Král videoher

Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

• Paxxx.cz

Těžko říct, který z filmů od party okolo Sandlera je nejlepší, ale lehko říct, který je nejhorší- Jednoznačně tento. Docela nuda, otravné postavy včele s idiotem v černém kabátě z matrixu... 25%(31.7.2009)

Nevím proč, ale dávám 4-5 *, protože i přes jistá přetažená nebo nedotažená místa to byl film, kde jsem se doma smál nahlas. Nejde o děj, jde o to, že ty vtipné kousky jsou tak nějak napasovány za sebe...(10.9.2006)

Tak tedy 3,5*. Hodně jsem se nasmál. Hraní PC her, hulení a kalení! (A kupování lvů a kung-fu opic! :-D:-D) Mé díky jsou také za oprostění komedie od fekálností, kterých je v novodobých komediích čím dál více - všeho s mírou! ... Jinak tedy určitě doporučuji pustit film s partou přátel - zábava zaručena! :-D(30.8.2007)

nečekal jsem nic,a dostal sem naložíno opravdu krutě.já se tlemil tak stašně moc,že jsem si chvílema myslel že se fakt počůrám.dobrá věc na odreagování.(29.7.2008)

Naprosto ujetá komedie, kde jsou furt všichni zkouřený, borec tam chodí v oblečku ala Neo a opice tam cvičí karate :) Ve filmu hrajou všichni ti uchyláci vedlejších rolí ze Sandlerovek (ten je tu jen coby producent), ale všichni do jednoho jsou naprosto perfektní (s výjimkou Jonaha Hilla). Já jsem byl nejvíc zvědavej na Lindu Cardellini (kvůli které jsem se na toto podíval) a ani ona nezklamala a navíc tam má jednu super sexy scénu :P Zkrátka fakt prdel, po jejímž zkouknutí jsem měl chuť si hned zapařit nějakou tu gamesku :)(18.10.2012)

• - Auto, ktoré šoféruje Kane (Kelvin Yu) je upravená Toyota Supra. Presne to isté vozidlo možno vidieť aj na začiatku filmu Rýchlo a zbesilo 2 (2003). (m.a.t.o.)

• - Při televizní relaci "ohodnocování starožitností" si lze všimnout džbánu s českou značkou Gambrinus. (Pacek)

• - Zvuk, ktorý možno počuť, keď sa otvárajú a zatvárajú dvere do J.P.-ovej (Joel David Moore) kancelárie je prevzatý z populárnej videohry "Doom". (m.a.t.o.)