poster

Probuzení

 • USA

  Awake

 • Slovensko

  Prebudenie

 • Velká Británie

  Awake

Krimi / Thriller

USA, 2007, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ***

  Vypadalo to na oidipovský komplex, který skončí trágédií právě pro to, že se synek nemůže od závislé matky odpoutat. Trefně vybraná panenka Jessica Alba a tak trochu neurotický Hayden tomu hodně napomáhali. Ale v nemocnici nastal takový obrat, až jsem cítila tupost v hrudi taky. Kecy v "narkóze" alá Kdopak to mluví působily až směšně, ale scéna sebeobětí milující matky a společné rekonstrukce životních krizí a odpuštění, mě hodně dojala. Nedivím se synovi, že zoufalství z umírání u něj vystřídal pocit smíření a váhání. Poslední věta byla trapnou tečkou za šílenou anabází porušení lékařské etiky, jak si málokdo dokáže představit, spíš radši nemyslet.... Stejně by mě zajímalo, jak Hayden naložil s druhou šancí!(12.12.2010)

 • larelay
  ****

  Wow! Tak to je teda prekvapenie. Strhujuce dielko, ktore ma hlavu aj patu, stopaz je fantasticka, herci sice pokulhavaji, ale ako celok to funguje. Fuuu...(16.2.2008)

 • teutates
  ***

  Asi tak 30 min jsem čuměl na postmoderní romantickou sračku, kdy jsem kroutil zadkem po židli a nemohl si najít to své místo, no paaak... pak se stalo nečekané - zrada! Čuměl jsem jak chléb z tašky a jaksi jsem to nečekal, protože jsem si nečetl obsah jako tradiční gay. Že je Alba mrcha jsem věděl, no že až taková, a celkově že to bude mít takový zvrat?! Málem jsem to nerozdýchal a někoho by to mohlo stát i život... No naštěstí 84 min. se celkem v klidu rozdýchává. 6/10 a ponaučení? Penize tě přivedou do hrobu, Milane!(16.7.2011)

 • petaspur
  ***

  Clayton leží při operativní výměně srdce v narkóze, ale přesto slyší a vnímá vše, co se kolem něj děje. Debaty doktorů o sportu, jídle ani narážky na osobu operovaného nejsou příliš etické, ale Claytona spíše znepokojí informace, že s jeho přežitím zákroku se nepočítá. Zmatenému Claytonovi skáče nechápající duše z těla a vyráží zjistit pravdu o skutečných úmyslech lidí, jimž bezmezně věřil.(16.10.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $8,6miliónaTržby USA $14,377,198Tržby Celosvetovo $32,685,679Tržby za predaj DVD v USA $12,761,805 //počet predaných kusov 614,958║ Na moje prekvapenie miestami to ma až nechutne mrazivú atmosféru, aj keď Hayden Christensen je po hereckej stránke ako väčšinou býva zvykom dosť nevýrazní, túto nevýraznosť vynahradzuje chladný dej z operačnej sály, ten je fakt až nechutne mrazivý. Nuž a máme tu krásavicu ako je Jessica Alba, rovnako u nej to po hereckej stránke nie je nič výnimočné ale aspoň pohľad na ňu je príjemný. Celkovo tento film pripomína svojou témou a úrovňou Zvieracú kazajku. /65%/(29.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace