Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  ***

  Od filmu o hračkách věru nečekám zázračný příběh, ale zde mě jeho duševní nahota iritovala v mnohem větší míře, než jsem očekával. Michael Bay by byl zázračným prodavačem v hračkářství, ale podat nějakým smysluplným způsobem celistvý příběh aniž by se divák nemusel za tvůrce stydět je pro něj očividně nepřekonatelný oříšek. Na obranu tvůrců však musím uznat, že napsat film o zlých a hodných robotech, co se vždycky seskládají do nějakého vozidla, aniž by z toho vznikla nevážná legrácka dost dobře nejde. Blockbuster jako vyšitý, příště však raději bez mé účasti...ledaže by se sympaťák Josh Duhamel nechtěl připravit o dobře rozjetou kariéru. Tak tedy napřesrok v kině, Joshi.(24.10.2008)

 • tombac
  *****

  Čert vem geniální hlášky, čert vem slaboduchost děje a do třetice vem čert občasnou nepřehlednost bitek, když tu máme hromadu cool robotů, úchvatné destrukční orgie, spoustu špičkových momentů, fajn herce a celé je to natočeno s příjemným a úsměvným nadhledem. Shia LaBeouf je sympaťák každým coulem, Megan Fox kočka non plus ultra, analytičce Rachael Taylor to též sekne a Transformerům jakbysmet. Při úchvatném příchodu Autobotů na scénu mi málem vhrkly do očí slzy :-) Efektní "duet" Bumblebee a mé nejoblíbenější skladby z Kill Billa roztáhl můj úsměv od ucha k uchu :-) Při sledování Transformerů jsem se jakoby vrátil do teenagerských let, kdy jsem se u filmů chtěl především bavit, nezkoumal dějové nuance a u snímků podobného typu řval nadšením. A do toho jsem dnes neměl věru daleko... Pro mě s přehledem nejlepší letní blockbuster. 9/10(11.7.2007)

 • TheMaker
  *

  ::::::::::::::::::::::::::::: Kravina pro děcka !!! Překvapuje mne jaké to tady má vysoké hodnocení !?!?! Neslabší snímek jinak geniálního mistra Baye. Proč se doprd...ele sere do takových blbostí ?!?!? Natoč kámo, radši další díl Bad boys nebo něco dalšího ve stylu Armagedonu !!!!! Kdyby mi bylo 5, tak si samozřejmě z tohodle filmu cvrnknu do slipů ( ano, klidně se mi smějte ! Mám rád slipy a s velikou vášní je nosím, trenky nesnáším, je v nich moc velký průvan a špatně se v nich cítím ), ale je-likož už mi je 7, tak tohle opravdu není pro mne. Jde vidět, že minimálně 80% zde hodnotících, je pod 7 let ! Zvláštní. Dal bych alespoň tři hvězdy za sexy Megan Fox nebo za výbornou vizuální a technickou stránku filmu, ale opravdu kvůli vysokému nadhodnocení filmu nemůžu jinak ! Opravdu nechápu ...........Sorrrrrry děcka ........... :::::::::::::::::::::::::::::(12.11.2007)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Paramount (DreamWorks) // Počet premietajúcich kín v USA: 4,050 // Otvárací Víkend USA: $70,502,384 // Extrémne efektami naložený, výbornou Bayovou réžiou natočený mega film, ktorý mení pohľad na doterajšiu audio-vizualizáciu. To čo pre nás Michael Bay pripravil sa dá slovami ťažko opísať, treba to jedine vidieť. Maximálna spokojnosť..... 100%(30.12.2010)

 • tron
  ***

  „Ty si masturboval?“ – „To je medzi otcom a synom.“ Fenomén skladacích robotov je ako Ninja korytnačky: za vlasy pritiahnutý príbeh s kurióznymi postavičkami a s čudnými zápletkami, ktorý je tu najmä preto, aby sa speňažil vo forme kreslených seriálov, hračiek, plagátov, samolepkových albumov, šiltoviek a komiksov (zopár zošitkov u nás vydal Semic-Slovart). Napriek tomu, keď som sa dozvedel, že sa ich megaloman Michael Bay (SKALA) chystá sfilmovať, či mi to aj jedno nebolo. TRANSFORMERS nakoniec zarobili pekný peniaz, čo producenta Spielberga potešilo (jeho predchádzajúca spolupráca s Bayom - megaprepadák OSTROV - takmer zruinovala celé jeho DreamWorks SKG). Výsledkom je bohužiaľ nevyužitá možnosť na vytvorenie zábavného ukážkového hollywoodskeho veľkofilmu. Vyčítať snímke absenciu krvi a logiky (bezhlavá streľba v lietadle, zmena gigantického robota na malé auto) nemienim. Radšej sa spýtam, čo si mám myslieť o filme, v ktorom je najzábavnejší obézny ukričaný Afroameričan z cca piatich scén. Počítačové triky sú pekné a snímka obsahuje dokonca až tri päť sekundové okamihy, ktoré naznačujú, akí TRANSFORMERS mohli/mali byť (a vďakabohu sú preč časy ARMAGEDDONU, kde boli v dvoj sekundovom zábere tri strihy), ale krutú daň v podobe nudy a rozčarovania, si berie nevyrovnané tempo, blbé dialógy a ťažko ospravedlniteľná práca s postavami (Turturro proste z príbehu len tak zmizne). Mám rád dobrý akčný film, v akčných scénach rozčuľujúco neprehľadní (až chaotickí) TRANSFORMERS však zlyhali. Zostávajú primitívnou pestrofarebnou šou a EŠTE výraznejším sklamaním, ako bol PEARL HARBOR. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/177882/Transformers-60.html#t2(16.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace