Pařba v Jersey Shore (TV pořad)

Jersey Shore

Reality-TV

USA, 2009, 40 min

Jenni Farley
  • wafc

Taky chci, aby náplní mého dne bylo fitko, chlastání a chrápání s jinou účastnicí. Tohle je fakt show, která tě urazí a zároveň chytne nebo odradí. Mně to docela chytlo.(2.12.2012)

Bez diskuze.(12.2.2013)

Zmrzlináři se stylem života solárko-fitko-pařba mi přirostli k srdci a vždycky nevěřícně kroutím hlavou, jak může MTV produkovat takovéto "reality" show. Bohužel žiju asi v jiné realitě. Sakra. (Že má Snooki velkej zadek?!)(31.10.2010)

Naprosto chápu řadu pobouřených komentářů tady, mě samotnou dost pobouřilo, že se na takovou blbost dívám. Jenže mě tento "reality seriál" každou neděli tak ohromně pobavil, že si nemůžu dovolit dát odpad. Netvrdím, že je to nějaká intelektuální podívaná, ale na druhou stranu, co jste v pořadu o mladých američanech italského původu, pro které je každej den fitko, solárko a závěrečná PARTY, čekali? Nesmíte brát věci tak vážně, chce to trošku nadhledu a humoru. ;)(22.9.2011)

Pokud máte večer čas, není na škodu s pivem a crackery usednout na Pařbu v Jersey Shore.(25.11.2010)

• - Pořad je prezentován jako reality show, avšak na videoserveru YouTube se objevilo video, které naznačuje opak. Moderátor v něm ukazuje scénu ze čtvrté série, kde Snooki a Deena vyrazili do klubu, zatímco všichni šli domů. Tam na ně Barman začal házet kostky ledu. Ty však podle záběrů letí z jiné strany, a to zprava od producentky, která má později také Snooki říkat, co má dělat. (Dlee)

• - Pořad se stal velmi kontroverzním, neboť údajně urážel italskou komunitu. I přes protesty MTV natočilo v Miami druhou sérii. (Dlee)

• - Dům „pařmenů“ je možné nalézt v Jersey Shore na adrese 1209 Ocean Terrace. Z domu se během tří let stalo turistické centrum, a to nejen díky podnebí, atrakcím a klubům, ale také kvůli protagonistům. Přespat je v domě možné za 3000 amerických dolarů. (Dlee)