Král videoher

Grandma's Boy

Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Celkem zábavná komedie. Moc jsem si od ní nesliboval, ale dalo se na to koukat. Znám daleko horší komedie a tento film je akorát tak čistý průměr.(17.12.2009)

Nejlepší huličská komedie.(21.3.2014)

Jak je zvykem, český název je trochu dost mimo a hlavně docela zavádějící (na rozdíl od výstižnějšího originálního). Naláká totiž na něco, co člověk nakonec nedostane, v mém případě však musím říct, že nastěští. o hrách to zase až tak moc není. Přesto docela přiměřeně zábavné, místy až hodně zábavné. Docela mě překvapil Nick Swardson v "normální" roli. 3,5*(6.4.2015)

• Bachy

Huličská komedie, která je víc o hulení než o hrách. Podařených vtipů se tam najde opravdu málo a naopak některé pitomostí (robotí mluva) se opakují do nekonečna. Potěšily alespoň ty figurky ze South Parku. Přesto se našlo pár momentů, kdy jsem zasmál pořádně. Většinu povedených vtipů sice zvládne opice, ale ta zase grády má, to ano. Viděno, zahozeno, víckrát těžko...najít pořádnou komedii je taaak těžké(10.12.2008)

• honajz

Takoví Experti po americku – kluk testuje videohry, musí bydlet u babičky a zasunuje. Hodně vypovídá slogan filmu: „Sex, nahota, sprosťárny, drogy.“ Produkce je spíš televizní. Navíc to má celé look 70. let, i když jde o film z roku 2006.(16.3.2012)