Pařba v Jersey Shore (TV pořad)

Jersey Shore

Reality-TV

USA, 2009, 40 min

Jenni Farley
  • wafc

Taky chci, aby náplní mého dne bylo fitko, chlastání a chrápání s jinou účastnicí. Tohle je fakt show, která tě urazí a zároveň chytne nebo odradí. Mně to docela chytlo.(2.12.2012)

Naprosto chápu řadu pobouřených komentářů tady, mě samotnou dost pobouřilo, že se na takovou blbost dívám. Jenže mě tento "reality seriál" každou neděli tak ohromně pobavil, že si nemůžu dovolit dát odpad. Netvrdím, že je to nějaká intelektuální podívaná, ale na druhou stranu, co jste v pořadu o mladých američanech italského původu, pro které je každej den fitko, solárko a závěrečná PARTY, čekali? Nesmíte brát věci tak vážně, chce to trošku nadhledu a humoru. ;)(22.9.2011)

Bez diskuze.(12.2.2013)

• Sinn

OMG I LOVE IT, I WANNA BE THERE, I WANNA BE ´EM! To je tak úchvatný pořad, u prvního dílu jsem jen nevěřícně kroutila hlavou a smála se, teď na konci série mi už přirostli k srdci a bude se mi snad i stýskat. Big fake boobs, big fake hair, big muscles, lots of sunbeds, no style. Geniální. A nejgeniálnější ze všech je JWOW (kůl nick), která si nad svoje obrovský strašidelný umělý kozy a pod svoje obrovský strašidelný umělý dvoubarevný vlasy pověsí náušnice a náhrdelníky Coco Chanel. Ta se obrací v hrobě. Nebo Snookie? Metr dvacet, napoleonskej komplex. Ti metroušci jsou strašní všichni, to ani nestojí za zmínku. ////// Kam kráčíš, MTV?(16.1.2013)

• The Viper

Když vidím takové lidi, tak se nedivím tomu, že takový Hitler dělal megačistky. Toto jsou zbytečné existence, které lze vyplodit jen v Americe. Teda bohužel už se to dostalo i k nám.(13.6.2014)