poster

V pasti

 • USA

  Hard Candy

 • Slovensko

  V pasci

Thriller / Drama

USA, 2005, 103 min

Režie:

David Slade

Scénář:

Brian Nelson

Kamera:

Jo Willems

Hudba:

Harry Escott

Producenti:

Jody Allen

Střih:

Art Jones

Kostýmy:

Jennifer Johnson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *****

  Výborně rozehraná partie s jedním párem figurek, která funguje tak samovolně a uvolněně až mi místy přecházel zrak.(6.7.2007)

 • arachneuss
  ****

  Ellen Page a Patricka Wilsona mám rád. To co tady předvedli předčilo mé očekávání, maximální mrazení v zátylku. Vynikající Sladeova režie podtržena chytlavou kamerou a kulervoucí (doslova) pointou. Jen škoda, že i přes úderné dialogy je prostředí otřesně stereotypní a místy to zavání nudou.(27.7.2009)

 • castor
  ****

  Místy mírně neuvěřitelné, přesto působivé drama, kterému by slušela o dvacet minut kratší stopáž a tu a tam i odpověď na "jisté nejisté" skutečnosti!! Začalo to na chatu, on a ona, potkali se v kavárně, přesunuli k němu domů, ale on by nejradši na všechno zapomněl. V první řadě bezesporu šokuje herectví mladičké Ellen Page (kterou si s dlouhými vlasy pamatujeme ze třetího pokračování série X-Men), i když v závěru (asi ona délka filmu) mi už mírně lezla krkem.. stejně jako nová fakta, nové otázky. Již zřejmé ale v první polovině snímku bylo, o co jí celou tu dobu hraní si na kočku a myš jde (tedy bez finále na střeše). Než se k onomu vyvrcholení (chcete-li katarzi) dostaneme, přistupujeme na efektní podívanou, rozehranou ústředním duem, za přítomnosti nepříjemných ruchů a těkavé ruční kamery!! Dvě chybičky (ve kterých se ale netřeba vrtat) - ta první: je mladá holka tak drastických skutečností a geniálně ďábelských propočtů vůbec schopná; ta druhá: když jde o fotografův (kterej disponuje atletickou postavou) důležitej orgán, že by se z provazů přece jenom nedostal, když to za pár minut přece jenom jde!?! Ale co, svůj účel to splnilo. Resumé: trocha nejasností v brilantním podání - vlastní představivost a interpretaci si vezměte sebou!!(11.11.2006)

 • Gimp
  ***

  Ve fešném módním obalu se ukrývá trochu slaboučký scénář, kterému je celovečerní stopáž přeci jen příliš široká. Snad kdyby se víc hrálo na mysteriózní notu a bylo to názornější po stránce krve...(9.12.2006)

 • Rogue
  *

  David Slade má zjevně rád kameramany, kteří používají moderní techniky. Což mi tedy do tohohle "komorního dramatu" moc nesedí. No a k tomu dramatu - poněkud vykonstruovaná zápletka o setkání dítěte a fotografa by mi ani nevadila, ale morální podtext, který se ukáže později a kterého se už do konce filmu nezbavíme ano. 100 minut, jeden dům, dva herci... Přechytralého čtrnáctiletého spratka ztvárňuje Ellen Page, kterou mám chuť zabít od desáté minuty a Patrick Nilson je tu do počtu, aby bylo komu stříkat sprej do pusy a koho mučit, což je oboje dost nuda. Protivná nuda. Jako celý film.(26.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace