Síla lásky (TV seriál)

Sturm der Liebe

Sila lásky

Telenovela / Romantický

Německo, 2005, 2381x50 min

Dirk Galuba, Antje Hagen, Sepp Schauer, Mona Seefried, Joachim Lätsch, Florian Stadler, Erich Altenkopf, Melanie Wiegmann, Dietrich Adam, Christin Balogh, Nadine Warmuth, David Paryla, Sarah Elena Timpe, Lorenzo Patané, Martin Gruber, Judith Hildebrandt, Christof Arnold, Susan Hoecke, Dominique Siassia, Caroline Beil, Inez Björg David, René Oltmanns, Henriette Richter-Röhl, Michael Zittel, Anna Angelina Wolfers, Ivanka Brekalo, Gregory B. Waldis, Hans Kraus, Susanne Huber, Isabella Jantz, Wayne Carpendale, Johannes Hauer, Jan van Weyde, Jessica Boehrs, Simone Heher, Florian Böhm, Sandra Keller, Miriam Krause, Mirja Mahir, Sebastian Deyle, Nicola Tiggeler, Natalie Alison, Lili Gesler, Andreas Zimmermann, Gerd Silberbauer, Isis Krüger, Sabine Bach, Golo Euler, Andreas Thiele, Marianne Rappenglück, Heike Trinker, Philipp Sonntag, Claudia Wenzel, Mareike Lindenmeyer, Klaus Zmorek, Gabriel Raab, Andreas Borcherding, Lilian Naumann, Michele Oliveri, Luise Deschauer, Aloysius Itoka, Wolfgang Freundorfer, Janusz Cichocki, Christian Hoening, Eva-Maria May, Sven Kramer, Michael Jäger, Jurij Rosstalnyj, Sasa Kekez, Patrick Mölleken, Jenny Gröllmann, Susu Padotzke, Lena Meckel, Pierre Kiwitt, Daniel Buder, Isabella Surel, Markus Bader, Noémi Matsutani, Hartmut Volle, Rouven Blessing, Lilly Forgách, Florian Odendahl, Holger Gotha, Tobias Dürr, Annette Kreft, Gabrielle Scharnitzky, Christian Feist, Bernhard Bozian, Christian K. Schaeffer, Veronika von Quast, Joachim Kretzer, Mirjam Heimann, Lara Mandoki, Kai Albrecht, Lucy Scherer, Jennifer Newrkla, Anno Koehler, Guido Broscheit, Christian Feist (a.z.), Erich Altenkopf (a.z.), Sarah Elena Timpe (a.z.), Natalia Avelon, Marian Lösch, Robert Spitz, Lothar Berger, Julia Haacke, Silke Franz, Niklas Löffler, Günter Barton, Sebastian Fritz, Oliver Bode, Vera Lippisch, Marie-Ernestine Worch, Moritz Tittel, Jörg Malchow, Liza Tzschirner, Isabella Hübner, Philipp Moschitz, Torsten Eikmeier, Christiane Bärwald, Claudia Pupeter, Kerstin Gähte, Philipp Rafferty, Christoph Krix, Klaus Münster, Vlasto Peyitch, Julian Manuel, Benjamin Bieber, Günter Bubbnik, Felix Maximilian, Lars Doppler, Christian Rudolf, Anna Lena Class, Katja Lechthaler
  • Hedka

Videla som iba jeden diel - ten dnešný, ale stačilo! Veľmi sladké, naivné, nereálne a trapné.(14.1.2010)

• Saraph

Může se to zdát jako detail, ale neskutečně mě štve, jak na sebe všichni mluví spisovně. Nevím, jak v tomhle funguje němčina, nicméně nemůžete ode mne čekat, že si snad budu díly telenovely shánět někde v originálním znění. Dále mě nehorázně vytáčí, jak se to v TV programu každých pár týdnů jmenuje jinak. Nic zde nehledejte, nemá to ani kapku originality.(28.5.2013)

• Brion.y

Už tá úvodná zvučka stojí za to...(24.6.2009)

• kajda.l

Může být něco směšnějšího než telenovela jihoamerická??.. Ano může, telenovela německá:).. Ale za povedený cast do ženských rolí, musím dát hvězdu, kdo by to byl řekl, že jsou Němky takové kočky. Pouze díky nim, jsem ochotný si toto pustit jako kulisu...(30.4.2009)

• wosho

Dnes ráno se probudím, rozespalý s čajem usedám k bedně, abych se probral a pouštím ji. Místo snídaně s novou však přepínám programy a má omámená mysl uničená z nedostaku spánku a hromady přesčasů zaregistruje na TV Barrandov německé porno s otřesným českým dabingem, ale s dvěma sexy kočkami v letních šatičkách. V hlavě mě projde myšlenka: DVĚ LEZBY-TO MĚ HODNĚ RYCHLE PROBERE-SUPER. Bohužel po malé chviličce mě vše dojde a já ty dvě lezby-nelezby posílám hodně rychle do prdele a odpad! je pro ty dvě lhářky ještě dobré ohodnocení :-)(27.5.2010)

• - Fürstenhof sa nachádza v nemeckej dedine Vagen. (nico_1)

• - Úvodní píseň k seriálu nazpívala Curly, jmenuje se "Stay". (PeterAga)

• - Fürstenhof v skutočnosti nie je hotel, zábery z jeho izieb, recepcie, kuchyne a ďalších interiérov sú natáčané v štúdiu. (nico_1)