poster

Robinsonovi

 • USA

  Meet the Robinsons

 • Slovensko

  Tajomstvo Robinsonovcov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Předloha:

William Joyce (kniha)

Hudba:

Danny Elfman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  **

  Veľmi divná rozprávka, v ktorej sa malí deti stratia a aj keď je to Disney, nie je to nič moc...(3.7.2008)

 • TeeAge
  ***

  Skôr by som povedal, že dejová linka vôbec nie je na zahodenie. Pekný pokus od Disney. Akurát mi trocha vadila štylizácia animácie, hlavne tie vlasy postáv z budúcnosti.(21.12.2009)

 • Tuax
  **

  Tohle se mi po většinu času nelíbilo, jen ve dvou momentech zaujalo a po zbytek filmu nudilo. Je to děsná slátanina a emoční chvilky jsou příliš rozplizlé, na to aby měly efekt. Hlavní padouch nemluví a není ani moc vidět a pseudopadouch na to nemá dostatečné charisma. Oproti jiným hrátkám s cestování v časem to má ještě hodně nových nesmyslů na vrch, které si jinde odpouštějí. Propadák a zklamání. Hlavní hrdina je nesympatický, naprosto šílené dialogy, nejen u něj a ke všemu i dabing, který se mi nelíbil, což u mě nebývá moc častá výtka.(14.5.2011)

 • ChewieDC
  ***

  Disney sice moc neumí pracovat s těmi uměle protlačenými "emocemi", ale ta psychedelická tripová seznamovací pasáž s budoucností a rodinkou uprostřed filmu je naprosto famózní. 3,5*(2.4.2007)

 • sidzej
  **

  Hodnotiť tento animák nie je ľahká vec. Film má celkom sľubný úvod a záver, problém je v 60tich minútach medzitým. Tvorcovia sa tak veľmi snažili byť cool a originálni, až z toho vzišla nezmyslená chaotická miš-maš zlátanina, ktorá dokáže pobaviť nanajvýš 7 ročné deti. Je to škoda pretože potenciál tu bol. Pochváliť však musím najmä hudobnú zložku(9.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace