poster

Goyovy přízraky

 • USA

  Goya's Ghosts

 • Španělsko

  Los fantasmas de Goya

 • Slovensko

  Goyove prízraky

Drama / Válečný / Životopisný

USA / Španělsko, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  *****

  "Budem o něco se rvát, až tu nezůstane stát na kameni kámen"... Veľmi pôsobivé dielo s mnohými vrstvami a mnohými menej či viac očividnými pravdami o ľudstve aj človeku ako takom. Každý musí film sám posúdiť a vziať si čo jeho je. A herecké výkony? - niečo neuveriteľné! Zvlášť mladá Natalie Portman ma úplne ohromila - predsa len, v jej veku by som taký dobrý výkon nečakala.(10.3.2008)

 • choze
  ***

  Skvělý Javier Bardem, film je roztěkaný a nevyrovnaný. Kde jsou časy AMADEA...(3.6.2007)

 • B!shop
  ****

  Na novej Formanovo film jsem byl dost zvedavej, ale po ne moc dobrejch komentarich jsem necekal nic extra, coz bylo jedine dobre. Problem je, ze se Forman nemuze rozhodnout, o cem ze to chce vypravet. Jesli o inkvizici, Napoleonovi, otci Lorenzovi, Goyovi nebo Ines. Takze skace z jednoho tematu k druhymu, chvily se venuje jednomu, chvily druhymu a film tak krapet ztraci kompaktnost. Dalsi problem je, ze ackoliv se tu najdou mistrovske sceny hodne Formanova formatu, je tu vetsi pocet scen, ktere bud nudi, nejsou nicim zajimave a nebo pusobi lacine. Krapet to zachranujou herci, Portman je uzasna, Skarsgard taky, ale nema moc prostoru a Bardem je v pohode, ale problem je, ze obcas nemaj moc co hrat. A konec byl docela divnej, ale aspon originalni. Moc jsem se nenudil, ale ani me to nijak neuchvatilo, ale na ty 4* to bude.(23.2.2007)

 • AngelAngie
  ****

  Kritika ohledně tohodle filmu mě zcela míjí, viděla jsem jej 3x a zbožňuji ho.(26.5.2008)

 • NinadeL
  *****

  Miloš během 70ti let dozrál, tak snad nebude Goya jeho posledním filmem, před definitivním pomatení smyslů.(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace