poster

Království potoků (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fretakata
  **

  Pomalé ... unylé ... Ale hudba fajn. Dobry zostrih by mohol pomoct.(2.1.2013)

 • akisha
  *

  Děs! V tomhle úděsném výtvoru, který si dovoluje zvát se pohádkou, se prakticky střídají dva druhy scény. První je výměna informací kdo je kdo, co se děje nebo kam kdo směřuje, potom následuje několik minut různě nudných záběrů s hudbou, potom zase menší dialog a opět deset minut hudby. Co se týče pohádkových postav - jsou tu všeho všudy dva pitomci, kteří se s princem vždycky setkají, dají mu "dobrou radu" (například že medailonek v jezeře najde nejlépe v noci pomocí zrcadla a svíčky - eh???) a následně mizí. Chybí základní věci, jako zlo, příběh, gradace apod. Prostě nuda, absolutně nepohádkový film, který doufám nikdy nebudu muset znovu sledovat!(22.10.2008)

 • ConanVJ
  odpad!

  Další nudná slátanina, za kterou by měli tvůrci spíš platit a ne dostávat zaplaceno. 0% :((2.1.2015)

 • Gimli
  *

  Co to, proboha, bylo? Neuvěřitelně nudný scénář (i když musím přiznat, že jsem se třikrát zasmál) je na cestě ke zkáze podpořen mrtvolně bledým a uspávajícím obrazem. Prostě hrůza, která je, troufám si říct, ještě horší než Malvína s Luckou Vondráčkovou. Snad jen hudba za něco stála. Ale to nestačí.(24.12.2005)

 • Falcor
  *

  Slušná hudba tuto !štědrovečerní! "pohádkovou" nudu o ničem nezachránila, alespoň mohla posloužit jako zvuková kulisa při rozbalování dárečků..... kterážto kratochvíle tento rok rovněž nemnoha hvězdičkami pyšniti se mohla....pšššt..snad to neslyšel Ježíšek...(25.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace