poster

Puls

 • USA

  Pulse

 • Slovensko

  Pulz hrôzy

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pumiiix
  ****

  Puls mě příjemně překvapil, sice jsem původně myslel, že se bude jednat o zfilmovanou knihu S.Kinga a ne o remake japonského snímku Kairo. Herci jsou dobří a sympatičtí do hororu podobného kalibru dobře obsazeni, zvlášť „veronica mars“ aka K.Bell. Na druhou stranu Ian Somerhalder mohl dostat o dost více prostoru hned ze začátku. Největší chyba je samotný scénář, který má v sobě pár klišé a nedostatků. Z hlediska kamery, triku a vizuální stránky je snímek takřka bez chyby a bavil mě po celou délku. 8/10*(1.8.2008)

 • Phobia
  ***

  Původní japonské "Kairo" jsem neviděla, ale vzhledem k tomu, že mi jen málokterý japonský film sedne, to nepovažuji za důležité. V americkém remaku jsem viděla jistý potenciál, ale nakonec je z toho mírné zklamání. Atmosféra ještě jakž-takž ujde, ikdyž mohla být hustější a děsivější. Po trikové stránce horor neohromil ani neznechutil, prostě snesitelný standard. Osobně mě vůbec nezaujalo herecké obsazení, postavy (jakož i jejich osud) mi bohužel byly naprosto volné, ba spíše jsem při sledování pociťovala "tak už zdechni" efekt. Naopak příjemně překvapil apokalyptický rozměr příběhu... jsem zřejmě sociopat, zkáza lidstva mi ve filmech vyloženě dělá radost :-D 60% s odřenýma ušima.(12.3.2009)

 • Xmilden
  **

  Trošku přece jen nelítostný horor, který prakticky uvrhne lidstvo zpět do doby kamenné:) Zajímavá myšlenka to je, občas trošku nepřesvědčiví herci. Celkem koukatelný horůrek. 40%(8.9.2008)

 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $20,264,436Tržby Celosvetovo $29,907,685║ Takto som sa v príbehu dávno nestrácal, alebo lepšie povedané o čo tam išlo?(15.10.2007)

 • Ketri
  ***

  Jeden z mála relativně zdařilých remaků výborných asijských hororů. Vkusně zařazené do amerického prostředí. Konec byl oproti japonskému originálu vlastně happy end. 3,5 *(7.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace