Smrtící úder

Rana istoty

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 84 min

• klerik

Luxusné obsadenie vo filme, ktorému by viac svedčalo nedeľné televízne popoludnie než seriózny filmový večer. Ale bez tohto obsadenia by som ho nepozeral... Film neprináša nič zaujímavé, natočený je totálne rutinne a snaha o určitú hĺbku Rourkovej postavy je skôr smiešna... Ako televízny projekt by som ho hodnotil lepšie, lebo nejde o nejaké vyslovené fiasko, ale nič to nemení na fakte, že Killshot je... zbytočný...(14.5.2016)

• Caelos

Rourke je škaredý až za roh.(26.10.2009)

Fanatická zaujatost mladšího a chladnokrevná vypočítavost staršího, vražedná dvojice dohromady skýtající nebezpečnou sílu.(16.9.2010)

Mickey Rourke se do rolí nejrůznějších zabijáků hodí tak akorát. Vlastně, co jiného by s takovým obličejem a figurou mohl hrát. Bez něho by to ale byl jen obyčejný thriller o jednom zabijákovi, který jde po nepohodlných svědkách.(23.2.2010)

• larelay

Vazeni studenti. Videli ste typicky priklad toho, ako nema vyzerat film. Takze moje hodnotenie je nasledujuce: Hudba - D minus... Herecke vykony Fx - nepresli. Scenar Fx - nepresiel. Napad na natocenie najdebilnejsieho filmu, aky som v poslednom obdobi videla: Fxxx - nepresiel a navyse este aj prepadol do najvacsej kopy hnoja. Neuveritelne E-ckovy film, ktory nema obdoby... A herci by sa mali nad sebou zamysliet, navrhujem karieru v McDonalds za pultom.(22.3.2009)