poster

Satan přichází

 • USA

  The Omen

 • Slovensko

  Satan prichádza

 • Slovensko

  Omen - Satan prichádza

Horor / Thriller

USA, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  **

  Další film o Damienovi, u mě teda zetím první, který mě nějak extrémě nenadchnul. Bylo tam sice pár pěkných scén ala Nezvratný osud, ale od děsivého názvu bych čekal víc. Kluk se mi ale docela líbil.(15.1.2007)

 • Trellíno
  *

  Zbytečnost, která mě zase jednou pořádně rozštípla. Napětí nulové, scénář k zblití (jak jinak otitulovat paskvil, ve kterém se nacházejí scény jako ta s jahodama nebo ta s jeptiškou, WTF???????), herecké výkony snad až na Thewlise tragické. Kdepak, nebudu se rozčilovat nad nejzbytečnějším filmem posledních let, protože za to prostě tahle slátanina vůbec nestojí. Jdu si pustit originál a budu doufat, že na dnešní zážitek hodně rychle zapomenu.(31.5.2006)

 • Slasher
  **

  Další z naprosto umělých hororů, zde se rozhořčení ještě násobí ostudou pro původní verzi. Dívat se na to rozhodně dá, ale nevidím jediný důvod proč být rád. Nulová atmosféra je nutně občas ochucena lekavými momenty, ale to je jen laciný trik. V čele hereckého obsazení stojí známá tvář Liev Schreiber a on si svojí roli ještě se ctí odpracoval.(15.8.2006)

 • prsvl
  **

  Původně jsem dal čtyři, ale jelikož jsem zjistil, že je to doslova okopírovaný originál (čim déle jsem se díval na originál, tím častěji jsem se ptal proč tento nový film vlastně vznikl) s méně povedenou postavou Damiena a méně logičnosti musel jsem hodnocení upravit. Poznámka: Často tu čtu, že to nemá tu atmosféru jako originál. Já jelikož jsem tento remake viděl před původním Omenem, musím říct, že na mě působil atmosferičtěji než předchůdce. Tudíž psát, že to neni tak atmosferický je zcestný - to je jasný, že ne když víte přesně co se stane. Další věc, jak můžete kritizovat scénář tohoto filmu a chválit scénář filmu původního, když jsou skoro totožné (viz Trelino: "scénář k zblití")? To že jsou totožné samozřejmě není plus, jen je to narážka na vaše rádoby znalectví. :)(23.11.2006)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Skoro identický remake, který ale místy působí uměle. Extra ostudu skvělému originálu nedělá, ale nedoporučuju s ním ztrácet čas. 60%(2.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace