Král videoher

Grandma's Boy

Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Pohodová jednohubka na nenáročné, pohodové oddýchnutie. To majú na svedomí aj stráviteľní, neokukaní herci. Nápad sa motá okolo testovania videohier, no samozrejme tým sa to celé utiahnuť nedá a tak sa pridáva aj huličská časť, ktorá je spracovaná celkom sympaticky, čo teší hlavne v tejto rovine, keď často vtipy upadajú na úroveň nechutností. 60%.(28.10.2007)

nečekal jsem nic,a dostal sem naložíno opravdu krutě.já se tlemil tak stašně moc,že jsem si chvílema myslel že se fakt počůrám.dobrá věc na odreagování.(29.7.2008)

Film jak stvořenej pro párty u kámošů. Film nemá vůbec žádnej děj a vlastně ani při titulcích jsem nepřišel na to, o čem ten film měl vypovídat. Každopádně byl zábavnej a vyhulenej, že jsem se u toho celou dobu dost dobře bavil, takže na nějakej scénář vám fakt seru :) Frankenstein rules(2.7.2007)

• Mr.Husts

Nechtěl jsem být tak přísný, ale po zjištění že film nebyl napsán přes noc na hajzlu člověkem se silným otokem mozku a prodělaným sedminásobným infarktem se nezbývá než divit, co tahle neuvěřitelně stupidní sračka dělá v modrém. Nic proti trhlým komediím, zde se však smích rozhodně nedostavil a alespoň náznak jakékoli dějové linie by neuškodil. Při závěrečných titulkách s naprosto uši trhající písní jsem měl chuť uvolnit chuť k nekontrolovanému zblití celé místnosti. Nasrat na tenhle paskvil a zakopat ho hodně hluboko.(6.5.2013)

Tak co říct k tomuhle. Mám k tomu jen jedno: Bombastické. A druhé: Úžasné. A třetí: Suprové. Komedie na téma videohry je neobvyklá, tudíž i neokoukaná. A je to také velmi dobře poznat, přestože se děj odehrává v duchu bláznivých teenage komedií. Prostě bláznivina, která mě naprosto dostala:-)(20.3.2011)

• - Zvuk, ktorý možno počuť, keď sa otvárajú a zatvárajú dvere do J.P.-ovej (Joel David Moore) kancelárie je prevzatý z populárnej videohry "Doom". (m.a.t.o.)

• - Auto, ktoré šoféruje Kane (Kelvin Yu) je upravená Toyota Supra. Presne to isté vozidlo možno vidieť aj na začiatku filmu Rýchlo a zbesilo 2 (2003). (m.a.t.o.)

• - Postavy Danteho (Peter Dante ) a doktora Shakalu (Abdoulaye NGom) se objevily také později ve filmu Můj otec je šílenec (2012). (Žralok)