poster

Pařba v Jersey Shore (TV pořad)

 • USA

  Jersey Shore

Reality-TV

USA, 2009, 40 min

Hrají:

Jenni Farley
 • Krasus
  *****

  Bez diskuze.(12.2.2013)

 • The Viper
  odpad!

  Když vidím takové lidi, tak se nedivím tomu, že takový Hitler dělal megačistky. Toto jsou zbytečné existence, které lze vyplodit jen v Americe. Teda bohužel už se to dostalo i k nám.(13.6.2014)

 • I.AM.NOT
  *****

  Zmrzlináři se stylem života solárko-fitko-pařba mi přirostli k srdci a vždycky nevěřícně kroutím hlavou, jak může MTV produkovat takovéto "reality" show. Bohužel žiju asi v jiné realitě. Sakra. (Že má Snooki velkej zadek?!)(31.10.2010)

 • wafc
  **

  Taky chci, aby náplní mého dne bylo fitko, chlastání a chrápání s jinou účastnicí. Tohle je fakt show, která tě urazí a zároveň chytne nebo odradí. Mně to docela chytlo.(2.12.2012)

 • Sinn
  odpad!

  OMG I LOVE IT, I WANNA BE THERE, I WANNA BE ´EM! To je tak úchvatný pořad, u prvního dílu jsem jen nevěřícně kroutila hlavou a smála se, teď na konci série mi už přirostli k srdci a bude se mi snad i stýskat. Big fake boobs, big fake hair, big muscles, lots of sunbeds, no style. Geniální. A nejgeniálnější ze všech je JWOW (kůl nick), která si nad svoje obrovský strašidelný umělý kozy a pod svoje obrovský strašidelný umělý dvoubarevný vlasy pověsí náušnice a náhrdelníky Coco Chanel. Ta se obrací v hrobě. Nebo Snookie? Metr dvacet, napoleonskej komplex. Ti metroušci jsou strašní všichni, to ani nestojí za zmínku. ////// Kam kráčíš, MTV?(16.1.2013)

 • - Dům „pařmenů“ je možné nalézt v Jersey Shore na adrese 1209 Ocean Terrace. Z domu se během tří let stalo turistické centrum, a to nejen díky podnebí, atrakcím a klubům, ale také kvůli protagonistům. Přespat je v domě možné za 3000 amerických dolarů. (Dlee)

 • - Každá nová série pořadu překonává rekord v počtu sledovanosti. Zatímco první sérii sledovalo 1,38 milionu diváků, druhou sérii si nenechalo ujít 5,25 milionů diváků. Ke třetí sérii usedlo 8,45 milionů lidí a čtvrtou dokonce 8,78 milionů. Ve své době se tak pořad stal nejsledovanější reality show, která kdy byla natočena. (Dlee)

 • - Pořad se stal velmi kontroverzním, neboť údajně urážel italskou komunitu. I přes protesty MTV natočilo v Miami druhou sérii. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace