poster

Invaze

 • USA

  Invasion, The

 • Slovensko

  Invázia

Thriller / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Toto je moj oblubeny zaner a v tomto pripade i oddychovka. Urcite mohol byt lepsi, ale pri pocte podobnych filmov mu uz nemam co vytknut. Nemecky reziser Oliver Hirschbiegel natocil pred tymto filmom PAD TRETI RISE (2004) a James McTeigue V JAKO VENDETA (2005)... 27.12.2009 ______ Nicole Kidman - (Carol Bennell) +++ Daniel Craig - (Ben Driscoll) +++ Jeremy Northam - (Tucker Kaufman) +++ Jackson Bond - (Oliver) +++ Jeffrey Wright - (Dr. Stephen Galeano) +++ Veronica Cartwright - (Wendy Lenk) +++ Josef Sommer - (Dr. Henryk Belicec) +++ Eric Benjamin - (Gene) +++ Produkcia: Joel Silver +++ Hudba: John Ottman +++(27.12.2009)

 • igi B.
  **

  Vývar z odvaru provařených vývarů, postavený ponejvíce na pitomém nervním a místy nelogickém střihu cooltrendy nervní kamery, to vše dle ne moc chytrého scénáře asi pro pozdvižení atraktivity pro ne moc bystrého diváka. A k tomu trochu toho blití a >filozofujícího< mudrování nad zkažeností reálného >lidského< světa a... A lidstvo teda jak jinak samosebou zase jednou vyhrálo samo nad sebou a vyvařeno jest a... A nespravila to ani neustále pobíhající stárnoucí hvězdička Nicole K. . . . Takže jen další zbytečný film, určený zjevně jen pro nahonění nějakých těch drobných od věci neznalých mladých fanoušků žánru. Každopádně pak jeden měl až co dělat, aby u té matérie nakonec neusnul... ;o] - - - - - (Poprvé viděno 9.4.2012 na dvd /s originální zvukovou stopou s č. titulky a v původím formátu obrazu/, hodnocení 5260., komentář zde s notným zklamáním jako třistatřicátý - 9.4.2012)(9.4.2012)

 • Jacinda
  ***

  Jak kdysi měla hodnocení Premiere: Nic proti ničemu. Tohle je veskrze průměrné scifi drama. největší záhadu však nevyvoval původ a smysl invaze, nýbrž hrdinčino odolávání jak spánku, tak i pořádné porci kávy, která se nacházela všude v automatech nákupních centra. a tak radši usnula, aby jí syn mohl jehlou prorazit žebra. Opradu nechápu!(8.4.2012)

 • POMO
  ***

  Fanúšikom žánru ponúka INVÁZIA obstojnú porciu zimomriavok so stále krásnou Nicole Kidman. Spojenie s Danielom Craigom trochu zvláštne, ale zaujímavé. Najväčším handicapom filmu je nenápaditý scenár, ktorý iba recykluje, čo už sme videli vo všetkých „inváziách lupičov tiel“ a Aktoch X, a ničím túto tému neinovuje. Na druhú stranu, nenudil som sa ani sekundu. Samozrejme že Spielbergova VOJNA SVETOV bola vzrušujúcejšia a silnejšia, ale ani INVÁZIA nepostráda slušné napatie. To je tu servírované krôčik po krôčiku, komornejším spôsobom, v menších emocionálnych nuanciách. Finále ju už čisto dielom producenta Joela Silvera. Ehm. Očakávajte fiasko a nebudete sklamaní.(19.10.2007)

 • NinadeL
  *

  WTF?! Kombinace Nicole Kidman a Daniela Craiga je zkrátka poznamenaná tragédií...(4.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace