poster

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

 • USA

  Fast and the Furious: Tokyo Drift, The

 • SK název

  Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 100 min

 • genetique
  ***

  Japonské šlapky, nadupané autá, parádna hudba, vkusná kamera, ale hlavne scenár deravý ako rešeto, prihlúple dialógy a nadčasová naivita a klišovitosť, to sú hlavné záchytné body tohto odvaru prvých dvoch častí. Ale musím uznať, že nápad bol sľubný. Zaujímalo by ma, koľko za tú minútku v závere skasol Vin. 55%.(1.9.2006)

 • Superpero
  *

  Hlavní hrdina (debil) je hroznej debil, takže v Americe rozfláká svý auto a málem se zabije. Maminka nad takovym debilem už nechce držet ochranou ruku tak ho pošle do Tokya k otci. A pak tam furt nějak závodí za zvuků fakt děsný hudby. Pak potká fakt nádhernou holku, co chodí se zlym asiatem. Nevím jak už se to vyvíjelo dál, jelikož jsem to pak už jen proklikával díky nensnesitelně debilnímu herectví hlavního hrdiny a kokotovnímu scénáři. Každopádně jsem fandil tomu zlýmu asiatovi, protože jak opět musím připomenout hlavní hrdina (jak herec tak postava) je debil. Fakt zbytečný pokračování, bez návaznosti na sérii, akorát ten Vin Diesel na konci zahřeje u srdce. 1* za tu krásnou holku.(21.1.2007)

 • mandes
  *

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $158,468,292(18.4.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V cameo roli se jako jeden z rybářů objevil bývalý automobilový závodník Keiichi Tsuchiya. (FilmFan24)

 • - Topánky, ktoré chcel Seanovi (Lucas Black) predať Twinkie (Shad Moss), boli Air Jordan XXI vo farebnom prevedení Varsity Red/Black/Silver. (fo_ruM)

 • - Původně měla být hlavní postava Han (Sung Kang), ale studio chtělo, aby byla hlavní postava běloh. Byl osloven Vin Diesel, aby si zopakoval svoji roli z prvního dílu, ten ale požadoval moc peněz, a tak dostal ve filmu alespoň cameo. Uvažovalo se i nad návratem Paula Walkera, ale ten byl shledán už moc starým. Až teprve pak byl obsazen Lucas Black. (S.W.A.T)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace