Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chupacabre
  **

  Možná tímto někoho zklamu, ale od tohoto filmu jsem čekal mnohem víc. Až na pár vyjímek, žádný zázrak.(25.11.2007)

 • Bluntman
  ****

  Postupem času čím dál tím lepší film, kterému plné hodnocení uniká opravdu jenom o chloupek, konkrétně o opravdu hrozně zrežírovanou scénu pádu z kola, uchylování se k jednoduššímu humoru typu Pánská jízda či Kameňák (konvice na sporáku, epizodní figurka opilce), z dramaturgického hlediska nadbytečným erotickým vizím a hlavně titulkové tečky, která staví celý předchozí děj na hlavu. Jinak výjimečně sebereflexivní dílo (malá úloha pro Cimrmanology, učitelská léta, neustálé upomínání na Kolju v podobě kroužkování v programu či jeho projekce v tv anebo na Tmavomodrý svět s Ondřejem Vetchým v závěru), jež staví hlavně na přesném castingu všech zúčastněných (pochvalu si zaslouží zvlášť živoucí Dana Kolářová a ku prospěchu věci umírněný Jiří Macháček) a na dobře napsaném scénáři plném skutečných postav a uvěřitelných promluv.(8.3.2007)

 • KevSpa
  ****

  Velice příjemné, jako všechny Svěrákovy filmy. Jen ty snové scény mě příšerně iritovaly.(25.3.2007)

 • Enšpígl
  *****

  Příběh z mého života, že jsem v té samé prodejně / tehdy to byla firma Vít / dělal svou první brigádu právě ve výkupu láhví a má hlava byla v tomtéž okénku jako hlava Zdeňka Svěráka na Vás jistě nezapůsobí tak srdečně, jako příběh ze života stárnoucího Josefa Tkalouna. Laskavý humor a lidský příběh Vratných láhví v nelaskavé době s často nelidskými příběhy na mě zapůsobil stejně krásně, jako pohlazení od maminky, když jsem se učil chodit. Danušku Kolářovou, bych za její skvělý herecký výkon nejradějí pohladil na oplátku já.(10.3.2007)

 • Cervenak
  ****

  Veľmi príjemné, ale dve hodiny po odchode z kina už mi to silne vyšumelo. Skoro mám chuť nazvať to "jednohubkou". Dlho som mal pocit, že sa Zdeněk scenáristicky a Jan režijne krotia - potom som pochopil, že je to zámer, aby to celé pôsobilo civilnejšie, nie len ako prehliadka hlášok a vizuálne vymakaných detailov, kúpucich sa v efektnom zlatistom svetle. Jan sa vybláznil vlastne iba v záverečnej scéne s balónom, tam je jasne citeľný jeho rukopis. Tak alebo tak sú "fľaše" na vyššej úrovni než čokoľvek z kategórie "klasický súčasný český film" (vrátane zúfalca Hřebejka... o vypáchnutom Menzelovi ani nehovoriac).(19.7.2007)

 • - Robert Landa (Jiří Macháček) jezdí ve filmu s Wolksvagenem Golf IV. (Lucas87)

 • - Jan Svěrák a Filip Renč se už tradičně obsazují do svých filmů. Tentokrát se Renč mihne hned v úvodu jako "zdravící telefonista". (Siriuss)

 • - Partnerem filmu byl velkopopovický pivovar. Proto se také ve scénách z výkupny lahví jsou vidět pouze přepravky pivovarnické skupiny, do níž Kozel patří, a to Plzeňský prazdroj, Gambrinus, Kozel a Radegast. DVD bylo také přibalováno k multipacku piva Kozel. (nimra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace