Život jde dál

Dvojitý život

Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

Netradiční úvodní situace ve které se ocitla hlavní hrdinka, tři dobří přátelé a tak trochu situace ze života...Zajímavé, dobře obsazené romantické drama, kde tu a tam něco chybí a sem tam něco přebývá.(1.6.2010)

Nemůžu říct, že bych se nepobavila. K filmu mě přitáhl hlavně opravdu sexy Timothy Olyphant, který mi místy nečekaně hodně připomínal Jacka Nicholsona. Jennifer Garner má krásný úsměv. Jinak filmově to ale bylo opravdu průměrné, ale ne nějaká extra kravina.(9.8.2011)

Na tenhle film mě zaujaly už ukázky v televizi. Utkvělo mě to v paměti, kdy přesně ho budou dávat, tak jsem se na to podívala. Nejdřív jsem od toho neměla vůbec žádný očekávání. Začátek se rozjížděl hezky pomalu, ale pak to přišlo. Fakt hodně super. Romantika a drama to je něco pro mě. Herecký obsazení taky výborný. Pro Jennifer mám vážně slabost a nakonec mi byl sympatickej i Timothy. Nejdřív to vypadalo na tři, ale nakonec dávám 4 hvězdičky kvůli tomu krásnýmu romantickýmu konci :-).(8.8.2011)

J.Garnder ma ostre rysy a jemnu postavu. Predpoklady pre vasetko mozne, len nie pre akcnu ci romanticku hrdinku. Napriek tomu ma skusenosti aj s jednym, aj druhym. Formalne americky remesleny standard, obsahovo trocha netradicna romantika tradicne nedotiahnuta do konca.(7.5.2007)

Pokud na tenhle film brzy nezapomenu, tak jediné, co mi zůstane v paměti, bude sex na pohřbu, průpovídky Kevina Smithe, a to, že jsem chtěl vědět, jak to celé dopadne, protože od začátku to bylo skoro jasné, ale od půlky zase ne. 50% ●●● Samozřejmě jsem zapomněl na trochu černého humoru: -"Dlužím ti omluvu." -"Jenom jednu?" -"Myslím ten pohřeb. Omlouvám se, že jsem ti to zkazil." -"Jo, nebýt tebe, byl by to úplně skvělej den."(10.6.2009)

• - Gradyho, ktorého vidieť iba na fotografiách, hrá Chris Henrikson, manžel režisérky Susannah Grant. (sWONDER)

• - Natáčení probíhalo ve Vancouveru, Britské Kolumbii a Kanadě. (Terva)

• - Jennifer Garner byla během natáčení filmu těhotná.