poster

Darwinovy ceny

 • USA

  Darwin Awards, The

 • Slovensko

  Darwinove ceny

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2006, 85 min

 • Chrustyn
  **

  Potenciál byl v zajímavém nápadu obrovský (Darwinova cena se udělaje těm co zemřou za těch "nejblbějších" okolností) ale díky nezkušenosti tvůrců, naprosto nevyužit. Nepovedená černá komedie, kde je minimum vtipných scén.(13.1.2013)

 • Jamal
  ***

  Není to zas tak špatné. Nekteré nehody jsou opravdu hrozné, ale každá z nich má v sobě špetku vtipu nad kterou se zasmějeme. Joseph Finnes byl výborný detektiv s dobrým smyslem pro předvídavost situace, která se zúčastněným stala. Trošku mi vadilo to jeho stálé omdlévání, a také ten kameraman..... Samozřejmě vše šlo dotáhnout více, ale kritizovat umí každý z nás (( ::. Scénu s automatem musím pustit svému kamarádovi, který na tom byl docela podobně, až na to, že to přežil "jen" se šroubama v noze, takže vše je reálné a kvůli tomu dávám za čtyři + za originalitu snímku. Jinak 70%.(29.1.2009)

 • Deverant
  **

  Jako nápad zajímavé, jako film ale příliš nefungující. Několik skečů, které by klidně mohli být adaptací příběhů skutečných laureátů Darwinovy ceny je navlečeno na nit romantické road-movie. Nakonec se mi asi nejvíc líbila Winona Ryder a to je přece jen trochu málo.(23.10.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Prodávající ve skladu vojenského arsenálu si zahrála známá dvojice "Bořičů mýtů" Adam Savage a Jamie Hyneman, kteří ve svém pořadu často s podobně "extrémními" předměty pracují. (sg.sysel)

 • - Keď je Michael (Joseph Fiennes) v knižnici, objaví sa za ním muž čítajúci knihu s názvom "Darwinové ceny", čo je zbierka príbehov podobných tým vo filme. (beso74)

 • - Príhoda o bývalom seržantovi letectva, ktorý si k autu primontoval rakety na tuhé palivo, patrí medzi vymyslené. Tento príbeh patrí medzi najznámejšie, avšak neskôr bolo zistené že ide len o mýtus a v skutočnosti sa nestal. (Smok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace