Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 100 min

• Trellíno

Zas o tolik blbější než dvojka to neni, spíš ještě o něco nudnější a hlavně zbytečnější. 30%(29.6.2006)

Soundtrack Brian Tyler: 1. Teriyaki Boyz - "Tokyo Drift (Fast & Furious)" ,2. DJ Shadow feat. Mos Def - "Six Days" ,3. 5,6,7, 8's - "The Barracuda" ,4. Evil Nine - "Restless" ,5. Far East Movement - "Round And Round" ,6. N.E.R.D. - "She Wants To Move (DFA Remix)" ,7. Teriyaki Boyz - "Cho Large" ,8. Dragon Ash - "Resound" ,9. Julez Santana - "There It Go(The Whistle Song)" ,10. Don Omar - "Bandaleros" ,11. Don Omar - "Conteo" ,12. Brian Tyler feat. Slash - "Mustang Nismo" ,(14.5.2011)

• 3DD!3

To je vtip? Nevím jestli byl horší příběh nebo tupý úsměv Lucase Blacka. Scénář musel dávat dohromady nějáký dement, kterému připadalo zábavné totálně zmrvit celou sérii. Bože i to cameo Vina Diesela (je z dabingem peklo) za moc nestálo. Akční scény nejsou špatné, ale vidět driftující Mustang je vrchol nevkusu.(15.10.2011)

::::::::::::::::::::::: Super !! Ale ze všech tří dílu mne bavil nejméně :-( Takže trošku zklamání. Vin na konci filmu potěšl! :::::::::::::::::::::::(25.11.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $62,514,415Tržby Celosvetovo $158,468,292Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,081,829 //počet predaných kusov 33,739Tržby za predaj DVD v USA $41,275,614 //počet predaných kusov 3,335,571║ Až neskutočne amatérsky odbitý film. /10%/(13.1.2007)