poster

Hora jménem Andělská (TV film)

Romantický

Česko, 1993, 57 min

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  V daleké Anglii si král hřál na prsou zmiji v rouše medvědím, nalezence Ursina, do kterého se zamilovala králova dcera. Princezna Alvína měla kromě Ursina taky ráda jezevčíka. Komu připadá hora jménem Andělská povědomá, ať si vybaví, jak "zabili, zabili, chlapa z Koločavy ...."(14.2.2011)

 • Chrysopras
  ***

  Velmi dobrý výkon Marka Vašuta. Na druhou stranu mi vůbec nesedla úvodní sekvence ze současnosti. Proto průměr.(8.9.2014)

 • kajas
  **

  Čekala jsem hezkou romantickou televizní pohádku, kterých se u nás točilo poměrně dost. Tohle bylo bohužel příliš strohé, nudné, vhodné spíše na divadelní prkna. Vašutovi ale záporné role sedí a jezevčík - vypravěč byl velmi roztomilý :).(7.9.2014)

 • ella
  **

  Roztomilý jezevčík, Munzar a Maciuchová, vše ostatní zbytečné.(13.2.2011)

 • Bohemák
  **

  Netušil jsem, že by se mělo jednat o pohádku a ona to nakonec ani pohádka nebyla. Protože to nemělo klasický dobrý konec a trošinku tam zemřel mladý hrdina. Divná směska žánrů. Ale herci a psí roztomilost celkem na úrovni...(14.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace