poster

Invaze

 • USA

  Invasion, The

 • Slovensko

  Invázia

 • Velká Británie

  Invasion, The

Thriller / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Invaze je jen jeden z dalších scifi thrillerů o mimozemský nákaze, který se daj vidět v tv minimálně jednou za dva měsíce a to s dost podobným dějem. Prakticky vůbec nic novýho pod sluncem, naprosto očekávanej děj, čekaný a špatně načasovaný zvraty a prapodivně vymyšlenej průběh nákazy. Aspoň, že Nicol Kidman se snaží a díky ní a občas vcelku svižnýmu ději se člověk dočká i napínavých a akčních scén, ale bohužel s přibývajícím časem to nudí víc a víc, až i těch 93minut co to má, nakonec vrchovatě stačí.(20.12.2007)

 • igi B.
  **

  Vývar z odvaru provařených vývarů, postavený ponejvíce na pitomém nervním a místy nelogickém střihu cooltrendy nervní kamery, to vše dle ne moc chytrého scénáře asi pro pozdvižení atraktivity pro ne moc bystrého diváka. A k tomu trochu toho blití a >filozofujícího< mudrování nad zkažeností reálného >lidského< světa a... A lidstvo teda jak jinak samosebou zase jednou vyhrálo samo nad sebou a vyvařeno jest a... A nespravila to ani neustále pobíhající stárnoucí hvězdička Nicole K. . . . Takže jen další zbytečný film, určený zjevně jen pro nahonění nějakých těch drobných od věci neznalých mladých fanoušků žánru. Každopádně pak jeden měl až co dělat, aby u té matérie nakonec neusnul... ;o] - - - - - (Poprvé viděno 9.4.2012 na dvd /s originální zvukovou stopou s č. titulky a v původím formátu obrazu/, hodnocení 5260., komentář zde s notným zklamáním jako třistatřicátý - 9.4.2012)(9.4.2012)

 • Hrabka
  ***

  Průměrné sci-fi, trochu chaotické, ale vzhledem k délce je to v pohodě. Sice si asi po týdnu už nepamatuji skoro nic, ale na tři hvězdičky to dá. Pro milovníky sci-fi nutnost, pro ty ostatní je to film na dlouhou chvíli. 55%(7.9.2010)

 • JFL
  odpad!

  Probushovský film o tom, že vést války je v pořádku, protože to je přirozené.(1.12.2008)

 • ajuska
  ***

  Není to úplná katastrofa, jak někteří hrozili, ale žádný zázrak taky ne. Celkový dojem kazí především nedotaženost na obou frontách. Kdyby film zůstal pouze psychologickým dramatem naplněným paranoiou, mohl být zajímavou, možná trochu náročnější podívanou. Stejně dobře mohl také fungovat jako akční zběsilá honička, v níž jde o holý život v každé minutě. Mix toho ale není dobrý a na výsledku si nepochutná milovník ani jednoho z těchto žánrů.(14.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace