Život jde dál

Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

• honajz

Podivný romantický film, kdy na začátku zjistíme, že před svatbou hrdince zemřel tragicky budoucí manžel. Za pomoci dvou kamarádů (jedním z nich je Kevin Smith) se v tom pak plácá a navíc zjišťuje, že její kluk měl mnohá zajímavá a pěkně živá tajemství.(16.3.2012)

Docela mě to překvapilo. Úžasná Razor od Foo Fighters na začátku, sympatičtí herci, chemie mezi hlavní dvojicí. Nápad sice trochu okoukaný, podruhé už se na to nejspíš nepodívám, ale jako romantická oddychovka dobrý.(29.9.2012)

J.Garnder ma ostre rysy a jemnu postavu. Predpoklady pre vasetko mozne, len nie pre akcnu ci romanticku hrdinku. Napriek tomu ma skusenosti aj s jednym, aj druhym. Formalne americky remesleny standard, obsahovo trocha netradicna romantika tradicne nedotiahnuta do konca.(7.5.2007)

Tato romantická komedie (překvapivě z USA) je perfektním klišé snad ve všech směrech, které vykrádá mnoho svých předchůdců a vše se to snaží naoko zamaskovat v trochu jiném kabátě. Největším plusem je samozřejmě (jak už bylo řečeno vícekrát) herecké obsazení, a tím myslím zejména Kevina Smithe, který prostě válí. Zkrátka nehorázně předvídatelné, ale zároveň milé a sympatické.(9.8.2011)

Veľmi príjemný film. Skvelé obsadenie a šikovná práca s povinným klišé povyšujú túto romantickú (občas aj) komédiu na niečo viac. Život ide ďalej ukázal, že PS: MILUJEM ŤA je "len" popcorn. Ak máte radi reálne humorné a reálne romantické filmy "zo života", toto by vás mohlo slušne pobaviť...(23.3.2013)