Hora jménem Andělská (TV film)

Romantický

Česko, 1993, 57 min

• blackrain

Ještě, že je Marek Vašut dost výrazný herec. Ten svou rolí tento příběh táhne vzhůru. Jinak by tu bylo zbytečné úplně všechno. Žádná šťáva, žádné velké napětí. Na romantický příběh moc příkré a strohé. Zvraty v ději taky nebyly zrovna dvakrát překvapující. Navíc mi to přišlo mnohem delší než je uváděná stopáž.(30.9.2013)

"Čechy ?? Poslyšte, není to nějaký zapadákov ??" ;)(10.5.2015)

Velmi dobrý výkon Marka Vašuta. Na druhou stranu mi vůbec nesedla úvodní sekvence ze současnosti. Proto průměr.(8.9.2014)

• ella

Roztomilý jezevčík, Munzar a Maciuchová, vše ostatní zbytečné.(13.2.2011)

Moderní začátek a konec lemuje historickou legendu o anglické princezně, která byla unesena svým milencem a skončila v Čechách u Andělské hory. Marek Vašut se zase vyřádil v záporné roli, zbytek hereckého ansáblu spíše průměr. O pohádku zde v pravém slova smyslu nejde, děti to nezaujme, navíc Simonova hudba je tradičně hrozná. Pro dospělé ale zajímavý pohled na anglickou legendu. Hudba: Ladislav Simon(20.5.2013)