poster

Jak moc mě miluješ?

 • Francie

  Combien tu m'aimes?

 • anglický

  How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ***

  Průměrný film, který neuvěřitelně pozvedává Monica Bellucci svým božským tělem. Dokonce mám takový dojem, že nehrát tam ona tak se na to ani nekoukám. Dvě hvězdičky dávám za film a další jednu za přenádhérnou Monicu Bellucci......(1.11.2007)

 • bassator
  *

  Od filmu jsem čekal dost, ale nedostal nic. Ukrutně nudný až trapný film... - 28. 11. 2009 - 15%(28.11.2009)

 • jojinecko
  ***

  Áno, Monica je zrodená pre rolu femme fatale, mužské oko sa isto poteší jej účasti na filme a niekedy mi celý film pripadal ako "one woman show". Tak trochu schématický príbeh o hľadaní duševnej pohody a odpoveď na otázku, či je viac láska alebo peniaze. Určite to nie je komédia, je to taký mix všetkého možného a ničoho zároveň. Som na pochybách- buď sa snažil Blier o metaforické a alegorické pojednávanie o ženskej psychike a vzťahoch(pretože niekedy sa mu to celkom darí, najmä posledných 15 minút bolo príjemných) alebo využíva to , že Monica sa vyzlečie pri každej príležitosti a všetko okolo nie je podstatné a vsádza na jej "vnady"...Nech už je to akokoľvek, mne sa to celé celkom páčilo:)(26.7.2007)

 • predators
  *

  Tak tohle mělo s Pretty Woman společného maximálně dvě věci...a to...děvku a boháče, jinak je to absolutní brak, kterému napomáhá ke dnu příšerná hudba. Nic nic, ruce pryč:-)20%(2.2.2008)

 • Tommassi3
  *

  "Nějak se do tebe musel dostat, ne ?!" - "Jen mnou tak provanul.." - "Tak provanul, jo ?!" - "Někdy je krásný nechat se jen tak provanout.." - "Já tě taky provanu !! Uvidíš !!" ;) Ukrutná šmíra - Blier nám tak trošku menzelovatí.. - se skvostnou monstrózně k celku kontrastní falešnou katarzí a tradičně nádhernou paní excasselovou..(27.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace