poster

Boháč a chudák (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  **

  "Štěstí ?? Tfuj !! S touhle přelétavou slečnou mě vůbec nespojuj !!" ;)(28.9.2015)

 • Elyssea
  ***

  Najít dneska dobrou pohádku je těžké. A tahle se rozdělila na dvě poloviny. Průměr, ale v tom dobrém slova smyslu.(19.10.2007)

 • dav110
  ***

  Milá pohádka, nic víc, ale to nevadí, protože pohádce stačí být milou, na to, abych nelitoval času u ni stráveného. Nelituji tedy a hodnotím snad spravedlivým průměrem. Snad jen ještě malou poznámku, kterou si neodpustím, na místě Jakuba Prachaře bych jednal stejným způsobem a také bych Bohdalku pohřbil, nebyl by to ale pouhý metr pod zem, bylo by to mnohém hlouběji - ožila by tu naděje, že se tato dnes vyčpělá herečka do světa filmu (a kultury všeobecně) nevrátí.(19.7.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Zpracováním to hodně připomíná Nesmrtelnou tetu, nejen projevem Bídy. Ale mně se tak líbí ta myšlenka, že Štěstí může být ve sklepě ... jen mě trochu děsí fakt, že náš panelák sklep nemá. Umím si ale živě představit, jak rozkošně morbidně by na mě působil hlavní hrdina v rakvi, když by mě tahle pohádka zastihla v dětském věku.(31.10.2010)

 • Disk
  ***

  Na Nesmrtelnou tetu tato Zelenkova pohádka (opět podle K. J. Erbena) zdaleka nemá, to však neznamená, že by byla nekoukatelnou záležitostí. Škoda jen, že Jiřina Bohdalová nakonec dostala málo prostoru. Na nedělní odpoledne ze jen doporučit.(28.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace