Robinsonovi

Předloha:

William Joyce (kniha)

Danny Elfman
  • Rosana

Nééé! Už dost! Už dost roztomilých 3D animovaných tvářiček hrajících celý film na citlivou strunu divákovu. Vždyť ten film je o ničem! Nemá žádný děj! Není vůbec zábavný a je úplně stejný jako jiné animované filmy. Oni to dělají schválně! Chtějí nám vymýt mozek! Hajzl Disney.(5.5.2012)

Skôr by som povedal, že dejová linka vôbec nie je na zahodenie. Pekný pokus od Disney. Akurát mi trocha vadila štylizácia animácie, hlavne tie vlasy postáv z budúcnosti.(21.12.2009)

Vůbec to není špatný film - pro děti ideální. Docela zajímavě vymyšlený a originální. Zvláštní je i animace, která mě zaujala. Sice nemám potřebu vidět ho v nejbližší době znovu, ale neurazil mě...(18.11.2007)

• AlfaNumerO

film skýtající především hodně nudy, seč se snaží člověka překvapit svými vynálezy, překvapí spíše... nějak jsem ztratil nit, stejně jako tento animák. 1*(21.1.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $97,822,171Tržby Celosvetovo $169,333,034Tržby za predaj DVD v USA $78,206,700 //počet predaných kusov 4,471,663║ Pri tejto rozprávke si veru moc srandy neužijete, je to akésy moc preplácené a nesúrodé. /videl v kine: 40%/(17.4.2007)