poster

Na skle maľované (TV film)

Drama / Muzikál

Československo, 1980, 104 min

 • BoncheR
  ****

  Nudné...ale dalo sa....síce celkom rozťahané ale...dalo sa...:)(10.5.2011)

 • Agatha
  *****

  Tento muzikál jsem měl možnost několikrát vidět v nastudování hereckého souboru Horáckého divadla v Jihlavě a dones si na to živě vzpomínám a na závěrečné ovace ve stoje jen tak nezapomenu. A to mi věřte, v Horáckém divadle se často ve stoje netleská. Tohle bylo poprvé za 8 let co tam jezdím, a pravidelně je slabé slovo. Pamatuji si to přesně, bylo to poslední představení před derniérou a absolutně nikdo nečekal, že konec proběhne tak jak proběhnul. Výborný scénář, choreografie, písničky, herci, atmosféra, no prostě všechno! Kdo máte možnost jít na toto do divadla tak neváhejte, vřele doporučuji!(7.3.2009)

 • Aky
  *****

  Jsem nadšený. Veskrze sebevědomý film. Pěkná muzika, nadhled, humor, plejáda slovenské herecké elity, vtipná režie, prostě paráda. Takový Jánošík je stravitelný i pro tohle století.(27.12.2013)

 • ripo
  *****

  Bravúrne !!! Nádherné, podmaňujúce a svieže !!! Pre mnohých klasika najklasikovatejšia !!!(21.12.2005)

 • DaliX
  *****

  "Čo som sa po horách nachodil, čo som sa pištolí nanosil..." Absolútna Genialita! A hudba je úžasná!:) Dočolomanského životné dielo.(11.4.2011)

 • - Choreografiu robil Štefan Nosáľ - zakladateľ, umelecký vedúci a choreograf folklórneho súboru Lúčnica. (Smok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace