Jak jsem poznal vaši matku - Série 8

(série)
USA, (2012–2013), 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Becki Newton, Thomas Lennon, Ashley Williams, Michael Trucco, Judith Drake (více)

Epizody(24)

Necrotongue

Docela se děsím deváté sezóny, protože osmá řada byla zatím tou nejslabší z těch, které mi tvůrci seriálu představili. Jasné, osmá série měla i své světlé momenty, ale bylo jich zoufale málo, zatímco počet mých odpadových hodnocení enormně narostl. Předpokládám, že ta bezmoc scénáristů vycházela z nedostatku invence, protože už byli po sedmi předchozích sezónách vyhořelí. Ale čert ví, třeba byl ten zakopaný pes někde jinde. / Poučení: Nerecykluj staré nápady, vždycky se na to přijde. ()

MM_Ramone

Farhampton (S08E01), Předmanželská smlouva (S08E02), Chůva k pohledání (S08E03), Chcete být kmotrem? (S08E04), Podzim rozchodů (S08E05), Rakvičkárna (S08E06), Dávačka (S08E07), Dvanáct rozžhavených žen (S08E08), Zoufalá chuť na humra (S08E09), Překompenzace (S08E10), Ultimátní Trik 1/2 (S08E11), Ultimátní Trik 2/2 (S08E12), Kapela, nebo DJ? (S08E13), Do prstenu! (S08E14), P.S. Miluji Tě (S08E15), Chování a pochování (S08E16), Popelník (S08E17), Víkend u Barneyho (S08E18), Pevnost (S08E19), Návštěva z budoucnosti (S08E20), Neuvěřitelná cesta do Říma (S08E21), Rozlučka se svobodou (S08E22), Něco starého (S08E23), Něco nového (S08E24). ***** ()

Chrustyn

Únava materiálu znatelnější než v předchozí sérii. Zde se už jasně ukazuje, že tvůrci nevěděli, jak vše zdárně dotáhnout do konce a celá řada epizod je naprosto zbytečná. Parta je naštěstí dostatečně zajímavá, aby to s nimi divák vydržel. ()

Shakers

8. Séria - 85%. O niečo slabšie ako predošlá séria, tých výborných epizód je trošku po menej, ale stále si to drží výborne nastavený ton a príbeh, ktorý smeruje do finále. Marshall: Odkdy nosíš brýle? Lily: Myslíš moje lunety pohlcující záři. Pomáhají mi rozlišit genialitu od nabubřelých sraček. Ted: Škoda, že jsi ty brýle neměla, když jsi ty brýle kupovala. ()