Jak moc mě miluješ?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

• blackrain

Očekávala jsem, že dostanu takovou milou francouzskou variaci na slavnou Pretty Woman. Nic takového jsem ale nedostala. Tak jsem si alespoň chtěla udělat další zářez na filmové pažbě Monicy Bellucci a to byla zdá se taky chyba. Tak v čem je sakra zakopaný pes? Už vím, v režisérech, které nezajímá příběh, ale jen krásné tělo se slavným jménem. Najde se konečně někdo, kdo obsadí tuto herečku do nějakého filmu kvůli tomu, že umí hrát a ne kvůli tomu, že má bezchybné tělo? (Mimochodem, to jí může většina žen závidět. Já samozřejmě taky.)(21.10.2011)

60 % - Divná směsice žánrů, kde jedna ingredience ničí druhou. Nejpůsobivější jsou na tom odhalené křivky Moniky B ;-)(11.3.2008)

• IQ Tiqe

Tuhle komedii. která není až tak komedií, jsem si pustil jen kvůli Monice Belucci. Po jejím zhlédnutí musím konstatovat, že Monica je jediný důvod, proč by si ho měl chtít pustit i někdo další, protože ona je to jediné, co vás na tomhle filmu zaujme (ačkoliv dost :)). Vybavilo se mi, že Hugh Grant komentoval jednu postelovou scénu s Julií Roberts z Notting Hill s tím, že měl problém s nechtěnou erekcí. Zajímalo by mě, jak na tom byl zdejší Moničin herecký partner, protože ona je daleko těžší kalibr.(26.5.2010)

Tenhle film by se neměl jmenovat Combien tu maimes ale Monica Bellucci. Film jako takový je spíš průměrný ale Monica se svým hříšným tělem z něj dělá pětihvězdičkový zažitek na který se dá koukat pořád. Monica zde v hlavní roli dokázala zkloubit dohromady ženskou něžnost ale zároveň hříšnou ďáblici. Jedna z nejkrásnějších hereček na světě.(29.10.2007)

• Wladi.mir

Obávám se, že tu nudu, šeď, nudu a šeď nezachránila ani Monica Bellucci. Ať je jakkoliv krásná, tak tento film je neskutečná blbost, kde jsem nenašel jedinou ideovou myšlenku.(7.11.2016)

• - V 7. minutě, kdy Daniela (Monica Bellucci) vchází do místnosti, má na levé ruce prsten, avšak když rozsvěcí lampičku, prsten nemá. (daniel.j)

• - Film byl natočen za tři měsíce. Natáčení probíhalo od února do dubna 2005. (Terva)