poster

Smrtící úder

 • USA

  Killshot

 • Slovensko

  Rana istoty

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fallangell
  ***

  Mickey Rourke nám dokazuje, že Wrestler nebyl pouze úkror stranou, a že charakterní role zvládá opravdu na jedničku. Thriller s nájemným zabijákem nám představuje klasický hon na kočku a myš, kde aby jste vyhráli, musíte se stát kočkou. Film ovšem moc často tlačí na pilu, a pasáže, kdy se jenom střílí jdou na úkor klasického chladného vraždění, které by přidalo na atraktivitě. Bezhlavých stříleček se totiž točí pořád dost.(8.11.2009)

 • DEXTER099
  ***

  Taková jednohubka kde je nejvíc pozoruhodné postupný návrat Mickeyho Rourka a výkon Joseph Gordon-Levitta který si hodně libuje v rolích těhle pošuku.Zápletka je slaboučká ,ale zase nemůžete od toho čekat zázraky.Za mě 50% a tři hvězdy.(16.12.2014)

 • tron
  **

  „Chytia ich predtým, ako nás zabijú?“ – „Áno. Predtým. To bude najlepšie.“ John Madden, Mickey Rourke, Diane Laneová, Thomas Jane, Joseph Gordon-Levitt, Lawrence Bender, Elmore Leonard a Rosario Dawsonová sú zaujímaví režiséri, herci, producenti a spisovatelia. Preto som sa na ich spoločný projekt tešil. Nanešťastie, po sľubnom rozjazde sa snímka začala topiť v brutálne sa meniacich postavách (život je všelijaký, ale aby som postavu prvú polovičku filmu líčil ako nájomného vraha, ktorý si chce kúpiť indiánsky domček a usadiť sa a v druhej z neho spravil jednorozmernú filmovú sviňu, to je riadny hazard s trpezlivosťou diváka), nelogickom správaní, nesympatických postavách (trápne afektovaný Gordon-Levitt, napriek tomu chalana zrejme čaká obrovská budúcnosť). Herci idú na 14%, nezmyselná smršť násilia, mdlé dialógy, zbytočne vulgárne postavy a ako mnohé filmy z dielne bratov Weinsteinovcov, i tento pôsobí chaotickým, dodatočne prehnane agilne zostrihaným zmäteným dojmom (84-minútová stopáž veľa naznačuje, vôbec by som sa nečudoval, kebyže niekde v trezore existuje minimálne dvojhodinový "režisérsky strih"). Osobne som sa na film najviac tešil kvôli Mickeymu Rourkeovi. Bohužiaľ.(26.2.2010)

 • korbitch22
  *

  Jeden z nejpitomějších akčních blábolů,jenž sem viděl.Není to ůplně zoufalé,jen šíleně nudné a nezajímave...od odpadu jedině díky Rourkovi.scénář s nájemnými vrahy,jde vždy dobře rozjet,jenže to nesmí bejt režisér pako a měkota.(14.1.2011)

 • dezorz
  ***

  Sakal? Leon? Ani jedno.(2.11.2009)

 • - Všechny scény zahrnující postavu zkorumpovaného policisty Ferrise Brittona (Johnny Knoxville) byly vystřiženy z finální verze filmu, protože se při testovacím promítání lidem nelíbila jeho postava. (CliffLee)

 • - Scénář byl bez účasti v titulkách přepsán Sydney Pollackem a Anthony Minghellou, proto jim byl také film věnován v závěrečných titulcích. (CliffLee)

 • - Thomas Jane (Wayne Colson) a Mickey Rourke (Armand 'Blackbird' Degas) spolu již hráli ve filmu Černý čtvrtek (1998). (Ajka1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace