poster

Smrtící úder

 • USA

  Killshot

 • Slovensko

  Rana istoty

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Už sem určitě viděl lepší thrillery, tenhle tak trošku střídá dobrý chvilky plných akce s brokárnou, s těma slabšíma a nudnějšíma, ale všechno to zachraňuje super drsnej a super nemilosrdnej Mickey Rourke v roli zabijáka, ten jeho neskutečnej klid v každý situaci a při zabijení je prostě božskej a ještě mu docela slušně sekunduje Thomas Jane, kterej ale v rámci svý civilnější role nemoh vytvořit moc akce.(20.3.2009)

 • paascha
  **

  nudná slabota, kterou nezachrání ani můj oblíbený Mickey. Ten mladej píčus si tu kulku zasluhoval od začátku, takže čekání na nevyhnutelné bylo zbytečně dlouhé(4.6.2009)

 • Gilmour93
  ***

  Nechápu. V obsazení je uvedeno jméno Mickey Rourke, jenže já viděl jen Punishera, zachovalý tvar poprsí D.Lane, Gordona-Levitta v roli vymaštěného tydýta a jednu mírně tělnatou indiánskou stařenu, které přes obličej přetáhli materiál na výrobu týpí. No nic, asi jsem se špatně díval.. Co se týká samotného Killshot, to je ošklivě zmasakrováno výstupy ze zkušebních projekcí, byť snahu udělat z něj něco víc, než straight-to-DVD thriller, nelze Maddenovi upřít. Že byla marná? Takový už je skutečný život, nicméně víte, co říká Kosák Armand.. „Real life? What the fuck is that?“(29.1.2014)

 • Smok
  ***

  ...ale Mikiho Rúrku som už videl aj v duchaplnejších kúskoch.(31.10.2009)

 • Renton
  ***

  Scénář: Hossein Amini .. Dobře obsazený leč obsahově průměrný thriller s nájemným vrahem, jeho strastiplným putováním za krytím identity a tuctovým koncem. Joseph Gordon-Levitt ovšem válel. 50%.(22.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace