Sběratelé kostí - Série 3

(série)
Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní / Romantický
USA, (2007–2008), 10 h 30 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor, T.J. Thyne, John Francis Daley, Patricia Belcher, Nathan Dean, Ryan O'Neal (více)

Epizody(15)

Likan7

A kvalita stále stoupá, což jsem po jedničce opravdu nečekal. Zvlášť závěrečné díly mě bavily hodně. Najednou si každý dokázal najít místo v seriálu, příběhy jsou fajn a konečně se rozjel i nějaký větší děj, který doufám bude mít ještě nějaké dohry s ohledem na zjištění na konci. ()

• V epizodě Mrtvý v časové schránce (2007) Booth (David Boreanaz) před Temperance (Emily Deschanel) říká, že byl sportovec (americký fotbalista). V této epizodě se Booth zmiňuje, že byl sportovec, a Temperance položí překvapivě otázku, zda byl sportovec. Jak ale víme z epizody Mrtvý v časové schránce, Temperance věděla velmi dobře, že Booth byl sportovec a rozhodně by neměla být tak překvapená. (PatrikP4)
  • Agent Seeley Booth (David Boreanaz) sa v epizóde prvýkrát objavuje vo vojenskej uniforme. Vojenské vyznamenania má však obrátené hore nohami, takže v spodnom riadku má Vojenskú pochvalnú medailu (Army Commendation Ribbon), Purpurové srdce (Purple Heart) a Bronzovú hviezdu (Bronze Star). Tieto vyznamenania by, ako najvyššie udelené, mali byť navrchu. (koba)
  • V epizodě Hodgins (T.J. Thyne) informuje tým, že pozemek střední školy byl postříkán proti komárům ve čtvrtek 14. června 1987 v 7:45 odpoledne. Jedná se však o faktickou chybu. Tento den byla ve skutečnosti neděle. (Ajka1)