poster

Království potoků (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jajinka
  ***

  Nebyla to sice klasická předrevoluční pohádka, se skvělou výpravou, ale já se u ní příjemně pobavila... Dvojice Potok a Potůček :-) Nebylo to vyloženě postaveno na klaďácích a záporácích, ale jako milá pohádka ok. Rozhodně lepší než slátanina Z pekla štěstí.. Co jsem tak četla předchozí komentáře, na hlavní vysílací čas o Štědrém večeru to asi není, ale já na to koukala nezávisle v úplně jiném rozpoložení a nemůžu si stěžovat..(12.7.2006)

 • ConanVJ
  odpad!

  Další nudná slátanina, za kterou by měli tvůrci spíš platit a ne dostávat zaplaceno. 0% :((2.1.2015)

 • Slarque
  **

  Chápu, že to pro ČT byla nouzová náhrada za Anděla Páně vyslaného do kin, ale to opravdu nedokázali sehnat žádný alespoň průměrný scénář? Nebýt dvou „balvanů“, kteří byli občas i trochu vtipní, nestál by výsledek vůbec za nic. O to líp jsem si mohl všimnout slušné hudby i faktu, že na výpravě se nejspíš šetřilo míň než u zmiňovaného Anděla Páně.(25.12.2005)

 • DaViD´82
  **

  Když už vznikne televizní pohádka, která po technické stránce vypadá alespoň trošku k světu, tak jí pohřbí naprostá nepřítomnost jakéhokoli děje. Jasné uvození do příběhu zde není a tam kde jinde stačí tři věty (takové to "Bylo nebylo zlé a dobré království...") na samém začátku, tak zde to samé zabere dobře třetinu stopáže. Průšvih je, že ani poté se neděje vůbec nic a celý scénář působí jako zaručený lék na nespavost.(25.12.2005)

 • Renton
  *

  Lituji obyčejné diváky koncesionářsky placené televize, kteří z nejrůznějších důvodů či zvědavosti na Štědrý večer koukaly na tuhle pohádkovou ubohost. Bohužel, letošní český pohádkový majstrštyk Anděl páně zamířil do kin a zbyla jen tahle trapná záležitost, z níž se stala jedině tak malá ostuda pro veřejnoprávní televizi.(1.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace