V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

Aluska88

Průměrný, avšak velmi pohodový thriller. Nijak složitý dějem či zápletkou. Ideální, pokud si u něj chcete odpočinout, jen sledovat a nepřemýšlet nad zamotaným příběhem, složitým scénářem či závěrečnou pointou. Průměrná však rozhodně není hlavní záporácká herecká dvojice v podání Mickeyho Rourka a Josepha Gordon-Levitta. Ti svým bravurním herectvím táhnou celý film kupředu a nejspíš jen díky nim jsem z něj měla pocit dobrého diváckého zážitku. Velkou část mé pozornosti strhávají na sebe, což je moc dobře, protože nejspíš nebýt jich, dokonale by vynikla celková nevýraznost snímku. Opět dokonalý Mickey jako drsný chlapák a chladný zabiják, a jemu zdatně sekundující Gordon-Levitt coby totálně zmagořelý blbeček a rádoby frajerský kriminálník. Po celou dobu výskytu jeho postavy na obrazovce, jsem měla chuť dát mu do držky. SPOILER Naštěstí to pak, sice až po chvíli, ale přece, s přehledem během minutky vyřídil Mickey a byl pokoj:) KONEC SPOILERU. Pro mě spíše vedlejší herecká dvojice Thomas Jane a Diane Lane už pak poměrně nezajímavě a nijak záživně doplňují celý děj. ()

larelay odpad!

Vazeni studenti. Videli ste typicky priklad toho, ako nema vyzerat film. Takze moje hodnotenie je nasledujuce: Hudba - D minus... Herecke vykony Fx - nepresli. Scenar Fx - nepresiel. Napad na natocenie najdebilnejsieho filmu, aky som v poslednom obdobi videla: Fxxx - nepresiel a navyse este aj prepadol do najvacsej kopy hnoja. Neuveritelne E-ckovy film, ktory nema obdoby... A herci by sa mali nad sebou zamysliet, navrhujem karieru v McDonalds za pultom. ()

Bart16

Tohle je pro mě jedno velké zklamání.Kdyby se jednalo o nějakou epizodu ze seriálu,tak bych byl možná spokojen,ale od člověka,který natočil něco,jako je Zamilovaný Shakespeare bych čekal opravdu o dost víc.To samé platí o trojici hlavních herců(Lane,Rourke,Jane) si tu očividně jen vydělávaj na nájem.Jediný,kdo příjemně překvapil byl mladý Levitt,jeho postava byla jednoznačně tím nejlepším na celém filmu.Ovšem ani on nezachránil tento nudný a ničím výjmečný thriller. ()

Lacike

Zvláštny mix gangsterky a takej manželskej terapie v ktorej ústredný manželský pár, ktorý má tesne pred rozvodom, rozoberá svoj vzťah, kým po nich pátrajú dvaja nebezpeční zabijáci. Prvá polovica filmu je skvelá. Zoznámime sa so zaujímavými postavami a následne sa ich osudy pretnú. Na každý stret Jane vs. Rourke sa tešíte celý film, lebo je to ten klasický súboj dvoch silných charakterov, ktorým to jednak páli a zároveň sa vedia o seba v každej situácii postarať. Vyústenie ich súboja rozhodne nesklame. Ako bonus tu je psychopatický Rourkeho parťák Levitt, ktorý je vďaka svojej nevypočítateľnosti neskutočne nebezpečný, ale zároveň vďaka svojím kecom vám bude postupne liezť strašne na nervy a vy si budete priať, aby ho už niekto konečne strelil do xichtu. V tomto smere sa dočkáte uspokojenia. Problémom filmu je, že v druhej polovici až príliš spomalí tempo. Začne sa zaoberať manželskými problémami a dokonca aj párik zabijákov rieši milostný trojuholník ss Rosario Dawson. Tieto dramatické línie mi do toho temného akčného thrilleru príliš nesedeli. Film by potreboval trochu prestrihať. Ale vzhľadom na vraj komplikované pozadie vzniku filmu to nakoniec nedopadlo vôbec zle. Trochu sa divím, že tento film nie je príliš známy a rozhodne je lepší ako tu má hodnotenie. Solídnych 7/10 si za skvelé herecké výkony, štýlové prestrelky a hustú atmosféru zaslúži. ()

Kaka

Sice jednohubka, ale velice záživná. Naprosto jednoduchý scénář je zpracováný zajímavě, studené reálie výtečné a hlavní postavy uvěřitelné. Ačkoliv se trochu vaří z vody a spoustu prvků je vyloženě okoukaných z x filmů poslední dekády, stále to funguje dobře a Mickey Rourke je cool i když vypadá jako indián. ()

• Všechny scény zahrnující postavu zkorumpovaného policisty Ferrise Brittona (Johnny Knoxville) byly vystřiženy z finální verze filmu, protože se při testovacím promítání lidem nelíbila jeho postava. (CliffLee)