Victorie napíše Tedovi, že si musí promluvit. Znamená to rozchod? Marshall nastupuje do nové práce, ale jeho kolegové připomínají spíše stádo goril než podnikové právníky... (TV Prima)

MM_Ramone

Sedemnásta epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Life Among the Gorillas" (Život medzi gorilami). Marshall Eriksen nastúpi do nového zamestnania. Začne pracovať v právnom oddelení veľkej nadnárodnej spoločnosti. Je to výborný flek. No vôbec si nerozumie so svojimi kolegami. Keď sa im začne prispôsobovať, tak to ohrozí jeho vzťah s Lily Aldrinovou. Ted Mosby sa snaží udržať vzťah na diaľku s Victoriou. Pomaly si však uvedomuje, že to asi dlho nevydrží. ***** ()

Necrotongue

Ani sedmnáctá epizoda pro mě nebyla úplně dokonalou záležitostí, protože mě fakt nebaví neustálé filosofování nad vztahem nevztahem mezi Tedem a Victorií. Tahle záležitost jen zbytečně táhla celý díl dolů. Jinak to přitom nebylo vůbec špatné, protože Marshallův nástup do nového zaměstnání mě velice bavil, a to hlavně díky Barneymu. / Poučení: Nezaprodej se. Alespoň ne lacino. ()

• Když se Barney (Neil Patrick Harris) baví s Marshallem (Jason Segel) o tučňácích, tak za Barneym jsou hodiny, které v některých záběrech ukazují vždy jiný čas. (SONY_)