Jak moc mě miluješ?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

• johnys

Nudný film, ale velmi zajímavé jsou scény se svlečenou Monicou Belluci, diky ní to stojí rozhodně za vidění... :-)(20.1.2008)

Rozpočet €10miliónovTržby Celosvetovo $6,769,754(29.10.2008)

60 % - Divná směsice žánrů, kde jedna ingredience ničí druhou. Nejpůsobivější jsou na tom odhalené křivky Moniky B ;-)(11.3.2008)

• d-fens

ocenenia : MFF Moskva 2006 - Najlepšia réžia (Bertrand Blier)(8.2.2012)

• Z0oMb3E

Pretty woman na európsky spôsob. Avšak na rozdiel od americkej verzie je tento film určený skôr pre mužské oko. Monika toho ukáže viac (a to je asi jediná vec, prečo som ten film pozeral), ako Julia. Scenár a zápletka je poskladaný, z viacerích filmov s podobným zameraním. Už spomínaný film Pretty woman, Neslušný návrh a dokonca prvá verzia slovenskej Nevesty pre milionára (paradox-chlapík sa tvári, že má prachy, len aby zbalil najkrajšiu šlapku, ale popri tom nemá ani korunu). Vlastne na rečiach a tele Moniky Bellucci stojí a padá celý film. Do žánru komédia by som snímok nezaradil, i keď jedna úsmevná scéna (sex so susedkou a návrat Danielle) tam bola. Skôr by som ho dal na rozmedzie eroticko-romantický. Na navodenie príjemných snov (pre pánov) odporúčam sledovať pred spaním :o).(22.4.2010)