Síť 2.0

Sieť 2.0

Akční / Drama / Thriller

USA, 2006, 89 min

• fannah

Jakmile jsem dal ODPAD, posunul se tento film na 30%. Jde vidět jak velký zájem o něj všichni máme. Mrzí mě jedna jediná věc, že u tohohle filmu zůstal producent filmu Rocky, Irwin Winkler.(27.1.2007)

• petaspur

Počítačová umělkyně provádí jogging po Istanbulu a občas využije některý z úderů okoukaných z, ve volných chvílích pařících, počítačových her. Námět skutečně vypadá akčně, ale rejža z toho vymáčkl pouze nepříliš poživatelnou nudu.(14.12.2008)

• Dever

// Production Companies: Columbia Pictures Corporation //(14.5.2011)

• Easykk

Dokonalá televizní nuda, která nutí sledující se opravdu famózně nudit, tudíž nemáte čas být neznudění, protože nuda je nuda a statistika je oproti tomu zábava pro celosvětové hnutí za správně nudné výsledky. P.S.: Vypadalo to natolik televizně, že vidět to v kině, chrochtal bych si jakou mám parádní úhlopříčku - teda než by to začlo - pak bych zmizel i s úhlopříčkou ;)(29.11.2010)

• Cival

Absolutní škvár od mouly, kterého vysadili někde v Turecku s kamerou, cizím scénářem a tuctovou herečkou. Nekoukatelné.(18.1.2006)