V pasti

Scénografie:

Jeremy Reed

Kostýmy:

Jennifer Johnson

Drsná hra na kočku a myš, v které se role zajímavě obrací a děj postupuje pomalu, ale jistě do svého mrazivého závěru. Ellen Page si zaslouží potlesk za svou postavu (ať je sebevíc nereálná) a hned bych tento snímek pouštěl jako takové varování pro všechny "pedofily" a vidělo by se zda je ta láska přejde nebo je to "opravdu" vrozené. Za některé věci by se mělo trestat a tento film to dokazuje všemi silnými zbraněmi, které má. Atmosférou, herci a velmi pevnou rukou režiséra, který od začátku do konce přesně ví co a jak chce mít na plátně.(4.12.2007)

Tohle se snad ani nedá okomentovat. Nejdřív vás to děsdně štve a nakonec sedíte přikovaní do křesla! Technicky i herecky skvělé, v závěru parádní Blonde Redhead! Jasné 4*(21.11.2006)

Místy mírně neuvěřitelné, přesto působivé drama, kterému by slušela o dvacet minut kratší stopáž a tu a tam i odpověď na "jisté nejisté" skutečnosti!! Začalo to na chatu, on a ona, potkali se v kavárně, přesunuli k němu domů, ale on by nejradši na všechno zapomněl. V první řadě bezesporu šokuje herectví mladičké Ellen Page (kterou si s dlouhými vlasy pamatujeme ze třetího pokračování série X-Men), i když v závěru (asi ona délka filmu) mi už mírně lezla krkem.. stejně jako nová fakta, nové otázky. Již zřejmé ale v první polovině snímku bylo, o co jí celou tu dobu hraní si na kočku a myš jde (tedy bez finále na střeše). Než se k onomu vyvrcholení (chcete-li katarzi) dostaneme, přistupujeme na efektní podívanou, rozehranou ústředním duem, za přítomnosti nepříjemných ruchů a těkavé ruční kamery!! Dvě chybičky (ve kterých se ale netřeba vrtat) - ta první: je mladá holka tak drastických skutečností a geniálně ďábelských propočtů vůbec schopná; ta druhá: když jde o fotografův (kterej disponuje atletickou postavou) důležitej orgán, že by se z provazů přece jenom nedostal, když to za pár minut přece jenom jde!?! Ale co, svůj účel to splnilo. Resumé: trocha nejasností v brilantním podání - vlastní představivost a interpretaci si vezměte sebou!!(11.11.2006)

Nemohla jsem si pomoct, ale hlavní hrdinka mi postupem času lezla na nervy čím dál víc a to by možná v tomhle druhu filmu neměla a navíc to co bylo na filmu v první půlce zajímavé, bylo nakonec příliš dlouhou stopáží až přehnané. Vadilo mi také přiliš mnoho otázek, které zůstaly nevysvětleny. Jinak herci byli výborní a příběh sám o sobě ušel. Až na tu uvěřitelnost.(3.10.2006)

• hellstruck

Nezvládla jsem to dokoukat, už od začátku je to "strhující" nuda a ukecaná psychologická hra o to, kdo je větší psychopat. A možná, že Ellen hraje dobře, ale vypadá hrozně. Celkový dojem špatný,špatný,špatný. Těch ukecaných filmů o ničem se v poslední době rojí až přespříliš..(17.8.2012)