poster

Král videoher

 • USA

  Grandma's Boy

 • Slovensko

  Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Pohodová jednohubka na nenáročné, pohodové oddýchnutie. To majú na svedomí aj stráviteľní, neokukaní herci. Nápad sa motá okolo testovania videohier, no samozrejme tým sa to celé utiahnuť nedá a tak sa pridáva aj huličská časť, ktorá je spracovaná celkom sympaticky, čo teší hlavne v tejto rovine, keď často vtipy upadajú na úroveň nechutností. 60%.(28.10.2007)

 • korbitch22
  ****

  nečekal jsem nic,a dostal sem naložíno opravdu krutě.já se tlemil tak stašně moc,že jsem si chvílema myslel že se fakt počůrám.dobrá věc na odreagování.(29.7.2008)

 • Torision
  ****

  Film jak stvořenej pro párty u kámošů. Film nemá vůbec žádnej děj a vlastně ani při titulcích jsem nepřišel na to, o čem ten film měl vypovídat. Každopádně byl zábavnej a vyhulenej, že jsem se u toho celou dobu dost dobře bavil, takže na nějakej scénář vám fakt seru :) Frankenstein rules(2.7.2007)

 • Mr.Husts
  odpad!

  Nechtěl jsem být tak přísný, ale po zjištění že film nebyl napsán přes noc na hajzlu člověkem se silným otokem mozku a prodělaným sedminásobným infarktem se nezbývá než divit, co tahle neuvěřitelně stupidní sračka dělá v modrém. Nic proti trhlým komediím, zde se však smích rozhodně nedostavil a alespoň náznak jakékoli dějové linie by neuškodil. Při závěrečných titulkách s naprosto uši trhající písní jsem měl chuť uvolnit chuť k nekontrolovanému zblití celé místnosti. Nasrat na tenhle paskvil a zakopat ho hodně hluboko.(6.5.2013)

 • MMR
  *****

  Tak co říct k tomuhle. Mám k tomu jen jedno: Bombastické. A druhé: Úžasné. A třetí: Suprové. Komedie na téma videohry je neobvyklá, tudíž i neokoukaná. A je to také velmi dobře poznat, přestože se děj odehrává v duchu bláznivých teenage komedií. Prostě bláznivina, která mě naprosto dostala:-)(20.3.2011)

 • - Zvuk, ktorý možno počuť, keď sa otvárajú a zatvárajú dvere do J.P.-ovej (Joel David Moore) kancelárie je prevzatý z populárnej videohry "Doom". (m.a.t.o.)

 • - Auto, ktoré šoféruje Kane (Kelvin Yu) je upravená Toyota Supra. Presne to isté vozidlo možno vidieť aj na začiatku filmu Rýchlo a zbesilo 2 (2003). (m.a.t.o.)

 • - Postavy Danteho (Peter Dante ) a doktora Shakalu (Abdoulaye NGom) se objevily také později ve filmu Můj otec je šílenec (2012). (Žralok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace