poster

Království potoků (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 78 min

 • Falcor
  *

  Slušná hudba tuto !štědrovečerní! "pohádkovou" nudu o ničem nezachránila, alespoň mohla posloužit jako zvuková kulisa při rozbalování dárečků..... kterážto kratochvíle tento rok rovněž nemnoha hvězdičkami pyšniti se mohla....pšššt..snad to neslyšel Ježíšek...(25.12.2005)

 • mchnk
  ***

  Nádherná, výpravná pohádka, zvládnutá i po režijní stránce. Bohužel, děj je více než jednoduchý a scénář předpovídatelný. Nicméně herecké obsazení (dokonce i J.Prachař) a nenápadný humor, jsou zárukou určitých kvalit, které pohádka i při slabém vývoji má.(4.1.2013)

 • Renton
  *

  Lituji obyčejné diváky koncesionářsky placené televize, kteří z nejrůznějších důvodů či zvědavosti na Štědrý večer koukaly na tuhle pohádkovou ubohost. Bohužel, letošní český pohádkový majstrštyk Anděl páně zamířil do kin a zbyla jen tahle trapná záležitost, z níž se stala jedině tak malá ostuda pro veřejnoprávní televizi.(1.1.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení probíhalo na zámcích Lednice, Lysice a na hradu Bouzov. (otík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace