poster

Satan přichází

 • USA

  The Omen

 • Slovensko

  Satan prichádza

 • Slovensko

  Omen - Satan prichádza

 • Velká Británie

  The Omen

Horor / Thriller

USA, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • matestlust
  **

  další do tuny coveru na starou klasiku,se kterýma bych si ztěží utřel zadek...(15.10.2008)

 • Tom Hardy
  **

  Slaboučký remake točený "pro blbé" (každá událost je jasná 5 minut dopředu a pokud možno co nejvíce vysvětlená). Žádné rafinované budování atmosféry, jen laciné lekačky (leč nutno uznat, ta na hřbitově je výborná). S původním filmem to má, co se atmosféry týče, minimum společného... spíš to vypadá, jak nepovedený další díl Nezvratného osudu, mixnutý Kruhem a perverznější verzí Harryho Pottera. Přesto ten film má jednu hlášku, která se pro mě stává kultovní (a vyřkne jí nejlepší herec filmu David Thewlis): "Když teče do bot, nikdo není atheista."...(1.6.2006)

 • T2
  ****

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $54,607,383Tržby Celosvetovo $119,496,523Tržby za predaj DVD v USA $14,247,049 //počet predaných kusov 690,404║ Vidieť v dobre ozvučenom kine a poriadne sa polakať, tak tento efekt si to u mňa splnilo, režia od Johna Moore dosiahla straviteľný štandart, herecké obsadenie Schreiber-Stiles-Farrow-Thewlis-Postlethwaite splnilo svoj účel, tým že spestrilo známy dej a ja som si len musel od nadšenia, že raz za čas ma v kine niečo dobre aj vysraší, kúpiť ešte raz lístok aby som mohol nasytiť svoje chúťky. "Jeden z vydarenejších remakov" /videl v kine: 85%/(12.6.2006)

 • MáŠa
  **

  No, vzhledem k tomu, že už těch filmů začínám mít nakoukáno víc, tak tenhle film spíš zprdnu, i když jako udělaný není špatně. Je tu určitý náboženský námět (fuck off náboženským námětům), je tu určité napětí a strach, pak je tu takový ten krátkovlasý černovlasý chlapeček, který se v hororech používá místo těch nejstrašidelnějších bubáků, no a pak tu jsou i další věci. Jako film to ujde, ale už to prostě působí kýčovitě, nemluvě o tom, že scénárista byl pesimista a s osudem lidstva to vidí hodně špatně. Navíc u jiných filmů to bývá prostě tak, že tu existuje určitý hlavní hrdina, do kterého se divák v tělí a žije příběh s ním, ale tady jsou všichni takoví neosobní, zvlášť ten chlap, a umírají jak na běžícím páse. Konec měl být podle mě jiný.(30.8.2007)

 • Hal_Moore
  **

  Původní Omen jsem neviděl a i přesto mě film nevyděsil ani na minutu. Dvakrát jsem se teda lekl, ale to je na hodinu a třičtvrtě dlouhý film zatraceně málo. John Moore po Za nepřátelskou linií kvalitativně klesá a je to škoda. Dával jsem mu alespoň trochu světlou budoucnost. Obsazení je tragické a Lev Schreiber je toporný až běda. Jediná, která trochu hraje je Julia Stiles. Tu mám velice rád a i tady ukázala, že umí. Výraz malého kluka byl sice hrozivý, ale strach ani úzkost ve mně neprobudil. Ve vysokém nadprůměru je tak pouze hudba Marca Beltramiho. Jsem zklamán, protože Konec světa ani Stigmata zatím nebyla překonána.(12.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace