poster

Invaze

 • USA

  Invasion, The

 • Slovensko

  Invázia

Thriller / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ***

  Vize obou režisérů se sice značně rozcházejí a flashforwardy jsou občas vyloženě na zabití, z Hirschbiegelovy verze toho naštěstí zůstalo pořád dost natolik, aby se Invaze stala solidní sci-fi s velmi dobrou Nicole Kidman v hlavní roli.(28.10.2007)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Skvělý film, napětí, akce a krásná Nicol Kidman v čele. Rozhodně film doporučuji!(2.1.2008)

 • genetique
  ***

  Znova nebudem skúpy na hviezdičky a uštedrím tomuto neprechválenému filmu jednu navyše. Celkom slušný sci-fi thriller s nemalou dávkou napätia. Horrorom by som to nenazval, občas mi prebehol mráz po chrbte, ale napätie bolo divákovi podávané starou dobrou formou dlhých mrazivých momentov, nie sekundovým “bu“! Len Nicole a Daniel boli až príliš blond, aby som im uveril, že sú jedni z najväčších doktorských kapacít, občas to zaváňalo s klišé a záver mohol byť premyslenejší, ale nenudil som sa. To vôbec nie. 70%.(9.8.2008)

 • Fr
  ***

  Proč je u trosek vesmírné stanice přítomen epidemiolog?….. PŘÍBĚH:** rozsah epidemie je možná na škodu příběhu. Je to však svižné, bohužel velmi mi vadí občasné nelogické chování, které má zvýšit napětí. Craigova role je nevýrazná, zato Nicol může ukázat nejen hezkou tvář, ale i kus emocí. Hlavně ona táhne film. Užijete si ovšem i napětí, zajímavou hudbu a dobrej zvuk. Horší je to ze scénářem, ale jedno zhlédnutí určitě přežijete bez usnutí./ HUMOR: tentokrát mne nepobavila ani ta nelogika./ AKCE:*** nakažení napadají zdravé – nečekejte zombíky! Nicol utíká, hledá, skrývá se, vše v dobrém střihu i kameře./ NAPĚTÍ:**** to mne nezklamalo, celkem dost scén, kdy máte o hlavní hrninku strach. A to je vše! Tak dobrou… P.S.: když to skončilo, napadlo mne stejně jako uživatele Shushika jediné slovo – nedomrdlé!(20.3.2008)

 • Jossie
  ****

  Většinu času jsem byla napjatá jak struna, postavy se nechovaly jako idioti a ke všemu ti nakažení tak hezky zvraceli, no prostě jsem se bavila.(6.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace