Král videoher

Grandma's Boy

Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Velké překvapení ! Konečně nějaká opravdu koukatelná teen komedie, s minimálním množstvím fekálností a naopak plná neokoukaných ftípků a zajímavých postaviček... Jasně, že to není žádné umění a vcelku je to film na pár podívání,takže sou to spíš 3 hvězdičky, ale když to porovnám s podobně laděnými příšernostmi jako kdo hulí ten umí nebo klub sráčů, tak musím minimálně o stupeň zvednout hodnocení....(2.9.2007)

Konečně jsem viděl pořádnou komedii. Fakt pecka, není k tomu co dodat! ;)(10.11.2010)

Nejlepší huličská komedie.(21.3.2014)

Parta zhulenců co vytvářejí počítačové hry..je to fakt prdel a pohodovka :))(5.7.2010)

Totální úlet v produkci Adama Sandlera. Ideálně absurdní zábava pro herně závislé s hromadou trávy a tvrdých alkoholických nápojů v nekonečném mejdanu. Teenegerská americká zábava s trochou zabitým časem.(20.2.2012)

• - Zvuk, ktorý možno počuť, keď sa otvárajú a zatvárajú dvere do J.P.-ovej (Joel David Moore) kancelárie je prevzatý z populárnej videohry "Doom". (m.a.t.o.)

• - Při televizní relaci "ohodnocování starožitností" si lze všimnout džbánu s českou značkou Gambrinus. (Pacek)

• - Postavy Danteho (Peter Dante ) a doktora Shakalu (Abdoulaye NGom) se objevily také později ve filmu Můj otec je šílenec (2012). (Žralok)