Život jde dál

Dvojitý život

Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

Docela mě to překvapilo. Úžasná Razor od Foo Fighters na začátku, sympatičtí herci, chemie mezi hlavní dvojicí. Nápad sice trochu okoukaný, podruhé už se na to nejspíš nepodívám, ale jako romantická oddychovka dobrý.(29.9.2012)

• SexyAjinka

Už dlouho nemám Jennifer Garner ráda, no a teď ji nemám ráda ještě víc! Je to pěknej sajrajt zabalenej do lesklýho a načančanýho obalu. Taky dost nuda, žádný emoce (teda kromě velmi silné antipatie k Jennifer) jsem necítila. Prostě mi to bylo šumák. No a zápletka? Ráda bych řekla, že dost klišé, ale spíš byla dost sci-fi a nezajímavá. Ráda bych dostala těch 107 minut života zpět! A taky mě fakt štve, že když jde o trapnou komedii, tak dostane už z principu tak 2 hvězdy.. ale když jde o zpackaný drama, tak dostane 3?? Jako v čem je lepší?:D(10.8.2011)

J.Garnder ma ostre rysy a jemnu postavu. Predpoklady pre vasetko mozne, len nie pre akcnu ci romanticku hrdinku. Napriek tomu ma skusenosti aj s jednym, aj druhym. Formalne americky remesleny standard, obsahovo trocha netradicna romantika tradicne nedotiahnuta do konca.(7.5.2007)

• honajz

Podivný romantický film, kdy na začátku zjistíme, že před svatbou hrdince zemřel tragicky budoucí manžel. Za pomoci dvou kamarádů (jedním z nich je Kevin Smith) se v tom pak plácá a navíc zjišťuje, že její kluk měl mnohá zajímavá a pěkně živá tajemství.(16.3.2012)

Netradiční úvodní situace ve které se ocitla hlavní hrdinka, tři dobří přátelé a tak trochu situace ze života...Zajímavé, dobře obsazené romantické drama, kde tu a tam něco chybí a sem tam něco přebývá.(1.6.2010)