poster

Boháč a chudák (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  ****

  Jedna z mála televizních pohádek vzniklých po roce 2000, na které se dá dívat, aniž by si předseda galaktické komise pro mrzačení umění musel uhryznout jednu ze svých noh. Ucházející scénář, snesitelné postavy, sympatická Šoposká (opět), díky níž přihodím jednu hvězdu navíc. Sice to trochu recykluje Nesmrtelnou tetu, ale za koukatelnou pohádku aby dnes člověk platil zlatem.(5.7.2016)

 • WANDRWALL
  *

  Pěkná pohádka na motivy Erbena, a důkaz, že když je dobrá vůle, tak si i boháč s chudákem mají co říct, pěkně si společně zazpívají a zažijí i dobrodružství - jak jinak společně.(3.4.2011)

 • triatlet
  ***

  Studiová pohádka, která sice nepřináší nic nového (Jiřina Bohdalová v opakované variaci na Závist / Bídu), ale celkově neurazí.(2.1.2012)

 • dav110
  ***

  Milá pohádka, nic víc, ale to nevadí, protože pohádce stačí být milou, na to, abych nelitoval času u ni stráveného. Nelituji tedy a hodnotím snad spravedlivým průměrem. Snad jen ještě malou poznámku, kterou si neodpustím, na místě Jakuba Prachaře bych jednal stejným způsobem a také bych Bohdalku pohřbil, nebyl by to ale pouhý metr pod zem, bylo by to mnohém hlouběji - ožila by tu naděje, že se tato dnes vyčpělá herečka do světa filmu (a kultury všeobecně) nevrátí.(19.7.2013)

 • Elyssea
  ***

  Najít dneska dobrou pohádku je těžké. A tahle se rozdělila na dvě poloviny. Průměr, ale v tom dobrém slova smyslu.(19.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace