Život jde dál

Dvojitý život

Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

Jako romantická komedie pro volný víkendový večer je tohle ucházející. O ději se snad ani nemá cenu příliš zmiňovat. Pokud už tento film díky něčemu stojí za vidění, tak je to Kevin Smith, který zde má opravdu docela dobrou roli a jeho postava vás rozhodně nejednou rozesměje. Jinak se samozřejmě snaží i ostatní herci a na ten průměr to určitě stačí. Dějově je film zvládnutý docela dobře, ale určitě by mu slušela kratší délka. I když to není nějak brutálně přepálené, tak takových 20 minut by film určitě postrádat mohl. Možná místy byl děj až moc roztahaný, ale nebylo to nic tak hrozného, možná někde mohl zaúřadovat střihač. Celkově jako romantická komedie tedy tento film obstojí, ale určitě nenabízí nic nového či originálního, kvůli čemu byste měli tento film určitě vidět. Jen obyčejný příběh, nic víc. Ale na ten průměr to všechno stačí, takže je to za tři hvězdičky.(26.10.2008)

Posledny film, ktory som videl s Jennifer Garner bol JUNO (2007), kde si zahrala zenu tuziacu po dietati a v tejto usmevnej drame si zahrala podobny typ ulohy, smutnu Gray, ktorej zomrel snubenec a odstupom casu po jeho smrti zistila rozne sokujuce informacie. Okrem toho sa pocas filmu zalubila do Fritza v podani Timothyho Olyphanta HITMAN, SMRTONOSNA PASCA 4.0. (obe 2007). Myslim si, ze film je ladeny predovsetkym pre zenske publikum a druha polovica filmu je lahko predvidatelna a zaver rozpravkovo sladky, az nerealny. Chvilkami je film nudny, kde obcas bezia prijemne melodie (nic v zlom, v noci by som asi zaspal :-), inak ukecany Sam v podani Kevina Smitha, ktoreho poznam ako mlcanliveho Boba z filmu DOGMA (19999 mi obcas zlepsil naladu...14.08.2008 ______ Jennifer Garner - (Gray) +++ Timothy Olyphant - (Fritz) +++ Kevin Smith - (Sam) +++ Sam Jaeger - (Dennis) +++ Juliette Lewis - (Maureen) +++ Fiona Shaw - (Paní Douglasová) +++ Joshua Friesen - (Mattie) +++ Hudba: Tommy Stinson, BT +++(14.8.2008)

Koukal jsem na to hlavně kvůli Kevinu Smithovi, kterej si tady střihnul jednu z normálnějších rolí a celkem mu to šlo, ale tichej Bob, je tichej Bob, to se prostě nedá nic dělat. Jinak ale co se týká filmu, tak neni o co stát, takový průměrný romantický drama, kde vyniká hlavně Jennifer Garner, který to tu kupodivu docela sluší a celkově to nenudí, ale ani to nijak nezaujme(21.2.2009)

Na tenhle film mě zaujaly už ukázky v televizi. Utkvělo mě to v paměti, kdy přesně ho budou dávat, tak jsem se na to podívala. Nejdřív jsem od toho neměla vůbec žádný očekávání. Začátek se rozjížděl hezky pomalu, ale pak to přišlo. Fakt hodně super. Romantika a drama to je něco pro mě. Herecký obsazení taky výborný. Pro Jennifer mám vážně slabost a nakonec mi byl sympatickej i Timothy. Nejdřív to vypadalo na tři, ale nakonec dávám 4 hvězdičky kvůli tomu krásnýmu romantickýmu konci :-).(8.8.2011)

NOVA HD - Romantická komedie bez špetky originality, která mě po pravdě dost nudila. Naprosto nepřinesla nic nového či vtipného a počet milých scén by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Načež na nudné, plytké a chabé scény by vám nestačily ani prsty na nohou. Zkrátka a dobře, obrovské zklamání, kdy jsem se takhle jednou v neděli po obědě těšil na přinejmenším sympatickou vtipnou romantickou záležitost, ale nic z toho se mi nedostalo. Po půli jsem měl navíc chuť to vypnout, protože díky TV Nova a jejím 4-5 reklamám máte okamžitě po filmovém zážitku. Za co chválím je hudba, která jednoznačně dominovala a díky ní se film alespoň u mě nedostane pod 3 hvězdičky. Samotný závěr naštěstí romantický film připomínal, a tak si nakonec ode mě odnese hodnocení průměrné. 55%(25.11.2012)