Jak moc mě miluješ?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

• Traffic

Vážná hudba jako soundtrack ke stupidním dialogům, které si hrají na něco víc, působí jako obraz Panny Marie ve vykřičeném domě. Světlou výjimkou je slovní přestřelka dvojice dam na téma orgasmus. Problematika vzájemného vztahu žen a peněz určitě skýtá příležitost pro zajímavou studii; tady jsme ale místo nějakého rozhřešení nuceni se dívat na potrhlý domácí večírek s kolegy z práce, který celé té nevydařené taškařici nasazuje korunu. Monico, Monico, to si ti filmaři opravdu myslí, že nám při pohledu na tvé hříšné tělo úplně vypne mozek?(19.9.2009)

• IQ Tiqe

Tuhle komedii. která není až tak komedií, jsem si pustil jen kvůli Monice Belucci. Po jejím zhlédnutí musím konstatovat, že Monica je jediný důvod, proč by si ho měl chtít pustit i někdo další, protože ona je to jediné, co vás na tomhle filmu zaujme (ačkoliv dost :)). Vybavilo se mi, že Hugh Grant komentoval jednu postelovou scénu s Julií Roberts z Notting Hill s tím, že měl problém s nechtěnou erekcí. Zajímalo by mě, jak na tom byl zdejší Moničin herecký partner, protože ona je daleko těžší kalibr.(26.5.2010)

• Orlau32

Obyčejný film, který staví na erotice a na bezvadném těle hlavní herečky MONICY BELLUCI. Prsa špičatá, že by vydloubla případnému zájemci oko, to mě vede k přesvědčení, že zapracoval "silikon". Dějově nic moc a byly tam i scény, které mě rozesmály svou komičnosti.( Když souložil Gérard Depardieu). Takového milence bych kopla do řiti. Ale možná, že o to réžii šlo, ukázat, že milování není králikárna.(2.12.2010)

• predators

Tak tohle mělo s Pretty Woman společného maximálně dvě věci...a to...děvku a boháče, jinak je to absolutní brak, kterému napomáhá ke dnu příšerná hudba. Nic nic, ruce pryč:-)20%(2.2.2008)

• Wladi.mir

Obávám se, že tu nudu, šeď, nudu a šeď nezachránila ani Monica Bellucci. Ať je jakkoliv krásná, tak tento film je neskutečná blbost, kde jsem nenašel jedinou ideovou myšlenku.(7.11.2016)

• - V 7. minutě, kdy Daniela (Monica Bellucci) vchází do místnosti, má na levé ruce prsten, avšak když rozsvěcí lampičku, prsten nemá. (daniel.j)

• - Film byl natočen za tři měsíce. Natáčení probíhalo od února do dubna 2005. (Terva)