poster

Indočína

 • Francie

  Indochine

 • anglický

  Indochine

Drama / Romantický / Válečný

Francie, 1992, 152 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  *****

  Rozjezd byl sice trochu pomalejší a zdánlivě se v něm nic nedělo, ale od chvíle co francouzský důstojník Vincent Perez zachránil život vietnamské princezně Jean Yanne mě film chytil a už nepustil. Strhující drama až do konce...(13.3.2005)

 • Malarkey
  ****

  Romantika u tohoto filmu šla z mé strany stranou, i když ano, Catherine Deneuve a Vincent Perez zde předvádí překrásné výkony. Každopádně já čtyři hvězdy dávám především za nápad nějaký takový romantický trojúhelník vůbec vytvořit v takovém prostřed, jako je Indočína let padesátých. Režisér totiž film pojal naprosto epicky a představuje nám nejkrásnější kouty Vietnamu, které si člověk může jenom vysnít. Vlastně je to taková cestománie převlečená za film, která těch 152 minut uteče...ani nevíte jak.(3.8.2013)

 • Snorlax
  *****

  Nejlepší film Catherine Deneuve, zcela nezvykle zde nedává na odiv pouze své vnady a mimořádnou ženskost, ona i hraje. A hraje zatraceně dobře. Však také má co. Výborný, do detailů propracovaný příběh s vynikajícími hereckými výkony, nádhernými záběry exteriérů, překrásnou barevností a krásnou hudbou je fascinujícím dramatem. V dnešní citově vyprahlé době se Indočína stává sametovým pohlazením po duši.(8.7.2012)

 • LiVentura
  ****

  Romantika až za hranice mozností, proč ne..(15.12.2014)

 • sepp
  ****

  Indocina je poutavym a ojedinelym pribehem z exotickeho prostredi koncici kolonialni ery, ktery obsahuje mnoho pribehovych rovin a vsechny do jedne jsou strhujici. Vytecna je take C.Deneuve a prostredi, ve kterem se film natacel, ovsem pro me byl fil misty zbytecne natahovany a s par hluchymi misty. A bohuzel je to take film spis na jedno shlednuti...(16.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace