Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Torision

Pohodová teenagerovská komedie. Jasně, k tomuhle video-pokračování se už neupsali původní herci, ale to ještě neznamená, že by se tenhle film dal hned hodit mezi odpad. Příběh samozřejmě není zrovna dvakrát zamotanej a rozhodně se tu režisér nepokouší o umění, ale rozhodně jde o film , který se nese na vlně předchozích dílů. Ani mi v hlavní roli nevadil dost přehrávající Hilgenbrick, kterýmu se pár vtípků povedlo. A když už nic, tak film aspoň oživý Eugene Levy, kterej je prostě legendární. Oddychovka, která rychle uteče. Nic víc. ()

juta

Začátek byl hodně slabý, ale pak to přešlo úplně někam jinam a s prcičkama už to moc společnýho nemělo, ale právě ten závěr zachraňoval a příjemně skončil. Na základní skvadru už bohužel žádná další parta mít nebude. Zaradoval jsem se, když se tu objevil Levy a Owen, ti to ještě víc zvedli, takže to nakonec nebylo tak špatný. ()

Real Tom Hardy

Prvý spin-off povestnej série išiel neprekvapivo priamo na dátový nosič a "obsahom" je tak inde, že ho ako súčasť série nevidím ani len duchovne. Je skôr filmovým stelesneným slávnej porno franšízy Girls Gone Wild, ktorá bola na vrchole svojej popularity práve v tomto období a dokonca presakovala aj hlboko do mainstreamu, čo sa prakticky žiadnej značke/štúdiu takéhoto odvetvia doteraz nepodarilo, a to ani takému pojmu ako Brazzers, ktoré je vlastne synonymom celého porno priemyslu. Nielenže je tu na GGW množstvo odkazov, celý film mi miestami odzrkadľoval začiatky Joea Francisa, ktorý v zásade pracovne operoval podobným spôsobom, len menej ošemetne a viac úspešne. Band Camp rovnako parazituje na značke American Pie ako aj na úspechu GGW. A to sa cení len máličko. Hviezda z veľkej milosti za Eugena Levyho, ktorý celú túto šaškáreň drží pokope ako jediný vzťažný bod série... ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (9.9.2017) (11.2.2021) (14.9.2021) (17.5.2022) ()

TO

Ksichty jak Jim Carrey, hlášky jako: čuramedán, vyližprdel, džentlemrd, vyjebal, kokot, vymaštěnec atd. a víc už nic. Žádné pořádné vtipy, třeba jako bylo pojídání fekálií v předešlém díle. Zřetelný pokles z áček do béčka, ale ještě se na to dá pořád koukat, celkem stravitelná letní pohodička. Párkrát jsem se i pousmál, takže asi za dvě*. ()

Bat55

Čo ma na týchto prcičkách absolútne vytáča? Je to hlavným hrdinom, Stiflerov brat a jeho predstaviteľ je strašne trápny, tentoraz ani jedna scéna nevyzerá na zasmiatie. Prci, prci, prcičky boli skvelou oddychovkov, štvorkou sa respektívne začína nová nevydarená séria, ktorá s inými predchodcami nemá nič spoločné. Neskutočne trápne a neoriginálne. ()

• Ve scéně, kdy Matt (Tad Hilgenbrink) hází míčem v bazénu, má v jednom záběru suché vlasy. V dalším záběru je však vidět, že jsou jeho vlasy mokré. Následující záběr poté opět ukazuje jeho vlasy suché. (BisiJoker)
  • Na konci filmu říká ředitelka školy doktorka Dr. Susan Choi (Lily Mariye), že Brandon Vandercamp (Matt Barr) byl diskvalifikován kvůli plagiátorství. To by ovšem musela být diskvalifikována i Elyse Houston (Arielle Kebbel), jelikož její skladba je podezřele podobná skladbě "Pomp and Circumstance" anglického hudebního skladatele Edwarda Elgara. (Severus007)
  • Elyse (Arielle Kebbel) je možná nadaná skladatelka, avšak rozhodně ne dirigentka. To, co předvedla na konci filmu, s dirigováním nemělo nic společného. Jednalo se sice o nejjednodušší prvek dirigování, ale v žádném případě by se nedal použít v tak rozsáhlé skupině. A už vůbec ne při skladbě, kterou skupina hrála. (BisiJoker)

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)