Jak moc mě miluješ?

Combien tu m'aimes?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

Natočiť film s neustále sa odhaľujúcou Monicou Bellucci tak, že som pri ňom takmer neustále zaspával, je tiež asi nejaká forma umenia! No tento film zráža do priemeru :((15.4.2011)

Tahle kritika odosobněné společnosti od věčného provokatéra Bliera je dráždivá snad moc i na pana režiséra. Opět bravurně zvládnutý scénář i režie, opět Depardieu, bez nějž by snad Blier nedokázal nic natočit. Malá vzpomínka na dokonalý Studený bufet. A hlavně překvapení, jak málo toho tradičního Bleirova trpkého humoru tenhle snímek obsahoval.(31.5.2013)

• Traffic

Vážná hudba jako soundtrack ke stupidním dialogům, které si hrají na něco víc, působí jako obraz Panny Marie ve vykřičeném domě. Světlou výjimkou je slovní přestřelka dvojice dam na téma orgasmus. Problematika vzájemného vztahu žen a peněz určitě skýtá příležitost pro zajímavou studii; tady jsme ale místo nějakého rozhřešení nuceni se dívat na potrhlý domácí večírek s kolegy z práce, který celé té nevydařené taškařici nasazuje korunu. Monico, Monico, to si ti filmaři opravdu myslí, že nám při pohledu na tvé hříšné tělo úplně vypne mozek?(19.9.2009)

Rozpočet €10miliónovTržby Celosvetovo $6,769,754(29.10.2008)

• Tommassi3

"Nějak se do tebe musel dostat, ne ?!" - "Jen mnou tak provanul.." - "Tak provanul, jo ?!" - "Někdy je krásný nechat se jen tak provanout.." - "Já tě taky provanu !! Uvidíš !!" ;) Ukrutná šmíra - Blier nám tak trošku menzelovatí.. - se skvostnou monstrózně k celku kontrastní falešnou katarzí a tradičně nádhernou paní excasselovou..(27.7.2016)