poster

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

 • USA

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Těžko se zlobit na film, který je o závodění v nablýskaných autech, která řídí zlatá mládež (nesympatický kokotek included). Sporťáky se lesknou, holky v minisukních jsou hot a všechno je tak neskonale dementní, až je těžké tomu nepodlehnout. Že tady někdo rád Need for speed není pochyb, Prodigy – You’ll be under my wheels v tracklistu. Za takový povrchní kýč režiséra vykastrovat a nebo blahořečit.(5.9.2009)

 • Shakers
  ***

  Dvojka mala fajn akcie, Walkera a Gibsonové hlášky. No a trojka ma ...drifty. Že je to málo ? No dobre, ma to ešte Japonsko, cool scény cool soundtrack a nemastný neslaný príbeh. Je to síce slabé, ale nemôžem tvrdiť, že by som sa pri tom extrémne nudil. Herci sú síce nevýrazný (jedine Sung Kang za niečo stojí), ale dá sa to prežiť. Nenáročná oddychovka, ale so sériu to ide dolu vodou. 60% - 3*(13.10.2009)

 • Boss321
  **

  Tokijská jízda je lepší než dvojka, ale jedničce se to nevyrovná ani za mák. Pro mě docela překvapení, protože jsem čekal něco mnohem horšího. Lucas Black se nevyrovná Vinu Dieselovi, ale určitě nezklamal. Navíc mihnutí Vina Diesela bylo příjemným překvapením. Ale na druhou stranu drifty nejsou taková zábava jako klasické závodění.....(21.12.2007)

 • Hitman_47
  ****

  Po naprosto nudné a bezadrenalinové dvojce je tu Tokyo Drift, kde se s ničím neserou....Fast and the Furious je přece kurva o autech a pořádných závodech...v jedničce to byly hlavně dragy a sprinty...ve dvojce byly pro změnu jen sprinty (a to ještě k tomu jen na začátku...zbytek filmu se člověk už jenom nudil) a ve trojce to jsou drifty a sprinty....a že jich tu teda je. Jak říkám, komu se líbí pořádná akce a vizuálně přitažlivé závody...tak se u Tokyo drift bude náramně bavit....ostatní to budou posílat do pyče (tam je zas budem posílat my...co se bavili). Tahle brainless jízda je prostě rychlá a zběsilá...přesně jako název filmu!(18.9.2006)

 • Radek99
  *

  Povrchní a kýčovitý balast o tom, že jediné, oč v životě běží, je driftování do zatáček...(10.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace