Na skle maľované (TV film)

Drama / Muzikál

Československo, 1980, 104 min

Nudné...ale dalo sa....síce celkom rozťahané ale...dalo sa...:)(10.5.2011)

Tento muzikál jsem měl možnost několikrát vidět v nastudování hereckého souboru Horáckého divadla v Jihlavě a dones si na to živě vzpomínám a na závěrečné ovace ve stoje jen tak nezapomenu. A to mi věřte, v Horáckém divadle se často ve stoje netleská. Tohle bylo poprvé za 8 let co tam jezdím, a pravidelně je slabé slovo. Pamatuji si to přesně, bylo to poslední představení před derniérou a absolutně nikdo nečekal, že konec proběhne tak jak proběhnul. Výborný scénář, choreografie, písničky, herci, atmosféra, no prostě všechno! Kdo máte možnost jít na toto do divadla tak neváhejte, vřele doporučuji!(7.3.2009)

Jsem nadšený. Veskrze sebevědomý film. Pěkná muzika, nadhled, humor, plejáda slovenské herecké elity, vtipná režie, prostě paráda. Takový Jánošík je stravitelný i pro tohle století.(27.12.2013)

Bravúrne !!! Nádherné, podmaňujúce a svieže !!! Pre mnohých klasika najklasikovatejšia !!!(21.12.2005)

"Čo som sa po horách nachodil, čo som sa pištolí nanosil..." Absolútna Genialita! A hudba je úžasná!:) Dočolomanského životné dielo.(11.4.2011)

• - Choreografiu robil Štefan Nosáľ - zakladateľ, umelecký vedúci a choreograf folklórneho súboru Lúčnica. (Smok)