poster

Robinsonovi

 • USA

  Meet the Robinsons

 • Slovensko

  Tajomstvo Robinsonovcov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Předloha:

William Joyce (kniha)

Hudba:

Danny Elfman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sidzej
  **

  Hodnotiť tento animák nie je ľahká vec. Film má celkom sľubný úvod a záver, problém je v 60tich minútach medzitým. Tvorcovia sa tak veľmi snažili byť cool a originálni, až z toho vzišla nezmyslená chaotická miš-maš zlátanina, ktorá dokáže pobaviť nanajvýš 7 ročné deti. Je to škoda pretože potenciál tu bol. Pochváliť však musím najmä hudobnú zložku(9.3.2008)

 • Slartibarkfast
  ***

  Roztomilá animovaná komedie rodinného ražení, avšak spíše pro mladší diváky. Pokulhávající animace, malinko trapné dialogy a nepříliš zajímavý příběh. Paradoxní rozuzlení časoprostorových machinací se mi naopak líbilo, ač mohlo býti více promyšleno. Nicméně je to jedna z nejslabších kreslených záležitostí, které jsem za poslední roky viděl a nemohu jinak. Na Disneyovku celkem propadák.. 60%(16.7.2014)

 • AlfaNumerO
  *

  film skýtající především hodně nudy, seč se snaží člověka překvapit svými vynálezy, překvapí spíše... nějak jsem ztratil nit, stejně jako tento animák. 1*(21.1.2011)

 • Jamal
  **

  Film se mi tolik nelíbil. Byl moc přebarvený, přehnaný, přeplácaný, přeumělkovaný, ale zastal bych se Disneyho, že za to nenese plnou odpovědnost - Film totiž vznikal, když se šéfem Disneyho animačního oddělění stal John Lasseter - ano ten, který režíroval Auta, Příběh hraček a Život brouka....Anderson ( režisér Robinsonových ) musel změnit polovinu skoro dokončeného filmu - věřme, že tu horší část, jinak si tento animák nedokážu představit.(9.10.2007)

 • FFilipCZ
  ***

  He, celkem krejzy animák s pár dobrými scénkami (např. ta s tím T-Rexem, ta neměla chybu).(21.4.2012)

 • - Disneyho počítačový animák debutoval (30. 3. – 1. 4. 2007) na druhé příčce amerického žebříčku návštěvnosti se sumou 25,1 mil. dolarů. Celkový výdělek se nakonec vyšplhal na 97,7 milionu. (imro)

 • - Jim Carrey si mohl během přípravy filmu vybrat, zda chce dabovat Bowlera, nebo hrát ve snímku 23 (r. Joel Schumacher, 2007). Rozhodl se pro druhou možnost. (imro)

 • - Když Wilbur představuje svou rodinu, říká, že jeho otec vypadá jako Tom Selleck. Tato postava se sice na plátně neobjeví přímo, ale slavný herec jí propůjčil hlas. V německém dabingu Sellecka nahradil Thomas Gottschalk a Wilbur říká, že jeho otec vypadá jako Gottschalk. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace