poster

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

 • USA

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sobis87
  **

  Slabota bez jakýchkoliv výraznějších momentů, Lucas Black je navíc v hlavní roli naprosto nezajímavý a kdyby z něho hned v prvních minutách asiati udělali sushi, ani bych se na ně nezlobil.(21.8.2011)

 • sepp
  *

  Krasna ukazka jak ze spatnych filmu vzit to nejhorsi a jeste to "vylepsit" na kvadrat. Po tezko snesitelne jednicce a pripitomele dvojce nam hollywood predstavuje svoji predstavu mozkoveho klystyru ci snad filmove lobotomie...(8.7.2006)

 • Tom Hardy
  *

  Vrcholně necharismatický hlavní hrdina v kombinaci s tupým scénářem a nudnou režií tvoří jedno z nejzbytečnějších pokračování posledních let. Nebýt toho jednoho pěkného skluzu skrz dav a závěrečných pěti minut, kdy se na chvilku do filmu vtírne feeling předchozích dílů, bylo by to na odpad...(20.7.2006)

 • Boss321
  **

  Tokijská jízda je lepší než dvojka, ale jedničce se to nevyrovná ani za mák. Pro mě docela překvapení, protože jsem čekal něco mnohem horšího. Lucas Black se nevyrovná Vinu Dieselovi, ale určitě nezklamal. Navíc mihnutí Vina Diesela bylo příjemným překvapením. Ale na druhou stranu drifty nejsou taková zábava jako klasické závodění.....(21.12.2007)

 • Lateef
  ***

  Film, který více než na příběhu staví na nablýskaných tunningáčích a japonských kráskách. Efektních automobilových honiček je tu opravdu požehnaně, auta smykují, driftují, rozbíjejí se a srdce fanoušků a auto-nadšenců plesá. Lucas Black je drsňák k pohledání, filmem se prořítí/prořídí vcelku slušně. Výborné je závěrečné cameo Vina Diesela a plusem je raperský soundtrack. Jedničce se Tokijská jízda nevyrovná, ale dvojku odsunula hodně za sebe...158 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(9.12.2006)

 • - Trojka v závodnické sérii zaostala za svými předchůdci už během prvního víkendu promítání (14. – 16. 6. 2006), protože v kinech USA vyjezdila jen 23,9 mil. dolarů. Jednotka přitom debutovala se 40 miliony a dvojka jich dokonce nasbírala během prvních třech dnů zaokrouhlených 50. Tokijská jízda vydělala jen něco nad 63 milionů, což je přibližně polovina sumy každého z předcházejících filmů. (imro)

 • - Společnost EA Games se nechala filmem inspirovat při tvoření hry NFS Carbon. Driftové závody ve hře jsou vždy v horách, stejně tak jak tomu je ve filmu. (darek kartac)

 • - Při natáčení v Los Angeles najal štáb 600 asijských statistů, aby vyvolali dojem, že se točí v Tokiu. Nakoupili proto v Japonsku množství aut, tamější vozidla totiž mají volant na pravé straně. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace