poster

Smrtící úder

 • USA

  Killshot

 • Slovensko

  Rana istoty

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ***

  V rámci svého žánru nepřináší tento snímek nic nového, avšak napínavá a zabávná podívaná to je. Mickey Rourke se role míšence zhostil opravdu přesvědčivě a Joseph Gordon-Levitt předvádí svoji roli také velmi bravurně. Jde tedy o průměrnou podívanou, která rozhodně není ztrátou času.(10.3.2011)

 • larelay
  odpad!

  Vazeni studenti. Videli ste typicky priklad toho, ako nema vyzerat film. Takze moje hodnotenie je nasledujuce: Hudba - D minus... Herecke vykony Fx - nepresli. Scenar Fx - nepresiel. Napad na natocenie najdebilnejsieho filmu, aky som v poslednom obdobi videla: Fxxx - nepresiel a navyse este aj prepadol do najvacsej kopy hnoja. Neuveritelne E-ckovy film, ktory nema obdoby... A herci by sa mali nad sebou zamysliet, navrhujem karieru v McDonalds za pultom.(22.3.2009)

 • Skejpr
  **

  Začátek byl velice slibný. Až příliš brzo se ale film zvrtne v tak nějak banální vyprávění bez zjevného dějového posunu, ve kterém se Mickey Rourke snaží vypadat jako indián a John Madden zjevně nemá jasno, jeslti chce vyprávět zabijácký opus magnum nebo prostoduché romantické drama. Skrze nezajímavé postavy tak sune příběh dopředu líně, bez nápadu. A relativně dobře budované finále zabije nechutným deus ex machina...(20.4.2009)

 • petero
  ***

  Keď manželia (Jane, Lane) nešťastnou náhodou skrížia cestu zabijakovi (Rourke) a jeho komplicovi (Levitt), využijú možnosť FBI na ochranu svedkov. Pre skúsených zabijakov však nie je problém zistiť ich nové identity. Vzťah dvoch rozdielnych vrahov a ich priateľky (Dawson) je prelínaný rozpadávajúcim sa vzťahom manželskej dvojici až do záverečnej konfrontácii... John Madden tentoraz opäť slabšie, už zo scenára bolo zrejmé že toto bude len malý film. Žiadny strhujúci thriller sa nekoná čo však nič nemení na fakte že ako taký nie je prehnaný a sympaticky ubehne aj vďaka veľmi slušnému obsadeniu.(25.3.2009)

 • HellFire
  ***

  Tolik výborných herců v tak průměrném provedení...(13.3.2012)

 • - Thomas Jane (Wayne Colson) a Mickey Rourke (Armand 'Blackbird' Degas) spolu již hráli ve filmu Černý čtvrtek (1998). (Ajka1)

 • - Datum uvedení filmu se několikrát změnilo, protože film prošel řadou dotáček a přetáčení. Původní termín dokončení měl být v lednu 2006. (CliffLee)

 • - Viggo Mortensen a Justin Timberlake byli zvažováni do rolí Wayne Closona (zahrál si ho nakonec Thomas Jane) a Richie Nixe (Joseph Gordon-Levitt). (CliffLee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace