poster

Volver

 • Španělsko

  Volver

 • Španělsko

  Volver

 • Slovensko

  Volver

Drama / Komedie

Španělsko, 2006, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  *****

  Almodóvar je obdivuhodný. U Volveru vynikne především jeho scénáristický um. Sype poutavé a propracovavé příběhy z rukávu s neuvěřitelnou suverenitou. Zdánlivě obyčejný námět umí servírovat v takové formě, že se jedná o luxusní lahůdku. Jsem zvědav, jak dlouho mu ještě může tento etos vydržet. Každopádně Volver je podle mého minimálně pátý nádherný film v řadě. Mimochodem zde poprvé jsem musel uznat, že Penélope Cruz je výborná herečka(2.11.2009)

 • Reiniš
  ****

  Jedna z nejkrásnějších filmových poklon ženám, jaké zřejmě byly natočeny. Vynikající Almodóvár tentokrát trochu změnil styl a ve svém melodramatickém "Návratu" vypráví příběh zneužívaných a životem protřelých žen. Volver narozdíl od předešlé Špatné výchovy, není tak temný a smutný a ač vypráví o věcech neveselých, činí tak s humorem a nadhledem. V klasicky pestrobarevném příběhu dává mistr vyniknout hlavně krásné Penélope Cruz, které její obyčejnou a zkušenou Raimundu s přehledem uvěříte. Vaše srdce si ale získá i charismatická Carmen Maura, coby mrtvá babička nebo Lola Duenas jako roztomile praktická sestra Raimundy. Volver není v žádném případě film feministický, ale nakonec přeci jen platí, o ženách-pro ženy.(1.1.2008)

 • Vodnářka
  ****

  Silné ženy, šílené situace, do kterých nás život zavede, spousty pocitů, vztahů, slovíčkaření, hry s kamerou, barvami, charismatická Penélope a hlavně úžasné zobrazení toho všeho. Prostě typický a stále úžasný Almodóvar.(11.12.2010)

 • Webb
  ****

  [7,5/10] (Canal+ España, El Deseo S. A.., Ministerio de Cultura, Televisión Española) (Barevný /// Produkce: Agustín Almodóvar, Esther García /// Scénář: Pedro Almodóvar /// Kamera: José Luis Alcaine /// Hudba: Alberto Iglesias /// Nominace na Oscara: Penélope Cruz (herečka v hlavní roli)) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](18.12.2008)

 • 2-Xtreme
  *****

  Úžastný film. Cruz mala toho oscara získat! [Videl v Kine](5.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace