poster

Život jde dál

 • USA

  Catch and Release

 • Slovensko

  Dvojitý život

 • Slovensko

  Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Koukal jsem na to hlavně kvůli Kevinu Smithovi, kterej si tady střihnul jednu z normálnějších rolí a celkem mu to šlo, ale tichej Bob, je tichej Bob, to se prostě nedá nic dělat. Jinak ale co se týká filmu, tak neni o co stát, takový průměrný romantický drama, kde vyniká hlavně Jennifer Garner, který to tu kupodivu docela sluší a celkově to nenudí, ale ani to nijak nezaujme(21.2.2009)

 • Marsik
  ***

  NOVA HD - Romantická komedie bez špetky originality, která mě po pravdě dost nudila. Naprosto nepřinesla nic nového či vtipného a počet milých scén by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Načež na nudné, plytké a chabé scény by vám nestačily ani prsty na nohou. Zkrátka a dobře, obrovské zklamání, kdy jsem se takhle jednou v neděli po obědě těšil na přinejmenším sympatickou vtipnou romantickou záležitost, ale nic z toho se mi nedostalo. Po půli jsem měl navíc chuť to vypnout, protože díky TV Nova a jejím 4-5 reklamám máte okamžitě po filmovém zážitku. Za co chválím je hudba, která jednoznačně dominovala a díky ní se film alespoň u mě nedostane pod 3 hvězdičky. Samotný závěr naštěstí romantický film připomínal, a tak si nakonec ode mě odnese hodnocení průměrné. 55%(25.11.2012)

 • Terva
  **

  Život je složitý, ale láska je složitější, to vše ve velice jednoduchém snímku, který se zpočátku zdá jako dobrá černá komedie. Bohužel skutek utek a pak už je to jen romantika. Hudba - BT a Tommy Stinson.(28.7.2011)

 • ScarPoul
  **

  Romantika najhrubšieho zrna ktorej dvojhodinová sonda do duše zúčastnených s úmyslom objaviť zmysel bytia a podobných kravín my ako si unikol. To že má film dve hodiny je zarážajúce ale poznám dvojhodinové komédie ktoré majú výpovednú hodnotu - laska nebeská napríklad. Grantová natočila kvázi romantické, kvázi filozofické a kvázi vtipné niečo čo vlastne v spojitosti a celistvosti vytvára úplný miš maš či už na poli komédie, romantiky alebo filozofického štúdia. S hercov najviac vystihnúť Garner ale ona sama dobre vie že milá tvár film nerobí a Olyphantová strnulosť a dva osvedčené kukuč looky sú dosť málo čo sa týka či už jeho hereckého prejavu alebo stvárnenia postavy takže najlepšie s toho vychádza samotný Kevin Smith ktorého charakter má jediný oslovil a s ktorý ma na celom filme zaujal. Lenže to je dosť málo. Ako samozrejme dopozeral som to ale žiadny zázrak sa nekoná. Ono to totiž všetko padá na tom že to chce byť iné ako romantické komédie a pritom je to zmetänejšie ako moje rozbor pstruha riečneho. Má to poetické miesta to ano. záver klišovitý ako obvykle problém je že ten koniec tam zrazu je a nič mu nepredchádza. No neviem osobne ma to neoslovilo.(20.10.2008)

 • IQ Tiqe
  ***

  Pokud na tenhle film brzy nezapomenu, tak jediné, co mi zůstane v paměti, bude sex na pohřbu, průpovídky Kevina Smithe, a to, že jsem chtěl vědět, jak to celé dopadne, protože od začátku to bylo skoro jasné, ale od půlky zase ne. 50% ●●● Samozřejmě jsem zapomněl na trochu černého humoru: -"Dlužím ti omluvu." -"Jenom jednu?" -"Myslím ten pohřeb. Omlouvám se, že jsem ti to zkazil." -"Jo, nebýt tebe, byl by to úplně skvělej den."(10.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace