poster

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

 • USA

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  *

  Povrchní a kýčovitý balast o tom, že jediné, oč v životě běží, je driftování do zatáček...(10.4.2010)

 • sepp
  *

  Krasna ukazka jak ze spatnych filmu vzit to nejhorsi a jeste to "vylepsit" na kvadrat. Po tezko snesitelne jednicce a pripitomele dvojce nam hollywood predstavuje svoji predstavu mozkoveho klystyru ci snad filmove lobotomie...(8.7.2006)

 • bestlama
  ***

  Trojka dostala trošku něco do sebe a rozhodla se pro změnu oproti původním dílům ... Podařilo se jen na kousek ... Nene , drift mě nechytnul ... ale jsou tam zábavné hlášky :)(20.5.2009)

 • Superpero
  *

  Hlavní hrdina (debil) je hroznej debil, takže v Americe rozfláká svý auto a málem se zabije. Maminka nad takovym debilem už nechce držet ochranou ruku tak ho pošle do Tokya k otci. A pak tam furt nějak závodí za zvuků fakt děsný hudby. Pak potká fakt nádhernou holku, co chodí se zlym asiatem. Nevím jak už se to vyvíjelo dál, jelikož jsem to pak už jen proklikával díky nensnesitelně debilnímu herectví hlavního hrdiny a kokotovnímu scénáři. Každopádně jsem fandil tomu zlýmu asiatovi, protože jak opět musím připomenout hlavní hrdina (jak herec tak postava) je debil. Fakt zbytečný pokračování, bez návaznosti na sérii, akorát ten Vin Diesel na konci zahřeje u srdce. 1* za tu krásnou holku.(21.1.2007)

 • salahadin
  odpad!

  Fuj, takhle znečišťovat ovzduší 3.(16.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace