poster

Království potoků (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 78 min

 • Radiq
  **

  Že to bylo točený na Bouzově, to je jedno plus. Že se mi to zdálo inteligentní a originální a né uplně zaměřený na malý blbý děcka, to je druhý. Potěšilo, že se nad tím člověk musel sem tam aji zamyslet a že šlechtická mluva nebyla uplně jednoduchá jak pro fakany. Ale protože nejsu velkej fanda pohádek, tak víc, než dvě hvě nemužu dat. A co mi vadilo, tak jak to bylo nasnímaný - to sluneční světlo a celkově. Jinak kladem ještě může být i to, že tam nebylo moc triků a trapnejch triků...(10.2.2013)

 • Chrysopras
  ***

  Poměrně netradiční , zajímavé východisko pro pohádku, ale tak nějak zvláštně dopracované a spíš nepřesvědčivé...(2.1.2015)

 • Renton
  *

  Lituji obyčejné diváky koncesionářsky placené televize, kteří z nejrůznějších důvodů či zvědavosti na Štědrý večer koukaly na tuhle pohádkovou ubohost. Bohužel, letošní český pohádkový majstrštyk Anděl páně zamířil do kin a zbyla jen tahle trapná záležitost, z níž se stala jedině tak malá ostuda pro veřejnoprávní televizi.(1.1.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení probíhalo na zámcích Lednice, Lysice a na hradu Bouzov. (otík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace