poster

Pád

 • Velká Británie

  Fall, The

 • Slovensko

  Pád

Dobrodružný / Drama / Fantasy

Velká Británie / Indie / USA, 2006, 112 min

Režie:

Tarsem Singh

Scénář:

Dan Gilroy

Hudba:

Krishna Levy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mi Nü-Chai
  ****

  Až Tarsem Singh pochopí, že pro něj bude nejlepší si buď sehnat scénáristu, který umí napsat příběh poněkud hustší konsistence než je vodová rajská ze školní jídelny, nebo se alespoň na předstírání jakékoli příběhu a zejména ukotvení v realitě vybodne rovnou, to budou teprve filmy. Zatím jsou to jen krásné barevné obrazy s klopýtajícím mělkým dějem. 4,5*(12.11.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Vizuálně neobvyklá a originální podívaná, která však pod poutavým vizuálem skrývá nepříliš zajímavý příběh.(14.7.2012)

 • AngelAngie
  ****

  Cele jsem musela dát 5* ačkoli mě samotné pátrání po obětech až tolik nepřikovalo, ale za to ztvárnění pekla, ďábla, za kostýmy, masky, za lokace a za nápad... u tohodle filmu je to přesně naopak. Kostýmy, masky, lokace, atd. mě nezajímaly, ale to pozadí - přátelství, láska, porozumnění, procitnutí, nadhled... nádhera, hl. dětská představitelka překonala všechna má očekávání a sedí na pomyslném žebříčku mých nej. dětských herců. A to jsem si myslela, že dvojici z Majidiových Božských dětí nepřekoná nic...(23.7.2009)

 • Niktorius
  ***

  V první půli jsem neustále zápasil s dojmem, že sleduju vkusnější a decentnější verzi Fontány a že Tarsem Singh se měl dát raději na malířství, než na filmovou režii. Pak ale nastal znatelný obrat k lepšímu, děravé vyprávění se zcelilo, symbolika Royova snového příběhu se konečně vyloupla ze zajetí nesrozumitelnosti a náhodného fantazírování a film najednou začal hladce fungovat. Nápady Tarsemovi nechybí a na předkládaných obrazech se zřetelně (a v dobrém) podepisuje jeho indický původ, nicméně do příště by to chtělo víc duslednosti a ....no stát nohama na zemi.(6.6.2009)

 • Aky
  **

  Máme k dispozici spousty peněz, pojďme je nějak utratit. Nemáme pořádný příběh (což bývá základ všeho), tak spleteme dohromady dva, když jsou trochu nesourodé, tak k nim ještě něco přidáme, zaplatíme interiéry, exteriéry, kostýmy... a ono z toho něco vzejde. Nevzešlo.(23.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace