Smrtící úder

Killshot

Rana istoty

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 84 min

Nechápu. V obsazení je uvedeno jméno Mickey Rourke, jenže já viděl jen Punishera, zachovalý tvar poprsí D.Lane, Gordona-Levitta v roli vymaštěného tydýta a jednu mírně tělnatou indiánskou stařenu, které přes obličej přetáhli materiál na výrobu týpí. No nic, asi jsem se špatně díval.. Co se týká samotného Killshot, to je ošklivě zmasakrováno výstupy ze zkušebních projekcí, byť snahu udělat z něj něco víc, než straight-to-DVD thriller, nelze Maddenovi upřít. Že byla marná? Takový už je skutečný život, nicméně víte, co říká Kosák Armand.. „Real life? What the fuck is that?“(29.1.2014)

• paascha

nudná slabota, kterou nezachrání ani můj oblíbený Mickey. Ten mladej píčus si tu kulku zasluhoval od začátku, takže čekání na nevyhnutelné bylo zbytečně dlouhé(4.6.2009)

Sakal? Leon? Ani jedno.(2.11.2009)

Fanatická zaujatost mladšího a chladnokrevná vypočítavost staršího, vražedná dvojice dohromady skýtající nebezpečnou sílu.(16.9.2010)

• mysiak

Dosť dobré obsadenie..síce Mickey Rourke ako indián..no neva..ale Joseph Gordon Levitt bol jednoznačne najlepším v tomto dosť slabom a nudnom thrilleri kde sa využívalo vo veľkom brokovnica...a vlastne sa dokopy nevedelo prečo postavy konajú tak ako konajú...určite to mohlo byť aj lepšie...(28.10.2009)