Jak moc mě miluješ?

Combien tu m'aimes?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

Áno, Monica je zrodená pre rolu femme fatale, mužské oko sa isto poteší jej účasti na filme a niekedy mi celý film pripadal ako "one woman show". Tak trochu schématický príbeh o hľadaní duševnej pohody a odpoveď na otázku, či je viac láska alebo peniaze. Určite to nie je komédia, je to taký mix všetkého možného a ničoho zároveň. Som na pochybách- buď sa snažil Blier o metaforické a alegorické pojednávanie o ženskej psychike a vzťahoch(pretože niekedy sa mu to celkom darí, najmä posledných 15 minút bolo príjemných) alebo využíva to , že Monica sa vyzlečie pri každej príležitosti a všetko okolo nie je podstatné a vsádza na jej "vnady"...Nech už je to akokoľvek, mne sa to celé celkom páčilo:)(26.7.2007)

• Orlau32

Obyčejný film, který staví na erotice a na bezvadném těle hlavní herečky MONICY BELLUCI. Prsa špičatá, že by vydloubla případnému zájemci oko, to mě vede k přesvědčení, že zapracoval "silikon". Dějově nic moc a byly tam i scény, které mě rozesmály svou komičnosti.( Když souložil Gérard Depardieu). Takového milence bych kopla do řiti. Ale možná, že o to réžii šlo, ukázat, že milování není králikárna.(2.12.2010)

Tenhle film by se neměl jmenovat Combien tu maimes ale Monica Bellucci. Film jako takový je spíš průměrný ale Monica se svým hříšným tělem z něj dělá pětihvězdičkový zažitek na který se dá koukat pořád. Monica zde v hlavní roli dokázala zkloubit dohromady ženskou něžnost ale zároveň hříšnou ďáblici. Jedna z nejkrásnějších hereček na světě.(29.10.2007)

• IQ Tiqe

Tuhle komedii. která není až tak komedií, jsem si pustil jen kvůli Monice Belucci. Po jejím zhlédnutí musím konstatovat, že Monica je jediný důvod, proč by si ho měl chtít pustit i někdo další, protože ona je to jediné, co vás na tomhle filmu zaujme (ačkoliv dost :)). Vybavilo se mi, že Hugh Grant komentoval jednu postelovou scénu s Julií Roberts z Notting Hill s tím, že měl problém s nechtěnou erekcí. Zajímalo by mě, jak na tom byl zdejší Moničin herecký partner, protože ona je daleko těžší kalibr.(26.5.2010)

• johnys

Nudný film, ale velmi zajímavé jsou scény se svlečenou Monicou Belluci, diky ní to stojí rozhodně za vidění... :-)(20.1.2008)