V pasti

Scénografie:

Jeremy Reed

Kostýmy:

Jennifer Johnson

Takle by to nikdy nebylo.(13.1.2009)

Musím súhlasiť s užívateľom Tosim že ženy by aj toho schopné boli, ale určite nie 14ročné. A taktiež musím vyzdvihnúť herecké výkony oboch hercov pretože boli naozaj výborne ako aj samotný dej.(23.3.2011)

Tak hra na kočku a myš to je, to v každém případě. Dokonce pozoruhodná hra se skvělou Ellen Page v roli Hayley a některé situace (např. nejbanálnější operace) budou, hlavně pro muže, nezapomenutelné. Ne všechno je v Hard Candy vyjasněno a ne všechno je jednoznačné, hodně odpovědí zůstává na vlastní interpretaci. Přesto (a možná právě proto) dokáže, a to s minimem herců a téměř bez hudby, držet celou dobu v napětí. Takže na závěr už jen varování. Vypadá to, že každý, kdo používá internet na seznamování, není normální. : -)) .(10.8.2006)

Hustý thriller, kterému bych vytknul jedině občasné podřizování logiky působivosti. 85% Zajímavé komentáře: Renton, pshimi, Nick Tow , mm, Balu..., castor, BobStClar(15.7.2007)

Drsnej stísněnej thriller ve kterým člověk ani neví komu má vlastně fandit a herci si diváka vodí jak se jim zlíbí.Ovšem trochu mě zarážela naprostá neschopnost Patricka Wilsona a na druhý straně zase totální moc a kontrola Ellen Page, přišlo mi to trošku divný, i když uvěřitelně zpracovaný.(10.2.2008)

• - Přestože postavě Hayley by mělo být 14, Ellen Page bylo v době natáčení 17. (houseofwax)

• - Film stál necelý milion dolarů, přesto prošel kompletní digitální úpravou obrazu, kdy se sytost a škála barev dynamicky mění podle atmosféry filmu. (Xatrix)

• - Vzhledem ke kontroverznímu obsahu filmu drželi tvůrci rozpočet pod jedním milionem dolarů, aby studio nedostalo choutky cokoliv měnit. (-bad-mad-wolf-)