poster

Satan přichází

 • USA

  The Omen

 • Slovensko

  Satan prichádza

 • Slovensko

  Omen - Satan prichádza

Horor / Thriller

USA, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nettrass
  ****

  Satan přichází, a všichni ho fuckli s hvězdičkama. Dobře mu tak darebákovi. Na druhou stranu, myslím, že tak slabé hodnocení si roháč starej nezaslouží. Je to prostě modernizovaná stará verze a to co ztácí atmosférou, dohání kamera a triky. Dal bych silnější 3*, ale že jste na něj byli takhle skoupí, přidám ještě půlhvězdu. Třeba to rohatec ocení a budu mít v kotli jen vlažnou vodu.(27.12.2011)

 • Nick Tow
  ****

  Neulietavam zrovna na remakoch, vlastne ich nemám rád, ale rovnako tak nemám v láske apriorné pochovávanie prerábok. A tento funebrácky šport je, žiaľ, na tomto sajte veľmi obľúbený. Nechcem byť za rozumbradu, ale Mooreov film je nakrútený viac než len s remeselným fortieľom, práca kamery /a postprodukčného teamu/ je chvíľami obdivuhodná, ľakačky fungujú a atmosféra tiež - akurát malý Damien je skôr introvertný rozmaznaný capart z cukrárne, než démonický šakalí pankchart. Zhrniem to: porovnávať to s originálom je nezmysel. Sám o sebe je tento Mooreov film dobre natočený horror a pridávam jednu hviezdičku naviac, pretože minimálne tých 60% si zaslúži.(8.10.2006)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Skoro identický remake, který ale místy působí uměle. Extra ostudu skvělému originálu nedělá, ale nedoporučuju s ním ztrácet čas. 60%(2.5.2014)

 • imf
  **

  Nejzbytečnější remake všech dob. Moore operuje s omezeným rozpočtem, nedokáže z herců, ani vyumělkovaného prostředí vykřesat atmosféru a starý příběh s novou fasádou místy působí až směšně. Naprosto nudné peklo pro všechny znalce originálu, nevýrazná a vysušená hororovka pro nováčky. Vraťte se k Donnerově verzi a tohle hezky roztrhejte, spalte a nechte rozptýlit do čtyř různých veletoků.(31.5.2006)

 • Hal_Moore
  **

  Původní Omen jsem neviděl a i přesto mě film nevyděsil ani na minutu. Dvakrát jsem se teda lekl, ale to je na hodinu a třičtvrtě dlouhý film zatraceně málo. John Moore po Za nepřátelskou linií kvalitativně klesá a je to škoda. Dával jsem mu alespoň trochu světlou budoucnost. Obsazení je tragické a Lev Schreiber je toporný až běda. Jediná, která trochu hraje je Julia Stiles. Tu mám velice rád a i tady ukázala, že umí. Výraz malého kluka byl sice hrozivý, ale strach ani úzkost ve mně neprobudil. Ve vysokém nadprůměru je tak pouze hudba Marca Beltramiho. Jsem zklamán, protože Konec světa ani Stigmata zatím nebyla překonána.(12.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace