Tajemství Dračí hory

Dragon Hill. La colina del dragón

Tajomstvo Dračej hory

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko, 2002, 74 min

No podlouhé době sem shlédl něco nového kresleného a to naprosto milé. Vhodné pro malé ratolesti dávám 3.5(6.12.2008)

• KillerZeli

Je super, že můžu aspoň jednou hodnotit film jako první, bohužel bych byl radši kdyby to bylo něco lepšího (no co nadělám..). Tajemství dračí hory je pohádka, která je nejlepší na 6 ráno, když nás probudí sluneční svit (njn, jsou i lidé co mají okna na východ a jsou líní si koupit žaluzie) a my se dobelháme k televizi a s naprosto vypnutým mozkem ji pozorujeme.(24.3.2006)

Když jsem byl malý, měl jsem tento film celkem rád, ale když se na to dívám zpětně tak si říkám, že jsem nebyl moc náročné dítě co se filmů týče. :D(18.5.2016)

• vander19

Až príliš detská rozprávka o malom chalanovi, ktorý sa dostane do sveta drakov.(3.11.2012)

• Diamant

Film skresľuje nevinnosť a čistotu srdca (chlapec, ktorý je namyslený, pyšný a lenivý je tu považovaný za nevinného, s čistým srdcom, podobne je to aj s jeho priateľom mladým dráčikom) a vôbec správne konanie. V hlavách malých detí môže spôsobiť chaos. Napríklad ich môže odvádzať od jednoduchej pomoci doma - v kuchyni a orientovať ich na jalové snívanie o veľkých hrdinstvách.(21.11.2007)