Život jde dál

Dvojitý život

Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

Docela mě to překvapilo. Úžasná Razor od Foo Fighters na začátku, sympatičtí herci, chemie mezi hlavní dvojicí. Nápad sice trochu okoukaný, podruhé už se na to nejspíš nepodívám, ale jako romantická oddychovka dobrý.(29.9.2012)

• honajz

Podivný romantický film, kdy na začátku zjistíme, že před svatbou hrdince zemřel tragicky budoucí manžel. Za pomoci dvou kamarádů (jedním z nich je Kevin Smith) se v tom pak plácá a navíc zjišťuje, že její kluk měl mnohá zajímavá a pěkně živá tajemství.(16.3.2012)

• Terva

Život je složitý, ale láska je složitější, to vše ve velice jednoduchém snímku, který se zpočátku zdá jako dobrá černá komedie. Bohužel skutek utek a pak už je to jen romantika. Hudba - BT a Tommy Stinson.(28.7.2011)

Na tenhle film mě zaujaly už ukázky v televizi. Utkvělo mě to v paměti, kdy přesně ho budou dávat, tak jsem se na to podívala. Nejdřív jsem od toho neměla vůbec žádný očekávání. Začátek se rozjížděl hezky pomalu, ale pak to přišlo. Fakt hodně super. Romantika a drama to je něco pro mě. Herecký obsazení taky výborný. Pro Jennifer mám vážně slabost a nakonec mi byl sympatickej i Timothy. Nejdřív to vypadalo na tři, ale nakonec dávám 4 hvězdičky kvůli tomu krásnýmu romantickýmu konci :-).(8.8.2011)

Docela slušná oddychovka, u které sice každý ví, jak dopadne, ale má solidní dialogy a občas překvapí i posmutněle temnými tóny. /8. 8. 11./(8.8.2011)

• - Ponuku stvárniť Sama dostal pôvodne Jason Lee, ale odmietal, aby mohol prepožičať hlas postave Syndrome vo filme Rodinka úžasných (2004). Úloha bola následne ponúknutá Kevinovi Smithovi. (sWONDER)

• - Natáčení probíhalo ve Vancouveru, Britské Kolumbii a Kanadě. (Terva)

• - Jennifer Garner byla během natáčení filmu těhotná.