poster

Pařba v Jersey Shore (TV pořad)

  • USA

    Jersey Shore

Reality-TV

USA, 2009, 40 min

Hrají:

Jenni Farley
  • - Pořad je prezentován jako reality show, avšak na videoserveru YouTube se objevilo video, které naznačuje opak. Moderátor v něm ukazuje scénu ze čtvrté série, kde Snooki a Deena vyrazili do klubu, zatímco všichni šli domů. Tam na ně Barman začal házet kostky ledu. Ty však podle záběrů letí z jiné strany, a to zprava od producentky, která má později také Snooki říkat, co má dělat. (Dlee)

  • - Dům „pařmenů“ je možné nalézt v Jersey Shore na adrese 1209 Ocean Terrace. Z domu se během tří let stalo turistické centrum, a to nejen díky podnebí, atrakcím a klubům, ale také kvůli protagonistům. Přespat je v domě možné za 3000 amerických dolarů. (Dlee)

  • - Každá nová série pořadu překonává rekord v počtu sledovanosti. Zatímco první sérii sledovalo 1,38 milionu diváků, druhou sérii si nenechalo ujít 5,25 milionů diváků. Ke třetí sérii usedlo 8,45 milionů lidí a čtvrtou dokonce 8,78 milionů. Ve své době se tak pořad stal nejsledovanější reality show, která kdy byla natočena. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace