poster

Hora jménem Andělská (TV film)

Romantický

Česko, 1993, 57 min

 • blackrain
  **

  Ještě, že je Marek Vašut dost výrazný herec. Ten svou rolí tento příběh táhne vzhůru. Jinak by tu bylo zbytečné úplně všechno. Žádná šťáva, žádné velké napětí. Na romantický příběh moc příkré a strohé. Zvraty v ději taky nebyly zrovna dvakrát překvapující. Navíc mi to přišlo mnohem delší než je uváděná stopáž.(30.9.2013)

 • Tommassi3
  ****

  "Čechy ?? Poslyšte, není to nějaký zapadákov ??" ;)(10.5.2015)

 • Chrysopras
  ***

  Velmi dobrý výkon Marka Vašuta. Na druhou stranu mi vůbec nesedla úvodní sekvence ze současnosti. Proto průměr.(8.9.2014)

 • ella
  **

  Roztomilý jezevčík, Munzar a Maciuchová, vše ostatní zbytečné.(13.2.2011)

 • otík
  ***

  Moderní začátek a konec lemuje historickou legendu o anglické princezně, která byla unesena svým milencem a skončila v Čechách u Andělské hory. Marek Vašut se zase vyřádil v záporné roli, zbytek hereckého ansáblu spíše průměr. O pohádku zde v pravém slova smyslu nejde, děti to nezaujme, navíc Simonova hudba je tradičně hrozná. Pro dospělé ale zajímavý pohled na anglickou legendu. Hudba: Ladislav Simon(20.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace