poster

Angel-A

 • Francie

  Angel-A

 • Slovensko

  Angel-A

Romantický / Komedie / Fantasy

Francie, 2005, 90 min

Režie:

Luc Besson

Scénář:

Luc Besson

Hudba:

Anja Garbarek

Producenti:

Luc Besson

Zvuk:

Jean Minondo

Scénografie:

Jacques Bufnoir

Kostýmy:

Martine Rapin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dzej dzej
  ****

  V podivuhodném mixu Dogmatu a Nebe nad Berlínem opravdu nejde o nic, ale krásně se na to dívá, krásně to rozechvívá náladu, krásně se sní o tom, jaké to asi je mít vlastního strážného anděla (který je navíc takovou ženskou krev a mlíko)... Souhlas s Rentonem(25.10.2007)

 • EdaS
  ****

  Je to průhledné, ale funguje to překvapivě pěkně. Černobílá kamera nepřekvapivě krásná.(10.9.2010)

 • Rogue
  *

  Dlouhé nohy Rie Rasmussen někdy nestačí... černobílé, ukecané a zcela pitomé.(22.12.2008)

 • Pluhy
  ****

  Zatraceně skvělý černobílý snímek od Luca Bessona a opět jedna femme fatale do které jsem se zamiloval. Přál bych si, aby Rie Rasmussen hrála ve více filmech. Přál bych si, aby Luc Besson natáčel více takových filmů, které si plynou pomalým tempem a nejsou zbytečně přeakčněný. Přál bych si, aby měl Jamel Debbouze více hlavních rolí. Přál bych si, aby Paříž zůstala tím nejobrazutvornějším městem pro film. A hlavně bych si přál, abych měl buchtu jakou je Angela. Prvotřídní film, který vysypal všechna esa z rukávu už v traileru a občas mu malinko dochází dech. I přes to se jedná o to nejlepší z pera Luca Bessona.(22.6.2014)

 • Slarque
  *

  Už ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy v kině tak nehorázně nudil. Jamela Debbouzeho jsem měl za chvíli plný zuby a Rie Rasmussen je sice krásná, ale po herecké stránce je to dřevo, i kdybych ji porovnával jenom s jinými modelkami. Když měla předvést nějaké emoce, vypadalo to trapně. Nejpříšernější je ovšem scénář, který je především moralita s otřesnými dialogy, pak romance a nakonec možná i komendie. Nebýt úžasné černobílé kamery, byl by to naprostý odpad!(9.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace