Život jde dál

Dvojitý život

Život ide ďalej

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 107 min

J.Garnder ma ostre rysy a jemnu postavu. Predpoklady pre vasetko mozne, len nie pre akcnu ci romanticku hrdinku. Napriek tomu ma skusenosti aj s jednym, aj druhym. Formalne americky remesleny standard, obsahovo trocha netradicna romantika tradicne nedotiahnuta do konca.(7.5.2007)

• SexyAjinka

Už dlouho nemám Jennifer Garner ráda, no a teď ji nemám ráda ještě víc! Je to pěknej sajrajt zabalenej do lesklýho a načančanýho obalu. Taky dost nuda, žádný emoce (teda kromě velmi silné antipatie k Jennifer) jsem necítila. Prostě mi to bylo šumák. No a zápletka? Ráda bych řekla, že dost klišé, ale spíš byla dost sci-fi a nezajímavá. Ráda bych dostala těch 107 minut života zpět! A taky mě fakt štve, že když jde o trapnou komedii, tak dostane už z principu tak 2 hvězdy.. ale když jde o zpackaný drama, tak dostane 3?? Jako v čem je lepší?:D(10.8.2011)

Tato romantická komedie (překvapivě z USA) je perfektním klišé snad ve všech směrech, které vykrádá mnoho svých předchůdců a vše se to snaží naoko zamaskovat v trochu jiném kabátě. Největším plusem je samozřejmě (jak už bylo řečeno vícekrát) herecké obsazení, a tím myslím zejména Kevina Smithe, který prostě válí. Zkrátka nehorázně předvídatelné, ale zároveň milé a sympatické.(9.8.2011)

Posledny film, ktory som videl s Jennifer Garner bol JUNO (2007), kde si zahrala zenu tuziacu po dietati a v tejto usmevnej drame si zahrala podobny typ ulohy, smutnu Gray, ktorej zomrel snubenec a odstupom casu po jeho smrti zistila rozne sokujuce informacie. Okrem toho sa pocas filmu zalubila do Fritza v podani Timothyho Olyphanta HITMAN, SMRTONOSNA PASCA 4.0. (obe 2007). Myslim si, ze film je ladeny predovsetkym pre zenske publikum a druha polovica filmu je lahko predvidatelna a zaver rozpravkovo sladky, az nerealny. Chvilkami je film nudny, kde obcas bezia prijemne melodie (nic v zlom, v noci by som asi zaspal :-), inak ukecany Sam v podani Kevina Smitha, ktoreho poznam ako mlcanliveho Boba z filmu DOGMA (19999 mi obcas zlepsil naladu...14.08.2008 ______ Jennifer Garner - (Gray) +++ Timothy Olyphant - (Fritz) +++ Kevin Smith - (Sam) +++ Sam Jaeger - (Dennis) +++ Juliette Lewis - (Maureen) +++ Fiona Shaw - (Paní Douglasová) +++ Joshua Friesen - (Mattie) +++ Hudba: Tommy Stinson, BT +++(14.8.2008)

Koukal jsem na to hlavně kvůli Kevinu Smithovi, kterej si tady střihnul jednu z normálnějších rolí a celkem mu to šlo, ale tichej Bob, je tichej Bob, to se prostě nedá nic dělat. Jinak ale co se týká filmu, tak neni o co stát, takový průměrný romantický drama, kde vyniká hlavně Jennifer Garner, který to tu kupodivu docela sluší a celkově to nenudí, ale ani to nijak nezaujme(21.2.2009)

• - Gradyho, ktorého vidieť iba na fotografiách, hrá Chris Henrikson, manžel režisérky Susannah Grant. (sWONDER)

• - Natáčení probíhalo ve Vancouveru, Britské Kolumbii a Kanadě. (Terva)

• - Jennifer Garner byla během natáčení filmu těhotná.