poster

Puls

 • USA

  Pulse

 • Slovensko

  Pulz hrôzy

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $20,264,436Tržby Celosvetovo $29,907,685║ Takto som sa v príbehu dávno nestrácal, alebo lepšie povedané o čo tam išlo?(15.10.2007)

 • 2Pac
  **

  Musim zial suhlasit s nazorom vacsiny, ktori Pulse videli. Namet je, ako to uz japonskych hororov celkom slusny, no folm zabija vsetko ostatne...americke...od malo uveritelnej hlavnej hrdinky, cez velmi riedku atmosferu, az po nehodiace sa, prilis americke prostredie.(5.3.2007)

 • Phobia
  ***

  Původní japonské "Kairo" jsem neviděla, ale vzhledem k tomu, že mi jen málokterý japonský film sedne, to nepovažuji za důležité. V americkém remaku jsem viděla jistý potenciál, ale nakonec je z toho mírné zklamání. Atmosféra ještě jakž-takž ujde, ikdyž mohla být hustější a děsivější. Po trikové stránce horor neohromil ani neznechutil, prostě snesitelný standard. Osobně mě vůbec nezaujalo herecké obsazení, postavy (jakož i jejich osud) mi bohužel byly naprosto volné, ba spíše jsem při sledování pociťovala "tak už zdechni" efekt. Naopak příjemně překvapil apokalyptický rozměr příběhu... jsem zřejmě sociopat, zkáza lidstva mi ve filmech vyloženě dělá radost :-D 60% s odřenýma ušima.(12.3.2009)

 • Hrabka
  **

  Víc než děj a atmosféru jsem vnímal kočandu Kristen Bell. Na tom už u hororu něco bude ne? :-) Celkem slušný nápad (kopii) nedokázal režisér dostatečně svázat a vytvořit tu pravou atmosféru, kterou by si film zasloužil... 40%(16.10.2008)

 • Aluska88
  ***

  A půl. Tento horor na mě docela slušně zapůsobil a ve stejné míře mě i vyděsil. Studeně modré barevné zpracování skvěle vytváří depresivní a ponurou atmosféru. Ačkoliv jsou hrdiny opět mladí, studující lidé, tak film pro mě nevyzněl jako jeden z těch uřvaných hororů pro mladistvé. Tento měl možná průměrný námět, rozhodně byl však zpracován jako kvalitní horor. Na prostoru hodiny a půl se tu rozehrává napínavý a děsivý příběh se sympatickými herci. Jisté dávky žánrových klišé se úspěšně ztrácí mezi záživně postupujícím dějem a velmi efektivními lekačkami. A mě, do této doby poměrně neznámé Kristen Bell, to zde nadmíru sluší a jako hlavní, chytrá a nehysterická hrdinka, si získala mé sympatie. Puls má děj, atmosféru a zároveň také jistou myšlenku. Co když to takto vlastně klidně může fungovat?(17.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace