O ševci Ondrovi a komtesce Jůlince (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 50 min

Na celém světě i podsvětí je jediná holka, která by se zrovna tak mohla vdávat, takže se samozřejmě strhne mela, kdo bude šťastným ženichem. Doslova vzato - postupně všichni, ale šťastným manželem posléze jen jeden, i když s tou roztomilou, ale nablblou komteskou ani to štěstí nemohlo trvat dlouho. Ten švec měl břicho jako chcíplou chlupatou rybu, takové věci nepatří do pohádky.(25.6.2012)

• Phobia

Až na výjimky nenávidím pohádky, ve kterých se v jednom kuse zpívá. Tuhle jsem nerozdýchala a musela relativně brzo přepnout na snesitelnější, příjemnější podívanou - rozbor havárie raketoplánu Challenger. Za klad lze považovat, že ta zpívánková pyjovina není studiová (ono je dnes naštěstí lacinější točit někde na zámku, než platit malíře, aby spáchal kdovíjak nepohledné kulisy), další pozitiva se hledají těžko... snad Pecha a Zindulka. 25%(20.9.2010)

Novodobá pohádka, tradičně naivní postavy, aspoň že to bylo zasazeno do přírody a ne do studia. Nové pohádky prostě netáhnou. Hudba: Karel Cón(20.9.2010)

• ..Lucas..

Podprůměrná pohádka, kterou jsem viděl jen náhodou a poprvé a naposled.(16.3.2014)

Jůlinka hezká,ale Luciper se moc pitvořil :-/(30.6.2012)