poster

Král videoher

 • USA

  Grandma's Boy

 • Slovensko

  Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paxxx.cz
  *

  Těžko říct, který z filmů od party okolo Sandlera je nejlepší, ale lehko říct, který je nejhorší- Jednoznačně tento. Docela nuda, otravné postavy včele s idiotem v černém kabátě z matrixu... 25%(31.7.2009)

 • playboxguest
  ***

  Tak jsem předpokládala, že se chystám shlédnout totální slátaninu, kterou možná ani nedokoukám do konce a ještě jí tu sepsu, abych sama sebe překvapila solidní komedií, která na jednu stranu opravdu není žádný zázrak, ale na druhou stranu slušně pobaví, několikrát mile překvapí a vůbec dodá takovou tu pohodovou náladičku. A že to nebude tak úplně jen o videohrách mi z originálního názvu došlo taky celkem rychle, čímž se mi větší zklamání vyhnulo. Otestovala jsem a nemám větších výtek. Teda až na ten závěr, celej film žiju v domění, že Alex není žádnej blbec, aby v posledních dvaceti minutách naletěl na ten nejčitelnější podraz a tvůrci na to konto mohli udělat great happy end. To bylo chabé i na průměrnou taškařici...(10.5.2011)

 • Hitman_47
  ****

  Už vím, co chci dělat... chci být betatester :)(19.5.2006)

 • Boss321
  ***

  Zábavná huličská komedie, od které jsem si moc nesliboval, ale výsledek byl skvělý. Už vím co bych chtěl v životě dělat :-). Pro mě tři a půl hvězdičky......(19.1.2008)

 • Malarkey
  ***

  Myslel jsem si, že mě tahle komedie pobaví víc, když už je teda o hrách. Sám jsem půlku života propařil a tak jsem se těšil na tisíc tun narážek na hráče, což by se v klidu dalo. Jenže ono to je nakonec všecko uplně jinak. A i když to měl pod rukou Adam Sandler, prostě je to jeden velkej průměr. Herci nic moc, příběh klasicky komediální, pár zajímavých štěků, ale to je tak asi celý.(17.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace