Smrtící úder

Rana istoty

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 84 min

• Terva

Už na začátku to bylo docela ujeté. Film je v podstatě o ničem, protože Mickey Rourke se dal dohromady z blbcem, který dělá akorát problémy. Možná se režisér John Madden snažil natočit něco jako Natural born killers, o dvou zabijácích, ale silně to nevyšlo.(28.10.2009)

Nechápu. V obsazení je uvedeno jméno Mickey Rourke, jenže já viděl jen Punishera, zachovalý tvar poprsí D.Lane, Gordona-Levitta v roli vymaštěného tydýta a jednu mírně tělnatou indiánskou stařenu, které přes obličej přetáhli materiál na výrobu týpí. No nic, asi jsem se špatně díval.. Co se týká samotného Killshot, to je ošklivě zmasakrováno výstupy ze zkušebních projekcí, byť snahu udělat z něj něco víc, než straight-to-DVD thriller, nelze Maddenovi upřít. Že byla marná? Takový už je skutečný život, nicméně víte, co říká Kosák Armand.. „Real life? What the fuck is that?“(29.1.2014)

• korbitch22

Jeden z nejpitomějších akčních blábolů,jenž sem viděl.Není to ůplně zoufalé,jen šíleně nudné a nezajímave...od odpadu jedině díky Rourkovi.scénář s nájemnými vrahy,jde vždy dobře rozjet,jenže to nesmí bejt režisér pako a měkota.(14.1.2011)

Trošku to koketuje se stylařinou ala Fargo, ale ani výborný Rourke a nejvíc sexy milf Lane k tomu moc nedopomohli.(7.4.2010)

• brutale

Že anó chlapéc môj, že zle sme začali? Tý cítiš to? Toto mal povedať Rourke režisérovy, prihlúplemu scenáru a vraziť svoj z dreva vystrúhaný ksicht (tak na mňa pôsobila Mickeyho držka v tejto snímke, aj keď je môj obľúbenec) na plastickú chirurgiu...(21.4.2009)