Jak moc mě miluješ?

Combien tu m'aimes?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

Průměrný film, který neuvěřitelně pozvedává Monica Bellucci svým božským tělem. Dokonce mám takový dojem, že nehrát tam ona tak se na to ani nekoukám. Dvě hvězdičky dávám za film a další jednu za přenádhérnou Monicu Bellucci......(1.11.2007)

• bassator

Od filmu jsem čekal dost, ale nedostal nic. Ukrutně nudný až trapný film... - 28. 11. 2009 - 15%(28.11.2009)

Áno, Monica je zrodená pre rolu femme fatale, mužské oko sa isto poteší jej účasti na filme a niekedy mi celý film pripadal ako "one woman show". Tak trochu schématický príbeh o hľadaní duševnej pohody a odpoveď na otázku, či je viac láska alebo peniaze. Určite to nie je komédia, je to taký mix všetkého možného a ničoho zároveň. Som na pochybách- buď sa snažil Blier o metaforické a alegorické pojednávanie o ženskej psychike a vzťahoch(pretože niekedy sa mu to celkom darí, najmä posledných 15 minút bolo príjemných) alebo využíva to , že Monica sa vyzlečie pri každej príležitosti a všetko okolo nie je podstatné a vsádza na jej "vnady"...Nech už je to akokoľvek, mne sa to celé celkom páčilo:)(26.7.2007)

• predators

Tak tohle mělo s Pretty Woman společného maximálně dvě věci...a to...děvku a boháče, jinak je to absolutní brak, kterému napomáhá ke dnu příšerná hudba. Nic nic, ruce pryč:-)20%(2.2.2008)

• Tommassi3

"Nějak se do tebe musel dostat, ne ?!" - "Jen mnou tak provanul.." - "Tak provanul, jo ?!" - "Někdy je krásný nechat se jen tak provanout.." - "Já tě taky provanu !! Uvidíš !!" ;) Ukrutná šmíra - Blier nám tak trošku menzelovatí.. - se skvostnou monstrózně k celku kontrastní falešnou katarzí a tradičně nádhernou paní excasselovou..(27.7.2016)