poster

Nebezpečná známost

 • Norsko

  Naboer

 • anglický

  Next Door

Horor / Thriller / Mysteriózní

Norsko / Dánsko / Švédsko, 2005, 75 min

Režie:

Pål Sletaune

Scénář:

Pål Sletaune

Hudba:

Simon Boswell
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Takhle nějak si představuju pozvání do třinácté komnaty, ale abych mohla vstoupit, neměly by dveře být na řetízek.(21.3.2010)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  No doprdele! A já to seru, dávám plnej, protože -spoiler- vyfantazírovat si dvě nadržený sousedky za účelem zpříjemnění si píchání své bývalé, která už to má nějakej ten pátek za sebou, přičemž posledními jejími okamžiky bylo něco jako ložniční UFC, to se jenom tak nevidí. -ks- Výbornej thriller plnej nejistoty, psychologie a hutného sexuálního napětí. Doporučuju!(7.10.2013)

 • Rogue
  ****

  Sedmdesátiminutová lehce úchylná, psychedelická a atmosferická halucinace, ve které se během první čtvrthodiny ztratíte stejně dokonale, jako hlavní hrdina v sousedním bytě.(19.11.2008)

 • Popluh
  ***

  Severské psycho lynchovského střihu, které dokazuje jak je pro podobný typ filmů potřebná atmosféra. To pak klidně můžete mít zajímavý námět, výborné herce i podařené prostředí zvláštního bytu, ale pokud film nefunguje na poli atmosféry tak to na víc jak lepší a časem těžko zapamatovatelný nadprůměr stačit nebude. 70 %(7.10.2010)

 • WANDRWALL
  **

  Nebezpečná známost je opak bezpečné známosti. Proč se tak málo filmů točí o bezpečných známostech? Protože je to těžší, než o nebezpečných známostech. Z bezpečných známostí nekouká zlo, z nebezpečných ano.(12.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace