• Francie

Romantický / Komedie / Fantasy

Francie, 2005, 90 min

Když se vůbec prvně začalo o tomhle snímku mluvit a ještě ani nebyl veřejnosti přístupnej, tak jsem si říkala, že to bude pěkná hovadina, ve které se zřejmě budou tvůrci snažit o stylizaci ala Sin City. Už jsem si jej pustila a NEMÁM SLOV, to je prostě nádhernej film .. vším, úžasnej, nechápu ani jednu jedinou špatnou kritiku, která na tenhle film kdy byla svalena!(20.5.2008)

Luc Besson dal umelé dýchanie sám sebe.(18.3.2007)

• Tsunami_X

Sračka je slabé slovo.(5.7.2006)

Zatraceně skvělý černobílý snímek od Luca Bessona a opět jedna femme fatale do které jsem se zamiloval. Přál bych si, aby Rie Rasmussen hrála ve více filmech. Přál bych si, aby Luc Besson natáčel více takových filmů, které si plynou pomalým tempem a nejsou zbytečně přeakčněný. Přál bych si, aby měl Jamel Debbouze více hlavních rolí. Přál bych si, aby Paříž zůstala tím nejobrazutvornějším městem pro film. A hlavně bych si přál, abych měl buchtu jakou je Angela. Prvotřídní film, který vysypal všechna esa z rukávu už v traileru a občas mu malinko dochází dech. I přes to se jedná o to nejlepší z pera Luca Bessona.(22.6.2014)

Rozpočet €15miliónovTržby USA $202,647Tržby Celosvetovo $9,995,168(27.10.2008)