Síly temna

The Covenant

Súmrak: Sága vyvolených

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2006, 93 min

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +strašidelné s dobrými efekty -zvlášť ke konci nudné s méně známími herci/// Kombinace Stmívání a Higlandera. Ve srovnání se Stmívání je tu více efektů a postavy více využívají svoje schopnosti. S herci je to podobné (až na to, že tu není žádná Kristen), nikdo není extra výrazný a naštěstí nikdo není úplně neschopný. V tomto filmu je to však horší s dialogy, není tu žádná romantika a ke konci mě to už dost nudilo. Škoda, sliboval jsem si víc./// Celkem 55%///(21.4.2009)

• Hal_Moore

Another teenage movie. This time it's horror movie. Alespoň trochu originální začátek sto krát napsaného komentu ke stému naprosto stejnému snímku. Naprosto neznámí herci (pro některé) a navíc naprosto necharakterní herci (fakt že jsou mladí je v žádném případě neomlouvá) jsou toporní jak z reklamy na deodorant, na jehož funkčnost určitě chcete nějaký důkaz. Zmiňovat pěkné herečky je už takové klišé, že tohle je poslední komentář, kde to u podobného filmu udělám. To a některé scény stojí za těmi dvěmi malými hvězdičkami v mém hodnocení. Konkrétně jde o scény s pavouky, v koupelně a s kamionem. Nic originálního film nepřinese a zápletka taky není příliš originální. Renny Harlin už se prostě po Cliffhangerovi nikdy nepřekoná.(9.1.2007)

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $8,852,458 tržby celosvetovo : $37,256,954(24.12.2006)

hezcí kluci, přehnaně temné panorama zámku, který je nápadně podobný zámku rodu Gordonů z Posla smrti. Nadhodnocuji pro ty hezké tvářičky, ale smysl filmu absolutně nevidím(3.10.2010)

• PetrPan

Tak Renny se s nějakým inteligentnějším pojetím nikdy moc nesral a tady to nesrání se vzal tak nějak z gruntu a za to mu dám i 2 hvězdy:), triky docela ušly, hlavní hrdinka byla v jedné scéně i sexy a ti metrosexuální kluci čarodějničtí to zas tak výrazně nekazili, ono nebylo moc co:)(5.2.2012)