• Španělsko

• Španělsko

Drama / Komedie

Španělsko, 2006, 120 min

Můj první Almodóvar. Musím vidět víc jeho snímků, abych si navykl na trochu zvláštní vypravěčský styl. Musím ale ocenit suchost a jakýsi odstup, se kterým můžeme snímek sledovat.(4.9.2009)

• TheMaker

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Filmům Pedra jsem nějak nepřišel na chuť. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(22.3.2009)

Úžastný film. Cruz mala toho oscara získat! [Videl v Kine](5.8.2007)

Tohle byl můj první Pedro Almodóvar. Ale set sakramentsky se mi líbil. Ať už to bylo výborně obsazenou hl. rolí, (nemám rád zpívající herečky, ale Penélope fakt umí i ZPÍVAT!), nebo tím výborným příběhem. Ze začátku, jsem si říkal, že to snad nemyslí vážně. Potom, jsem se s tím smířil a řekl si něco ve smyslu: "No OK, tohle bude parodie na Lynche nebo tak něco..." Ale pak přišel závěr a ten mě fakt dostal. Pedro nám dokázal, že ty nejjednodušší řešení bývají mnohdy ta správná. Opravdu krásný film. Myslím, že ani jedinou výtku k němu nemám. A to už je co říct.. :-)(21.1.2009)

Na Almodóvara nezvykle humorný a pozitivní film, skládající poctu ženám (jakkoliv frázovitě to zní, je to pravda). Cruzová nikdy nebyla tak krásná a sexy a dlouho už neměla možnost předvést, jak dobrá je herečka. Jedna z nejhezčích filmových scén letošního roku je ta, kdy Penélope začne za doprovodu kytar zpívat píseň z dětství. **** 1/2(2.10.2006)