poster

Angel-A

 • Francie

  Angel-A

 • Slovensko

  Angel-A

Romantický / Komedie / Fantasy

Francie, 2005, 90 min

Režie:

Luc Besson

Scénář:

Luc Besson

Hudba:

Anja Garbarek

Producenti:

Luc Besson

Zvuk:

Jean Minondo

Scénografie:

Jacques Bufnoir

Kostýmy:

Martine Rapin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Reiniš
  ***

  Angela přináší zajímavý příběh, několik originálních nápadů, krásné černobílé provedení a skvěle sehranou ústřední dvojici. Skvělý Jamel Debbouze a krásná Rie Rasmussen, která vypadá jako bohyně, excelují. Že to ale režíroval Luc Besson moc poznat není.(5.1.2008)

 • T2

  Rozpočet €15miliónovTržby USA $202,647Tržby Celosvetovo $9,995,168(27.10.2008)

 • klerik
  ****

  Príjemná konverzačka s anjelom. Nie je nijak hlboké, ale príjemne sa na to pozerá a Besson ukazuje, že je stále pán. Moderné a romantické (MESTO ANJELOV) a pri tom európsky artové (NEBO NAD BERLÍNOM). Dobre odvedená robota...(30.8.2013)

 • k212
  ***

  Dlouho jsem uvažovala, proč to Besson natočil černobíle. A navíc ještě perfekcionalisticky, neboť ve filmu je skutečně pár velmi povedených záběrů, které zákonitě musí nadchnout (hold kameramanovi). Snad měl snahu ukázal krásu Paříže trochu jinak, snad, já nevím... Jistě děj je ohraný, ale má lehkost a vtip, který z něj nedělá dojičku na slzy a-lá Město andělů, tedy pominu-li ten příšerný konec. A herecké duo, nesourodé proporcemi i myšlením, není také špatné. Přesto mi v Angel-A "něco" chybí, cítím v něm tísnivou prázdnotu, absenci čehosi víc...(15.1.2007)

 • Rob Roy
  ****

  Vůbec ne špatné! Doporučuju, nenechte se mýlit zdejším hodnocením...A Thierry Arbogast za kamerou to opět jistí....vtipné, milé, svižné....(5.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace