Kluci v akci (TV pořad)

Martin Froyda

Mária Froydová

Martin Froyda
  • paascha

Zpočátku se to zdálo vtipné, ale připitomělé vtipy těch dvou puberťáků se přejí rychleji, než jejich pseudo znalecké pochoutky. Jediný přínos pro mou osobní kuchyni je nerezové naběrátko, které jsem viděl u nich a úplně ho miluju. Jinak jejich recepty ala kapr na špeku a roštěná s borůvkama fakt nee!!(12.11.2012)

• korbitch22

like a virgin!how!like a virgin touch sky,like a véééeergin!:-DDDnázev připomínající prímovej gay porno film a co si budem povídat,oba kůcí přesně tak vypadaj.jejich recepty nejsou nejhorší,dokonce sem párkrát nějakou tu pečinku zkusil(bez olivového oleje:-)no bohužel jsou podanné tak blbě,nudně a trapně,že je až hanba se na ty dva debili dívat.jo a to nás tímhle paní učitelka na integrovce mučila snad každou hodinu speciální technologie,nikdy jsem snad neubalil víc joyntů než u tohodle pořadu:-)(22.3.2010)

• lesumir

Jamie Oliver po česku, aneb dva kuchaři, kteří jsou ve svém oboru hodně úspěšní ukazují divákům jak na to. Kuchaři ok, ale jako moderátoři?! Nuda..(26.10.2008)

• A_FISH

nemám je rád...(1.12.2008)

Dobře vařící čeští kuchaři, úsměvy čišící.(8.11.2009)