Síly temna

Súmrak: Sága vyvolených

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2006, 93 min

• DaViD´82

Pětaosmdesát minut nagelovaní bravíčkoví jinoši nabírají síly skrze žvatlání o osudu, aby si v poslední pětiminutovce mohli v dešti zahrát vybíjenou na život a na smrt s neviditelným "míčem". Přeloženo do srozumitelnější formy - prostě sračka, která bohužel není ani nechtěně směšná.(1.4.2009)

• nash.

Už je to tak. Modrý filtr a banda manekýnů nestačí. I na televizní produkt to má neuvěřitelně pitomoučký scénář a bezzubou režii, která zamrzí, když si člověk uvědomí, že ji má na svědomí muž podepsaný pod takovými filmy jako Dlouhý polibek na dobrou noc, Cliffhanger nebo Smrtonosná past 2. Není to ani napínavé, ani zábavné a navíc jsou si hlavní dobrý a hlavní zlý manekýn tak podobní, že jsem většinou nevěděl, který je který.(5.10.2010)

• Campbell

HArlin zklamal. Film je za 1) děsně blbí a za 2) děsně nudný. Nevím co je to za zvyk vybrat hezký tvářičky, bez jakkéhokoliv hereckého talentu. Sorry HArline ale tohle se ti nepovedlo.(28.12.2009)

• Hal_Moore

Another teenage movie. This time it's horror movie. Alespoň trochu originální začátek sto krát napsaného komentu ke stému naprosto stejnému snímku. Naprosto neznámí herci (pro některé) a navíc naprosto necharakterní herci (fakt že jsou mladí je v žádném případě neomlouvá) jsou toporní jak z reklamy na deodorant, na jehož funkčnost určitě chcete nějaký důkaz. Zmiňovat pěkné herečky je už takové klišé, že tohle je poslední komentář, kde to u podobného filmu udělám. To a některé scény stojí za těmi dvěmi malými hvězdičkami v mém hodnocení. Konkrétně jde o scény s pavouky, v koupelně a s kamionem. Nic originálního film nepřinese a zápletka taky není příliš originální. Renny Harlin už se prostě po Cliffhangerovi nikdy nepřekoná.(9.1.2007)

Snažil jsem se sebrat sílu z Pekla, ale tohle jsem nedokázal pobrat.(7.5.2011)