poster

Kluci v akci (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2005, 23 min

Režie:

Martin Froyda

Scénář:

Mária Froydová

Kamera:

Martin Froyda
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IllIlIlIIl
  *

  Česká cooking show.(27.11.2007)

 • formelin
  ****

  Jeden z mála seriózních a kvalitních kuchařských show, které u nás vznikly.(19.9.2015)

 • paascha
  **

  Zpočátku se to zdálo vtipné, ale připitomělé vtipy těch dvou puberťáků se přejí rychleji, než jejich pseudo znalecké pochoutky. Jediný přínos pro mou osobní kuchyni je nerezové naběrátko, které jsem viděl u nich a úplně ho miluju. Jinak jejich recepty ala kapr na špeku a roštěná s borůvkama fakt nee!!(12.11.2012)

 • aluna
  ****

  Náhodou! Kluci jsou podle mě sympaťáci, rozhodně nejlepší pořad o vaření, co byl v ČR stvořen (a žádný zahraniční jsem neviděla). Ty jejich "kecy", jak tady někteří píšou, mi právě vůbec dementní a trapný nepřipadaj - jsou přirozený, vtipný a normální!, což je s přihlédnutím k faktu, že toho určitě vědí o vaření hodně, ale nesnažej se nás posadit na prdel tunami cizích nonšalantních slov, kompliment nejvyššího kalibru. Má to spád a já se u toho nikdy nenudila....(26.6.2010)

 • nervoznideda
  ****

  Od roku 2007 pečeme šukrůt a luhačovické špačky 1x za dva měsíce .Velice dobré recepty. Zkuste a nebudete litovat. Mám rád česká jídla. A hlavně laciná. Zábavu tam hledají promiňte nemám pro ně slov . deda:-)(10.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace