Ještě, abych nezapomněl na soundtrack, který se povedl bravurně. Prostě si nemůžu pomoct, ale Tokijská jízda je pro mě společně s prvním dílem nejlepší (prozatím).(18.6.2011)

 • Attta
  **

  Tenhle díl se mi zdá jako taková vtěrka mezi zajeté koleje prvního a druhého dílu na úkor trendu v podobě driftu. Ovšem také to není úplna nuda a tak dávám 2 hvězdy.(26.4.2012)

 • Petoss1
  **

  To som sa mal akože po*rať z tej úvodnej scény? No prepáč! 45%(10.1.2009)

 • MATADOR
  **

  Rychle a zběsile potřetí. Všechno je jinak. Všechno je nové. A všechno je pojato také jinak. Tokijská jízda oproti předchozím dílům nabízí jiný příběh, či-li žádní známí (možná ;-) ) z předešlých honiček. Celý film se zbytečně táhne a je strašně takový amatérský, točeno pro mladé kluky, kteří chtějí být driftaři :-) Ale posledních dvacet minut je jiný kafe, už jen proto se mi Tokijská jízda líbila více, než-li druhý díl. Potřetí je to nadupanější, než-li podruhé.(10.7.2009)

 • WoWoW
  **

  Tenhle film si nezaslouží název Rychle a zběsile. Není to ani tak kvůli tomu, že by zde chyběli hlavní postavy vyjma minirole Diesela. Je to spíš o pojetí. Chybí zde totiž policie, která je důležitý faktor zbývajících dílů. Navíc opravdu nechápu člověka co dělal casting. Lucas Black totiž ani omylem nevypadá jako teenager, je už od pohledu jasně starší a to je velké mínus. Mám pocit, že v Americe se najde mnoho mladších, co by zvládli jeho roli stejně dobře možná i lépe. Co se mi na druhou stranu líbilo byly honičky a bouračky. I když jich je v celku málo, jsou opravdu slušné, ale jinak je můj dojem z filmu spíš negativní. Ale hlavně se to mělo jmenovat jen Tokijská jízda, sice by se to tak dobře neprodávalo, ale s Rychle a zběsile to nemělo nic společného, sakra.(6.6.2010)

 • Carljack
  ****

  Můj nejoblíbenější díl z nekonečné série(2.9.2010)

 • .maggie.
  **

  Lucas Black se mi nelíbil, závody byly směšný, neměla jsem na co koukat:-((16.3.2011)

 • Politik
  ***

  Tak tohle je průměr prvního a druhého dílu, takže hodnocení 3 hvězdičky je zde odpovídající. Máme tu hezký auta a zajímavý pohled do Tokia, dokonce i nějaký ten stručný příběh. Je to film pro mladé a určitě stojí za shlédnutí :) Jo asi ty 3 hvězdy nechám, při porovnání s dvojkou super zlepšení, ale na jedničku pořád zdaleka nedosahuje.(12.5.2011)

 • movieband
  ***

  Horší, než druhý díl, ale lepší v soundtracku. Lucas Black není špatný herec a Sung Kang hraje taky vcelku dobře. Co mě ve filmu, ale neskutečně vytočilo bylo, že do Mustanga dali motor z Nissana (nebo z něčeho jiného. Už přesně nevím co to bylo za značku toho motoru). Co mě ještě překvapilo bylo jméno režiséra. Justin Lin. Otec čtvrtého, pátého a šestého dílu, které jsou výrazně lepší a přepálenější v akci (čtvrtý díl je solidní akčák, pětka je nadupaná akcí a šestka podle traileru vypadá na monstrózní, přebušený akčák). Nejslabší, ale pořád koukatelný díl, který (bohužel) s touhle sérií má nejmíň společného. 50%(7.7.2013)

 • maverick10
  **

  Takova pohadka pro teenagery.(26.8.2006)

 • Crawler-D
  *

  Jedno je u tohoto filmu ale jisté, mladým lidem se bude líbit. A nejen proto, že se tam tančí, poslouchá odvazová muzika, promenují se krásné dívky a jezdí se v cool kárách, ale hlavně nemusí jejich mozky vydat příliš mnoho energie na pochopení příběhu, který vlastně neexistuje. Sice se tvůrci o něco podobného pokouší v průběhu filmu (dají-li se tak ovšem nazvat prapodivné mafiánské peněžní transakce, které se stejně vyřeší závoděním?), ale nakonec přeci jen zůstanou u impotentního příběhu rebela, který touží po dívce svého soupeře. Justin Lin, tai-wanský režisér, se film ani nesnaží nijak vymanit ze spárů očekávaného propadu, neboť jen jedna dvě scény jsou natočeny „jinak“ (bezpředmětná smrt jedné postavy a následná cesta metrem), ale působí v záplavě stereotypu rušivě, a máte dojem, že je Lin ukradl z jiného, mnohem lepšího filmu.(30.1.2007)

 • HappySmile
  ****

  I když mně auta moc neberou, tak po tomhle filmu jsem se o ně málem začala zajímat, protože i když herecké výkony nebyly nic moc extra, tak ty akční automobilové honičky stály opravdu za to.(19.11.2008)

 • Goldbeater
  *

  Po snesitelné dvojce jsem si myslel, že v Tokiu najde série nový smysl. No, podívejme, jak jsem se spletl. V Hollywoodu došlo ke zkratu mozků. Režijně a technicky jde samozřejmě o pěknou podívanou, ale za ten scénář a hlavně výběr charakterů bych střílel. Předtím byl Diesel skvělý, Walker ušel, Gybsona jsem snesl, ale zdejšího hrdinu bych nakopl do žeber. Jediná příjemná postava je zde Sung Kang, a kdepak skončí? Špatný vtip a zbytečný díl.(20.8.2011)

 • Tommassi3
  ***

  Stále platí, že nejsem fandou ani automobilových závodů, ani tunningu, a tak ani drifting není výjimkou a už vůbec ne něčím, co by mě dokázalo zaujmout.. Přes všechny tyhle skutečnosti mě tahle nadmíru povrchní teenagerovská, ale zároveň neuvěřitelně pohodová oddychová záležitost ani chvíli nenudila, Lucas Black odvádí přesně to, co se od něj čekalo, navíc působí velmi sympaticky.. Justin Lin staví svůj první příspěvek do této zběsilé série na skvělé kameře, solidním soundtracku a hlavně vizuálně vymazlené stránce filmu, noční Tokio tu vypadá parádně, ačkoliv na úkor scénáře, především ta dějová linka spojená s Yakuzou je k smíchu.. Ani předchozí dva filmy si však s tímto "nešvarem" rozhodně nelámaly hlavu !! Vždyť o příběh tu jde až v poslední řadě..;)(10.6.2013)

 • shyster
  **

  Moc šablonovité.(10.6.2013)

 • DogziCZ
  ****

  každý se těšil na pokračování příběhu Doma a Braine ale nepřišlo : / .Však i přes to že film vůbec až na auta nezapadá do rozjeté série je velmi povedený jak příběhově tak auta v které jsou nejspíše pro film tohoto druhu nejpodstatnější a opravdu se povedli můžu jen doporučit(11.11.2013)

 • Seag
  ***

  O triedu lepšie ako dvojka.......Bál som sa že Walker bude chýbať, ale Lucas Black ho slušne nahradil..... Ale štvrté Fast and Furious by už natáčať nemali....(4.3.2008)

 • Iks
  ***

  O malinko lepší než dvojka. Zde se přeneseme do "driftaření", což se čtvrtmílí nemá vůbec nic společného - a podle toho taky vypadá jízda namachrovanýho američana, který umí jezdit jenom rovně s pedálem na podlaze. Závěr v garáži plný kundiček a kár, to je u týhle série neuvěřitelný klišé, ale....asi to k sobě prostě patří :-) 55%.(3.9.2011)

 • Rafik
  ***

  zisk v čr : $411,148 návštěvnost : 99,253(7.10.2007)

 • Fallen_One
  ****

  Ano, místní intelektuálové dávaj nižší hodnocení, aby drželi partu. No budiž, já se celou dobu bavil a film mně jednoznačně spolknul jak matici od motoru. Komu se nelíbí Nathalie Kelley je gay a může si odebrat jednu hvězdičku z hodnocení. Paráda!(24.2.2009)

 • Columbus
  **

  nudná zábava!(23.7.2006)

 • fars
  ***

  Tak na tom scenari nekdo pekne uletel :-D Mladej pruserar (je mu 17 ale vypada tak 2x starsi nez jsem ja) je svou matkou deportovan do Tokia za svym drsnym tatkou. Mladej neznalek se behem jednoho dne fantasticky seznami s celym tokijskym podsvetim a diky tomu ze sesrotuje bourak za miliony si ziska lukrativni flek, nemluve o tom ze nejvetsi sikmooky frajer ho zacne jen tak za hezky usmev ucit driftovat. mate problemy s Yakuzou? Zavod v driftu vsechno vyresi, no to me poser :-) Jedine co v tomhle filmu stoji za to je naslapana hudba, jeste naslapanejsi auta a taky tech pak kocek. Jenze prave ona kombinace vytunenych bouraku podtrzena agresivnim rockem je stale (pro me) dost zabavna. Pokud prislo na akci tak jsem se fakt bavil. Mozna to je tim ze jsem byl den pred shlednutim Tokijske jizdy na velke parbe a ted mam otupely mozek, ale me se ten film docela libil, proste oddychovka do pohody :-)(27.10.2006)

 • bartias
  **

  Spin-off pro školou povinné je jako žvýkačka: protože se odehrává v Tokiu, má jakous takous exotickou příchuť, ale po použití ho vyplivnete a už si ani nevzpomenete. Závěrečný závod je sice pěkně natočený, díky chytře použitým digitálním efektům kamera nalétává z výšky až na tváře herců za volantem, ale všechno to bez problémů trumfne cameo Vina Diesela v poslední scéně. A to není "ono".(29.3.2009)

 • c.tucker
  ***

  No opět jsme povýšili, protože proti freecoolinové megagagzta předcházejícímu počinu je to perla, která obsahuje přesně to co se po ní chce: auta, holky, HIP HOP a adrenalínový sešup. Lucas Black je týpek, který se v japonském světě driftu po rozkoukání umí pohybovat jak málo kdo, a toho se cení.(31.3.2009)

 • Radiq
  **

  Japonci by se tomu asi vysmáli, takže to udělám taky: chachááá. Ten děj to byl poděl jak z cisterny se sračkama, ale samotné závody, na to se koukat dalo. Štvalo mě, jak jim tam všem šlo hlavně o ty pičky - to asi taky neni moc normálni. Změna hlavního hrdiny mně nijak nevadila, akorát se to vůbec nemuselo jmenovat Rychle a zběsile. Mělo to s tím společnýho jenom toho Diesla na koncu...(19.12.2009)

 • O´Neill
  *****

  Tento snímek u mne začínal na třech hvězdičkách s tím, že se to s prvním a čtvrtým dílem nemůže srovnávat. Postupem času jsem ale přidal na čtyři hvězdičky, protože když sem si to jednou za uherský rok pustil, líbilo se mi to. Momentálni situace je ale taková že zvyšuji na plný počet - tento film je opravdu skvělý, má své kouzlo, a ikdyž ho zatím nezařadím jako jeho bratry díly 1,2,4 do TOP, nechávám mu plný počet velice rád, a ačkoliv ve mě nenechala nostalgické kouzlo jako první či druhý díl, jedná se stále o perfektní film, na který si vždy rád zavzpomínám, a myslím, že časem se dostane i do TOP.(11.5.2011)

 • Dont
  *

  Platí totéž, co jsem již psal v hodnocení druhého dílu, jakmile se v závěru na scéně objeví Vin Diesel, film dostane úplně jiný nádech. Lucas Black a jeho japonští kamarádi ze školy a z yakuzy mě nezaujali. On pořád, že budeme závodit, budeme závodit, ale všechny auta rozsekal na maděru a na driftování byl taky dřevo. Tuhle Tokijskou odbočku považuji za hodně nešťastné šlápnutí vedle, ale uvidíme, co z toho hodlají tvůrci vytěžit v připravovaném sedmém pokračování.(20.6.2013)

 • panMartin
  ***

  Tokijská jízda je o MNOHO lepší, než dvojka. Byla to naprostá oddychovka, u které se nemuselo přemýšlet. Jen tak sedíte a užíváte si děj. Autoři zde vyměnili závody na rovinkách za drifty, což se mi celkem zamlouvalo. Na tento film se dá dívat jen kvůli autům a zajímavý pohled do Tokia. Lucas Black v hlavní roli nezklamal, ačkoli na původní představitele jako Paul Walker nebo Vin Diesel pochopitelně nemá.(27.7.2013)

 • hallelluja
  *

  Veľmi motivačné!! Aj keď nevieš hrať a disponuješ charizmou kontajnera, môžeš získať hlavnú rolu v holyvúdskom kúl filme.(12.7.2014)

 • milka
  **

  On by to nebyl špatnej film. To by v tom ale nesměl hrát takovej neskutečnej debil jako Lucas Black. Nevim jestli je to jeho vina, nebo tu postavu takhle sprznili už scénaristi (asi od každýho trochu), ale takhle debilní a nesympatickou postavu (a herce) už jsem hodně dlouho neviděl.A když se k němu přidá ještě zlý asiat, tak to vypadá spíš jako nějaká parodie, než jako akční adrealinová jízda. Nicméně honičky docela šlapou, hezká holka tam taky je a hudba se dá taky občas poslouchat. Takže aspoň něco(18.2.2007)

 • O´Hara
  ***

  Další celkem neúspěšné prodloužení řady Rychle a zběsile. Autoři zde vyměnili závody na rovinkách za drifty, což se mi celkem zamlouvalo. Taktéž to filmové zpracování nebylo nejhorší, bohužel dějová slabost filmu hodně ubírá.(5.7.2007)

 • corpsy
  ***

  Tuctová autičkárska vtákovina, ktorá sa nebezpečne približuje ku skvostom ako TORQUE. Ostatným častiam sa ani náhodou nevyrovná. Ešteže Justin Lin občas vybalí remeselne dobre spracovanú akciu.(20.9.2010)

 • Pajky3
  ***

  Need for Speed ve filmovém provedení je vidět víc než kdy jindy. Normální nenáročnej film, kde mě opět, jako pokaždé, vytáčel blonďatej asiat. Za to bych normálně vraždil. Jinak příběh je klasika, nic novýho, ale účel to plní. Zabavilo to, takže 50%(11.5.2011)

 • (mOnkey)
  *

  Legenda praví, že pokud přiložíte ucho ke koleji, můžete slyšet přijíždějící vlak. To nemůžu potvrdit, nikdy jsem to nezkoušel. Co ale vím jistě, je, že když se během sledování Tokijské jízdy dobře zaposloucháte, uslyšíte šustit papír. Ta scenáristická neschopnost tu bije do očí (a uší) tak moc, že si v tuhle chvíli popravdě ani nevybavuju jiný film, u kterého bych v tomhle ohledu propadal tak velkému zoufalství. Být to osudové drama o zradě, lásce, smrti a nenávisti, asi bych neměl co vytknout, protože mé emoce by byly adekvátní. Problém je, že tohle není osudové drama o zradě, lásce, smrti a nenávisti, tohle je Rychle a zběsile. Je až neuvěřitelné, kam se tahle série za ta léta posunula, osm let prakticky přešlapovala na místě a až po deseti letech od svého vzniku konečně nabrala druhý (či spíše první) dech. Rozhodně není bez zajímavosti, že tam, kde se nachází teď, ji dostal Justin Lin, jehož trénink začal právě u Tokijské jízdy. Vždycky jsem měl za to, že rutinní režisér (myšleno obecně) rutinérem zůstane. Když teď vidím tyhle starší díly, nechápu, jak Lin takový přerod (a v tak krátkém čase) dokázal. Pětka je totiž famózní a nic menšího neočekávám ani od šestky. Zato Tokijská jízda je (ne)překvapivě nudná ve všech ohledech. Jistě, nejvíc to odskákal již zmiňovaný scénář, který dělá z už tak nesympatických postaviček nesnesitelné frackovité náfuky a pitomce. Stejně nenápaditý je ovšem film i z režijního hlediska. Rozhodně tady ze sebe nehodlám dělat experta na režii (protože kdybych dokázal natočit něco kvalitativně alespoň vzdáleně se blížícího dílům Eda Wooda, upřímně bych si gratuloval), ale honičky absolutně postrádají dynamiku a náboj (což je u filmu o autech a závodech docela velký problém); přepálené CGI pak vyloženě tahá za sítnici. Jak si má člověk jako já vytvořit k autům alespoň lehce pozitivní vztah, když ty vytuněné káry jsou vyloženě odpudivé (tuning srazy asi nikdy nepochopím). Díky bohu za to, že etapa blikajících neonů a nevkusných spoilerů je za námi a série se ubírá jiným, mně sympatičtějším, nadsazeným a ze sebe si utahujícím směrem.(22.5.2013)

 • KajusaK
  ****

  Asi jsem divná, ale zase mě to bavilo :) ... Závěrečná scénka byla docela předvídatelná ale perfektní :)(13.8.2015)

 • Tomasso001
  ***

  Nezabrouzdat občas na Need for speed si zadriftovat a potunit si káru, asi by bylo hodnocení nižší. Kromě těch aut a driftů v tomto filmu není nic k vidění ani k slyšení. Ale kdo má rád drifty, přijde si na svoje(6.9.2007)

 • demented
  ***

  Čakal som absolútnu kokotinu a to som aj dostal :) Takže očakávania boli naplnené a to je predsa pozitívum :) Film je určený trošku inej vekovej skupine, než boli predchádzajúce diely - čo ostatne potvrdzuje aj záverečne varovanie tovrcov o nebzpečenosti predvádzaných kaskadérskych kúskov (no ktorý, než nejaký nezletilý zmrd by to skúšal doma, že? :) Ale s vypnutými logickými obovdmi a nutnou dávkou alkoholu v sebe, to celkom újde. Premrštené hodnotenie pripíšte na vrub momentálnemu stavu psychicky nevyrovnaného jedinca so sklonmi k schyzofrénií a trpiaceho samomluvou (čiže mňa). A to auta nemám rád a pri driftingových orgiách som skôr ľutoval zničené gumy než štvorkolesových tátošov. Tí chytrejši si samozrejme z hodnotenia odpočítajú tri a viac hviezd. (Ešte si neodpustím spomenutie úplne blbučkého a klišovitého deja - bože, to by sa krásne parodovalo).(25.9.2007)

 • daEmoNickY

  girlz & garz for little boyz(13.1.2009)

 • Icefist
  ***

  Ale jo, je to zas trochu o jinym druhu závodů a změna prostředí taky ujde. Pro asiatky mám slabost a Nathalie Kelley jsem vyloženě hltal pohledem. Samozřejmě že příběh chybí, nebo když se budu snažit nadržovat, tak je dost chabej, ale o to tady asi ani nejde. Při pár momentech jsem se vyloženě zasmál, takže i humorné vložky se najdou a vyleštěné káry jsou samozřejmostí. Trochu jsem se obával, že driftování bude dost nuda, ale za sebe musim říct, že se to nakonec dalo. 70 % Oblíbená část- záběr při projíždění křižovatky mezi davem v rámci honičky po městě(8.6.2010)

 • tomeek
  ***

  Rychle a zběsile je pro mě Paul Walker, ne Vin Diesel, proto jsem byl mírně zklamán, když na konci vidím jeho držku. Navíc detail ohledně věku hlavního hrdiny a jeho představitele je už celkem do očí bijící kravina.(8.9.2010)

 • Madlenka26
  **

  Nejsem milovník aut, pro mě to jsou akorát 4 kola a volant. Ale nudu tento film alespoň nějak zabije. Jinak jít na to do kina, určitě vyhozené peníze.(12.6.2011)

 • JohnCZ
  ****

  Ačkoli to moc společného s předchozími díly nemá, Tokyo Drift mě z celé trojice bavil rozhodně nejvíce. Konečně jsem dostal ultimátní dávku parádních aut, pěkných bab a pěkně natočené a hlavně dynamické akce, což byl prvek, který v předchozích dílech dost skřípal.(10.10.2012)

 • PeterNet
  *

  Driiiift...(4.8.2008)

 • DruidKarel
  **

  Spoustu krásných aut tenhle film nezachrání... Matné herecké výkony od všech protagonistů, zvláště pak od toho hlavního. Naproto nevýrazná osoba, která si hraje na 18-letého teenagera, ale vypadá nejméně na 25, ne-li 30 let. O ostatních ani nemluvím. Jo a hiphoper Bow Wow je stejně k hovnu jako ta jeho muzika... Kráska v hlavní roli je skvělá, ale nemá šťávu... Bídnej příběh a akce průměrná. Kdybych byl svině, dám 1*, ale viděl jsem už i horší. 2* jsou maximem...(19.8.2008)

 • maxxxim
  odpad!

  Ále, škoda sa vyjadrovať.(2.11.2008)

 • otík
  **

  Třetí díl série, první s hudbou Briana Tylera. Ukázka, jak nablýskaně a efektně natočit totální kravinu. Auta moc pěkná, Vin Diesel v cameo nevyužitý a nevýrazný hlavní hrdina.(3.3.2009)

 • kajas
  ***

  Tohle není žádné "Rychle a zběsile". Možná právě proto jsem se bavila mnohem více (i když mi docela chyběl namakaný Walker). Letní oddychovka.(9.6.2013)

 • Wallas
  odpad!

  Nevěděl jsem, jestli těch prvních pár minut filmu mám brát vážně, protože to výrazně čnělo teenagerovskou komedií, takováhle filmová klišé jsem už pár let v žádném filmu neviděl. Nicméně pak už je to jenom jedno velké klišé - představení hlavního záporňáka se zlým kukučem, který umí driftovat, jeho dívky, která umí driftovat, ale která pohledem naznačuje, že by se nechala své(z)st. Pak je tady hlavní hrdina, který se musí naučit driftovat, aby získal dívku a porazil hlavního záporňáka a nakonec se mohl setkat s Vinem.(29.9.2006)

 • Beky
  **

  ....po třetí do stejné řeky nevstoupíš.......ale mě je to fuk, ať si točí trojky, čtyřky, pětky....ale ať je to ke koukání, .... nemusí být originální, nemusí do být lepší než jednička, nebo dvojka ( i když tady dvojka strašná sračka je!! )....mně vadila nic moc kamera ( s vyjímkou závěrečného závodu ), stopáž ( krátil bych o 15min.) a málo závodění........jinak je všechno standart a myslim, že se čtyřky ještě dočkáme!!!!...čistých 40% P.S. ...auta a kočky jsou supr:)...(29.4.2007)

 • zdepapepa
  ****

  Tak už i FF série se poučila z herní série NFS že nejen závody živ je nelegální závodník. Drift je obtížný, ale ve filmu jim to jde krásně. Práce s kamerou tomu dává nový rozměr a rázem tu máme skvělou podívanou. To by dalo ale jen na 3 hvězdy, ta poslední je dohromady za J-rock soundtrack, nádhernou Muscle káru na začátku (a závod taky) a Vina Diesela na konci. :) A teď mě kamenujte.(3.5.2007)

 • Petr23
  ****

  Mě se ten film líbil, sice je pravda že je tam dost nepřesností a chyb, ale když se to vezme kolem a kolem tak to tolik nevadí.(8.3.2009)

 • Tuax
  **

  Třetí díl, vypadá i je, o něčem jiném než ty předchozí. Úplně se odklonil od všeho, o co šlo v předchozích dílech. Lépe by bylo, kdyby se jmenoval jinak a nebyl v sérii o závodech, když tady v tom filmu šlo více než o závody hlavně o mužskou ješitnost. Hlavní hrdina nejenže neumí nijak moc hrát, ale jeho obličejová mimika toho předvedla pomalu méně než žvýkající kráva. Střih jízd, ne závodů, ale jízd na okrasu a ničení pneumatik, byl chvílemi fakt dost nepřehledný. V tomto díle je vidět snaha o vecpaní dohromady více cílů a je z toho guláš, který není vůbec dobrý. 3/10(1.1.2011)

 • chelseaman22
  odpad!

  Tohle nikdo dobrovolně vidět nechce! Rychle a zběsile 3 jede na úplně jiné vlně, než-li předešlé dva díly. Už když se náš necharismatický a nepříjemný hrdina stěhovat do Tokia, tak si člověk prostě musel položit otázku, jestli existuje i jiný důvod než Mitsubishi Evo. Po krátkém aklimatizování náš amerikánec nastoupí do (držte si klobouky!) japonské školy, kde se vyučuje pouze japonština (a zde se ukázalo, jak nedostatečné je základní americké školství, když ignoruje výuku cizích jazyků!). Ve své nové škole potká amerikánec krásnou Brazilku, jíž by se chtěl dostat pod sukně, ALE to by ona nesměla mít za přítele svazáka z YAKUZI. Takže nastává stať, která je jen o pěstech, (pro mne nepochopitelném) driftování a nakonec konfrontace amerikánce s tím nejvyšším BOSSEM. Jedna hvězda jasná, ale když jste v závěru samém zřeli, jak všichni Japonci natáčí závody na mobilní telefony o kvalitě záznamu max. 220x176, tak vám nezbývá, než blít do kýble na tento odpad! Celosvětový výdělek k 9. 1. 2013: $158,468,292, což je 1,86 budgetu(9.1.2013)

 • lopata555
  **

  lepšie ako suchá dvojka ... stále mi tam dačo chýba ...(7.3.2013)

 • necisty
  odpad!

  Tomuhle jsem se dlouho bránil... věděl jsem, že to bude špatné, ale tohle jsem fakt nečekal. Děj mě doslova každou chvíli nasíral. Je to ostuda pro celou značku, že vůbec někdo dovolil, aby to vzniklo. Vážně nechápu, jak se od tohoto dostal Justin ke čtverce a dál, dnes je to úplně o něčem jiném. Vypadá to jak teenagerská komedie z prostředí na výšce. Ta scéna s Dieselem se natočila jako první a pak došly finance? Silně pochybuji, že viděl tu paseku jakou tam předtím hodinu a půl tropili. Dal bych hvězdičku za ty k*ndy, ale pro vyjádření nesouhlasu s takovou tvorbou půjdeme do extrému.(6.5.2014)

 • luka4615
  ***

  Když v druhém díle chyběl Vin Diesel, bylo to znát. Tentokrát zde není ani "pojivo" se kterým mám tyto filmy spojené. Mám na mysli postavu Paula Walkera. The Fast and the Furious: Tokyo Drift se mi ze všech dílů zamlouvá nejméně. Postrádám zde "drajv" předchozích dvou dílů a celé to působí až neuvěřitelně dětinsky. „The Red Evo's yours.“(31.3.2015)

 • Cedr
  **

  Pěkná auta, hezké slečny, slušná hudba. To by byly plusy. Mínusů je hodně, takže to radši neřešme. Scénář a veškerá zápletka je pořád o tom samém, ale ono nic nového na toto téma asi vymyslet ani nejde. Ze začátku děj vypadal aspoň trošku nadějně, ale pak to začlo být trapnější a trapnější. Pokud se chcete odreagovat a máte rádi auta, tak do toho jděte. Nečekejte však něco nápaditého a neotřelého. Neohromí, ale ani neurazí. Tipuji, že půlka lidí bude film vychvalovat - druhá půlka bude z kina odcházet po 10 minutách nebo litovat zbytečně stažených dat - a ta třetí polovina (ehm...) si zachová nadhled, přihmouří oči a na chvíli si u tohoto nenáročného filmu odpočine. btw Ten Mustang vypadá opravdu báječně, ale vsadím, že se najdou mnozí, kteří nepřenesou přes srdce ten jeho motor a převodovku ze Skylinu :)(23.7.2006)

 • Chen
  ***

  Je to skoro dokonalé převedení automobilového magazínu na filmová plátna. Nadupané káry, polonahé modelky, filmové kvality veškeré žádné, ale co, oči si užijí dost a dost :)).(20.12.2006)

 • carly
  **

  neviem, o čom ten film bol. ale hudba bola skvelá a bolo tam pár krásnych záberov. a páčil sa mi záver s Vinom.(8.9.2008)

 • Danny F.
  ***

  Slaboučké na sběsilost a chabé na rychlost. 50%(9.9.2008)

 • Devitka
  *

  Achjo...(21.11.2008)

 • -ELFKA-
  *

  V tomto filme sú pozretia-hodné dokopy tri scény. Prvá - úvodná naháňačka stredoškolákov (ktorí vyzerajú na tridsať..), druhá - prvý drift-duel u japončíkov (ktorí hovoria anglicky a tak strácajú čaro..), tretia - romantické hromadné driftovanie za splnu mesiaca (ktoré kazia sentimentálne reči..) Ostatný čas je vyplnený iba bezduchými blábolmi o tom ako je driftovanie hotová filozofia, blbými rečičkami neskutočne škaredej hlavnej herečky a podobne. Finálny drift závod nestojí za nič.(4.1.2009)

 • Andreas83
  ***

  Celkem průměrná zábava.(15.5.2011)

 • Phietros
  ****

  Jestli něco chybělo v předešlích dílech, tak právě drifty! Ovšem co na druhou stranu chybí tady, jsou předešlí hrdinové, ikdyž Walkera napodobuje Black..tak to postrádá šmrnc. Nicméně ve finále dobře odvedená práce a Lin dokázal natočit pěkné dílo, se spousty akce, dobrých smyků a nadupaných aut tak jak to chodí v Tokyu. Navíc se mu povedlo vymyslet děj u kterého se člověk nenudí a to vše bez slavných postav, opomeneme-li ke konci Dieslovu minutku:-) Sean je závodník srdcem i duší a po velkém průseru co jsou on i jeho rival zraněni, ho matka posílá do Tokya k otci, aby zapoměl na závodění a věnoval se studiu. Jenže to je ten největší omyl, jelikož se tu seznámí s tokyjskými tunery a navíc se dostane i do světa závodění.. Prohraje však hned první závod proti bosovi a auto,které mu bylo zapůjčeno od jednoho člena zlikviduje. Se s vími přáteli se zdokonaluje a díky jednomu člověku, který mu půjčil auto na první závod přichází k autum, dovednostem a postupnému respektu. Čeká ho dlouhá cesta, kterou musí projít a naučit se novému stylu závodění- driftu! V cestě mu však stále stojí mistr v driftech, kterého musí porazit, aby vydobyl největší obdiv a i jeho přítelkyni s kterou se tajně scházejí...(18.5.2011)

 • Lacike
  **

  V tretom diely sa dej naposledy vo velkej miere toci okolo tuningu predtym ako sa seria nadobro prepne do akcneho rezimu. Klasicke zavody tu nahradilo driftovanie. Proste taka volovina pri ktorej si behom chvilky znicite gumy, ale vyzerate ako king a budete sa môct nazyvat DK čiže Drift King. No nie je to cool? Pokial mate 18 a menej rokov, tak asi ano. Pravdebodobne preto sa dej presunul do prostredia strednej skoly, takze postavy vyzeraju celkom prirodzene, ked stvaraju tie blaznive voloviny. No ale napriek tomu sa v scenári najde tolho blbosti, ze som po 40. minute nadobro rezignoval hladanie logiky v spravani postav. Tyka sa to hlavne noveho hlavneho hrdinu, ktoreho by som najjednoduchšie charakterizoval ako nesympaticky debil. Pritom proti samotnemu hercovi nic nemam. Videl som minimalne 2 filmy v ktorych bol famozny. Ale tentokrat ma tak na chuja napisanu postavu, ze som nad jeho spravanim neustale krutil hlavou. Ale pozadu neboli ani ostatne postavy, ktore namiesto toho, aby mu dali poriadne po čumaku, mu radsej daruju nove auto. WTF? Ano, mam na mysli Hana. Najnudnejsu postavu celej serie, ktora sa cely cas niecim napchava a absenciu herckeho talentu vyriesili tym, ze toho vela nepovie, lebo je to uzavretý týpek. Keby mal aspoň nejaku charizmu, ale aj v tomto smere je márny. Holt multikultúrne kvóty ohľadom kladnej azijskej postavy niekto naplnit musi. Jeho ucast aspon vyriesili tak vtipne, ze chcipne hned v niekolkych dieloch v ktorych ho zabije viac postav. Tentokrat ho ma este na svedomi len nahodny vodic, ale to sa v dalsich dieloch komicky zmeni. :))). Potom tu mame dalsieho vtipneho negra. To asi preto, aby sa mal s kym v japonsku hlavny hrdina rozpravat. Aspon ze hlavna sexica je fakt kosť. Celkovo sa nove postavy vôbec nepodarili a po tomto diely to nejaky cas vyzeralo, ze seria je nadobro mrtva. Podme radsej k akcnym scenam. Ehm, k driftovacim scenam. Lebo klasicke nahanacky alebo bitky, ci prestrelky tu vôbec nie su. Prvykrat seriu reziroval Justin Lin vdaka comu su dokonale prehladne nahaňacky minulostou. Zaviedol do serie moderny videoklipovy styl, ktory sice nie je uplne neprehladny ako u packalov typu Megaton, ale uz nemate dostatok casu si jednotlive automobilove kusky do sytosti vychutnat. Ale je este patrne, ze to nemal tak dokonale v ruke ako v dalsich dieloch v ktorych sa vyrazne zlepsil. Takze vysledkom je jediny diel, ktory pokladam za uplne zbytocny napriek predstaveniu jedneho zo stalych clenov dalsich dielov, pretoze dejova omacka je neznesitelna. Jednu hviezdicku davam za skvely soundtrack, jednu za miestami cool driftovacie sceny a pol hviezdicky za minutove cameo veď vy viete koho, vdaka comu aspon raz zaznie slovo rodina. ;-) 5/10.(22.5.2015)

 • davidek
  **

  Co k tomu říct. Neusnul jsem, ale chtělo se mi :-).(3.7.2006)

 • lumiros
  **

  Ježíši kriste, kterápak Vy jste? Š.... by jste? ..... no jistě! Tak asi takhle nějak bych to zhodnotil a už nikdy více se k tomuhle nefilmu nebudu vracet. Hrůza, děs a běs. Dvě hvězdičky pouze za minisukýnky japonek, jinak včetně Vin Diesla na konci tupost sama.(22.11.2006)

 • danoo
  **

  Podpriemerná časť už aj tak dosť priemernej série, ale na druhej strane poznám aj väčšie hovädiny.(26.12.2006)

 • WolfR
  **

  Třetí díl ze série Rychle a zběsile je značně horší než jeho dva předchůdci. Pravda, film disponuje s pár zajímavými nápady. Například, že děj se neodehrává opět v USA, nýbrž v celkem atraktivním Japonsku. Dále pak je dobrý nápad se závody v Driftu a taky začlenění Japonské mafie do filmu, když už se teda film odehrává v Japonsku. Tyto nápady a další jiné byli zajímavé, ovšem dost nevyužité. Film mi připadá takový bezdějový a mnohé postavy mi přijdou nesympatické včetně hlavního hrdiny. A ani ty akční a závodní scény, co zdobily minulé díly jsou teď takové nudnějšího rázu. Dobré hlášky jako v předchozích dílech už nejsou prakticky žádné a místo toho tu pobíhají jen poťouchlí, nesympatičtí japončíci. Jediné, co je na tomto filmu zajímavé je jen těch pár některých japonských krásek a cameo Vina Diesela na konci filmu. Jinak celkem bída. A taky mi přijde trochu úlet, že každý japončík v tomto filmu umí dokonale anglicky. Ale to víte, Hollywood je Hollywood. Těsně 2 hvězdy.(4.9.2010)

 • campix
  ***

  Sice hodnotím třetí díl série Rychle a zběsile s podtitulem Tokijská jízda, jako nejhorší z prozatimních 5 dílů a to především kvůli absence návaznosti na předchozí díly samozřejmě s výjimkou konce. A také díky absenci hlavních hereckých hvězd. Když už tedy říkám nejhorší díl, tak to samozřejmě nic neznamená, nadále je to špičková automobilová zábava, která se točí kolem rychlých aut, krasných žen a samozřejmě nelegálních závodů. Ty mi trošku v novějších dílech chybí, ale i tak je vidět, že Justin Lin převzal sérii a snaží se ji posunout trochu jiným směrem a slaví velké úspěchy. Nakonec bych zmínil vynikající soundtrack, který vás v klidu nenechá. Jen tak dál.(12.6.2011)

 • sir-dave
  *

  Suverénně nejhorší díl a absolutně zbytečný film ze světa Fast and Furious. Hlavní hrdina vypadajíc o 10 let starší než na kolik si tady hrál, celé pouze o driftování v nepřitažlivém Tokiu. Jediné pozitivum Nathalie Kelley(15.10.2011)

 • Mr.Bulanek
  ***

  Stejné to co předchozí díl, jen s jediným sympaťákem Sung Kangem. Ještě že měli rozum a dali jiné závody než sprint. Ale něco mi pořád říká, že 2* jsou málo.(26.1.2013)

 • harryy
  *

  Úprimne som celkom prekvapený, že sa film natiahol až na 104 minút kedže v scenári je zápletky tak maximálne na hodinu.Tokijská jazda je však podpriemerný kúsok z viacerých dôvodov. Hlavne ako aj v dvojke scenár. Je prevarený až hrôza a systém s béčkovým akčným filmom z 80. rokov sa skutočne nenosí.Po druhé, herci.Sú veľmi nevýrazní a očividne tu niekto prehnal zadávanie vekových kategórí pretože sedemnasť až dvadsať ročných hrdinov hrali pomaly tridsaťroční herci.Je celkom pravdepodobné že pozeranie Tokijskej jazdy vám asi neponúkne vôbec nič... 35%(28.3.2013)

 • Angelic-77
  *

  Nejhorší a nejnudnější díl celé série, ztráta času...(9.6.2013)

 • SHI-SHA
  ****

  Říkejte si co chcete, ale Tokio Drift je nejlepším dílem série.(1.10.2013)

 • ywo666
  **

  Najslabší diel série. Lucas Black (v tej dobe 24) hrá asi najstaršie vyzerajúceho teenegera na svete. A je pekne otravný. A nielen že je otravný. Očividne má aj v hlavne nasrané. Nad jeho rozhodnutiami a správaním som facepalmoval celú stopáž. Vysvetlí mi napríklad niekto, ako mohol sadnúť do cudzieho auta neznámemu človeku s očividne kriminálnym zamestaním a rozdrbať mu ho. Navyše keď prvý krát šoféruje napravo. A z nedávnych skúseností viem, že šoférovať na pravo nie je žiaden med. Idiot. Na celom filme ma najviac zaujala tá škola. To akože preberal učivo v japonštine, ktorú neovládal? Ďalšia otázka. Môže ma baviť akčný film, kde nie je mimo autových naháňačiek skoro žiadna akcia. (pár výstrelov z pištole a tri bitky, ktoré majú dokopy asi 8 sekúnd z filmu)? Odpoveď znie nemôže. Navyše z množstva problémov sa schová za volant. Poteší aspoň Sang Kung a atraktívne prostredie Japonska. Ale inak je to slušná chujáda. 2 a pol hviezdy. Viac nedám.(19.4.2015)

 • Musak
  **

  Opet stejnej pribeh, opet videoklip s rychlima autama, opet sem se nenudil, ale tim to končí...nic noveho film neprinesl, takze za 2(24.7.2006)

 • prasacimor
  *

  Aké by to bolo krásne povyraziť si na chvíľu do Tokya. Mohol by som v kľude študovať na bežnej japonskej strednej škole, s jazykom by som určite problém nemal, aj keď učiteľka očividne nevie ani slovo po anglicky. Samozrejme by som sa hneď dostal do tej najcoolovejšej spoločnosti v celom Tokyu. (Veľmi rád by som vedel, či je vôbec niekde na Zemi také miesto plné nadupaných, vyblískaných "rajds", ktoré nemajú pomaly kde zaparkovať, pretože všade kde oko dovidí sa krútia tie najsexi ženy aké si viete predstaviť. Keď raz zomriem, dúfam že sa dostanem práve tam). Najlepšie by bolo keby sa ma od začiatku ujal vychytralý nigga (ako inak) a šikmooký samaritán, ktorý má "papírov" a rád do života na rozdávanie. Preto nečudo že mu nevadí keď mu občas nejaké to auto trochu zdemolujem. Keď sme pri tých Japoncoch, samozrejme skoro všetci hovoria bezchybnou angličtinou a dokonca sa ňou aj medzi sebou bežne dorozumievajú. Čo viac si môže mladý turista priať? Veľmi by ma zaujímalo, prečo ten najskurvenejší padouch má vždy tú najkrajšiu a najláskavejšiu žensků, ktorá ho vlastne vôbec nechce, a pri svojej zjavnej inteligencii si to uvedomí až s príchodom hlavného hrdinu. Ten je kapitola sama osebe. Na neplnoletých stredoškolákov, vyzerajúcich na 25 sme si už zvykli z čias Beverly hills a podobných sračiek. Tu však vidno že namiesto rozumu nám stačí mať poruke vždy správnu hlášku a pernamentný retardovane otrávený pohľad, a všetko sa na koniec na dobré obráti.(26.10.2006)

 • Yeosol
  *****

  Lepší než dvojka. Skvělý automobilový honičky, sympatický hrdinové, hlavně Han byl super. Sice je pravda, že věřit tomu, že hlavnímu hrdinovi má být ve filmu pouhých 18 let, je fakticky hloupost, ale to je fuk. Z počátku mi nebyl až tak sympatickej, ale postupně se během filmu vypracovával a nakonec z něho byl dobrej týpek. Ve filmu byla výborná a pestrá muzika a navíc se film odehráva v ulicích Tokya. A právě k Japonsku a asijský kultuře mám hodně kladnej vztah, navíc to prostředí bylo ve filmu dobře zachycený. Ať si každý říká co chce, mně se tenhle díl líbil.(10.8.2007)

 • Pit
  **

  Už to ide dole vodou. No nič, aspoň tie káry zostávajú také nadupané. Kde sú staré dobré časy s VINom ?(10.9.2007)

 • Cejny
  ****

  Kdo nemá rád drift a japonskou kulturu, tak ten si tento film neoblíbí. Tokijská jízda přinesla nové tváře, trochu oživení a v podstatě něco úplně jiného. Líbilo se mi to.(25.12.2009)

 • lskala
  **

  První díl - krásný auta, zábava, originalita. Druhý díl - krásný auta, zábava. Třetí díl - krásný auta ...Vše ostatní stálo za hovno! Ten statista v "hlavní roli" mi svým (NE)výkonem zkazil celý večer ... 30% - 2**(6.6.2010)

 • A.Fish
  *

  Není to Rychle a zběsile ale budiž.(26.8.2010)

 • Dado513
  ***

  Treba uznať, že s novými tvárami a navyše v novom prostredí to už nie je celkom ono. Pokiaľ si niekto dovolil v minulosti tvrdiť, že séria je určená predovšetkým pre tínedžerov, musel pri tomto filme zájsť s podobnými úvahami ešte ďalej. Lucas Black síce nemá šancu nahradiť Vin Diesela, driftovanie japonskými cestami nelegálne závody v amerických uliciach taktiež celkom nie, no i tak sa jedná o slušnú (takisto aj rýchlo a v niektorých pasážach dokonca aj zbesilú) jazdu, ktorá síce zarytým odporcom série v mnohom nahráva ich negatívnym postojom, no fanúšikov keď už ničím iným, tak minimálne záverečným cameom určite poteší. Slovenský dabing tu má po tretí raz v rámci série vďaka Markíze i JOJke dvojnásobné zastúpenie, ani jeden z nich výraznejšie nevyniká, lepším je však ten prvý, ktorý si dal záležať aj na zdanlivo bezvýznamných detailoch (napríklad Martin Kaprálik ako hlas Vin Diesela). (60%)(1.6.2013)

 • Tonach
  *****

  Píseń z filmu od Teriyaki Boyz - Tokyo drift(17.7.2015)

 • Borat
  ***

  Hlavní je si uvědomit, že tenhle film není o originální myšlence nebo hereckých výkonech, ale o dobře udělaných akčních závodech. Sice je to už v pořadí čtvrtý díl v adrenalinové sérii rychle a zběsile, ale Tokijská jízda byl mým prvním počinkem. Akční závody, drifty a honičky jsou udělané na výbornou. Tento dojem dělá hlavně kamera, jež vystihuje vždy to co má a neztrácí se. Justin Lin nenatočil "bůhví" jak fylozofické dílo (ikdyž japonská přísloví, které ve filmu zaznějí, jsou opravdu zajímavá), zato splnil očekávání diváka. Teda aspoň mé ano.|55%|(24.8.2007)

 • BS
  **

  Třetí díl se podle mě dokáže chvílemi alespoň trochu přiblížit kvalitě jedničky a alespoň není tak dějově chabý jako dvojka.(8.12.2007)

 • Obivan
  *****

  Opět perfektní. Rychlá a "nadupaná" auta!!! Tokio i místní lidé to zase trošku zpestřili. Skvělá hudba. A driftování...perfektní. Dost mě pobavilo jak se Shaun Boswell v tom filmu učil driftovat. Pro milovníky aut jako stvořené.(18.7.2010)

 • Nivenx
  ***

  Auta se rozbíjí, auta se lesknou auta jsou hezký. Ale co ten zbytek? Tak to byla katastrofa. 40%(2.6.2013)

 • SG-1
  *

  "Moje máma je na jedno oko slepá a driftuje líp než on." -mechanik-(30.10.2013)

 • silent cut
  odpad!

  KevSpa : Pokud nevlastníte sporťák, uberte hvězdičku... Já říkám. POKUD NEMÁTE MOZEK, MŮŽETE SI SPOUSTU HVĚZDIČEK PŘIDAT... a taky měsíček a pach spálené gumy...ale no tak pánové... Půlku filmu jsem hledal volant, kterým bych to mohl alespoň trochu ovládat a sjet s hrdiny tohohle průjmu z nejbližší skály... druhou půlku... ale to je jiný příběh... (Jo a ten odpad tady není kvůli filmu samotnému, ale kvůli mrzačení vkusu lidí, kteří si myslí, že když na jedničkového golfa narvou salámy a nasprejují si okna...ale to je jedno...ti stejně nečtou...)(12.9.2006)

 • Smileface
  **

  Neuvěřitelná popcornová srágora jejíž průměrný obdivovatel se dá charakterizovat takoto: Méně než 18 let, heterosexuál ale bez přítelkyně, podrůměrné IQ, často navštěvuje posilovnu, má škodu 120 ale zbožňuje rychlá auta, poslouchá disco(hraje si na cool bělocha) nebo hiphop(hraje si na černocha). Já do tohoto profilu moc nepasuji, tudíž se zamhouřeným očkem dávam **, ale je to spíš na 30%.(21.10.2006)

 • Arius
  ***

  Pri mnohych scenach mi az trpli koncatiny,no zato vo filme boli i protiklady nedopracovanych a absolutne nezaujimavych scen. Dalsim nedostatkom bolo jednoznacne malo priestoru venovaneho Vin Dislovi ktory by urcite do filmu vniesol lepsie vyobrazenie prostredia a ludi ktory sa v nom pohybuju.(21.12.2006)

 • hefoo
  ****

  Ja sériu Fast and Furious žeriem a tento diel sa mi moc páčil, doporučujem tým, ktorí majú radi autá a kočky a dokonca skvelo sadla rola Sonnymu Chibou aka boss mafie. 90%(8.12.2010)

 • Elleannie
  ***

  Vůbec mi tady nesedl hlavní hrdina. Ano, měl své světlé chvilky, ale někdy mi připadalo, že jeho výrazy tváře se vůbec nestotožňují s danou situací. Možná to taky bylo tím, že jsem si zvykla na jiné herce. Holt "Fast and the Furious" budu mít vždycky spojené s Vinem Dieselem a Paulem Walkerem. Neříkám, že tohle pokračování bylo úplně špatné, ale moc se mi nelíbilo. Některé scény stály za to, ale jinak tomu chyběl šmrnc.(5.5.2011)

 • M3mphisx
  *****

  Pre mňa jednoznačne najlepšie Fast and Furious aké bolo zatiaľ natočené, a čo sa týka tých čo len vyjdu, tak môj názor na túto časť sa už asi nezmení. Jednoducho prostredie zasadené do Japonska konkrétne Tokia, kde vládnu krásne autá plné rôznych vylepšení čo sa týka interiéru tak aj exteriéru. Nie je to stále o tom istom, nie je to drag na 10 sekúnd. Drift je o niečom inom. Samotné zachytenie áut v drifte bolo perfektné a skvelo sa mi na to pozeralo. Hlavný herec, Lucas Black mi tam sedel a sršala s neho obrovská charizma. Tak ako aj s jeho čierneho parťáka. Pre tých ktorý vravia že táto časť FaF bola zbytočná, je vidieť že komentár písali pred oznámením siedmeho pokračovanie, kedže v siedmom FaF sa objavia ako Lucas Black s jeho čiernym kamošom tak aj milá slečna v podaní Nathalie Kelley. Čo sa týka predchádzajúceho komentu kde som apeloval na to že FaF bez Vin Diesela nie je FaF, áno stále to tvrdím, predsa len aj tu sa Vin objavil, síce na 15 sekúnd ale bol tam! Hneď ide kvalita hore, keď sa tam objaví patrón značky ako je FaF. Síce to taktiež postráda Paula Walkera, ale treba sa spokojiť aj s iným hereckým obsadením. Ono keby všetky časti FaF mali tých istých hercov, bol by to stereotyp ako sviňa. Som toho názoru že každého herca sa časom nabažíte tak že sa vám až zhnusí, preto nepozerám filmy s rovnakými hercami v hlavných úlohách za sebou, ale striedam to podľa ľubovolného poradia a žánru. Nezáleží či mám dobrú alebo zlú náladu, či sa jedná o komédiu alebo drámu aký film mám pred sebou, tak si ho jednoducho pozriem a samozrejme patrične okomentujem a ohodnotím. Jednoduché. 90%.(4.6.2014)

 • Holina
  odpad!

  Jsem zděšen tím, že sérii Fast a Furious by měl vzkřísit právě režisér Tokijské jízdy.(20.8.2007)

 • rozbris
  **

  Tak tady tomuhle psal někdo scénář a musel být teda pěkně zhulený.... Jediný co si zasloužilo 2* jsou dobrý závody, nic víc nic míň, jo a mimochodem příště bych vybral týpka co se aspoň z 20% podobá synkovi co má mít 17 let, a ne chlapovi co už má nějaký kus života za sebou a na krku 2 děcka....(5.5.2008)

 • jondoe
  ***

  Urcite lepsie ako dvojka ale horsie ako jednotka. Vin diesil na konci nema chybu.(14.4.2009)

 • sskrblik
  **

  Jednou vidět bohatě stačí, prakticky to sámé co už to bylo jen s jinými závody. Raději si zahrajte nějakou hru. Spíše ze soundtracku se dá odnést nějaká zajímavá písnička.(23.12.2009)

 • martinez.
  *

  Zrekapitulujme si kvalitativní vývoj této série. První díl, dobrý film na letní večer k pivu, popkornu a kamarádům. Správná atmosféra, Amerika, rychlé auta, pěkné ženy (a hlavně Jordana Brewster) a dva týpci - Vin Diesel a Paul Walker. Druhý díl, Vin Diesel chybí, Jordanu nahrazuje Eva Mendes (tedy žádný sestup na kvalitě:), fajn hudba, ale trochu vykrádání a spousta stupidity a klišé. A Tokijská jízda, to je vám panečku věc, spíš by se to mělo jmenovat masochistická jízda. Hlavní postava měkejš, hlavní holka nepěkná Peruánka s hranatou hlavou, kamarád hlavní postavy trapný, rukama věčně rozhazující afroameričan (i když Morgan Freeman říká, že už klidně můžeme užívat výrazu 'černoch'), hlavní záporák Asiat, který za celých 100 minut nepředvedl jiný výraz než ten ultratrapný. Jedno plus za legendu Sonny Chiba v roli charismatického Yakuzaka. Přenesení děje do Japonska, Tokia mi taky nedělalo žádný problém. Ale ty drifty už áno. Je to nudná atrakce a kameraman se střihačem moc chlastali. Nějaká dramatická linie otec-syn nebo syn-záporák-holka samozřejmě nic. Hudba občas pobavila. Vin Diesel na konci spíš nasral než uspokojil. Lepší 1*.(28.6.2010)

 • yeniczek
  ***

  Ono je to lepší než dvojka tak moc, až se mi tomu nechce po přímém srovnání ani uvěřit.(10.2.2013)

 • Martin741
  odpad!

  Rychle a Zbesile 3 je snad najdementnejsi film celej serie. Scenar k tejto sracke vznikol v este neprebadanych vodach scenaristickej demencie a mentalnej retardacie. Fascinujuce realie Tokia mam na haku, umele vsuvky o yakuze posobia rusivo. 0 %(26.2.2013)

 • provitamin
  **

  Schématicky je tokijská jazda iná ako ostatné zbesilé filmy. Trochu pripomína karate kida. Na začiatku dostane kid nakladačku, potom začne cvičiť pod dohľadam deda Mijagiho a nakoniec dokáže také karate kYdy, že požičané zo začiatku filmu vráti aj s úrokmi. Podobne aj tuto. Neznámy americký lúzer na začiatku zistí, že vie horšie driftovať (používať ručnú brzdu namiesto blinkera) ako neznámy japonský lúzer. Nezlomí ho to, poctivo cvičí celý film a na konci v nočnom downhill zjazde porazí Japončíka a odplatí mu tak Pearl Harbor zo začiatku.(22.3.2015)

 • Shimitz
  ***

  59%(21.8.2006)

 • Specs
  ****

  Hlášky: Twinkie: - "Jsem tak dobrej, že bych prodal šprcky mnichovi." & Drift King: - "Víš, kdo já jsem mladej?" Shawn Boswell: - "Jsi jako Japonský Justin Timberlake." & Shawn Boswell: - "Pěkná kára." Dominic Toretto: - "Jedna z Hanových oblíbených." Shawn Boswell: - "Netušil jsem, že se mu líbila Americká auta." Dominic Toretto: - "Měl je rád díky mně." Shawn Boswell: - "Víš, že tohle není 10 sekundový závod." Dominic Toretto: - "Mám hodně času."(3.12.2006)

 • sellsakul
  *

  "Fast and the Furious: Tokyo Shit, The"(21.12.2007)

 • cab
  ***

  Driftovani je etektni a prinasi do cele serie svezi vanek. I kdyz si uprimne myslim, ze (Lucas Black) se minul povolanim, zde ustal predepsanou roli na sledovatelne urovni. 60%(31.10.2009)

 • Greenpeacak
  ***

  Úplné odtrhnutie od deja, čiže od predošlých zbesiloviek.(29.12.2009)

 • zolo23
  *

  Jediné čo ma na tomto filme zaujalo bola úvodná skladba od DJ Shadowa.(23.4.2010)

 • Cracker
  ***

  Neviem, čím to je ale tento film mi ostal v pamäti ešte asi mesiac potom čo som ho videl. Zvažoval som zvýšiť hodnotenie ale potom mi to došlo. AUTÁ a ŽENY!! :)(10.6.2010)

 • venom14
  ***

  Fakt děsná blbost,kde už nejde tolik o závody,jenom o ten poslední.Ale zábava celkem ušla,dám tři hrozně slabé hvězdičky.(14.6.2010)

 • ThomasCrown
  ***

  Po asi piatom pozretí znižujem na tri hviezdičky. Stále sa mi Tokyo Drift páči, hoci si už viac všímam príbehovú plochosť a diery, ale o to tu vlastne vôbec nejde. Je fajn, že sa v podobných filmoch konečne orientuje aj na americkú klasiku a vidno tu až dvoch zástupcov.(18.9.2010)

 • Seti
  **

  Han je jediné větší pozitivum, které tenhle díl Fast and the Furious vyprodukoval. Jsem rád, že si to uvědomili i tvůrci pokračování (Justin Lin), protože si vážně nedokážu představit, že by se po de janeirských favelách proháněl ten Forrest Gump, co tu ztvárnil hlavní roli.(11.5.2011)

 • sedm.1
  *

  Tokijská jízda se vážně hrubě nepovedla a nedokážu snad vyjmenovat jedinou věc, která by na mě z toho filmu zapůsobila alespoň trochu pozitivně. A když už i představitelka hlavní dívčí postavy stojí za prd, proč se na to má pak člověk vůbec sakra dívat? O celé sérii Rychle a zběsile mám jasnou představu. Ty filmy jsou o stylu, adrenalinu, zábavě, nabušených charismatických týpcích a ultrašukézních vlnících se prsaticích. Tokijská jízda nemá ani jedno. Auta jsou tu sice naleštěný a fest vytuněný, ale nějaká jejich gigantická přehlídka se tedy nekoná ani náhodou a především vesměs všechny závody, honičky a vůbec i veškerá jejich propagace je tu nudná, nevýrazně nasnímaná, nemající koule ani energii. Zápletku v této sérii pak ani moc sice neřešim, zde je to ale vážně už podpásově vymletý, prostě nekoukatelná tupost. Nemá to napětí, atmoféru, nic. Všechny postavy se navíc chovají jako mistři světa, ale jsou to od pohledu jen obyčejný hovna. Největším kopancem je ale obsazení hlavního hrdiny. Lucas Black je nesympatickej kšunt bez jakéhokoliv charisma, neumí hrát, chová se jak trubka, zkrátka děs. Třetí pokračování Rychle a zběsile se prostě Justin Linovi vůbec nepovedlo, herci strašní, zápletka odporná a tupá, akce s autama děsivě nudná, zkrátka je to hodně špatná záležitost!(8.11.2011)

 • AdamesWWE
  **

  [4/10] Tokijská jazda je podpriemerná jazda. Justin Lin ako režisér zvolil nové prostredie, Tokio, čo je mínus, väčšina hercov je v tomto filme dosť slabých, ani nie ich výkony, ale nevypracované charaktery ich zhadzujú na nižšiu úroveň. Hlavný hrdina ktorého stvárnil Lucas Black je málo ambiciózny a aj sympatický, hlavný záporák podal štandartný no neoslnujúci výkon. Najviac sa mi páčil Sung Kang. Automobilových pretekov tu je málo, film sa zameriava skôr na dej ktorý je sám o sebe dosť priemerný a ani nieje nejak extra dobre natočený, je tu bohužial aj zopár zbytočných dialógv. Záverečná drift-akcia bola celkom zručne natočená, ale to nič nemení na tom, že tretie pokračovanie je dosť slabé a hlavne oproti predchádzajúcim častiam je to pokles kvality, ale nasledujúce časti sú už o dosť lepšie.(8.5.2012)

 • Frajer42
  *

  Pamatuji si, že právě tyto jízdy u křivookáčů mě nebavily, a to přibližně vůbec. Jsou tu totiž naprosto debilní herci, a to od prvního do posledního. O Japoncích raději ani nemluvím. 1* za nějakou tu slušnou káru.(25.6.2012)

 • voleman
  ***

  Tak zas taková tragédie to nebyla, nesmíte samozřejmě moc zkoumat prakticky nuloví příběh a mizerné výkony herců. Vypněte mozek a jen sledujte pěkná auta s ještě lepší akcí v líbivém technickém provedení. Exotika Japonska také filmu prospívá, i když její potenciál není využit na maximum. Je to opravdu snímek jen na efekt, který se podle mě ovšem celkem podařil a rozhodně je zde zbytečné hledat něco hlubšího. 60%(4.9.2013)

 • kukuuuc10
  ***

  Nejslabší z celé ságy.(7.11.2014)

 • Balu...
  *

  Viděl sem už hodně filmů ale tohle zas po čase byla ta pravá "xp".. =) Krystalický koncentrát nudné naivity spolu s naprosto otřesným hlavním hrdinou; kterému herectví je blízce jako číňanovi vepřo-knedlo-zelo. Auta sou sice super ale kdybych se chtěl dívat jen na ně, pustím si v neděli dopoledne Prima Jízdu. Film tak přinesl jen očekávané zjistění, že i v japonsku sou slečny ´co by se daly´ a že pokračování pokračování málokdy skončí byť jen na průměru.(10.10.2006)

 • JohnSmith
  ***

  Lucas Blackl nevypadá zrovna jako studentík ze střední a nelze to říct ani o nikom jiném.Pokud se zrovna nezávodí tak je to pěkná nuda.Tři hvězdičky za pěkný auta(19.4.2007)

 • melkor323
  odpad!

  Húúúúúú....nelegálne preteky, hej? Nelegálny by mal byť tento film. Ktosi tu napísal:"Pokud nevlastníte sporťák, uberte jednu hvězdičku". Mile rád by som splnil túto požiadavku, ale bohužial sa nedajú dávať hodnotenia do mínusu, aj ked pri tomto snímku by som to celkom vrelo prijal. Berpríbehové efektové orgie zralé do smetiska filmových dejín. Radšej tu medzi komentmi ani nehladám rozpočet, lebo si ešte vážim svojho zdravia natoľko, aby som i v sedemnástich nespôsobil exitus. Tolko perfektných filmov mohloo byť za tieto prachy natočené.... tento "film" som bol donútený vidieť ....teraz pozor.... 4-krát, čo ma poznačilo asi do konca života. Toto.... tu sa píše že to je.... Akční / Krimi / Thriller??? Chyba...tu by mali písať že HORROR.... Okrem toho...neznášam autá (wolskvagen brouk forever). Ten "tuning"(tak sa to volá, ne?) bol vrchool nevkusu, strašné... "Film" začínal jako nejaká tínedžerská rodinná komédia. tá tokijská škola....horribleee..... Snímok o nikom a o ničom. Ked scete vydieť autá, vyjdite si pred dom na dialnicu, ked scele vidiet ženské, tak si stiahnite porno. Hocičo je lepšie než toto. Na Fast and furious4 ma už nikto nedotiahne, to si zapnem nitro a oddriftujem čo najďalej.(14.12.2008)

 • Angie91
  ***

  Vždy se říká, že po 3. už NE!!! Ale tady to zrejmě neplatí... trojka je dobrá... a to, že se točí v Japonsku- centrum všech tuněných aut, je naprosto báječné. Kéž by mi Bůh dal a jedno takové autíčko mi postavil před barák...(18.4.2009)

 • Foxhound#1
  ***

  Driftování už není tak záživný jako klasický závody v přechozích dílech, plus absence známějších tváří (vyjma camea Diesela a bosse Chiby) a je z toho průměrná podívaná.(30.4.2010)

 • M1k9
  ***

  To to letí, Tokyo Drift už není poslední díl série. Souhlasím, že se jedná o výjimečné osvěžení. Prostor pro nové herce byl využit slibně a i jiné aspekty filmu zabodovaly. 6/10(6.7.2010)

 • Ravi
  **

  Tokijská jízda přenesla RaZ tam, kde se měla odehrávat už 2. Doma v Japonsku, kam všechen tuning patří. Jsem vděčný za akční filmařinu a závody v driftu, ale jinak je to stejně ploché, jako dvojka. Nápad se vyčerpal. 50% = 2+/5(26.11.2010)

 • Wally
  **

  Když už i hlavní hrdina a auta stojí za prd, tak jak jinak hodnotit?(7.1.2011)

 • Ollie235
  ****

  Rychle a zběsile tentokráte v Tokyjském kimonu. A ono to funguje, pro mě nejlepší díl této "ságy". Sice to není takový nářez jako předchozí díly a nitro-honičky jsou nahrazeny pomalejšími závody v kaňonech, ale něco mi ten film nadzvedlo nad ostatní. Nevím, jestli to byly Japonky v minisukních, krásné prostředí nočního Tokya nebo vskutku povedený hudební doprovod, ale ty 4 hvězdy to u mě má.(22.4.2011)

 • ondra.kymla
  ****

  Tento díl obsahoval hodně aut, a to příznivce aut rozhodně nadchne, ale to je asi tak všechno. Příběh je trochu slabší, a konec je velmi americký, ale i tak to doporučuji, protože příznivce rychle a zběsile to nemůže zastavit.(10.5.2011)

 • mosnak
  *

  Ne,ne,ne,ne.... žádné Rychle a zběsile,ale pouze Tokijská jízda. Nejsem rasista (nebo něco takového),ale tenhle paskvil do série s Paulem Walkerem a (někdy) Vinem Dieslem nepatří. Já prostě nemám rád filmy,kde hraje více japončíků, korejců, číňanů než američanů a evropanů. Nepřičichnul jsem k jejich filmům,asi mám v sobě nějaký blok!!! 15% - dávám pouze za auta... holky jsou tentokrát mimo!(23.8.2011)

 • M.i.k.e
  ***

  v rámci rychle zběsilé série nejslabší kousek,který sice neurazí,ale se zbytkem má společný snad jen název a Vina Turbodiesla na konci.Škoda,že vata,která obaluje celkem povedenou akci je hodna mexické telenovely...50%(3.10.2011)

 • Movie Gourmet
  ***

  Film má jasné schéma. Americký frajírek Sean má rád závodění rychlými auty, kvůli prohřešku se ale musí přestěhovat do Tokia za svým tátou. Navštěvuje zde místní školu a samozřejmě se vůbec nepřestává vyhýbat problémům spojeným s rychlou jízdou vytuněnými fáry, jak jinak. Vůbec nepřekvapuje, že ve třídě není jediným zápaďákem - má tam i černošského kamaráda a od prvního dne, po něm pokukující sličnou dívku, která jak vidno není rodilá Asiatka :-) Jak už to ve filmech bývá, nemůže to být žádná jiná, ale právě tato dívka, která je jen tak mimochodem i dívkou hlavního záporáka, o kterou se de-facto soutěží, krom toho, že si kluci honí svá ega. Přesto je film koukatelný a má "šmrnc". Verdikt: 2,5* - 3* a 60 - 70 %.(20.12.2013)

 • agentmiky
  ***

  Tento díl by se dal vyjmout ze série Rychle a zběsile,protože mohl být samostatný.Jediné,co je mezi nimi stejné,jsou ty auta.Možná filmu prospělo,že se děj přenesl do Japonska.Ale zase tady nebyli žádní herci z původního dílu až na Vina Diesela,který si zahrál minutu na konci.Jen nevím,jaktože zemřel Han,když v dalších dílech byl.Asi se to odehrávalo po všech dílech.Tento film jako kdyby byl stvořen pro driftaře.Hodnocení:60%(1.1.2014)

 • Drc
  **

  Nabízí vše, co se od podobného filmu musí očekávat - pěkné auta, ještě pěknější ženy (nebo dle preferencí toto může být na prvním místě) a zběsilé akční honičky a driftovací hody ve stylu počítačové hry. A to je vše, tedy vše kladné. Z toho záporného pak téměř nulový, nesmyslný a zmatený příběh, chaotická kamera, hudba, ozvučení, hlavní postava je všechno jen ne 18letý mladí (vypadá tak na 30). Prostě skalním fanouškům aut se to bude líbit, pro zbytek se to dá jednou přežít a aspoň je to možnost se vynadívat na pěkná auta. Škoda, tahle série je čím dál horší.(14.12.2006)

 • Phorbo
  **

  Tokyo Drift nemá až tak moc velký příběh a to mu trochu chybí... ono asi víc než trochu. Jediná krása tohoto filmu tkví v překrásných autech a ještě překrásnějších japonkách, které toho moc na sobě nemaj...(18.6.2007)

 • Milan25
  ***

  Standardně průměrný film spíše k oddechu. Zábava je to celkem slušná, jediné co mě trochu rozčilovalo, bylo, že se japončíci mezi s sebou bavili anglicky - nevidím jediný důvod proč by tak v Japonsku měli činit.... snad jen proto, že jsou američani líní číst titulky. Vypíchl bych ještě jednu věc, a sice, že do hlavní role mohli vybrat mladšího herce, kterému by se dalo uvěřit, že je mu opravdu sedmnáct a ne pětadvacet, nebo měla být postava hlavního hrdiny prostě starší. A na konci bych spíše uvítal Paula Walkera než Vina Diesela :)(28.7.2007)

 • Ještěřák
  *

  Stupidní jako peklo. Kdepak, Need for Speedům filmového plátna už pěkně dlouho skřípou kolečka. Samotné závodění ale nebylo vůbec tak pitomé, jak jsem se - vzhledem ke zbytku snímku docela oprávněně - obával... :)(22.9.2007)

 • xmozek
  ****

  Jelikož jsem "motoristický fanda" tak jedna hvězdička je jenom za ty auta a řidičké umění. Další hvězdičku dávám za hudbu. Ačkoliv tento styl zrovna nepatří mezi mé oblíbené, krásně dokresluje atmosféru nelegálních závodů. Dalši hvězdička je za příběh, herecké výkony a režiji. Víc než jendu hvězdičku dohromady si to ani nezaslouží. A poslední hvězdička je za filmařské triky. Sečteno podtrženo příjemný kousek na ošklivé odpoledne. Ale nic víc než jen pěkné auta a ženy od toho nečekejte. Nebýt fanda do aut a motorek asi ten film dostane 2-3 hvězdičky.(9.12.2007)

 • MareT.
  **

  Rozhodně lepší než druhý díl, ale pořád jen auta a holky s dobrou hudbou. Někdy to stačí, ale když už je to potřetí, tak už i nudí.(11.11.2008)

 • Han22
  ***

  Příběh se sice nedostavil, dokonce tu tvůrci ani nepokoušeli naroubovat nějakou extra kriminální zápletku. Důležitý jsou ale partička mladejch a sympatickejch klaďasů, ze dva ze tři hnusní záporáci, vytuněný káry a tentokrát opravdu SKVĚLÝ závody. Drifting se skutečně povedl, pár bouraček se taky dočkáme, závěrečnej rozjezd o to, kdo vypadne z města parádní a hlavně všechno to má stejný šmrc jako každý díl z téhle série. Takže pro mě opět za tři.(30.1.2010)

 • DHDV
  ***

  Hudba parádní, auta nádherná a to všechno ostatní taky pasuje. Já to považuji za nejpovedenější díl. Protože se mi líbil jak příběh (i když fádní a zavádějící) tak celkový výsledek…(18.3.2010)

 • Kuny27
  **

  tak tenhle film shodil všechny díly, byl asi nejslapší ale i přesto sem si ho nemohl nechat ujít(7.8.2010)

 • m.a.t.o.
  *

  To, že Tokyo Drift sa za každú cenu snaží tváriť cool som ešte prekusol, ale dialógy boli tak strašné, že slovo "plytkosť" nabralo nový rozmer. Istá veková skupina si však určite prišla na svoje.(18.9.2010)

 • Kratoc
  *

  Jediné co mne u takových filmů pobaví je vždy to dramatické řazení. Za jednu jízdu zařadí vyšší rychlost asi tak 20x ... Jo jo, sporťáky mají asi tolik rychlostí jako kamion :) A samozřejmě ty archetypy postav - hlavní hrdina, hlavní drsňák, do toho kámoš popleta a holky jako křoví.(26.2.2011)

 • KOZEL84
  *

  Jediný díl,který sem ještě neviděl a už vím proč.Ubohé i na FF a skoro bych řekl,že to do té serie ani nepatří.Hlavní hrdina je hrozný kokot a celkově je to totální debilita.Ta jedna je asi za japonské fifleny.(15.5.2011)

 • TaanStari
  **

  Po pětce se z naprosto zbytečného filmu stal... o něco méně zbytečný film, vzhledem k představení postavy Hana. Pokud to budu brát jako část F&F, je to naprostý propadák, ale jako samostatný film se to dá.(5.6.2011)

 • Pompaj
  **

  Kdo má rád jenom rychlá auta a kouř ze spálených pneumatik, tak si přijde na své, jinak poměrně nuda jako film. 50%(20.8.2011)

 • Paity
  odpad!

  Když jsem říkal, že předchozí díl byl škvár, netušil jsem, že přijde něco jako škvár na druhou. Ale Hollywood dokáže překvapit, takže jsme si dali další zákusek v podobě Tokijské jízdy, ze které se zaradovali hlavně výrobci pneumatik.(5.6.2012)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Mé první setkání s touto sérií.Na tuhle sérii jsem nikdy zase tak moc neujížděl, za to však asi brzo budu.(4.2.2013)

 • VanTom
  ***

  Naprosto neoriginální storka á la Karate Kid odsýpá velmi hladce (necharismatický hrdina se ihned spřátelí a zapadne i mezi Japonce), hodně při tom pomáhá neokoukané, pestrobarevné a diskotékové prostředí exotického Tokia. Adrenalinové závody (především ten závěrečný) jsou natočené dobře, najatí kaskadéři driftovat opravdu umí, a jestli jim sem tam vypomohl digitální efekt, není to moc vidět. Za 3* a výsledek lepší, než mdlá dvojka (ale horší, než také driftovací čínské Initial D).(26.6.2013)

 • Norino12
  ***

  Z môjho pohľadu asi najslabší diel tejto série ale aj napriek tomu som bol spokojný :) mne osobne nesadla zmena z pôvodnej skvelo zabehnutej partie na inú skupinu ľudí. Aj keď ženy tam boli fakt nádherné o tom niet pochýb. Všetky klasické Japonské vozidlá, ktoré patria medzi špičku určite potešili všetkých automobilových nadšencov. Som rád, že aspoň teraz v posledných dieloch sa snažia Tokyo Drift začleniť do série aby to dávalo fanúšikom aspoň nejaký zmysel.(4.8.2013)

 • Zajdaanek
  *****

  Pro mě osobně nejlepší díl celé série, Tokijská jízda mě bavila natolik, že se to nebojím vytroubit do světa!(22.3.2014)

 • eric.blade
  ****

  Nathalie Kelley v Nissanu Skyline je ideální kombinace...(2.1.2007)

 • fastum
  *

  Scenář byl velmi zajímavý, jedno překvapení střídalo druhé, autor měl pravděpodobně dlouhé odpoledne. Překvapivým vyvrcholením filmu byl vin diesel za kterého dávám jednu hvězdičku.(17.3.2007)

 • laFei
  ***

  Další ze série efektivních automobilových honiček. Díl od dílu příběh pokulhává víc a víc. Každopádně Tokijská jízda alespon zavedla do jiného prostředí a trošku potemnila atmosféru. Závody jsou krásně udělané, všechna čest, ale je to jen zkrátka pár pěkných scén zabalených do nesmyslného balastu se samozřejmě dobrým koncem. A Vin Diesel na konci mě opravdu uzemnil. Ale co, autíčka mám rád, takže za 3 ***(14.8.2007)

 • BreHas26
  *

  Přehnané a blbé!!!(25.9.2008)

 • Nekgro
  **

  V celku nudné pokračování. Sice drifty jsou změna od předchozích dílů, ale děj ve stylu:"americkej lůzr se v novym prostředí stane borcem" je už fakt ohranej....(10.4.2009)

 • Roby
  **

  To co si budu z tohoto filmu pamatovat je akorát pasáž kdy Sean prochází hernou s automaty ,kde asi 20 staříků kolem 70 Let hrají Pinball – 40%(22.11.2009)

 • Erik7595
  ***

  Najväčším pozitívom tohto filmu sú nádherné autá a výborné automobilové závody, ktoré vyzerajú veľmi dobre a realisticky, narozdiel od jednotky alebo dvojky. Naopak najviac filmu ubližujú neznámy herci, ak sa dá povedať, že sú hercami. Chýba tu nejaká poriadna postava, ktorá by ma oslovila, kedže tu nie je nikto z predchádzajúcich dielov F&F. (aj keď ....). Hlavná postava sa tu správa ako totálny tupec, navyše je mi nesmierne nesympatický. Zvyšok hercov nepoznám, jedine Sung Kanga, ktorý účinkoval aj v 4ke a 5ke. Aj napriek tomu je Tokio Drift celkom podarený diel F&F s vydarenými závodnými scénami, preto dávam 60%(8.10.2011)

 • vander19
  **

  Hrozná nuda okrem songu My life be like ma na tomto nič nezaujalo...(5.1.2012)

 • Hanes88
  odpad!

  Série Rychle a zběsile jde čím dál více dolů. Opravdu není skoro nic, co by šlo nějak vyzdvihnout. Prostě hrůza.(15.4.2012)

 • kaylin
  **

  Máme tu třetí díl, kterým se "Rychle a zběsile" vrátilo v lepší kvalitě. Navíc zde chybí Paul Walker, čímž si umně získal plusové body. Za tohle ho mám opravdu rád. Už ne tolik za to, že se ve čtvrtém díle opět vrátil. Kdybych měl snímek "Rychle a zběsile: Tokijská jízda" přirovnat k jinému filmu, rozhodně by to byl "Karate Kid". Příběh je vystaven skutečně velmi obdobně. Problémový kluk (mladík) Sean se dostává do Japonska, aby se zde napravil. Jenže se dostává k autům. Hned první závodem ukazuje, že na místní šikmooké borce jednoduše nemá a že se bude muset spokojit s rolí outsidera, alespoň pokud se závodění týká. Jenže pak přichází jeho mentor, který mu věkově není tak vzdálený, jako byl pan Miyagi malému Danielovi. Tenhle mentor má ale peníze a auta, v kterých nechá Seana jezdit. Nejprve proto, aby mu je zrušil, později i s tím, že se opravdu něco naučí. Film tak jednoznačně směřuje k velkému finále, kterým je turnaj v karate. Vlastně ne, to jsem se nechal malinko unést. Film směřuje k tomu, aby došlo k finálnímu zúčtování, při které musí Sean samozřejmě vyhrát. Je to jednoduchá zápletka, která se liší od předchozích dvou snímků "Rychle a zběsile". V jednoduchosti je ale síla a série dostala nový náboj. Sice se v dalším díle vrací k zajetému, ale Justin Lin ukázal, že mu série bude sedět. Hlavně proto, že mu jde skvěle akce a závody v jeho podání jsou prostě výborné. Rozhodně rozdíl oproti vyčpělé dvojce. Když tomu dáte šanci, skousnete i čtvrtý díl, abyste si počkali na nejlepší pětku. Nebo mám říct zatím nejlepší? Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/warrior-x-ms-1-sibir-5x-rychle-zbesile.html(25.2.2013)

 • herr_carter
  ***

  Hodnocený všeobecně jako jeden z nejhorších "Rychlů a zběsilů", mě se celkem ale líbil - výborný Sung Kang..........moje hodnocení = 6 z 10.(12.11.2014)

 • iXtr3m3
  ***

  Síce prešlap s absenciou ktorejkoľvek zo starých postáv, ale stále zábavnejší ako o 8 rokov novší NFS. Cameo Torreta potešilo a to človek ešte nevedel, čo z toho nakoniec vzíde... Ale ako optimista, zasa vidím vytvorenie novej postavy do celého FF sveta a to Hana. Ćíňankovia síce sopliaci rovnako ako hlavný hrdina, Hobbs by si ich dal na raňajky a bratia Shawovci ani nehovorím... :) 70%(5.4.2015)

 • Puol
  ***

  Cela táto filmová seria je určená fanúšikom rýchlych aut a tunningu zvlášť. Takže aj táto časť je len naivný príbeh, nevýrazní predstavitelia (hlavne tí americkí, japonci sú v pohode) a reklamný strih. Atraktívne je ale prostredie Tokya, nadupaný soundtrack a poteší aj slušný záver.(10.1.2007)

 • M.A.J.O.
  **

  Strašná blbost, která neměla vzniknout.(19.3.2009)

 • Money_too
  ***

  3 hvězdy jen za Nathalii Kelley.. :)(22.12.2009)

 • kubyno
  ***

  Jako film (v čele s režií a scénářem) je to odpad. Já mám ovšem auta rád, obzvláště pak driftování, a i přes tu kýčovitou strukturu filmu jsem se nenudil a užíval si driftování, které je tu znázorněno moc hezky a působivě. Nebýt tam driftování, ale normální závody, tak to tak slavné určitě nebude, ale takhle to byla dost dobrá podívaná. Jinak kameru bych taky pochválil. PS: Jestli se chystáte na tohle kouknout, tak se obrovským obloukem vyhněte českému dabingu.(31.5.2010)

 • Zeliiik
  *

  Tomuhle dílu ze série Fast and the Furious jsem se dlouho vyhejbal a dobře jsem dělal...Ikdybych nebral ohled na příběh (mix mexický telenovely s "teenage komedií"), tak stejně všechno zazdily herecký výkony, který byly neuvěřitelně tragický. Pokud byste se chtěli aspoň pokochat pěknýma autama, tak na to můžete v klidu zapomenout. Alespoň mě nijak tydle barevný pouťový autíčka neučarovaly, navíc scénář musel bejt napsanej v budce s žetonama během 2 minutový jízdy na autodromu...(7.7.2010)

 • Skarface
  ***

  čekal jsem od toho víc ale koukat se na to dá(9.10.2011)

 • Mr.Hudson
  ***

  První film Justina Lina z prostředí nadupaných kár a benzínu. A bohužel to jde trochu vidět. Tento film je zasazen do úplně jiného prostředí než díly před ním. Také mi zde chybí návaznost na předchozí dějové příběhy a dívat se na úplně nový příběh ne moc zajímavého hlavního hrdiny to není ono. Začátek mi také přišel typicky americký až po příjezdu do Tokia se začíná děj trochu rozjíždět a můžeme tak konečně vidět akci a pořádná auta. Jediným světlým bodem v tomto filmu je obsazení Hana (Sung Kang), který film jako přítel hlavního hrdiny dopomáhá táhnout a některá jeho moudra se mi opravdu líbila a rád je používám. Také se mi líbí (bohužel) až úplně na konci obsazení Vina Diesela, který jak se později v dalších dílech dozvíme je Hanův velký přítel.(18.11.2011)

 • GOREGASM
  ***

  A zase jsme u těch Needforspeedů... A tady jsou cítit na maximálku. Justin Lin v závodní části ukazuje, že to v sobě má. V této rovině schová do kapsy oba první díly v součtu a ještě se může v cíli v klidu zapálit. Kde ale jeho výlet nach Tokio selhává je tragická hlavní postava, která si za a) nic sz toho, čeho dosahuje nezaslouží a za b) ani to tomu blbci nepřejete. Příběh nemá smysl komentovat, jelikož jde o uspávací pseudodrsnou vatu, která vyvolává dávicí efekt a vzduchotěsně vyplňuje prostor mezi kvílením pneumatik a nadržených japonek. Brainless, ale ten Needforspeed ocas tam je. 50%(22.3.2014)

 • bloodline
  *

  Zdá sa, že nielen vývin živočíšnych druhov občas narazí na slepú vetvu. V zbesilom maratóne máme dočinenia s tretím exponátom, ktorý s originálom zdieľa, okrem názvu, zhruba 5% totožných prvkov, medzi ktoré zaraďujem aj sopliaka z Yakuzy, čo si vypožičal drsný pohľad made by Michelle Rodriguez. V jeho podaní išlo skôr o silne neestetické komické číslo. Ťažko pokračovať v hodnotení, lebo až na jeden fakt excelentný záber a drift cez megaprechod pre chodcov, nedovidím ani len na druhú hviezdu. Mierumilovných 1 a 1/2*(21.4.2015)

 • Danceboy
  *****

  Film sa mi naozaj velmi pacil...bola tam perfektna kamera,holky,auta ale co mi tam vadilo bol hlavny hrdina...nemal ziadny smrnc ako sa hovori,chybal mi tam proste Paul Walker...(23.7.2006)

 • bobrux
  ***

  Po naprosto otřesném druhém dílu jsem byl připraven na to nejhorší. Obavy se však postupně rozplývaly jako kouř od kvílejících pneumatik a dokonce jsem se i dobře bavil. Jistě, dokonalý film to není, pořád obsahuje mnoho hluchých a nelogických scén. Avšak oproti minulým dílům se zde neprohánějí neohrožení frajírcí, ale divák pozná i druhou stranu pouličních závodů (nehody a dokonce i smrt). Závěrečnému závodu také není nic moc co vytknout, snad jen kdyby si tvůrci odpustili "třešničku na dortu" v podobě Vina Diesela...(6.8.2006)

 • Kangaroo
  ***

  Pro milovníky aut a pořádnejch roštěnek nezbytná nutnost.Pro toho kdo si po večerech pročítá Shakespeara ztráta času.Pro normální smrtelníky asi tak 50/50.(23.8.2006)

 • zabro
  **

  Dve hvezdicky jen proto ,ze je to lepsi nez dvojka.Jinak by to mohlo dopadnou jeste hur.(24.9.2006)

 • miron
  ***

  No , neusnul jsem , tak to zas nebylo úplně strašný .(12.1.2007)

 • merigieren
  ***

  První půlka je hodně svižná a zábavná, že stačí sledovat jen rychlý auta a hezký holky. Jenže pak to omrzí a člověk začne přemýšlet nad japonštinou ve škole, zásadového otce kerý vypadá jako drsný mariňák bez špetky autority (ono to pak vypadá směšně v souvislosti se zbytkem) pak tam jsou ty drifty kvůly kterejm sem přestal hrát NFS. Stupidní hraní si s jakuzou a ten závěr se starým přítelem Hana byl asi tak potřebnej jako epizoda se školou. Za první půlku dávám 4* (něco nového, občas i vtipného, hodně rychlého a koukatelného, zejména pak úvodní titulky v nichž je asi nejhezčí průlet americkou střední co sem měl možnost vidět) pak už to šlo dolů hodně rychle...(24.2.2008)

 • RadimFišer
  ****

  Nechápu, proč je film tak špatně ohodnocen. Snad je to nějakými předsudky. Ale podívejme se na něj ze stránky vizuální. Je to fantastické, dobře propracované a skvěle nablýskané. Ano, chápu vás, měl jsem u toho taky chuť usnout, ale to ještě neznamená, že neohodnotím kladnou snahu, která mě v určitých okamžicích oslovila. Napadlo mě tento film srovna s Rambem - Do pekla a zpět, kde jsou též nádherné efekty. Když to zhodnotím, tomuto filmu chybí ona opravdovost a akčnost, která je cítit z každého ubíhajícího obrázku. Je to film pro fanšmějkry a povinnost pro každého člověka, který se chce udržet v kulturní rovnováze. Tento film je pro mě zařazen mezi "musím vidět", stejně jako Harry Potter a Pán Prstenů. Je to kulturní odraz naší společnosti. Proto dávám za 4. Protože nerad si přiznávám, že žijeme někdy špatně a nudně. Pro kulturní rozsah...nemohu si odpusti 4...(26.7.2008)

 • BuddyO
  ***

  Třetí díl komerčně velice úspěšné série je už vážně jenom o těch krásných nadupaných kárách a o ničem jiném. Film se celou dobu veze na jedné poměrně originální myšlence driftování a tím to hasne. Pak už je zde jenom samé kliše a nic víc. Pro mě zklamání a nedůstojné pokračování velice povedených prvních dvou dílů... Doufejme, že se čtvrtým dílem se režisér pochlapí, ikdyž moc tomu nevěřím. Lepší 1* - 30%(25.3.2009)

 • Gulde
  ****

  Krok lepším směrem, oproti zcela trapné dvojce. Kvalit jedničky sice nedosahuje, ale i tak se jedná o slušné pokračování.(6.6.2010)

 • Colour
  **

  S predchádzajúcimi dvoma dielmi má spoločné jedine to, že sa to týka áut. Úplne iní hlavní hrdinovia a iné prostredie,dokonca sa už nie sú typické závody, ale drift závody, ktoré sú pre oko i trocha zaujímavejšie. No film je oproti jednotke i dvojke citeľne horší, má nesympatické osadenstvo a dýcha z neho divnosť. Určité pasáže sú nudné. Každý americký scenárista a tvorca námetov robí obrovské hovadiny, ak sa má točiť s použitím cudzích jazykov. Nie som si istá, či hlavný hrdina sa v priebehu hodiny naučil japonsky alebo všetci Japonci vedia plynule anglicky :-P Najlepší bol posledný drift závod, ale človek, čo nemá vzťah k autám nech sa tomuto filmu vyhne.(20.8.2010)

 • sedlo03
  ***

  Prostě jízda. Vtipná a akční, ale víc od toho určitě nečekejte.(27.4.2011)

 • Venous666
  *

  Pokud jsem psal, že druhý díl byl oproti tomu prvnímu o krok zpět, tak tady jel ,,rejža,, až na konečnou. Hlavní hrdina je na přes držku a ta jeho japonská skupinka by měla dostat též. Kde kraluje první díl s Vinem Diesel, tak tady to jde do kopru. Drifty nejsou pro mne , raději ten sprint :-D . Jediné plus pro mě byla závěrečná jízda se starým Mustangem a posledních pár vteřinek s Dominicem (V. Diesel) ... 10%(2.5.2011)

 • Ondr@932
  *

  Tento film mně přišel asi nejchabší a levně udělaný zcelé série rychle a zběsile.Moc mně nebavil(7.5.2011)

 • Fajla
  **

  Jediné, co to trošku zvedá, je Dodge Viper a pak taky Vin Diesel na konci. Jinak je to pěkná nuda, korunovaná debilním hlavním hrdinou a hloupým příběhem. Jednoznačně nejhorší díl série!!!(8.5.2011)

 • drankeryth
  **

  Rychle a zbesila a z tokijskeho prostredia mal taky teenagersky nadych, v ktorom tiez islo o bleskove jazdy, ale tentokrat to tak nevyslo, aby ma to totalne uputalo. Film mal taky detsky dojem a ani ten dej filmu nebol bohvieco. Dokonca na konci sa aj ukazal Van Diesel, ze by tam omylom zabludil? he he.(31.10.2011)

 • Daewiik
  *

  Nejslabší díl, řekla bych. A pokud nemáte rádi zvuk motorů, naprosto zbytečné.(20.2.2012)

 • Evander
  odpad!

  Třetí díl je ostudou série. Nezvládnul jsem se ani dodívat do konce, hodnocení je tedy jasné a rozebírat podrobně tuhle bídu nemá cenu.(8.6.2013)

 • SimonShot
  ***

  No popravde jsem od toho cekal o mnoho víc vůbec mě to nesebralo jako předchozí díly a bylo to někdy fakt smíchů, jednu hvězdičku přidávám za některé herecké výkony které se opravdu některým povedli jinak je to podlemě podprůměrná část téhle série kterou si mohli tvůrci odpustit :-) ....(11.6.2013)

 • Dejvi21
  **

  Nepovažuji se za filmového fachmana, ale i tak si troufnu říct, že tady naprosto selhal castingový výběr herců. V kombinaci s divným scénářem z toho vznikl film, kde vás auta zajímají víc než hlavní postavy a největším sympaťákem je hlava mafie. Příběh je v podstatě o ničem a strašně se vleče. A musím to říct ještě jednou, naprosto nezajímavý hlavní hrdina, u kterého jsem si asi až po půl hodině nechal filmem vnutit, že to je skutečně student a ne nějaký vyčpělý třicátník. Coby japanofil jsem ocenil prostředí filmu, závodní sekvence byly rovněž dobré, líbil se mi i výběr hudebního podkresu od úvodních titulků po závěrečné (nejde ani tak o vkus, jako o to, jak se to do filmu hodilo).(22.5.2015)

 • Knight12
  ****

  Jako pokud od toho očekáváte nějaké pořádné filmové zářitek, tak se na to raději ani nedivéte, ale pokud se těšitě a na celkem povedeny přibliženi ilegálnich tinningovéch závodu v Japonsku tak to stoji aj za to :-) Pro mě *** , ale za toho Ford Mustang ´65 musim přidet ještě jednu * ;-) Ještě jedna taková maličkost mě trápi na tom filmu a to je hlavni hrdinka :-( Ta mohla byt povedenějši si myslim, alespoň ve srovnáni s předchozimi dily.(13.7.2006)

 • paolito
  **

  Cameo Vina Diesela je naprosto úžasné...(19.12.2006)

 • Ronyk7
  ***

  Možná nejhorší z celé série, ale dá se na to podívat. Drift není mou oblíbenou disciplínou ve hrách a ve filmu tomu není jinak. Prostě mě smykaři nudijou. 18.01.2007(18.1.2007)

 • web-dat
  *****

  Možná mě nekteří lidé odsoudí, ale já tento film miluju. Zatímco v předešlých 2 dílech šlo o to mít co nejnabouchanější káru a minimálně 2 lahve NOSu, ve 3 díle jde o naučení se a zvládnutí driftu. My pařané herní série Need for Speed Undergroud, drifty moc dobře známe. Co ještě mohu doporučit, zkuste drifty se svým plechovým miláčkem někde na osamoceném parkovišti, možná tomu přijdete na chuť a poté pochopíte proč davám 5 hvězdiček.(18.1.2007)

 • Patrik200s
  ****

  Veľmi dobrý film pri ktorom som sa skrátka bavil. Aj na priek niektorým neskutočným počítačovým výstrelkom ktoré mne osobne lezú na nervy a tiež kazia celkový dojem z filmu musím povedať že mi ho nepokazili natoľko aby som mu nedal peknú nádielku hviezdičiek. Aj keď to nie je typ filmu čo by zbieral najrôznejšie ocenenia je to zábava a o tom podľa mňa hlavne pri filmoch ide.(12.2.2007)

 • charmin
  ****

  Neviem, asi patrim k mensine, ale sledujem tuto "romanova sagu" o autach, rychlej jazde, plno illegalnych veciach a na neposladnom mieste aj peknych holkách(a chlapcoch;)) pomerne dlho, od zaciatku, a vzdy s ocakavanim, a musim uznat, ze po celkom nevydarenej dvojke prislo Tokyo Drift veeelmi necakane - necakany bol namet, takisto nezapojenie Paula Walkera, a na zaver Vin Diesel zarucil urcitu stvorku Fast and Furious. Zo sekcie dnesnych autickarskych filmov jednak oblubena "saga" a spolocne s jednotkou najoblubenejsia cast. Ale ako vidim, kolko ludi, tolko chuti :)(20.2.2008)

 • Jakubik
  **

  1 pěkná scéna o zbytku je škoda mluvit(27.8.2008)

 • Jeand´Boa
  *

  Tak co bychom s tím námětem o rychlých autech a holkách oblečených jen do tří hadříků a (dohromady) půl metru šňurek ještě udělali?...po tomto snímku už to as taková tragédie nebude...jsme těsně nad dnem, ne-li na něm... Nikdy jsem netvrdil, že jednička bylo něco perfektního...ale po těch dalších dílech se skoro těším na pokračování, které se připravuje a kde bude původní obsazení...A hlavně, Dieselův chraplák..:-D(20.9.2008)

 • gootchy
  ****

  Šílené hodnocení? Ale kde. Třetí díl téhle jízdy je příjemným překvapením po zpackaném druhém dílu. Nové xichty filmu prospěli, Black je rozhodně lepší než Walker a sám táhne celý film. Nápad přesunout se do Japonska naskýtá možnost nahlédnout do mentality těchto mnohdy podivných ostrovanů. Film baví od začátku do konce, a je jedno jestli se bavíte tak jak chtěli oni, nebo se smějete tomu, jak nereálné a blbé jsou ty jejich drifty. Každopádně to má spád. Není to úplně tak dobré jako jednička, ale se svojí neplánovanou blbostí je to příjemná oddychovka.(5.2.2009)

 • Dartdevil
  *

  Zdá se mi to, nebo tuhle sérii postihuje nejčastější nemoc takovýchto sérii? Každý další díl je jen další krok k odpadu...(17.6.2009)

 • Tamten
  *

  Pro milovníky rychlých aut možná průměrný film, pro ostatní zcela o ničem.(7.6.2010)

 • Torgal
  **

  Scenáristická lobotómia je pre túto sériu typická, teraz to ale zašlo trochu priďaleko. V hlavnej úlohe je navyše totálne herecké poleno, ktoré sa zo závodníckeho diletanta zázračne zmení na krásnu labuť, teda supercool dokonalého machra, čo sa nebojí postaviť ani Vinovi Dieselovi. Aspoň tie preteky sú spracované zaujímavejšie ako v dvojke, hoci drift je niekoľko tried menej zaujímavý ako klasické závody. 4+/10(19.9.2010)

 • Rousseau
  ***

  Atraktivní prostředí, nádherné holky a auta a fajn hudba z toho tvoří dobrý, nenáročný film na letní večer. Minimálně to obsahuje mnohem víc režijních vychytávek než fušerská dvojka.(19.10.2010)

 • the_bitch
  **

  Až príliš jednoduché, a zámer tvorcov presunúť to do japonska nevyšiel. Príliš sladké, jednoduché, a nereálne - veď uznajte, hlavný hrdina príde do novej krajiny(japonska) a hneď má tak veľa možností, a nakoniec súperí s mafiou.(28.2.2011)

 • LukyNike
  ****

  Další pokračování ilegálních závodů nepřináší do světa nic nového (ikdyž "naháňačky" v centru města jsou super!). I přesto šlo tento film zhlédnout s příjemným pocitem, že jste nepromarnili svých 100 minut života. Kdo má rád rychlá auta, tak jako já, ten si určitě přijde na své. Film se mi zdál dost dobrý a mám ho moc rád:)(26.3.2011)

 • Adm.Nelson
  ****

  Je to celé tak scenáristovi na facku, ale neviem si pomôcť, ja si pri tomto vždy dobre oddýchnem. A Nathalie Kelly je najkrajšia žena, aká sa v tejto sérii objavila. 8/10(15.4.2011)

 • ShiShinka
  *

  moje hodnocení se hodí k reakci KevSpa :)(30.4.2011)

 • beckham-
  **

  A to jen za ty krásné drifty ...(10.5.2011)

 • iiiva
  *

  Hvězdu dám za ten drift, kterej mi přišel zajímavej a vtipnej. Jinak hlavní hrdina + hrdinka byli kýč, nuda a trapnost ve velký americký bublině, moje neoblíbená kombinace...(3.6.2011)

 • PEZ
  **

  Po dvojke som nemal uz ziadne ocakavania (vlastne to uz ani po jednotke :)) a mozno preto to az take sklamanie nebolo. Samozrejme najslabsi je scenar, nic prekvapive, navyse totalna absencia znamych tvari z predoslych dvoch dielov (az na jedno vtipne cameo na zaver). Co pozitivne prekvapilo, je celkovy moderny "look", vydarene zabery Tokya a vypimpovanych modernych aut, podfarbene skvelou hudbou pocas celho filmu. Na zaver este dva zabery, ktore mali len zodve sekundy, ale stali zato. Cele by to bolo fajn, keby pribeh dal nejaky hlbsi zmysel. A to nedal.(7.6.2011)

 • Monisek
  *

  Větší blbost jsem už dlouho neviděla. Nesmyslný příběh ještě podtrhly herecké výkony, které mě skoro znechutily. Především nesympatický hlavní hrdina se mi sem vůbec nehodil. Korunu tomu pak nasadil český dabing s kokotkem v čele. Dávám jednu hvězdičku, a to ještě s odřenýma ušima. 25%(12.6.2011)

 • dandislav1991
  ***

  trochu jiné a hlavně bez Vina ( na konci ta minutka nestojí za řeč), takže 65%(2.7.2011)

 • maciii
  *

  Naprosto nechutný raisingový vývar, jehož děj se odehrává tak předvídatelně, až je mi z toho zle, s přestárlým hlavním hrdinou - outsiderem (jak jinak), který přemýšlí jenom koulema a nohou na pedále a charismatu nemá ani co by se za nehet vlezlo. Jedna hvězda jen díky tomu, že drifting je tak cool.(2.8.2011)

 • John8
  ***

  Čeho je moc toho je příliš... série přišla o svou jedinečnost a upadla na špinavou podlahu k ostatním popkornům...(4.10.2011)

 • alambert
  **

  Řeknu vám, že se musím přemáhat, abych tomuhle filmu dal aspoň ty dvě hvězdičky a dělám to čistě ze solidarity. Přece jen, jsem auto nadšenec a tak je mi blbý vyloženě zavrhnout tuhle sérii, která se stala symbolem filmů o autech. Ale objektivně... Už řekněme určení filmu je celé takové zmatlané. První scénky jsou taková skoro teen movie, stejně tak jako pak ten černoch a dějová linka s Nathalie Kelley. Akční linku tak nějak čekáte, ale ta thrillerová, která navíc vůbec nesouvisí s dějem, už je tak nějak skoro navíc. Tak to máme začátek pro teenagery, prostředek pro příznivce akčně-thrillerovejch kousků a konec má být pro pravověrné příznivce série, což je ale udělané celkem "fekálně". Nicméně celé je to bohužel zoufale neoriginální. No dál se sluší zmínit, že se ve filmu objevuje vskutku nadprůměrné množství spoře oděných holek, nebo spíš řekněme těl, protože to až nestíháte vnímat...No a teď dovysvětlení k začátku. Mám fakt celkem velké dilema. Mám totiž skoro chuť dát filmu hodnocení Odpad, kvůli jedné věci. Fakt nemůžu pochopit, jak může někdo přijít v téhle sérii, která se chce tvářit jako oslava motorismu, s nápadem vrazit do Fordu Mustang 1967 turbem přeplňovaný motor z Nissanu. To není jen prasárna, to je uplná svatokrádež...kuřecí guláš, nebo nevím jak to přiblížit...:-D(9.1.2012)

 • kenkaku
  ****

  Máte (nebo chcete mít) doma sporťák? Zajímá vás u filmů o autech děj a herecké výkony? Říká vám něco japonský fenomen zvaný "drift"? Odpověděli jste 3x NE? Tak proč FF3 vůbec koukáte a potom ho hodnotíte... že nemá děj, že herci stojí za prd a že teda to "smykování" je ale blbost... ??? Přemýšlím jaké by to bylo zhodnotit "Vykoupení z věznice Shawshank" optikou: Nestřílí se tam a málo se tam závodí auty = jedna hvězda max.... No nic. Moje optika je nastavená tak, že: drift obdivuji (a neprovozuju - své auto mám rád), herci mi jsou fuk (kvůli nim se na FF nekoukám, jsou jen bonus), vím kdo to rybařil v docích během drift lekcí, mám sporťák v garáži (a nezávodím ve sprintu ani si nedělám sbírku pokut za rychlost) a Japonština mi nevadí (naopak). Vůbec tedy nemám důvod dát méně než 4 hvězdičky.(18.7.2012)

 • OG_Swifty
  ***

  Film plný asijské kultury (+1 hvězda), krásných holek ... skutečně KOČEK (+1 hvězda) a celkem i dobré hudby - tenhle styl totiž můžu (+1 hvězda). Oproti tomu hlavní hrdina je snad největší debil, co si za posledních 10 let tak vybavuju (-2 hvězdy!!), scénář s nesmyslnou super-rychlou adaptací v cizojazyčné zemi je taky kravina (-1 hvězda) a jsme na odpadu. Ale z odpadu filmu pomůžou ještě následující body: Vin Diesel za udržení značky na konci (+1 hvězda), Yakuza a vše kolem (+1 hvězda) a finální souboj, který mě docela bavil (+1 hvězda).(1.2.2013)

 • Koprska
  ***

  Když jsem v dávné minulosti šla z tohoto snímku z letního kina, málem mě kdosi přejel, jak to pánům nahánělo krev do žil a pedálů :)(10.6.2013)

 • Kingjiri
  **

  Nejslabší díl série. Z původního hereckýho obsazení nezbyl vůbec nikdo (pokud nepočítám štěk Vina Diesela) a "nejzábavnější" na celym snímku byl "sedmnácti letej" Lucas Black, kterej vypadal skoro na třicet. Slaboučkej příběh spolehající na neuvěřitelný náhody (resp. "náhodný" potkávání postav) už snad nemá smysl komentovat. Věřim, že Justin Lin, kterej nakonec dotáh sérii na její dosavadní vrchol dělal co moh (po technický stránce slušná práce), ale s takhle dementnim scénářem a castingem se toho prostě moc dělat nedá. Aspoň, že tvůrci pochopili, že tudy cesta nevede a následujícim dílem začal potřebnej restart celý série.(20.6.2013)

 • hazaba
  *

  Tohle byl vtip a parodie na celou sérii.(26.11.2014)

 • KdG
  ****

  O hodně lepší než dvojka, mnohem víc napínavé, víc jsem se bavil. Mladé japonky vypadaj skvěle, auta taky a driftovat po Tokiu je zážitek. Vin Diesel na konci jako třešnička na dortu. U mě za ****.(13.2.2007)

 • E lan
  **

  Lehce podprůměrná automobilová akčňárna, která postrádá dobrou atmosféru, dobré herce, obstojnou režii a uvěřitelné triky. Všechno je tak béčkové, až je to občas zábavné. S přimhouřením oka **:-)(11.11.2007)

 • Maverick31
  **

  Karate Kid v aute, na začátku ne moc dobrej řidič, ale na konci nejlepší na světe :-)(7.2.2008)

 • kubal18
  **

  Nablýskaná auta manévrující na silnici ve vysokých rychlostech mají půvab i pro řidiče škodáren, ale běžné diváky znechutí plytký děj, tak jako znechutil mě.(13.6.2008)

 • DjMetal
  ***

  Toto bola asi najhorsia cast z Rychlo a Zbesilo...som zvedavy na Vin Diesel & Paul Walker vo 4ke.....vyzera to byt celkom fajn,ale inak pozerat sa na to da a celkom dobry film ta trojka, aj v pohode auta maju....(20.1.2009)

 • fandalehy
  **

  Brak, béčkový scénář u kterého víte jak příběh dopadne ještě než vůbec začne. Tuning stojí za to, ale to je asi tak všechno. Přesto jsem se nenudil a díky několika efektním driftům, jsem se i poměrně bavil.(8.4.2009)

 • matmanX
  ***

  Říkejte si co chcete, ale pro mě to bylo daleko snadněji stravitelné než druhý díl.(29.5.2010)

 • Kama12
  **

  Zaprvé: kromě nereálných honiček, blbých mlátiček a ještě horších dialogů vůbec nic. Zadruhé: tak, jak se zachoval ten obří chlápek v lázních, tak by se bojovník sumo nikdy nezachoval. Takže nebýt nablískaných aut a toho, že se to odehrává v Japonsku neztrácím tím ani minutu.(6.6.2010)

 • Heroine
  odpad!

  Jediný důvod proč jsem vydržela celý film do konce je ten, že v poslední scéně se "objeví" Vin Diesel. Ale film je to nudný, přihlouplý a předpovídatelný. Ani na jednu hvězdičku :-((20.3.2011)

 • pekas
  *

  Od odpadu toto veledílo dělí pouze a jen těch pár hezkých aut. Jinak je to slátanina a blbost na kvadrát.(12.6.2011)

 • ortoncz
  **

  Pěkný auta. Ale to je tak asi všechno, strašně debilní a bohužel to není ani zábavný.(13.6.2011)

 • LucTheGreat
  *

  "Hej, jou, mééén! Tys házel řeč s mojí holkou?" "Sorry, voééé, jsem ji jen ukazoval svýýý fáro, bejku, voééé!" "Tak to sis dovolil moc, mutrfakáá! Dáme rééjs a kdo vyhraje, shrábne tu moji buchtu, ou jéé, wotsap méén, jů skééérd?" "Jou jou jou, les tóókin, mór rejsin, bitč!" Tož asi tak.. Lucas Black si zazávodí vo číču, zvítězí, ale je mu to naprosto k ničemu, páč si stejně neštrejchne a ještě ho zabásnou.. teda pardon.. nezabásnou, deportují ho do Japonska, páč v ŮSA maj přeplněné věznice.. No, a v Japonsku se setká se svým starým tatíkem, který mu na přivítanou poví "Tohle je tvůj pokoj," přičemž otevře dveře vod hajzlíku a dodá "Jestli se třeba jen koulí otřeš o auto, tak ti nařežu vařechou!" A jelikož je Lucas vylepaná pí*a, tak se prvního večera octne v chumlu místních štětek a nařachaných borečků a jejich bouráků a hned si s chutí zazávodí proti místnímu největšímu ranaři, jehož strýček je v Yakůze, přičemž totálně na sračky rozesere vypůjčenou káru svého nového nejlepšího japonského přítele, který má peníze, a tak mu to nevadí, hlavně když mu pak Lucas pořádně vymete ánus.. Následně pak pozorujeme, jak se Lucas učí řadit, sešlapávat pedály a točit volantem, prostě vše, co frajerský drajvr musí umět, aby to příště největšímu ranaři pořádně natřel! A když postupem času začíná jít do tuhého a zlí hoši tahaj bouchačky, hodní hoši nasednou do bouráků a berou to dvoustovkou v protisměru po hlavní tokijské třídě, aby byli v bezpečí... Když k tomuhle připočtete nesympatické postavy, kterým byste nejraději šlápli do xichtu a rádobydrsnou muziku, dostáváte rovnici: 0 + 0 + 0 = ? ... Jedna hvězda za řidiče-kaskadéry, kteří fuckt uměj řídit...(19.9.2011)

 • TMontana
  odpad!

  Najhoršia časť ktorú som kedy videl.Nereálne scény ale nadruhej strane musim pochváliť niektoré pasáže.(7.3.2012)

 • flash56
  *

  Úplne nepochopiteľný hlavný hrdina. Prvé minúty som si nebol istý či to myslia vážne. Hlúpy scenár a celé zle. Zbytočné a niekedy iritujúce. Pekné auta resp. baby nerobia film filmom...(1.4.2012)

 • Cheeker
  ****

  Není to úplně Rychle a zběsile, ale svůj účel tento film splnil. Zase nové věci jako je drift, mladý krásný japonky, hnusný japonci :) a Vin Diesel na konci filmu.(1.1.2013)

 • FilmWave
  *

  Celou dobu jen přemýšlíte, jak rádi byste hlavního hrdinu profackovali. Nebo někam nakopali.(6.4.2013)

 • Gogo333
  ****

  Poslední díl v sérii, kde jde ještě o auta. Potom se série vydala akční cestou a priority jsou jinde. Herecké obsazení sympatické, teda kromě "Kena" na začátku. Hudba perfektní. A to hlavní: auta a že je na co koukat. Pěkné vytuněné káry a samozřejmě nesmí chybět závody s nimi. Jako bonus tu máme nádherné slečny. Změna z USA na Japonsko mi vůbec nevadila, ba právě naopak ale to asi bude tím, že Japonsko patří mezi moje oblíbené země. Celkově to je pro mě nejoblíbenější a nejzábavnější díl ze série.(30.5.2013)

 • Mandalorian
  ***

  Tvrdit o Lucasovi Blackovi, že je mu 17, mi přišlo tak děsně přitažený za vlasy, že jsem na to zůstal čumět po celej zbytek filmu. Jinak je Tokyo Drift dobrý film se skvělými scénami. Jenže ten závěr mi přišel tak děsně dětskej... 3*(31.5.2013)

 • char_t
  **

  Promakané propagační video na driftové závody, to jo. Ale film? Příběh nula, prostředí nic extra... Hlavnímu herci 17 nevěří snad ani režisér a hrát taky neumí... ale to nikdo v tomhle "filmu" :-) Mnohem slabší dvě hvězdy než u druhého dílu. Btw, střihač by zasloužil nakopat - hrdina předjíždí zleva *střih* předjíždí zprava *střih* vede závod *střih* je vzadu... Kontinuita, chlapi, kontinuita!(31.5.2013)

 • JirkaLexa
  ****

  Pro mně vrchol v závodních filmech a scénář se mi vcelku líbil, i když zrovna milionový nápad to není. Herci taky dobře zvolení - v hlavních rolích mi nevadí, až teda na ten ohraný příběh, kdy se hlavní hrdina zamiluje do holky, která patří hlavnímu "záporákovi". Dobrá muzika, holky a hlavně auta! Po každém zhlédnutí mám chuť vydělat si na pořádnou káru a dostat se k nějakému podobnému pouličnímu závodění - tak snad někdy alespoň to auto bude. No a příchod Vina Diesela na závěr je opravdu přepychový... 70%(11.6.2013)

 • Jaro_slav
  **

  Zajímavý začátek, pak několik minut ztraceno v překladu, Mustang under construction a na konci Honza Nafta. Mezi tím jenom nesmyslný zmatek kolem Gedžitky. Slabé, slabé, ale aspoň je tam míň imbecilních neonů pod auty.(25.6.2013)

 • Kadas97
  ****

  Po zakopnutí v podobe 2F2F tu je Tokio drift, kde tvorcovia stavili na úplne iné postavy a svojím spôsobom urobili dobre. Mladý lump je "vyhostený" k otcovi do Japonska kde stretne týpka čo driftuje a už to frčí. Tvorcovia ukázali, že závody sú aj o inom type jazdy a predstavili svetu drift, o ktorom dovtedy veľa ľudí ani nechyrovalo. Fúra nahánačiek a búračiek. Absolútna paráda bol záverečný drift v kaňone, ktorý mi pripomenul NFS Carbon. Herecké obsadenie nadmieru sympatické a moc ma potešil boss Yakuzy a plešatý frajer na záver. O muzike sa nebudem zmieňovať, lebo zase pustili do sveta hitovky, ktoré z mobilov vyhrávali jedna báseň (Barracuda). Príbeh je síce kostrbatý, ale film neklesol pod úroveň predchádzajúceho dielu. Naopak niektoré nové prvky film obohatili a urobili ho zaujímavejším a preto 7 z 10.(13.7.2013)

 • Pavel82
  ****

  Beru, že ten konec je vykonstruovanej nesmysl a hlavní hrdina mohl být vydepilovanější drsňák, ale tohle F&F zkrátka má ten náboj. Má Nathalii Kelley, má soundtrack, má super vietnamskýho záporáka, má drift, má Tokio... Neúspěch tohoto dílu mi prostě zůstává záhadou. P.S. Mrkněte na obsazení F&F7.(12.10.2013)

 • P. J. D.
  ***

  Upřímně řečeno, každý díl z Rychle a zběsile se mi zdá stejný. Jezdí se v něm pořád dokola, řeší se nějaký problém hlavních postav, zase se jezdí pořád dokola a to je asi tak celé. Nějaká akce ve filmu je, postavy jsou docela i propracované, nějaký příběh jednotlivé díly mají, ale stejně si jsou podobné jako vejce vejci. Že byste mohly očekávat nějakou změnu je asi těžko představitelné. Film se mi zdá právě proto průměrný a nutí mne zamyslet se, zda není vlastně natáčen jen a jen pro ty peníze. 3/5.(5.3.2014)

 • Santino7
  **

  Tokijská zlatá mládež, driftovanie, nablýskané autá, množstvo pekných báb, "ohromná" dejová zápletka... a samozrejme aj Yakuza, tá jednoducho nesmela chýbať. Stačí vymenovať týchto zopár aspektov a okamžite je jasné, pre koho je film určený. Áno, kladie dôraz najmä na mladšieho diváka, cieľovú kategóriu by som (bez urážky) odhadol tak na 10-15, prípadne staršie výnimky v podobe obrovských nadšencov do áut, pre ktorých to pochopiteľne môže mať vyššiu hodnotu. Mňa to však príliš neoslovilo, celé je to zobrazené neskutočne plytko a aj keď bola nejaká snaha o príjemné osvieženie celej série, pri takomto scenári sa napínavá atmosféra príliš navodiť nedá a šlo teda skôr o studenú sprchu. Navyše, nemôžeme počítať ani s hlavnými ťahúňmi série a tak miesto nich celý film stojí na nevýraznom a nie príliš charizmatickom Lucasovi Blackovi a jeho čiernom kamarátovi (Bow Wow ?!), ktorý asi mal mať na starosti cool hlášky, neviem, nepostrehol som. Netuším a ani si netrúfam odhadnúť, aký na to tentokrát Lin mal k dispozícii rozpočet, no podľa mňa sa z toho dalo rozhodne vytrieskať aj viac, keď už to teda má podtitul Tokyo Drift - a natáčalo sa to v Spojených štátoch a Nemecku... Ale fajn, jedenkrát som to bez ujmy prežil, no a to stačilo. Soundtrack mi však pri pomyslení na film v ušiach znie dodnes. Ťažko síce povedať, či sa mi páči alebo nie, avšak každopádne je nezabudnuteľný, to sa musí nechať. V rámci celej série spoločne s dvojkou jednoznačne najslabšie kúsky (nevravím, že by ostatné boli obsahovo oveľa hodnotnejšie, no aspoň majú grády), i keď paradoxne práve táto časť sa asi najviac štylizovala na samotné "zbesilé" závody. 2/5(12.7.2014)

 • Pathrose
  ****

  Velmi kritizované pokračování série F&F bez všech hlavních postav minulých dílů. Je pravda, že duo Diesel & Walker je úplně někde jinde, ale jediné co Tokyo Drift můžu vytknout je právě pouze Lucas Black. Je to prostě prkno. Ale celkově Tokyo Drift rozvinulo svět Rychle a zběsile a oživení jiným prostředím podle mého názoru sérii prospělo. Pozdější interakce v dalších dílech (Han, Furious 7) byly vítaným zpestřením.(17.7.2015)

 • SpeedyCZ
  **

  Už to o moc horší být nemohlo... Naprosto zbytečný třetí díl jinak skvělé jedničky a dvojky. Druhá hvězdička je jen za Vina Diesela a jeho cameo. Fanoušci driftingu si ovšem mohou bez rozmýšlení přidat jednu až dvě hvězdičky.(15.7.2006)

 • radagast
  *

  Aky je ten svet super! Znicil som svojou bezohladnou jazdou majetok v Senkviciach, kaamos s kamoskou sa vyburali a aby som nesiel do basy, taq som zdrhol do Tokya. Tam som stretol v skole Cecha a jednu Polku, ktora hned zacala po mne hadzat ocami. Vecer mi jeden typek pozical nadupane auto, ktore som mu vzapaty rozflakal v zavode, ale dalsi den mi dal dalsie. Myslim, ze sa mi tu bude pacit. Napriek tomu, ze sa snazim zapajat do kazdych sporov, zatial ma tu nikto nezmlatil. Len keby som tie zakruty vedel lepsie rezat.... Moj novy kamos ma to ale stihne este naucit, nez vybuchne v aute, prilis okradal yakuzu. Nezostava mi nic ine, nez ho pomstit, narobil som tu kopec pruserov a teraz uz nemozem utiect (ani sam neviem preco). Bracho Cech ma vybavi dakymi peniazmi a hura na yakuzu! Kedze penazi neni vela, budem to musiet uhrat dakym zavodom. Sakra, policia nam zhabala vsetky auta, zostal nam iba vrak auto co som rozflakal. S partou ho dame rychlo dokopy, pouzijeme pritom karoseriu zo Skody Rapid (to tym japoncom ukaze!). Zavod vyhram, pretoze sa medzicasom zo mna stal drift majster. Ziskal som si respect yakuzy a mozem dalej predavat s braachom tenisky.(29.7.2006)

 • Skorpik
  ****

  Od prvej časti až k tretej to stráca na sile. Ale pri velkej zimnej nude si to kľudne pustite aspoň trošku to povzbudí.Takže keby nie som auto-moto fanda a film nemá takú super hudbu, tak dám rozhodne o 2 hviezdičky menej.(1.8.2006)

 • LilaM
  **

  Film na chvilkové royptýlení dostatečný..jedinou pastvou pro oči byly nádherné auta**(10.8.2006)

 • LordMysti
  ***

  Už to není moc originální, vše se ještě více strhává do ještě klipovějšího rázu. Ovšem automobilová akce je zde dobře natočená, hezký holky tu jsou taky, jen té nudy je tu až příliš :(.(13.8.2007)

 • Grimlok
  *

  Jemu má bejt 16??? Já nejdřív myslel, že je mu tak 25. Filmu jsem se asi rok vyhejbal, protože mi jsou drifty opravdu ukradený a nikdy sem je nijak extra rád neměl. Když už mě kluci překecali, ať se na to podívám s nima, můj pohled na drifty se změnil....nemám je rád vůbec. Jedna hvězda za Vipera a Mustanga. A ten začátek byl opravdu hodně přehnanej...Viper a nedohonit polorozpadlýho Mustanga...lol(27.4.2008)

 • zberatel
  ***

  Slabsie ako jednicka no lepsie ako dvojka urcite..(11.4.2009)

 • Ogrb
  *

  Jak mám předchozí díly docela rád, hlavně jedničku, tohle už je jenom trapný ždímání peněz, který ztratilo všechny klady téhle série. Herci jsou pryč, krásky z prvních dílů taky, závody nudný, nový herci nesympatický, prostě průser na mraky. 2/10(18.2.2010)

 • DaveSmith
  ***

  Neznámí herci, nový prostředí (když drift, tak kde jinde, než v Japonsku), naleštěný káry, hezký holky a pro mě nepochopitelná Japonská kultura a mentalita. Tohle všechno je pro mě docela fajnová odbočka od původní série Fast and Furious. Soundtrack docela sednul a hlavní hrdina mozná nemá charizma, ale je to sympaťák. A nakonec palec nahoru za Vina Diesela. 65%(25.5.2010)

 • Camarro14
  *

  ... WTF? ... na filmu, kde jsou pozitivní pouze 2 věci (1.OST od B. Tylera a za 2. závěrečné cameo Vina - trvající přibližně 2min.), bude asi něco špatně! ... ovšem musím zcela objektivně uznat, že jako parodie tento snímek působil věrohodně! ...(6.6.2010)

 • Forty-
  **

  Ani blu ray a poriadny surround system nezdvihne tento film z bazin priemeru.(21.6.2010)

 • SidneyP
  ***

  Zajímavé propletení osudů postav, které se ale dozvíme až v dalších dílech. 55%.(29.12.2010)

 • Zajija
  ***

  Lehké dějové odskočení od původní linie. Přesto uznávám, že mě třetí pokračování Rychle a Zběsile příjemně překvapilo. Jenže je hodně těžké překonat skvělo jedničku a bez Paula Walkera je to ještě těžší. I tak dávám tři hvězdičky.(2.2.2011)

 • baltik
  ***

  Jako ono to není špatné ale zas uplně dobré taky ne. Určitě to nemužeme postavit vedle ostatní díly "série", přesto se na to dalo koukat a za tu ameriku v posledním závodě ty 3* dam (slabé 3 hvězdy...). Nečekejte nářez jako v ostatních dílech, pouze "pohodový" film na dlouhou chvíli..(4.12.2011)

 • Indy21
  ****

  78% LEPŠÍ(9.2.2012)

 • Armin82
  ***

  Ani Paul Walker ani Vin Diesel,trapná yakuza tématika...na druhou stranu,změna v podobě driftů a sympaťák Sung Kang...je to tak půl na půl,protože krásný ženský,pěkný auta a chabej scénář mají všechny díly společný--->60%(30.8.2012)

 • MRPitivier
  odpad!

  Rychlá auta, krásné ženy a plno akce. Ano, proč ne, ale nekopírovat a neohrávat předchozí díly! To, že tento film nese název Rychle a zběsile přináší diváky, ale na druhou stranu tento snímek uzemňuje, protože ve srovnání s předchozími díly je jasné, jak hodnocení jde okamžitě dolů. Nejen díky neoriginálnosti, ale i nevýraznosti hlavní postavy a i díky jeho soupeřovi, který je nechutný a stupidní gelouš. Film dále sráží přihlouplý scénář a špatně využité prostředí. Kladně nelze hodnotit skoro nic. Velké vykrádání názvu a servírování ojetiny! Nedoporučuji, těžké zklamání!(3.9.2012)

 • TEKAS
  ***

  Hlavní hrdina je to nejhorší, co tuhle sérii kdy potkalo. Kdybych se platonicky nezamilovala do Hana, tak to stojí max. 2 za hvězdy.(26.9.2012)

 • pemap
  **

  Kromě názvu a finálního štěku v podobě Vina Diesela to se sérií RZ nemá nic společného. Bohužel nejslabší díl série. Jmenovat se to čistě jen „Drift“, tak by to možná dostalo i vyšší hodnocení a bylo by to v celku příjemné podívání, kde si mladí namachrovaní kluci snaží dokázat něco mezi sebou, tím kdo a jak dobře projede kterou zatáčku a samo, že bude v cíli jako první… To muselo být spálených gum během natáčení a ta jejich vůně :D Závody jinak vydařené (nenudí), děj žádný, suma-sumárum 40%.(27.5.2013)

 • gutshoter
  ***

  Nathalie, 50%(7.6.2013)

 • Freddie99
  ***

  Určite lepší film, než prvé dva zo série, najmä dvojka je prúser ako mraky. Celkovo je Tokijský drift príjemným prekvapením, pretože film má hlavu a pätu a výkon Sun Kanga vyzdvihuje film z bahna prvých dvoch dielov do strže, v ktorej je pomerne silný prúd. A tak sa môže driftovať a nie jazdiť po rovinách tam a späť a čakať na správny okamih, kedy do motora vpustím prvok s protónovým číslom 7, čiže dusík. To je nuda, tu však nie je. Celková spokojnosť.(1.7.2013)

 • Manitou
  **

  Stop. A idem si zahrať Need for Speed kámo.(5.8.2013)

 • sodantok
  ***

  Když to vemete jako takovou výplň a backstory Hanova působení v Tokiu mezi F&F 6 a 7. Je to mírně lepší (ale pořád nejhorší) F&F film. Dokonce i pár sekund s Vin Dieselem už nevypadá jako zbytečné cameo jen, aby se jeho jméno připsalo do titulků.(30.8.2014)

 • Hpatrik
  *

  Snad jen kromě zajímavého prostředí mě nenapadá jediné pozitivum, nic co by z toho velkého chaosu stálo za zmínku - a je to škoda. Když už nic, tak se aspoň tomu všemu člověk upřímně zasměje :) Vnímám to jako hodně nepovedený spin-off série. Jinak imf to ve svém komentáři docela vystihnul.(10.10.2014)

 • Kolousek8
  ***

  V té době asi nebylo v plánu že návaznost Hanovi smrti povede k dalším dílům...Lucas Black se strašně rychle objeví u naboureného auta Hana a tím by tam nezbyl prostor pro Stathama, takže to vůbec boužel nesedí, ale co... Boužel Lucas mě osobně moc nepřesvědčil, uvidíme co předvede v dalších dílech(8,9)...(27.4.2015)

 • PATWIST
  ****

  Tretiemu pokračovanie dávam voči jeho predchodcom o jednu hviezdičku menej, hlavne preto že sa zmenilo herecké obsadenie a hlavne hlavný hrdina. Ale inak to je na slušnej úrovni, uvidíme tu mnoho tuningovaných áut s podsvieteniami v kombinácií s japonskou hudbou. Také dobré momenty boli ako sa Sean učil driftovať, balenie báb v podaní Hana (Sung Kang) alebo nočná kľudná driftovacia jazda Neely (Nathalie Kelley) so Sheenom (Lucas Black). Ale herecká dvojka Lucas Black a Shad Moss pôsobila v poho. Inak vedeli ste že Nathalie Kelley je hlavnou postavou v klipe známej skladby, ktorú poznáte z rádia? Bruno Mars - Just The Way You Are(29.5.2015)

 • Wolf
  ****

  ty ostatní hodnocení tu moc nechápu, bavil jsem se od začátku do konce... moc se mi to líbilo(12.7.2006)

 • fojtas
  ****

  klidne me bijte - ale konecen bylo ve fast and furious to co tam ma byt - hlavne auta...pribehu mohlo byt jeste min, kecu taky, vin diesel na konci me moc potesil, zadne pocitacove kary, vsechno live s tema nejvetsima drift magama co v japonsku jsou... kdo nezna japonske tuning party a drift kontesty at ubere 4hvezdicky, a vubec se na tenhle film nediva...(1.8.2006)

 • Sir Ludvig
  *

  Taketo filmy robia z ludi necitelne obludy.(17.8.2006)

 • Rajo
  ***

  Celkom dobre spracovany film, verne zobrazuje nielen auta, ale hlavne zivot v Japonsku. Dost ma to uchvacovalo a musim povedat, ze niekedy sa tomuto filmu podarilo aj vycarit usmev. Lenze zase na druhej strane je to vsetko o tom istom, ako nejaka rozpravka kde sa nieco zle zmeni na dobre. Ale inak skvely soundtrack ten ma minimalne jednu hviezdicku a dalsie dve maju to spracovanie Japonska. Ale urcite som nebol sklamany ked som vysiel z kina, kludne som si mohol povedat, ze tych 60 sk relativne stalo za to.:)(8.12.2006)

 • Kathien°
  **

  Opět nadupaný auta, ale už to neni ono....(23.7.2007)

 • Barak
  **

  No jasně kluci, hodťe tu sérii úplně do sraček - jakoby nestačilo, že už někdo sprasil druhý díl. Závody, tuning, dusík, rychlost.. to chceme! A ne nějakou debilní smykovačku, kde se to hemží šikmookýma a Lucasem Blackem, který bez zubů vypadá jako magor (to by asi vypadali všichni :) ), a kterému to hraní ani moc nejde. Jediné co umí, je rychle jezdit a dělat "bordel".. no a za to ho maminka pošle do Tokia - za tátou. Ale on vůbec neumí japonsky, přesto se domluví, přesto se chová jako doma a přesto se z něj za jednu noc stane známá osobnost. Scénář je naprosto děravý, herci lehce neschopní, všude je to sám Japonec, žádné hezké slečny, žádný pořádný adrenalin, žádná pořádná jízda - kromě závěrečné, která se toho debilního driftu týkala jen lehce -, všude jen smyk a smrad spálených pneumatik. To všechno smíchané s blbýma kecma a nelogicky se chovajícíma postavama. A záporák bez špetky charismatu.... Naprosto zbytečné pokračování. Ještě že je tam to cameo Vina Diesela, který to ale stejně už nemá šanci zachránit....(25.11.2007)

 • Elegnor
  odpad!

  Zoufalý pokus vytřískat peníze na profláklém názvu, i za cenu stupidního scénáře a téměř neexistujících hereckých výkonů..(14.9.2008)

 • Exix
  **

  Nejslabší díl rychle a zběsile, jak se totiž natači hodně filmu z uspěchu jednoho tak to potom jen upada.(30.12.2008)

 • Chuppa
  **

  Není tam ani Walker, ani Diesel (no dobře chvilku na konci), ale za ty vytuněný auťáky o kterejch je celá tahle série především dávám 2*. Tento film jsem navíc sledoval na mobilu takže jestli to někdy uvidím v tv možná své hodnocení ještě změním :-)(20.4.2009)

 • Bonniesgun
  *

  Wow! Tak hrozny scenar by nenapsal snad ani ten nejhorsi student stredni skoly v hodine slohu! A kdyz uz jsme u te stredni skoly - nevim, ale v USA (a Japonsku) se chodi na stredni i po tricitce? Nebo by za tim prisernym obsazenim byl jen nedostatek mladych hercu s ridicakem??? A kam se sakra podel ten sexy blondak z prvniho dilu??????(7.12.2009)

 • Kvasekus
  odpad!

  Shlédl sem tento film podruhé a zjistil sem, že to je vcelku jasnej odpádek...Herci špatný, scény ať už jsou jakýkoliv špatný, o atmosféře nebo nějakym napětí se nedá mluvit, ty rádobydrsní tokijský frajeři jsou k smíchu...snad to že se tam o jednu hvězdičku hlásí pěkná japonka nebo slušný auto je chválihodný, ale dneska sem přísnej:-)(7.6.2010)

 • waska
  **

  Pár zajímavých honiček, japonské školačky, Vin Diesel v episodní roličce. To je asi tak vše, co může tento film nabídnout. Jinak Tokijská bída s předem jasným dějem a koncem.(7.6.2010)

 • Nessos
  ****

  Změna prostředí prospěla a kupodivu to šlape..(26.4.2011)

 • departed
  *

  Velmi malá pravděpodobnost, že by se něco takovýho dělo. Lin tam navíc hází skoro každou chvíli nějakej ,,cool nečekanej" zvrat, takže po chvíli už to začne lézt na nervy svojí absurditou. Ještě k tomu to přehrávání většiny japonských herců (hlavně ten "DK" hulimrd, který byl akorát tak na pěst svým nesympatických a slizkým vystupováním na place). A tím hlavním hrdinou si tvůrci taky moc nepomohli. Ne že by byl vyloženě špatnej, ale teprve na konci, když mluvil s Vin Dieslem (zbytečný cameo, vyloženě na efekt, což nebylo moc účinný) mi došlo, že to není herec, který by dokázal utáhnout celý film (ale v tomhle přesvědčení jsem se vlastně držel po celý film, ale teprve na tom konci mi to rázně docvaklo). Stejně tady ale asi tak devadesát minut přebývá, což je škoda, jinak by to bylo za plnej počet.(17.9.2011)

 • Petulka88
  **

  Na efektní závody se pořád docela dobře kouká, ale tentokrát to už nestačí. Tenhle film je totiž přehlídka všech možných klišé plná přehrávajících japonských puberťáků, kteří se snaží tvářit jako drsní gangsteři. Navíc tady chybí jakákoliv sympatická postava, Paula Walkera nikdo nenahradil, o Vinu Dieselovi ani nemluvě. Další problém je ve scénáři, který nutí už tak dost přehrávající herce pronášet směšné dialogy o tom, že je jedno odkud jsi, důležité je, když víš kam patříš. Celkově vzato, Tokijská jízda je jednoznačně nejhorší díl celé série.(28.9.2011)

 • Inspector
  ****

  Vysoké hodnotenie asi preto že ma berú pouličné závody a tie scény mali fakt niečo do seba...Príbeh slabší ale dalo sa to dopozerať v kľude.(17.10.2011)

 • Lorge
  **

  Jedna hvězda za Hulkmobil a druhá za Diesela.(20.11.2011)

 • Peatrson
  ****

  No,tak tohle je lahůdka,výborně to sedlo do sebe,od aut po nádherný holky :)(27.11.2011)

 • Bollek
  ***

  Naprosto nesympatická hlavní postava film hodně kazí. Ani závodění jsem si tentokrát moc neužil, protože drifty mě opravdu moc nebaví. Trochu to zachraňuje ještě větší koncentrace hezkých holek v ještě kratších sukních než dřív a soundtrack, který se mi líbil opravdu hodně. Škoda, že zde chybí staré známé postavy. Tvůrcům se hlavní dějová linka série do Japonska prostě nehodila.(18.12.2011)

 • Jacccob
  *

  Ehm, tak takhle ne prosím vás. Jen za ten částečně ucházející závod na konci to neskončilo v odpadu. Jinak ovšem film, který i tomu B-čku dělá ostudu. :)(4.2.2012)

 • gazogazo
  odpad!

  Coo? Školačky zvedaj na 5% :)(19.5.2012)

 • helrohir
  *

  Pri tomto filme sa jasne jedná o priživovanie sa na úspechu prvého filmu Fast and the Furious, pretože nápad pustiť sa do takéhoto filmu bez poriadneho scenára bol veľmi zlý a v konečnom dôsledku vznikol tupý a nudný film, ktorý sa fakt neoplatí pozerať, pretože ak chcete vidieť rýchle autá, radšej sa pozrite na F1, a ak chcete vidieť pekné baby, poobzerajte sa okolo seba.(9.6.2013)

 • Patches1984
  *

  Viděli jsme to mockrát, ať už šlo o Rockyho, Karate Kida, Kickboxera nebo jakýkoliv z tuctů filmů se stejným syžetem. Hlavní hrdina (nebo někdo jeho srdci blízký) dostane nakládačku od záporáka, chce se pomstít a ukázat, že je nejlepší, ujme se ho trenér či mistr bojových umění, v montáži ho naučí vše, co umí, a hrdina u toho vyroste i po duchovní stránce, aby nakonec záporákovi nakopal prdel. Tokijská jízda k tomu všemu přidává jeden jediný zvrat - hrdina se neučí bojovat, ale driftovat! Protože v Japonsku přece driftuje každý a driftováním se dá vyřešit všechno - ať už na něj chcete sbalit holku, usmířit se s otcem nebo přesvědčit bosse yakuzy, že vás nemá nechávat zabít. Zkrátka scénář za hranicí absurdity. K tomu nesympatická hlavní postava (Black navíc rozhodně nevypadá na nezletilce), nudně slizký záporák a ani těch honiček tam není tolik, co v předchozích dílech. 2/10(12.6.2013)

 • autobusik2
  **

  Najslabší diel celej série. Dej je deravý ako cedník. Z hlavného hrdinu mi bolo na vracanie. Našlo sa však aj zopár efektných momentov (drift cez zákrutu plnú ľudí), ale celý film je neuveriteľne nudný. 40%(22.6.2013)

 • RedRose
  ***

  (2013) Tohle nema s "puvodni serii" (rozumej Diesel & Walker, protoze o dalsich trech dilech jsme v 2006 jeste nevedeli) moc co delat... Tady je jen zajimava jedina postava a to Sung Kang, ktery nanestesti umira a tim padem je tento film odsouzeny byti poslednim v serii (tedy do doby kdy budou tvurci chtit mit Kanga ve filmu)... Dejove tedy az po letosnim FF6... Nastesti si film udrzel dostatecnou pozornost, hlavne svym vizualem a krasnymi auty... A taky se kvalitativne posunul mezi prvni a druhy dil, takze bych rekl klasicka trojka ;-) 67%(25.9.2013)

 • curfew77

  Omyl, který mohl celou sérii definitivně poslat do kolen. Naštěstí Dieselovi s Walkerem došly prachy a kývli na velký návrat. 20 %.(3.11.2013)

 • Paldiny
  ***

  Tretí (chronologicky šiesty) diel si to namieril rovno na pôdu Yakuzy, kde kompletne povymieňal dovtedy známu zostavu čo sa výrazne podpísalo na prijatí publika. Dej zasadený do školských lavíc je viac naklonený mládeži a aj napriek miernej naivnosti má počas celej minutáže čo ponúknuť. Snímka je po príbehovej, zvlášť vydarenej hudobnej i technickej stránke vyrovnanejšia než čajový predchodca. Samotné poňatie závodov prešlo veľkým restartom a využitie praktický trikov iba dodalo na uveriteľnosti. A je iba dobré, že Justin Lin vydržal za kormidlom série až do FF6, čím sa mu šikovne podarilo zaradiť tento dlho rokov odsudzovaný diel z akéhosi hybrida cez spin off až po plnohodnotný diel série (USA rating: PG-13)(8.6.2014)

 • Jean3
  *****

  Lucas Black, Sung Kang, Bow Wow a Vin Diesel(1.7.2014)

 • Stanmi
  ***

  Ilegální závodník Sean Boswell (Lucas Black) se po problémech z policií přestěhuje za svým otcem do Japonska. Zde se brzy seznámí s místní komunitou závodníků a jejich specializací - driftem. Třetí díl rychlé a zběsilé série opět doznal několika změn oproti předchozím dílům. Hlavního hrdinu si tentokrát střihnul Lucas Black a ve své roli mi nijak nevadil. Druhou podstatnou změnou je prostředí, které jak už samotný název napovídá je Tokio, které je dostatečně atraktivní a zajímavé, aby zaujalo. A poslední důležitou změnou (nebo spíše změnami) je příchod režiséra Justina Lina, scénaristy Chrise Morgana a hudebního skladatele Briana Tylera (i když jeho práce se více projeví až v následujícím díle). Justin Lin se zde teprve piluje své umění, nicméně v několika scénách už jde poznat jeho styl, a ač drift jsem třeba v počítačových hrách příliš nemusel, tak Justin ho dokáže podat vcelku zábavným a napínavým způsobem. Chris Morgan dodal příběh, který sice obsahuje pár větších či menších chyb, ale jako celek celkem ujde. Z vedlejších postav byl pro mne nejsympatičtější Han, kterého ztvárnil Sung Kang a zajímavý (minimálně vizuálně) byl také záporák v podání Briana Tee a malé cameo Vina Diesela aspoň stylově propojilo celou úvodní trilogii. Ačkoliv mi teda v celkovem hodnocení vychází Tokijská jízda jako kvalitativně nejslabší v celé sérii, tak přesto nedám tomuto dílu nižší hodnocení, protože i tak jsem se dokázal solidně pobavit.(9.4.2015)

 • Actio
  *****

  Výborný! To je tak radostně natočený, až se mi chce výskat! Co.... přímo řvát!(21.7.2006)

 • nowaja
  ***

  V polovine filmu jsem se modlil aby už konec, ale potom mě to zase začalo celkem bavit....Tři hvězdy jenom za ty pěkný auta, jinak příběh nic moc....(5.8.2006)

 • DAF1
  ***

  "Kvůli ztracenému hřebíku...podkova byla ztracena...bez podkovy byl kůň ztracen...bez koně...zpráva nemohla být doručena...z důvodu neobdržení informace...válka byla prohrána." I tak se dá charakterisovat nejnovější díl série Rychle a zběsile. Když jsem o tom slyšel poprvé a viděl trailer, říkal jsem si - to nemůže mít naději na úspěch - odtažité prostředí Tokya, neznámí neostřílení herci, sázka jen a pouze na drift. Ale ono to celkem zafungovalo (tedy jdete-li do toho s tím, že od Tokijské jízdy očekáváte jen automobilovou podívanou s nějakou tou "modelkou" navíc). Scénář je sice děravý jako řešeto a předvídatelný po prvních pár sekvencích, ale pro "obyčejného" diváka, který se chce jen zabavit dvěma páry rychlých kol stačí. Alfou a omegou je poté začátek a konec. Zatímco úvodní "americká" pasáž je více než trapná, tak závěr včetně cameo role mistra Diesla byl bezchybný. Stopáž se zdála být optimální a díky střízlivému rozpočtu mohou producenti začít přemýšlet o čtvrtém, doufejme, že povedenějším dílu. 60%(31.8.2006)

 • marivet
  ****

  Po dlouhé době film,u kterého jsem neusnula. Díky hudebnímu nářezu za který dávám ty 4 hvězdičky se ani nedalo. Jinak textově hodně slabé, ale ve filmu šlo především o závody, takže to beru. Kdo miluje vytuněná auta,řev motorů a vychytanou hudbu, ten si určitě příjde na své.(28.11.2006)

 • Jadis
  *

  Podle mě ten film prostě krásně vystihuje slovo ZBYTEČNÉ.(14.12.2006)

 • LuNaj
  ***

  Lepší, než 1 a 2.(4.11.2007)

 • Bart16
  ***

  Musím přiznat,že jsem si díky trapné dvojce od třetího dílu nic nesliboval,ale byl jsem příjemně překvapen.Film je napínavější a akčnější než dvojka.Navíc ve čtyrce se vrátí kompletní sestava z prvního dílu.Paráda.(13.7.2008)

 • bif
  ***

  Skvělá adrenalinová jízda, Justin umíí :).(17.8.2008)

 • samuelsson
  ***

  Závody, závody, závody, preteky a závody v rôznych formách, o akých sa vám ani len nesnívalo. Rýchlo a zbesilo III. je akční film o, ako inak, pretekoch. Ku výborným jazdám v nádherných vytuningovaných autách vás doprevádza naozaj pasujúci soundtrack. Bohužiaľ, zlý herecký výkon od hlavnej postavy vás odradí. Hrá veľmi neprirodzene a jeho úsmev vyzerá akoby „umelý“. Poučenia, ktoré dostáva, hlavne od otca, vyznejú trápne, a nakoniec zistíte, že zápletka s otcom je celkom zbytočná a vyzerá to akoby tam bola daná iba aby mal film dostatočnú dĺžku. Treba však uznať, že vtipy sú aj napriek okolnostiam výstižné. Rýchlo a zbesilo III. je film, ktorý je pekné vidieť doma pri varení, pretože efekt, ktorý mal zanechať- istý druh vibrácií na rukách a nohách, akoby ste už chceli naskočiť do auta, chytiť volant a stlačiť pedál až ku podlahe, vo vás bohužiaľ nezanechá.(20.9.2008)

 • DeepMaster
  **

  Západ slunce, řev motorů a on a ona v obětí - NO COMMENT(6.10.2008)

 • Dub-C
  *****

  Vin Diesel tu valel xD(4.2.2009)

 • MDesign
  ***

  Rýchle vytuningované autá, proste film pre mladých chlapcov..(5.2.2009)

 • matoon97
  ****

  Ach, tí šikmooký Japonci. Tý to teda pokazili. Perfektné tuningy už ochabli, frajerské výrazy sa stratili... zachraňovali to len japonské kočky, ktoré boli možno ešte krajšie ako Američanky v prvých dvoch dieloch. No prekrásny Mustang na konci sa mi veľmi páčil a Vin Disel na konci tež poteší.(7.2.2009)

 • poker
  **

  no, bolo to skor prci prci tokyo drift karate kid, ale na preklenutie casu vo vlaku to stacilo, tento film nemal byt toceny v style teenage movie, malo to byt dobre drsne krimi s nfs akciou...(14.4.2009)

 • kolik27
  **

  No co vám budu povídat .... Za shlédnutí to stojí, ale to je vše !(22.4.2009)

 • kishi_SO
  **

  Zavidim zavidim ako dokazu na tych peknych strojoch lietat:-)ale i tak.......pribeh odveci onicom! Hlavna postava - este horsia ako Paul Walker (a to je co povedat)! Jedine co bolo na tejto casti dobre boli asi tie japonske skolacky a soundtrack:-D(2.9.2009)

 • macetoma
  **

  Pokud nevíte co je to drift a tuning, uberte 2 až 3 hvězdy. "Závodníci" stylu "Need for speed" si na své přijdou. Takže u mne za dvě hvězdy.(30.10.2009)

 • AdrianaLarman
  ***

  Musím říct, že jsem měla Fast and the Furious ráda vždycky. Obdivovala sem ty nadupaný autíčka, ve kterých se Vin Diesel s Paulem Walkerem proháněli a upřímně jsem jim to záviděla :-D. Ale tohle mě bohužel docela zklamalo. Nejde ani tak o to,že už to vlastně ani není ono, ale o to, že tam toho rychlýho a zběsilýho moc není. Až na jednu honičku ulicema Tokia a poslední závod, ze kterýho jsem toho taky moc neměla, nemá vlastně Tokijská jízda co nabídnout. Hlavní "hrdina" je sice fešák, ale na jeho výkonu to moc nepřidává. Ta 3. hvězdička je snad a pouze jenom za pár dobrých písniček, které sem ve filmu zaslechla a taky za mýho oblíbenýho Vina Diesela na konci filmu. Nic víc, nic míň.(15.4.2010)

 • Mustaffa
  *

  No, nic vám nalhávat nebudu, je to blbost vysoké úrovně. Hlavně scénář a celá zápletka je opravdu originální až z toho bolí oči a uši. Proč jsem teda dal jednu hvězdičku? Tak čtvrt hvězdičky dávám za krátké, mnohdy hodně krátké, sukýnky slečen, další čtvrt hvězdičky si zaslouží zadečky v těch sukních a potom další kousíček hvězdičky dávám za japonské prostředí, které mi sedlo a poslední čtvrt hvězdičky dostane film za scény, hlavně za ty, ve kterých se nemluví a moc se v nich neobjevují herci.(14.5.2010)

 • pcarogers
  ****

  Celá série je charakterizována výborně akčně a bez nepřehledných střihů udělanými zběsilými jízdami, jednoduchým ne však úplně hloupým příběhem a výbornou hudbou. To vše najdete i ve trojce, které oproti minulému dílu dávám čtyři hvězdičky. Je to především za absenci divočin na druhou typu stometrový skok na loď v minulém díle a japonské prostředí, které v rámci série dává příjemnou a zajímavou změnu. Jinak začátek filmu mě málem odradil, ale stojí za to vydržet. PS: taky jste se přistihli, jak jste při závodění celí napnutí skoro jako by naši hráli v hokeji o zlato:-)?(31.5.2010)

 • Honziik17
  ***

  Nejlepší scéna na konci s Vin Dieselem.(30.10.2010)

 • route60
  *

  Jediné co stojí za něco na této blbústce jsou ty auta a to je hodně málo, 15% když přimhouřím očko.(5.11.2010)

 • CaMMe
  *

  Žije s mámou, jde závodit, vyhraje slečnu. Žije s tátou, jde závodit a vyhraje slečnu. Děj stejný, první část 5 minut druhá 90. Nestačil by krátkometrážní snímek o tom jak mají v Tokyu hezká auta a hezké japonky? (taky potřeba vyzdvihnout neuvěřitelnou talentovanost hlavního hrdiny, který se za pár dní naučil řídit auto jak Chuck Norris, neuvěřitelně dementní) 40%(6.1.2011)

 • GMVajgl
  ***

  Vim, že sem to viděl, ale nepamatuju si z toho prd.(16.1.2011)

 • HennessyVSOP
  **

  Nelogické, spoustu keců a otravných herců a děsné hudby. Jediná charismatická postava je Han. I když mám auta rád, tak tenhle díl se vážně nepovedl, na víc než dvě hvězdy to není, a to jsem ještě milosrdnej.(12.6.2011)

 • sarfian
  ***

  Malinko zábavnejšie ako dvojka. No najlepšia časť filmu je koniec kde to ožilo na pár sekúnd vďaka Dieselovi, čo nieje práve najlepšie. VIDENÉ 1x(16.10.2011)

 • lobo87
  ***

  Najslabší diel série, ktorý však poslúžil ako odrazový mostík pre režiséra Justina Lina. Slabí herci na čele s hlavným hrdinom a dialógy plné pátosu sú vyvážené silnými strojmi, sexi ázijskými kočkami a camoem Vina Diesela... 50%(3.11.2011)

 • Rockerman
  odpad!

  Vše je špatně!!! Akční, pro mne tedy humorná scéna, zde není ani jedna. Vše se točí jen kolem závodů "vytuněných" aut. Automobilové závody nesnáším v reálném životě, natož pak ve filmu. Zbytek tvoří neuvěřitelné blábolení a plácání chlapáckých nesmyslů. Pro mě je tedy hodnocení vlastně velmi jednoduché. Nebavil jsem se = ODPAD!!!(9.11.2011)

 • Boudyy
  **

  Jiní hlavní hrdinové, kteří mi nesedli, jinak jako vždy. Akční film, který nemá ambice na víc, než nbýt zařazen do škatulky "průměrný". Jednu hvězdu ubírám za postrádání Diesela či Walkera.(29.12.2011)

 • DansteR
  ***

  No Justin Lin evidentně musel s něčím začít. Možná bych film tak neodsoudil kdyby se jmenoval jinak, ale titulovat toto jako F&F je prasárna. Snaží se to sice zachránit v dalších dílech spojitostní s Kangem, ale prostě je to zbytečné. Auta-parádní, holky-dobrý, akce-slušná, F&F-ani náhodou a nezachrání to ani pár vteřin Vina Diesela. Sotva těch 50%(18.7.2012)

 • Brainback
  ****

  Film má malé hodnocení jen kvůli nepřizpůsobivosti a naprosté averzi ke změnám některých uživatelů. Děj sice není nijak převratný a nepředvídatelný, ale na tři hvězdy stačí. Hlavní postavu zcela zastiňuje Han. Hudba ve filmu je dobrá a svým obsahem se k Tokiu hodí. Čtvrtá hvězda za Hana a Vin Diesela na konci.(26.8.2012)

 • Hjub
  ***

  Je to stupidní, ALE hemží se to tam nabouchanejma kárama, Nathalie Kelley je zatraceně dobrá buchtička a dá se u toho i pobavit. Nezapomenu na scénu když se na policejní stanici Sean usměje na tu blnocku:-D Pohodová oddechovka na večer před spaním!(11.9.2012)

 • migele
  ****

  Pro mě nejlepší F&F(23.3.2013)

 • Cnelka
  ****

  A proč se tento díl nenatočil až po 6 pokračování, které je teď v kinech? Hned to dává filmu úplně jiný rozměr. Není to o "hlavním hrdinovi" Seanovi, ale právě o mé oblíbené postavě Hanovi. Zvedám ze 3 na 4 hvězdy.(9.6.2013)

 • Nerd4Dreaming
  *****

  Už dávno jsem byl rozhodnut že dám 4*. Je to zkrátka nostalgie, tenhle díl F&F jsem viděl asi nejvíckrát. Teď už ale vím že dám 5*, protože tak nízké hodnocení co se mu tady dostalo si nezaslouží. Chronologicky je zatím dílem posledním a navazuje na díl 6. A právě v kontextu ostatních filmů má najednou úplně jiný rozměr, Po všech těch čím dál výbušnějších akcích, tajných policajtech a milionech dolarů je něco jako návratem ke kořenům. Tady jde jenom o auta, o lásku k nim a to i filmařskou. Skvělé záběry, skvělé honičky, závěrečné vytunění nového auta a downhill závod.. prostě paráda. Pojítkem k sérii je zde Han a samozřejmě cameo Dominica Torreta. Jinak se film dost liší od všech ostatních a není to jenom prostředím Tokya. Největší devízu vidím v hlavní postavě, kterou tady spousta lidí zatracuje jako nevýraznou, pro mě to je obrovské plus, protože na rozdíl od drsňáku typu Vin Diesel, tenhle kluk je jeden z nás, student co přišel do nového prostředí a nic neumí, teprve se učí (a my s ním), Umožňuje nám tak prožívat události víc zevnitř a ne s odstupem. Doufám že Sean alias Lucas Black dostane alespoň malé cameo v 7. díle!(22.8.2013)

 • Lenii
  **

  No, takže jak to napsat. Po samé chvále na první dva díly je tohle ... děs. Nejen, že ve dvojce chybí Vin, ale tady pro změnu chybí Paul a Vin se tu objeví a hned zmizí. Nemluvě o tom, že díl se nám sice řadí za první dva díly, ale patří až za díl šestý a následuje připravovaná sedmička. Plus, že s původním týmem má společnou leda jednu postavu, rychlý auta a to je tak všechno. Nevím, ale mně osobně se do série tenhle díl vůbec nehodí. 2 hvězdy a to může být ten díl ještě rád - 40%(5.10.2013)

 • Skyfall
  ***

  K sérii RAZ se tento kousek moc nehodí a vybočuje víceméně z řady, ale jako samostatný film funguje dobře a i když se mi dříve moc nelíbil, tak dnes mě přesvědčil o opaku. Tokio Drift je dobrým snímkem, alespoň pro mě. Líbí se mi mnohem více než poslední dva natočené díly.(4.3.2014)

 • Marty_cz
  *****

  Třetí díl této velice úspěšné série filmů, která nejspíš zvyšuje pokuty, za překročenou rychlost o polovinu znovu pokračuje náramně a skvěle. Tady autoři se rozhodli trošičku pojmout tento film jinak a udělali několik změn. Nejen, že lokalitu přesunuli do jiného města, ale i jiného státu a na jiný kontinent. Což podle mě po dvou dílech byla vítaná změna. Další taková změna, která pro některé mohla být až trošku nepříjemná pro jiné zase vítaná bylo zcela jiné obsazení díky nástupu zcela nových postav. Myslím, že každý včetně těch komu tohle vůbec nevadilo občas na plátně toho Paula Walkera postrádali a nezachránil to ani pár sekundoví záběr na Vina Diesela. Každopádně i drobná změna i v tom, že závod se už jenom nerovnal rychle jet a řadit každý dvě sekundy, ale taky třeba i driftovat bylo skvělé oživení.(13.7.2014)

 • Ombak▼Penari
  *

  Naprostá nuda. Hloupý děj, mizerní herci, není důvod tohle sledovat...(11.3.2015)

 • hamir0
  ***

  Naprosto chápu, proč je tohle obecně nejhůř hodnocený díl série. Ono taky dívat se skoro dvě hodiny na asijské řidiče člověka rychle omrzí. Navíc tu chybí silné charisma Diesela, Tyrese Gibsona nebo aspoň Ludacrise z ostatních dílů. Sung Kang je sice sympaťák, ale sám to bohužel neutáhne. Při prvním shlédnutí před lety jsem dal proto oprávněně jen dvě hvězdy. Teď jsem se ale po sedmičce vrátil zpět ke kořenům a jednu pěticípou ještě přidám. Trojka je sice samostatně jen slabší průměr, jako součást celku ale do celé skládačky docela dobře zapadá .(8.4.2015)

 • HorstFuchs
  *

  nehoráznej shit, hrozný scénář, tupý hlavní hrdina... tu * dávám jen za ty auta(28.7.2006)

 • ma1arkey
  **

  Přijede ,,chudej,, američan do Japonska a pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.... jedna hvězdička za hudbu a druhá za to, že bych chtěl mít taky tuněné auto :o)(4.8.2006)

 • Chladek
  ***

  Kromě nádherných aut a vcelku solidní hudby to nemá s prvním, dokonce ani s druhým dílem co dělat. Líbil se mi děj. Takovéhle filmy, mám rád, ale skutečnost, že je to další Rychle a zběsile a nějaká spojitost s Vinem Dieslem a Paulem Walkerem z tohohle filmu v mých očích dělá ani ne průměrnou dobrodružnou honičku.(25.11.2006)

 • Jumper
  *

  Boha jeho kdo to natočil? Lepší než dvojka nicméně stále stejně otřesné.. Příběh "o ničem", chaotický děj a hvězdička jen za to, že je to při přivřených očích alespoň exhibice slušnejch aut..(18.12.2006)

 • mijano
  ****

  Keby ma niekto hľadal, tak som v Tokiu....(nemôžem si pomôcť, ale japonky su zlatučkééééé)....Musím povedať, že táto časť sa tvorcom asi najviac podarila. Aj keď mám dojem, že som počas celého filmu nevidel lepší herecký výkon, zato boli tie závodné scény realistickejšie než doteraz. Bolo tam aj napriek tomu dosť unreal scén, ale dajme tomu 3,5 *(13.1.2007)

 • vince
  *

  Pozeral som to na domácom kine a v podstate bola na tomto filme dobrá len hudba a ozvučenie ale film ako taký, riadne fiasko.(17.2.2007)

 • Jamall
  ***

  Horší tři. Pořád lepší než hloupá dvojka.(7.3.2007)

 • l.bejk
  *****

  Asi zatím nejlepší díl,uplně něco novýho,všechno je lepší nemá to chybu,sice tam uz neni Pal Walker ale náhrada to zvládá dobře.Už se těšim na 4.(31.12.2007)

 • J.Bourne89
  odpad!

  To je ale capárna tohle......radši zahraju NFS :Porshe nebo FlatOuta, než čumět na tohle..........(20.5.2008)

 • Zeddi
  *

  Jen jedna hvězda, a to pouze za Ford Mustang fastback r.v 1968. Od mládí mám velice vstřícný vztah k tomuto typu auta. Jinak aplikace americké mládeže do japonských škol a vůbec ztvárnění Yakuzi.... ehm no prostě to se fakt nedalo.(19.11.2008)

 • Martin9
  **

  Třetí díl mě docela hodně zklamal, vůbec nezapadá k ostatním. Ve Filmu můžete vidět příšerné herecké výkony, ale zato pořád slušné automobilové závody, příběh strojí za ho*no a většinu filmu se budete nudit. Dvě hvězdy za závody a slušné honičky, víc rozhodně ne ! 30%(24.11.2008)

 • movemat
  **

  Výborná kamera a úvod filmu. Zvyšok o ničom. Hlavne drifty, ktoré ešte mohli film zachrániť boli tiež nudné.(18.9.2010)

 • Kriklan49
  odpad!

  Tak tohle veledílo jsem zčásti viděl jen proto, že jsem zrovna jel autobusem, kde před tím nebylo úniku. Sice jsem raději poslouchal mp3, ale oči se mi k obrazovce stahovaly tak, jako když potkáte někoho s odporným nádorem obličeje. Je to hnus, ale také se pro zajímavost podíváte. Ani nepřemýšlím nad tím, za co dát tu jednu *, lámu si hlavu tím, co bylo horší. Jestli herci, dialogy, děj, vše ostatní a nakonec vše dohromady? Prostě hrůza! A krom toho, idioty z nás také dělat nemusejí. Kdo umí jen trochu řídit, uzná, že i opilé prase by svými kopyty řídilo lépe než oni (nevím, jak se jmenovali, to bylo nad mé síly). Všechny vás prosím, nedívejte se na to!(26.2.2011)

 • Bengálsko
  *****

  Podle mě nejlepší díl z do té doby vydaných. Příběh má šťávu a navíc kombinace driftu, Japonska a parádních vozů zaručuje dobrou zábavu.(14.5.2011)

 • Nhungky
  *

  Za krásu Tokya.(17.5.2011)

 • Shley
  ****

  Podle mě je Tokyo drift nejlepší ze všech Rychle a zběsile filmů. Příběh sice není o moc originálnější, ale o to napínavější a závodění zde vypadá mnnohem lépe.(6.6.2011)

 • Kosi04
  ***

  Jsem velký fanda Tokia. To město se mi líbí, tím pádem se to promítlo i na mém hodnocení. Ale film jsem si musel pustit několikrát. Nějak jsem mu nemohl přijít na chuť, ale teď už na něj mám jiný obrázek. Je slabší než FF1 ale silnější než FF2. Prostě něco mezi. Způsob závodů už je jiný. Driftování mě moc nebralo, jenomže svoje kouzlo má.(13.1.2012)

 • Muf911
  **

  Je to bejkárna, jeden velký videoklip a trochu vaty okolo, aby se neřeklo. Příběh jako v jedničce zdaleka ne. A logické nesmysly. Mustang s naroubovaným motorem z nissana.(6.3.2012)

 • Braga
  ****

  Něco jiného než první a druhý díl Tentokrát jiný hlavní herec a taky jiný polokoule země Japonsko-Tokio no je vidět že to ty šikmooky uměji a jsou na ty jejich Japonsky káry ujety Mazda,Toyota,Honda držáky co hodně vydrží ale když se začnou poškozovat stojí to za to……Tento díl je o nečem jinčím než předchozí 2 díly...(9.8.2012)

 • shinlove
  *

  Pro mě nejhorší díl série! A po letech dodávám, že to (doufám) žádný další díl nezmění! Od první minuty protivný Brian Tee, který má celý film hlavu skloněnou, aby mohl významně zvedat obočí! A Lucas Black hraje postavu jako ze sna. Jedu do Tokia, dostanu jen tak na závodění nadupanou káru, tu rozsekám. Tak aby se neřeklo, dostanu ještě nadupanější káru. S tou mě naučí řídit, HURÁ! Fakt mi uniká 90% významu filmu. Těch 10% je za Hana, který v dalších dílech hraje nemalou roli a za posledních 10s filmu, kdy je každému jasné, že série bude pokračovat. Jestli potřeboval Justin Lin odpad, ze kterýho se chtěl odrazit k výšinám, o moc hůř už začít nemohl! Každopádně se po tomto hrozném antré odrazil k (zatím) nejlepším třem dílům série, Každopádně za Tokijskou jízdu má celý film ode mě 1*(27.5.2013)

 • Alca
  *

  Nejslabší F&F ze série.(9.6.2013)

 • kubilov
  **

  Začátky Justina Lina u této velmi úspěšné série byly velmi rozporuplné. Za palec nahou je trochu profesionálnější ladění, než u dvojky. A za palec dolů je necharismatický a hloupě vypadající hlavní hrdina i záporák. Naštěstí to trochu zachraňuje Han a po shlédnutí šestého dílu můžu konstatovat, že Linovi se podařilo vznik trojky opodstatnit.(7.7.2013)

 • Urgost
  ***

  60%(12.7.2013)

 • Domin1359
  ****

  Na křeslo režiséra Justin Lin a docela se mu to i povedlo. Na první díl to nemá, ale mnohem lepší než dvojka. Škoda že Diesel nemá větší roli než jen jednu nebo dvě scény na konci. Lucas Black je sympaťák a hraje tu celkem dobře. Litoval jsem hodně Hana, kterýho jsem si hodně oblíbil.(22.8.2013)

 • eMeMko
  **

  Ze série Rychlých a Zběsilých filmů je to rozhodně nejhorší kousek. Když pomineme fakt, že herec v hlavní roli ani náhodou nevypadá na věk, který by měla jeho postava mít, dostáváme se k největší slabině filmu - scénáři. Bohužel je v něm spousta příběhových děr a nelogičností, postavy jsou napsány (a zahrány) tak, že se k většině z nich nevytvoří divák žádný vztah a chovají se občas přinejmenším podivně. Naštěstí si svoji reputaci Justin Lin vylepšil 5., 6. a dejme tomu i 4. dílem série.(30.8.2013)

 • kura68
  ***

  Dalo se na to koukat, ale čekal jsem víc...(12.9.2013)

 • Webgirl
  ***

  Brian Tee byl celkem fajn záporák.(27.2.2014)

 • Tuty
  ***

  Hvězdička navíc je za hudbu a parádní intro. Zbytek je slabší, ale rozhodně koukatelná bezmyšlenkovitá jednohubka. No a? Je to film o autech! Ne o hospodském matematickém geniovi (sorry Mate).(13.8.2014)

 • gefr
  ****

  Třetí díl jde naprosto mimo zajeté koleje a na diváka vrhá nové postavy, nové lokace a hlavně nový styl jízdy! Lin ukazuje, že auta točit umí a naplno nás nechává užívat si hvízdání gum a zvuku vysokých otáček motoru. Právě kvůli odlišnosti mnoho lidí na tento film zanevřelo, já na něj ovšem nedám dopustit. Hlavně na ten soundtrack, který už pár let poslouchám!(29.11.2014)

 • jose77
  *****

  Han je hodně v pohodě, frajer.Ze všech dílů pro mně nejvíc.(25.12.2014)

 • Brano
  **

  Nechápem prečo toto nesie názov Rýchlo a zbesilo, keďže s predchádzajúcimi dielmi to nemá nič spoločné. Veľmi špatný scénar s absolútne nesympatickým človekom Lucasom Blackom v hlavnej úlohe. Ostatní herci mi až tak nevadili. A príbeh nejdem ani veľmi komentovať. Klasika, príde Američan do cudzej krajiny a každý sa z neho hneď pose.. dostane auto, hneď mu najkrajšia baba a zároveň priateľka mafiana, ktorý je členom yakuzy skočí pod nohy a bla bla.. strašná hlúposť. Už v dvojke mi citeľné chýbal Diesel a tentokrát aj bez Walkera? Zaujal ma najmä skvelý soundtrack a už ma nenapadá nič čo by som vyzdvihol. Závody ma tiež nebavili, takže pre mňa podpriemerný film a zároveň najslabší diel celej série. /45%/(10.2.2015)

 • Bube1
  *

  Suverénně nejhorší Rychle a zběsile! Nejvíc to zabíjí maximálně nesympatický Lucas Black, kterému bych ten spratkovitý ksicht nejradši rozšlapal po 2 minutách filmu...(9.3.2015)

 • dzules
  ***

  3* je za Hana..on je prostě sympaťák..jeho postavu mám ráda(30.4.2015)

 • Tom55555
  **

  Zase to stejné po třetí, akorát že s Japoncema!!!:)(27.7.2006)

 • NoWell
  ***

  Nuze, pratele, docela jsem tomu frajirkovi drzel palce :). Jinak pribeh filmu byl hodne, ale opravdu hodne americky. American dream...dobre, priznam se, ze jsem se docela dobre bavil.(27.7.2006)

 • Stark_X
  ****

  Oddychovka na vecer jak vysita. Nemusim myslet ani kontrolovat povolenou rychlost... jinak souhlas s komentarem od Dudka. Ta posledni hvezdicka je za Vina Diesela.(3.8.2006)

 • masterwoda
  **

  Tak tento film mě vůbec nijak neuchvátil. Jako jediné, pro mne kladné věci byly spousta Japonců a občas nějaké to nadupanější auto. Výkony herců byly pro mne dost nepříjemné a hlavního hrdinu jsem neměl rád už od prvního záběru, ve kterém se objevil - prostě postava s charismatem tlejícího bezdomovce pohozeného mezi odpadky.(21.8.2006)

 • zaack
  **

  Zas taková hrůza to není. Scénář je sice dementní a hlavní hrdina mdlý, ale závodní scény mají pořád docela šťávu.(4.9.2006)

 • Warapeidza
  **

  Mno hlavní herec mi taky rozhodně nepřipadal na 17, děj je v podstatě o ničem. Slušný kulisy, ucházející muzika, pár pěkných scén. Zkouknout se to dá, koukat na to znova asi ne. Uvidíte, uslyšíte a za týden už nevíte nic...(7.11.2006)

 • Jason13
  **

  Nejslabší článek hodně nadupaný série!!(10.2.2007)

 • 12055
  ****

  [+] vytuněný japonský káry, poměrně chytlavá hudba, jako obvykle jedna sympatická holčina ;), Tokyo a samozřejmě povedené závody v driftu [-] silně přestárlý hlavní hrdina s tragikomickým chováním, úvodní závod s Viperem je absolutně mimo mísu [=] poctivých 70% pro náctileté příznivce tuningu a automobilových závodů(13.2.2007)

 • Voloda
  **

  Seria rychlo a zbesilo kazdou castou upada:(((4.4.2007)

 • Boxer666
  ****

  škoda, že tam můj favorit Vin Diesel byl jen pár sekund(23.7.2007)

 • Declen
  **

  První a poslední hvězdičku dávám za károvaný sukýnky...(27.1.2008)

 • TesterX
  **

  Poslední díl 'nadupané' podívané rozhodně sráží zaměření závodů na pouhý drift. Když pominu tuto stránku, tak nám zůstane nudná zápletka a trapné cameo jednoho z dřívějších závodníků této série. Plusem budiž efektní první závod, ale to následující už nestojí za řeč.(17.5.2008)

 • aronofsky
  odpad!

  MRAZIVÉ. Tím myslím, že mě nepříjemně zamrazí, když si vzpomenu, že TOHLE NENÍ POSLEDNÍ DÍL! Pak ale vyvstane otázka: To jde ještě klesnout hlouběji?(20.6.2008)

 • LooX
  *

  Jediné,za co film dostává tu malou smutnou osamocenou hvězdičku,která ho drží nad odpadem,je nejúžasnější a nejfotogeničtější herec ze všech,herec kterého obsadil už nejeden režisér protože ví,že vždy podá úžasný výkon,geniální výtvor z fabriky Henryho Forda, FORD MUSTANG(6.2.2009)

 • Rosie
  **

  První i druhý díl mám docela ráda, ale tohle je jen přehlídka pěkných aut a vychrtlých asiatek, nemůžu si pomoct. Dávám 1* za auta a 1* za jednu docela dobrou písničku.(18.2.2009)

 • Joke_47
  **

  Vcelku pěknej film, akorát to není Rychle a Zběsile... je to lacinější a méně vydařené než první nebo 4 díl....;-)(3.4.2009)

 • james11
  *

  Na rychle a zběsile jsem se začal koukat čtvrtým dílem, a tak jsem se postupně (4 díl, 1 díl, 2 díl, 3 díl) dostal až na dno téhle série. Už u dvojky to trochu drhlo, a tak jsem doufam, že trojka bude mít Toreta a O'Conella, jak jsem si zvykl z jedničky a čtyřky. Ale to jsem dostal od scénáristů pořádnou facku... Nejenže zde nefiguruje nikdo ze starých známých, ale hlavní hrdina je malý puberťák... Celý film jsem docela nesl dobře, ale to, že by mafián souhlasil s tím jeho závodem, mě absolutně posadilo do židle... Takže kvůli tomu nesmyslnému konci strhávám další hvězdičku a dávám jen jednu jedinou... Ten kdo to ještě neviděl doporučuju přejít rovnou na čtyřku...(16.7.2009)

 • Jigsaw_CZ
  **

  Jednoznačně nejhorší díl rychle a zběsile....s původním rychle a zběsile nemá vůbec nic společného..(26.8.2009)

 • *Neworder*
  **

  Na všetky problémy v tomto filme je odpoved závod. Prepadám z matiky hmm závod. Neviem sa prispôsobit eee to bude chciet závod. Ide mi po krku japonská mafia ak sa nezacnem chovat skoncím v base alebo mŕtvy a nelegálny závod to všetko este len zhorší riesenie- wait for it... závod. Tak scenár z klišlandu totalne padnutý nahlavu diology 0 bodov a skoro 18 ročný hlavný hrdina čo vyzerá krátko pred 30kou ma zabil úplne.(3.10.2009)

 • CrashHP
  ****

  Justin Lin to vzal pekne zhurta, rýchle autá, drifty, preteky, bitky a o tom, že človek musí bojovať ak chce niečo dosiahnuť. Lucas Black zvládol hlavnú rolu viac ako dobre.(1.2.2010)

 • nvmzzt
  **

  Nejhorší díl z celé série. Hlavní hrdina respektive herec se sice tu hodinu a půl snaží, ale co je mu to platný, když se na konci ukáže Vin Diesel a svým ani ne minutovým představením vykrade celý podprůměrný film pro sebe. 2 hvězdičky za Ford Mustang + Vina Diesela. Jinak zklamání(6.6.2010)

 • Tomulka
  *

  Ne že by předcházející díly byly něják úžasné, ale toto je totální slátanina. Lukas Black se svým kamenným úsměvem kdy málem praská zrcadlo je hrozný sám o sobě a když k tomu přidáte jěště rozpolcenost režiséra a scénáře. Tak je to totální katastrofa. Na začátku vidíme namchrované kluky a dvě celkem dobré káry (vidina odlehčeného děje pro pobavení) a pak se snaží být děj velmi vážný. Setkání Seana s Hanem a jejich filozofování do akčního filmu tohoto typu nepatří. Já teda nevím jak ostatní, ale od takové serie jako je rychle a zběsile nečekám vůbec silný příběh nebo něják promakanou zápletku či nijak komplikované postavy. Prostě stačí krásné nadu......né auta, krásné baby a namachrovaní chlapy (co se předháněj kdo je lepší) . Případně nějákého suchara z kterého se stané mistr závodník. A na závěr (to je smutný) se objeví Vin ,,Ridick" Diesel :)) a to jen proto aby tam byl. To je tak akorát hřebík do rakve celého filmu. Vyhozený prachy za film.(7.6.2010)

 • benny159
  ***

  Séria tu stráca svoju originalitu. Už mi to prišlo troška gýčovité a aj krčovité. A drifting práve veľmi neobľubujem takže ma to nenadchlo. Normálne by som dal len ** ale za tie záverečné preteky, kde sa blysol a predviedol moj milovaný Ford Mustang musím pridať ešte jednu :)(16.6.2010)

 • Mr.Sido
  ****

  Nenáročný děj rozhodně tomuto snímku nevadí. Vylazené káry, smrad benzínu a především velice vhodná hudba - to vše dělá film zajímavým jen pro teenagery nebo fanoušky aut. Jenže já jsem obojím a tak se nechávám zlákat na **** :).(28.6.2010)

 • naytsirk
  odpad!

  Můj první odpad. Možná ne úplně zaslouženě, ale teď jsem se k tomu dostal a nemůžu jinak. Tokijská jízda dělá ostudu perfektní jedničce a dobré dvojce. Co to mělo být??? Ještě štěstí, že je tu i čtyřka, která vrací Fast and Furious nějakou tvář…(5.8.2010)

 • jakes
  ***

  3 za kurevsky silnu cameo scenu na konci !!! inac za 2. Vedel som do coho idem, cize mozog bol vypnuty uz pred uvodnymi titulkami. Je to cele uzasne farebne, vsade su pekne svetielka, hra do toho akoze cool hudba a na hlavnu cucoriedku sa da pozerat. Casting pribehol komplet z modnej agentury, vsetci maju dokonaly chrup, nahodeni su podla poslednych vykrikov mody a najtucnejsia pipka vo filme ma 39 kg aj so steklami. Nabuduce si ale radsej hodim reprizu TopGear.(6.8.2010)

 • Medic.Droid
  odpad!

  Ultimátní hnus.(8.8.2010)

 • zodiak217
  *****

  Skvelá akcia, skvelý nápad točiť americkú produkciu v Japonsku a ponúknuť nový štýl jazdenia, novú kultúru, novú zábavu. Musím priznať, že od tohto filmu som mal zmiešané očakávania, keďže sa vymykal predchádzajúcim dvom častiam, no naplnil ich na 100%. Presne mi udrel na strunu a nedokázal som od neho odtrhnúť zrak, videl som ho tuším aj 4x a nikdy mi nepripadá opozeraný, či nudný. Stále sa tam niečo deje, vzťahy nové objavovanie noví ľudia ale hlavne driftovanie a rýchle autá. Presne tak si predstavujem správny film o autách, zatiaľ som nič lepšie v podobnom žánri nevidel a tento film som si jednoducho zamiloval.(14.9.2010)

 • Pukancek
  ***

  Klasika - rýchle autá, veľa žien, niekto mŕtvy na konci. Aj keď ma ten film absolútne ničím neprekvapil, pretože bol kópiou (takmer) filmov podobného charakteru, aj tak sa mi celkom páčil. Mám rada takéto filmy, len by som rada v nich niekedy videla niečo, čo by ma pripútalo k telke. 3 z 5(18.9.2010)

 • Freyn
  *

  Jasně nejslabší díl ze všech. Bezduché omýlání toho samého konceptu kluka, který přišel mezi velké borce, aby jim to pak ve "strhujícím" závěru nandal a nakonec se sám stal velkým borcem. Jo a cestou se stihl zamilovat do holky největšího borce. Nuda, děs běs. Postava Hana, který měl asi působit jako ten mystický guru, který dělá že je velký borec ale ve skutěčnosti pomáhá klukovi, porazit velkého borce, mě vyloženě nudila. Alespoň byl onen největší borec správně nechutný a slizký (i když netuším, jestli to byl záměr). Jo, a hlavní hrdina který je blázen do aut už od svých nevímkolika let a neví co je to drift??? Konec s velkým K. Dávám půl hvězdičky za scénu montování Mustanga (což je auto s velkým A), doprovázenou remixem od Slashe. A druhou půlku dávám za Vina Diesela na konci. Alespoň miniaturní náznak toho, že se jedná o Rychle a Zběsile 20%(28.1.2011)

 • RoyBatty444
  **

  Autá, závodenie a Japonsko.(15.5.2011)

 • Ken43
  *****

  Tenhle díl mě opravdu příjemně překvapil je podle mě nejlepší ze všech dílu hlavně proto že tam sou drifty a to mám nejrači ale rozhodně ostatní díly nejsou vbc pozadu.(20.5.2011)

 • Novik
  **

  Nejslabší díl, který neměl vůbec vzniknout, jediné co potěší jsou drifty, herec Sung Kang a cameo Vina Diesela.(1.6.2011)

 • zurivymlok
  odpad!

  Film, u které si mladí kluci představují, že jsou stejní super-borci a že se kolem nich motají stejně krásné dívky. Mladé holky si zase přestavují, že jsou stejně krásné a že o ně mají zájem takoví borci. Pro snění asi dobré, ale na film je to hodně málo.(11.6.2011)

 • Flack007
  **

  No.. Je to strašné. Ale je to možná kvůli tomu jenom jak se to jmenuje. Všichni totiž očekávali další super pokračování Fast and Furious, ale to jaksi prostě toto dílko není. Je to i tím, že v hlavní roli se objevil celkem nezajímavý a hlavně neznámý Lucas Black. Vlastně se mi to i celkem líbilo a teď když jsem to viděla už potřetí, uznávám, že to tak špatné není. Záleží hold s jakým očekáváním se na toto jdete kouknout. Bohužel ani poslední štěk Diesela tomu moc nepřidá. Chvilkama jsem si připadala jako při hrání Need For Speed.... Bohužel pouze jen dvě hvězdy.(13.6.2011)

 • veere
  *****

  Rychle a zběsile trochu jinak; se zápachem spálených gum, a v japonském stylu; proč ne, příjemná oddychovka, od hrozné dvojky posun vpřed a zvlástě po hudební stránce(27.6.2011)

 • onlyK2
  ****

  I přes nesympatického hlavního hrdinu, náznaku příběhu "vyrůstajícího hrdiny" se mi "Need For Speed ve Filmu" líbilo. Pěkný auta, sem tam dobrý kec a nebýt toho blbího posledního závodu, tak bych byl s tímto dílem spokojen.(1.7.2011)

 • KiJi
  **

  Obal s nápisem „made in Japan“ nás pozve do Země vycházejícího slunce. Ano, i tam se jezdí rychle, zběsile a drsně. Ale používají specifický styl – drift. Kdo to neumí, ať tam ani nejezdí. Chápu, že driftování je pěkná machrovinka, ale postavit na tom celý film….? Za chvíli to začne nudit. Ještě že tam jsou na rozdíl od předcházejících dílů nějaké honičky a konečně pořádné bouračky (tu v úvodu by asi nepřežil, ale bylo to pěkné). Divačky však nemohou omdlévat při pohledu na pořádné svalnaté chlapáky (Diesel se mihne jen na konci); věkový průměr hrdinů se totiž výrazně snížil, tipuju kolem 18ti (snad ne méně, ale kdo to má u těch Japončíků poznat?). Mimochodem, neměli by tam jezdit a lá emo?(19.9.2011)

 • MJI
  ***

  Chci se naučit driftovat. Tak tomu trochu nadržuju. 3*(18.5.2012)

 • kenvello11
  ***

  Nemalo to ten šmrnc ako tie prvé dva diely.(31.5.2012)

 • Voxel
  **

  Největším problémem je necharismatický a nevýrazný představitel hlavního hrdiny (kdyby aspoň Paul Walker zůstal). A i když je Japonsko země tunerů, mě změna prostředí nějak nesedla. Scény s auty už mi navíc přišli až moc přitažené za vlasy (schválně se koukněte na film o filmu - jednu cool scénu s milimetrovým minutím betonové zdi zvládli kaskadéři často až na několikátý pokus, zato hlavní hrdinové je metají jakoby nic. Na druhou stranu pořád je to rychle a zběsile i když suverénně nejslabší díl série.(11.6.2012)

 • x_ander
  ***

  Tokyo Drift je považován za nejslabší článek v sérii F&F. Nic proti tomu, důvody tu jsou - dementní teenage zápletka, stejně tak scénář a především naprosto nezajímavé postavy s hlavním usmrkancem v čele. A přitom je to škoda, Linova dravá režie je viditelná (a naplno ji využil o dva díly později) a všechno driftování a závodní scény vůbec vypadají velice slušně. Pro mě osobně o chlup lepší než dvojka.(13.7.2012)

 • Mark1983
  ***

  Tenhle díl je tak trochu o něčem jiném,ale pořád normální průměr.(21.8.2012)

 • snebka
  **

  Pro mě jednoznačně nejslabší díl série drifty mi nikdy nepřirostly k srdci a ač mám japončíky rád tak zlatí američtí tuneři :) . 40/100(3.1.2013)

 • The_soloist
  ****

  tenhle film má hodně chyb to je pravda, ale aspoň je to "Rychle a zběsile" Když to porovnám s 4,5.(10.3.2013)

 • Bruce_cz
  **

  Nekonzistentní a nelogická sra*ka, omlouvám se, ale nuda, nuda, nuda. Driftování mně štvalo celou dobu... Jedna hvězda navíc za toho parádního Mustanga.(12.5.2013)

 • friden
  odpad!

  Hnus, hnus a zase jenom hnus. Když tohle vidím, tak ač ho nemám rád, mám chuť celé dny jezdit na kole. Fakt lepší bolavá prdel než tenhle bolevoč.(29.5.2013)

 • Chroustovic
  ***

  Film za dvě hvězdy, jedna navíc za Vina :)(3.6.2013)

 • sha.piro
  ***

  Sung Kang, Brian Tee a Nathalie Kelley fajn, ale proč vsadili tvůrci zrovna na Lucase Blacka , to je mi trochu záhadou. Kamera a střih často děs, ale tak špatné, jak to tu mnozí prezentují, to zase nebylo. Koukat se na to dá. Zase je to jiný způsob jízdy, který vnesl do této série něco nového. Co je ale hodně zvláštní, to je fakt, že tenhle (v pořadí třetí) díl, který se tváří jako pokračování předešlých dvou, vlastně do celé série zapadá jen z části a ještě jen tak bokem. Dějově je to totiž zasazené celé špatně. Pokud jste byli v kině na šestce, tak jistě víte, co se stalo s Gisele (v podání okouzlující Gal Gadot) na skoro-konci filmu a proč i na skoro-konci se Han rozhodne odjet do Tokya. Jenže po pár vteřinách závěrečných titulků je tu ještě (stejně jako v pětce) malá dějová vsuvka, která má nalákat diváky na sedmičku. A to, co se událo mezi skoro-koncem a touto vsuvkou, tedy během těch několika vteřin titulků, to je právě díl třetí nazvaný Rychle a zběsile: Tokijská jízda. Divné, ale pravdivé.... Takže pokud si v tom chcete udělat pořádek, zkoukněte to v tomto pořadí: 1,2,4,5,6 (ale jen do prvních závěrečných titulků), pak 3, pak vsuvku zasazenou do titulků šestky a pak běžte za rok na sedmičku : )(4.6.2013)

 • mine.slayer
  ****

  Pro milovníky vůně benzínu a spálené gumy je tenhle film rozhodně něco jako Kámasutra pro sexuální maniaky. Skvělé honičky přebijí i podprůměrné herecké výkony a v podstatě naprosto stranou stojící scénář.(9.6.2013)

 • biteme
  **

  prehliadka fajnových kár, nič viac. dobre sa pri tom aj zaspávalo...(16.6.2013)

 • Kykyryda
  **

  No, tak jsme si zadriftovali... opět, proč by někdo točil F & F bez Vina Diesela? O něco menší průser než dvojka, ale i tak je to hrozně špatný. ...ale přiznávám se bez mučení, trochu má na mém hodnocení podíl to, že jsem se ani za léta hraní Need for Speed nenaučila driftovat...(18.6.2013)

 • Baik
  ****

  Kazdy tento dil shazuje ze nablizkany sportaky jsou nic moc ze hl. herec stoji za prd.Nesmysl.Je to jen tim ze tam kazdej nevidi starou partu. V tomto filmu se poprve setkavame s Hanem (Sung Kang) a spol.Lucas B. byl zasezen do filmu v nevyhodne pozici a to takove ze mel dohnat kvalitou Vina ci Walkera.Coz jde tezko Vin/walker jsou jen jedni.Nadruhou stranou konecne to neni jen tupy jezdeni/razeni nahoru z bodu A do bodu B.Ale uz se tam musi ukazat i to ,,sziti,, s autem.Davam 4* uz z toho duvodu ze jsem na tom byl v jednom tydnu 2x v kine.(1.7.2013)

 • Cazzysvjet
  ***

  Až na to , že 30ti letý herci hrajou 16ti letý puberťáky což už nikoho nepřekvapí , tak je to zábavná jíza. 70%(8.7.2013)

 • Bredley10
  ***

  Je to odlišné od předchozích dílů, bez Walkera ale nadruhou stranu je to něco nového a tragédie to rozhodně není :)(18.10.2013)

 • Mirast
  **

  Nejslabší díl série, 2. hvězdu dávám jen za Vina.(9.11.2013)

 • Tukor
  ****

  nahodou dobrej film lepčí než ty pohádky co nam pouštějí dneska viz 6tka fuuj sračka tohle je eště dobrý:-)(15.12.2013)

 • mcamino
  ***

  Zkrátka nejslabší článek série, k ostatním dílum se prostě nnehodí, je to o něčem jiném, děj stojí za nic, takže nezbývá nic jiného než 3* a mohlo být ještě hůře.(30.12.2013)

 • Seattleman
  *

  Štart filmu je šialený. Dexterova vychovávateľka Jamie Batista (Aimee Garcia) si vyzlečie podprdu a odštartuje preteky. Následne synátor Tima Taylora zdemoluje svoju káru. Ale inak ide o amatérsku zlátaninu. Justin Lin má z hovna hovno. Lucas Black je nesympatický a vzhľadom rozhodne nepôsobí ako 18-ročný. K tomu účinkujú škaredé ženy, hnusný scénar a drzí Japonci. V závere je krátke cameo Vina Veľkého a hneď je vidno, kto je skutočným kráľom Fast & Furious. "Podle toho kým se obklopíš, pak si uvědomíš, kým doopravdy jsi." "Život je jednoduchý, můžeš se rozhodnout a neohlížet se."(1.1.2014)

 • sigiMAN
  *

  keby to aspoň celé nebolo o jednom faganovi čo zachráni svet... fuj GRC... jediná hviezda za "asian asses" a našlapané autá... inak bahno najväčšie(12.1.2014)

 • Lukkyn
  ****

  Změna je život!!!Normálně za tři za Diesela na konci o jednu navíc :-)(25.2.2014)

 • Pythonator
  **

  Banda fakt hustých cool týpků (chápej vypatlanců) driftuje (chápej likvidují gumy frajerským ježděním do smyku) aby opíchali pár nadržených koček za doprovodu hnusných zvuků, které jen stěží nazývat muzikou. Jedna z těch dvou hvězdiček je za pěkná auta a baby.(27.2.2014)

 • Miharlon
  ***

  Celkem nuda.. Asi proto, že tu nehrál ani Paul Walker ani Vin Diesel. Je to škoda takhle zničit sérii. Lucas Black nehrál moc dobře. Myslel jsem si kdovíjaký to není bitkař, ale když tam ten Japonec přijel, dostal pěkně po hubě. Nebavilo mě to moc + dlouhé a nudné honičky.(17.4.2014)

 • SweetBongos
  ***

  Nový režisér. Nové Fast & Furious. Přechod do Tokya je úžasné. Plno světel, všechno nablískáné. Bohužel absence původního obsazení je velké mínus. Nové obsazení prostě nedokáže nahradit to staré a to film sráží hodně dolů. Ale na sobotní odpoledne je to perfektní oddechovka.(19.4.2014)

 • DannyVlk
  ***

  Díl který trochu vybočuje ze série. Herci nejsou moc charismatičtí, scénář není nejlepší, ale zase je to něco trochu jiného a příběh o tom jak to mají "cizinci" v tokiu těžké je šmrnclý driftování v jak jinak než vytuněných kárách. Vin benzin v poslední scéně a drift kolem lidí na ulici přidal jednu celou hvězdu.(6.6.2014)

 • blondboss
  ***

  Ale no tak postaviť nejaký film na driftovaní. Are you fucking kidding me? Toto pokračovanie nebyť pár vecí by stál naozaj za hovno. A myslieť si, že sa to zachráni Vin Dieselom v posledných sekundách filmu, je hádam aj naivné. Tri hviezdičky dávam kvôli záverečnej závodnej scéne, ktorá bola fakt dobrá, a samozrejme kvôli tomu nespočetnému množstvu brutálne krásnych a sexi žien na čele s Neelou. Sú to ale slabé tri hviezdičky, lebo ženy a autá sú na kvalitný film naozaj málo. 50 %(17.7.2014)

 • MickeyStuma
  ***

  Třetí volné pokračování se přesunulo do Japonska mezi teenagery, kde se závodí v driftu. Velice jednoduchý děj je jen odvarem toho, co je na tomto snímku nejdůležitější. A to nablýskaná auta, krásná děvčata, hip hopová hudba, adrenalinové závody. Vše tu je, tudíž žádné překvapení. Jenomže to celé nějak vypadá divně. Nemůžu se zbavit dojmu, že se tento příběh do této série vůbec nehodí. A nepomůže tomu ani účast Vina Diesela na konci filmu. Jako samostatný film by fungoval daleko více. Takhle to pouze vypadá jako nastavovaná kaše, aby se na úspěchu předchozích dílů ještě vytřískali nějaké peníze.(23.7.2014)

 • dudo24
  ****

  Pozreté to mám niekoľko krát a stále sa rád k tomuto filmu vraciam. Jeden z mála filmov kde je hudba tak výrazná a hlavne dobrá. Malo to nejaký príbeh, malo to dosť veľa jazdenia a pozerať sa na drifting ma veľmi bavilo. Nič mi tu nevadilo. Ani hlavný herec, ani autá, ani prostredie, ani to, že je v názve „Fast and Furious“. Všetko super sedelo.(7.9.2014)

 • kslaww
  **

  Japončíci mě úplně nechytli(8.9.2014)

 • ohinek
  **

  asi to nebude zcela objektivní, když už jsem před Tokiem viděl vše ostatní, ale opravdu těžko říct, jestli je to ještě větší kravina než dvojka, aneb naprostý břídil tokijským šampionem snadno a rychle, nebo nějaký skrytě geniální Linuv tah co se chronologie a návaznosti týče. Každopádně Han mě v tom zklamal a dovětek z šestky to celé ještě víc zamotal, ale aspoň Vin Diesel to ještě ve své jediné scéně živí. Ale nakonec ano, je to ještě větší kravina než dvojka s tím že naprosto nesympatičtí herci obsadili tentokrát i hlavní role, ale aspoň to není celé tak děsná otrava.(30.10.2014)

 • Sweat55
  ****

  I wonder if you know How they live in Tokyo If you seen it then you mean it Then you know you have to go... Super káry, super baby a Tokio je naprosto famózní město.(2.12.2014)

 • Wulz
  ***

  Jeden z nejlepších dílu Rychle a zběsile!! Ale fanoušek Fast and Furious opravdu nejsem.(27.12.2014)

 • Musakle
  ***

  Po menej záživnej dvojke je Tokijská jazda opäť príjemným pozeraním v spoločnosti rinčiacich áut, tentokrát presunutá do japonskej metropoly. Viem si predstaviť aj lepšieho herca v hlavnej úlohe ako Lucasa Blacka a Paul Walker trocha chýba, ale nevadí. Nenáročná pohodová oddychovka :)(14.2.2015)

 • RAFT
  ***

  Když to tak trochu zhrnu dohromady ,tak je Rychle a zběsile: Tokijská jízda nejhorší díl ze všech předchůdců co .kdy byly natočené.Hlavní hrdina se už pustil do dosti nepříjemností ale, takovýho blba co je v tomhle dílu to se jen ,tak nevidí.Akorát co je na tomto filmu zajímavé tak, jenom ty nádherný auta ,nic víc.A ty dosti pro některé skvělé ale pro mě až tupé drifty ,že u nějakých scén sem myslel ,že je to udělané počítačem.Něco ,tak umělého jako je v tomhle filmu se jen ,tak nevidí.Kdybych si měl vybrat jestli je horší 2 díl nebo tento ,tak na 100% je třetí díl nejhorší.Trochu mi to připomíná i hru NFS Carbon.Celkově je to za 2 hvězdy ale tu třetí přidávám jenom za malé cameo k herci Vin Diesel.Třetí díl je zakončem no vcelku dobře a krásně nám to bude navazovat na další díl ságy Rychle a zběsile 7 co za pár týdnů jde do kin.Soundtrack ušel. Za mě celkově 50%(26.3.2015)

 • Jarray
  ***

  Jednoznačně nejslabší díl ze série.. Hlavní hrdina Sean, který driftuje jak já ve flatoutu si moje sympatie nezískal.. On a DKej jsou jak dvě malá děcka, která se přetahují o hračku.. Musím však uznat, že soundtrack je libovej(4.4.2015)

 • Juuroo
  **

  Najlepšie na tejto časti je to, že Vin Diesel v nej hrá len pár sekúnd. 2*(8.8.2015)

 • Caesarion
  **

  Na film jsem šel kvůli autům a o zbytku si nedělal iluze, takže jsem vlastně o nic nepřišel.(11.8.2006)

 • play@peace
  odpad!

  Absolutní výsměch jedničce a dvojce.(20.8.2006)

 • Painer
  ***

  Vynikající podívaná, ty auta (hlavně Nissan 350Z) já to auto fakt žeru. God I love this shit !!! Tento třetí díl série Rychle a zběsile má konečně děj, kde nejde jen o auta, ale jak už to bývá také o nádhernou slečnu, sice všichni tuší, jak to skončí, ale film má spád, o akce není nouze a je to opravdu pastva pro oči, ovšem z hlediska filmové kvality to není žádný strhující snímek.(26.9.2006)

 • Predin
  ***

  Hmm, tak nejak nevim, ale ten film mi zas tak tragicky neprisel. Je horsi nez predchozi dva filmy, ale porad je to slusna oddychovka. Navic pekny auta a Nathalie :))))))))(6.1.2008)

 • Mac1980cz
  ***

  Z jedničky jsem byl nadšený, ze dvojky zklamaný, na trojku jsem se rád podíval.(23.2.2008)

 • Gr!mReefer
  odpad!

  Jednička? Fajn film, příjemně sem se bavil. Dvojka? Mno dobrá, lehce žije ze slávy jedničky, ale furt se to jakš takš dá... Trojka?! Proboha?! Je tam aspoň jedna scéna nedělaná pomocí počítače?! Film, kterej si hraje na realistickou záležitost a přitom to je prostě kompletně celý na počítači?!?! Fakt ne, děkuju...(8.4.2008)

 • Feuer
  ***

  Na filmovej scéne chýbajú kvalitne filmy o autách , a preto musíme pozerať takého braky.(29.5.2008)

 • majklfly
  ****

  Kdo by čekal něco zajímavého po poněkud slabší dvojce? Já ne. Ale co mě hned od začátků překvapilo byli kamerové efekty. Bonbónek při závěrečném závodu. (Nalát na dráhu, kombince mobilů, moje oblíbené zpomalení...). Opravdu nemůžu říct, že bych se nudil. Byl jiný. Postavy, auta, Tokyo, zdejší kultura nádherně ukázaná na rozhovoru Jakuza se svým strýcem...Na to, že ten film pracuje s dvěma nejovlivnitelnějšíma skupinama (auta, ženy) maximálně super. Dovedete si vůbec představit, co by se stalo, kdyby to dostal do ruky třeba Barry Sonnenfeld?(17.8.2008)

 • Uframufrag
  ***

  Filmovy pribeh ako taky stoji za H... Jedine co ma na tomto filme su samozrejme super krasne a nadupane auta ku ktrym patria sexi babnky :-)))) Co sa hercov tyka tak je to na zlatu malinu, najlepsi herecky vykon tu ma Vin Diesel na cca 20 sekund ku konci filmu. Skoda ze od skvelej jednotky a vcelku dobrej dvojky dosiahla trojka takyto prepad. Radsej sa tvorcovia filmu mali plesnut po vrecku a prehovorit povodnych hercov do tohoto filmu, to by bolo urcite lepsie riesenie ako nechat sa trapit takych "noname" ako Lucas Black... Suma Sumarum u mna 3* len za auta... a samozrejme "kaskaderov" co ich soferovali(29.8.2008)

 • Eddy178
  ***

  No konecne sa tu objavil Vin Diesel (aj ked iba na konci). Drftovy pribeh uzas no, ale nieco mi tam chybalo. Mozno to nemali davat do serie "Fast and Furious" ale ako samostatny film. 68%(19.11.2008)

 • Romanko99
  *

  Preboha, podarilo sa v tomto filme vobec nieco?(29.1.2009)

 • masasour
  ****

  Tomu říkám správná tokijská jízda, plná závodů, driftů, nadupaných aut a krásných holek. Co chtít víc?....................80%. Hláška............................. ,,Jsem tak dobrej, že bych prodal šprcky mnichovi".(27.2.2009)

 • Smoldo56
  ****

  Nemám rád, keď vo filme machruje dieťa, ktorému tiahne sotva na 18 a jazdí na tratiach ako Vin Diesel. Seasnovi Boswellovi sa to tak trochu nepodarilo a verdikt fízlov je jasný, opustiť USA. Zmena prostredia je síce fajn a prostredie Tokya viac než originálne ale pointa filmu (Král driftu) je dosť nedostačujúca, celé to posobí príliš naivne a s ľahkosťou. Po prvej hodinke, keď už hlavný hrdina nasere samotného "synovca" Yakuzy divák konečne dosáva trochu tej akcie, ale nie toľko ako by sa patrilo. Jediný sposob ako získať lásku a vyhrať titul "Kráľa driftu" je závod a tak sa Sam snaží pochopiť ako sa driftuje a že sa rýchlo učí niet pochýb. Úspechom série "FAF" bolo vždy rýchle autá, krásne ženy ALE HLAVNE napínavý dej, ktorý bohužiaľ tu abstinuje a k nám sa dostáva len nejaká mutácia Beverly Hills 90210, Need For Speed a Japonskej mafie. Nič nieje akčné, nič nieje tak ako sa na Rýchlo a zbesilo patrí, AVŠAK keď prekusnem klišovitý scenár, trápneho hlavného hrdinu, japonské ksichty a zamerám sa hlavne na akčné pasáže a OST (ktorý je na vysokej úrovni, hádam najlepší v sérii) tak dostanem stále priemerný film, dokonca lepší než predchádzajúci diel. A ten Diesel na konci je spoiler jak hovado!!!(25.7.2009)

 • dccz
  *

  chabý a slaboučký jak 2taktní motor wartburku z NDR(23.12.2009)

 • Drakon
  **

  Suverénně nejslabší z celé série, příšerný hlavní hrdina, celkově špatní herci a nic moc příběh. Jen autařské scény jsou pořád docela dobré. A závěrečná scéna s ...(12.1.2010)

 • chosan
  **

  Nejslabší,nejhorší a nejmizernější z celé série.(2.2.2010)

 • jakub.kuba
  odpad!

  Naprostý nesmysl, když by se první díl dal v dobách začínajících tunerů brát jako něco převratného, tak toto je naprostá tragédie pro 10-leté kluky kteří sní o tom být jednou největším drift kingem na planetě. 0%(8.2.2010)

 • Hrmak
  ***

  Zmena prostredia v ktorom sa film odohráva pomohla.(2.9.2010)

 • Gazzellka
  *

  nielenze ta spominana zlata mladez je nesympaticka, este je aj z Tokia. ehm. mladicek lukas - ....., ostatni hezouni - ......., za vypimpovane kary jedna hviezda. niekde pocas filmu na spodnej liste by mali bezat titulky - dont try at home, pretoze som musela po shlednuti tohto filmoveho skvostu menit gumy.(31.3.2011)

 • ppfox
  **

  Zcela objetkivně, nejhorší díl Fast and Furious. Auta ujdou, holky celkem taky, ale příběh je hodně slabý. Hlavní role taky úplně nesedla. 40% ale jen za ten drift v garáži ala NFS(4.9.2011)

 • DMB
  **

  Mám pre sériu Rýchlo a zbesilo slabosť . Všetky dieli som videl niekoľkokrát , ale tokijská jízda je jediná ktorá ma pod 5 hviezd u mňa a to rovno 3 . Za sklamanie a odvrátenie od skvelej "tradičnej party" dávam ešte o hviezdu menej . Na druhej strane je zaujímavé , že Justin Lin práve po tomto sklamaní , možno ešte viac vyzdvihol tuto sériu ako bola pred týmto dielom .(5.9.2011)

 • M.4.K.
  ****

  Tez nechapu zdejsi hodnoceni, myslim si ze se vyboceni z rady povedlo, nez aby se drzelo ve stylu v jakym byla natocena dvojka byl by to otres.Sice musim uznat ze tam chybel nejakej ten sprintik, ale to ze si nekdo zaklada na Vin Dieselovi a je zklaman, ze se objevil jen na konci, je jen zoufalej vykrik zaprisahlyho idiota.Jelikoz jsem se bavil, dej mel spad, zadne nudne pasaze, tunena auta a hudba byla tez dobre zpracovana nabyvam dojmu ze 65+% bude adekvatni.(26.9.2011)

 • whass
  **

  Tady to bohuzel nezachrani ani Diesel!!Nudná atmosféra,nudne zavody,a Tokio se celkove nepovedlo zobrazit tak aby cloveka film zabavil..(3.2.2012)

 • mad.dog
  *

  Když si na tohle vzpomenu, říkám si :,, Bože, proč???'' Nesympatický (skoro otravný hl. hrdina), debilní příběh. Viditelný šlápnutí vedle. Prostě k týhle sérii patří Vin Diesel, jinak to nemá šťávu.(13.7.2012)

 • Drakie
  *****

  Rychlá auta, tuning, divoké honičky s policií, ale i mezi hlavními postavami filmu jsou naprosto fascinující. Je to úžasný film, který vás vžene do svého děje rychlostí blesku. Každou chvíli se něco děje a nenudíte se ani minutu. Film se mi moc líbil, stejně jako předchozí díly Rychle a zběsile. Film doporučuji všem, kteří mají rádi akci, rychlá auta a napínavé filmy.(24.2.2013)

 • Gabushe
  ***

  Není nic inteligentnějšího než uprostřed série udělat něco co bude následovat až po F&F6 vážně super.(12.6.2013)

 • GreenEyedBoy
  ****

  Tak debilný a stupídny film až sa pri ňom nejde nebaviť. Tvorcovia si zrejme ešte pred nakrúcaním povedali že z tak dementného scenára sa toho veľa vytrieskať nedá a správne sa rozhodli urobiť si z neho aspoň srandu. Zápletka tak nereálna až z toho bolí hlava, toľko klišé až to miestami prestáva byť vtipné, postavy nechutne jednorozmerné, toto jednoducho nemohlo byť myslené vážne. Hlavný hrdina vystrúha za celý film dokopy tri grimasy, a aj to má potom svalovku na ksichte, hlavný záporák a jeho na blond odfarbený poskok vyslovene na smiech, jediná postava ktorá má čo ponúknuť je Han. Zlatým klincom celého tohoto diela sú však pre mňa samotné autá a naháňačky. To že séria FF si s fyzikou nikdy ťažkú hlavu nerobila je nám všetkým jasné, ale tu sa nachádzajú skvosty nad ktorými skutočné ostáva rozum stáť(za všetky spomeniem zrážku auta ktoré v cca 250km rýchlosti narazilo do iného stojaceho auta, ktoré ho samozrejme zabrzdilo akoby to bola stena). Nad malichernosťami ako to že väčšina aút ma zhruba 30stupňovú prevodovku alebo že zo zhrdzavenej kostry nejakého šrotu sa dá urobiť ''král silnic'' sa ani netreba pozastavovať, to už pomaly beriem ako trademark série(aj keď, pravda, tu to bolo dohnané do extrému). Ak teda plánujete pozerať tento film s tým že pri tom budete používať hlavu tak dopredu varujem, na viac ako jednu hviezdičku to pre vás nebude. Ak však ste ochotní vypnúť mozog s tým že sa chcete len zabaviť, môžem túto, aj keď ultradebilnú, ale napriek tomu skvelú zábavu odporúčať. 5* nedám len preto lebo by ma škrelo svedomie že som dal tento film na rovnakú úroveň ako je Shawshank alebo The Green Mile.(13.6.2013)

 • ricky4
  *

  Brutální propadák. Nejenže filmu chybí prakticky jediní kvalitní herci (Walker a Diesel- toho nepočítám že se vůbec zúčastnil když to trvalo 2 minuty). Ale navíc tam hraje hlavní roli absolutně tragický Black, jehož smích mne dodnes budí ze sna. Absolutně antisympatický frajer, co si hraje na děsného rebela. Filmu chybí tempo, navíc prostředí tokijských pouličních závodů mne vůbec nezajímá a nelíbí se mi, stejně jako tamější herci, z nichž vyčnívá pouze skvělý Kang. 1* za Kanga a závěrečný smrtící drift závod o vše(17.7.2013)

 • duch
  ***

  Jediný film Rychle a zběsile, který jsem viděl celý. Uvíznul mi jen japonec s nepřirozeně placatým obličejem, Za něj + jedna hvězdička.(25.8.2013)

 • Agent24
  ****

  Tokyo Drift má tu nevýhodu, že chybějí hlavní postavy a to je trošku problém. Co si budeme říkat. Walker a Diesel jsou taháky série a tady nejsou. Film se začne rozbíhat asi tak v půlce. Celý film se zaměřuje na driftování a trochu popravě oživil sérii takže to ho tahá trochu nahoru. No a na konci se nakonec objeví na minutku Diesel tak to dá na 70%.(27.9.2013)

 • ambrobene
  ***

  Celkom kovbojka. Zdrbanie si zaslúži ten rákosník, ktorý hral hlavného hrdinu. Mali ponechať Vin Diesela... lebo to nemá období, čo si to dovolili.(5.11.2013)

 • karatista36
  **

  Bože bože bože. Taková kravina. Od takové vynikající série tak mizerný film. Vsadím se, že kdo viděl tohle, nechápe, kde Lin vycucal skvělý scénář k dalším třem filmům. No chybami se člověk učí, tady je důkaz.(11.11.2013)

 • Tomrou
  **

  Stoprocentně nejslabší díl z celé série. Jako jedinému dávám 2 hvězdy. Proč si na tom nedají víc záležet a pořád se snaží z toho vytřískat co se dá? Slabota [45%](1.12.2013)

 • luke66z
  **

  Rychle a zběsile kde vin diesel hraje 10 sekund a paul walker vůbec, prostě není rychle a zběsile. jako nápad to byl dobrý, celkové provedení ale horší. ještě težko se předtsvuje kdy se tento díl vlastně odehrává, provděpodobně po skončení šestky.(23.2.2014)

 • skonsam
  ****

  Pokud neni v rychle a zběsile Vin Diesel, tak všichni hodnotí špatně. Díl Tokijská jízda je super, akorát nevítězí svaly.(23.3.2014)

 • Alekks80
  *

  Takhle příšernej scénář a casting nemá ani porno!(23.4.2014)

 • zeromen
  ****

  O poznání lepší díl než kravská dvojka.(13.8.2014)

 • damic
  *****

  Tak jak praví Zajdaanek, mám to stejně. Pro mě taktéž nejlepší díl celé série, možná ale proto, že já nejsem nějak velký fanoušek FF, ale tady mi šlo spíše o japonskou kulturu, kterou mi film krásně naservíroval. Pro mě, za mě klidně z názvu vyhodím Rychle a zběsile a zbude mi tam jen to, co potřebuji, toť Tokijská jízda. Za mě minimálně 80%. Koukám na to často. ))(30.9.2014)

 • Moredogs
  ****

  Tato čast zo serie patri k mojim najoblubenejšim a dost mi to pripomina take automobilove karate kid.(14.1.2015)

 • BH7
  ****

  Pro mě díl, který je přibližně na stejné úrovni jako dvojka. Změna prostředí určitě oživila děj podobně jako týnejdžr učící se driftovat. Jedno velký plus dávám závěrečnému závodu, kde se úžasně blejsknul Mustang.....to opravdu nemělo chybu. Jinak také oceňuju využití smrti Hana jako mazanou scénáristickou výhybku v návaznosti se sedmým dílem.(18.4.2015)

 • Mr.Unknown
  *****

  No tak toto už áno! Po druhom dieli, ktorý trošku sklamal, bola táto jazda naprieč Tokyom čosi o veľa lepšíe. Narozdiel od ostatných som vôbec nemal problém s hlavným hercom, práve naopak, skvele mi sem zapadol. Potom akcia, autá a všetko bolo na perfektnej úrovni... Už stačí? Plná PALBA!(19.5.2015)

 • Jinrey-1
  *****

  A mááme tu Tokio. Město barev, nočního ruchu a spousty dalších aut. Záporák je tentokrát namachrovaný zmetek, co se chlubí postem, který není ani jeho, ale jeho strýčka. Ale i tak. Hlavní hrdina je klasický puberťák, to by šlo celkem. Tak jako tak, film se mi líbil, rozhodně trvám na svém hodnocení(3.6.2015)

 • mpet
  ***

  Oproti dvojce podstatné zlepšení. Auta jsou hezčí, jsou tu luxusní japonský kočky, které rozhodně potěší pánské publikum, a hlavně herci tu nejsou tak umělí a nepůsobí na mě tak trapně jako ve druhém FaF. Co je tu však špatně je to, že tu chybí stará parta z prvního filmu, což je neskutečná škoda a ani poslední scéna s Dommem už to nezachrání.(25.6.2015)

 • RoxaNie
  ****

  Po 1 a 2 pestrý, farebný, peckovým driftom nabitý film :) A Han - ojoj :)(8.8.2015)