poster

Kluci v akci (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2005, 23 min

Režie:

Martin Froyda

Scénář:

Mária Froydová

Kamera:

Martin Froyda
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  **

  TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(24.10.2013)

 • fleker
  *

  hlavně si kluci propláchněte čočku!,,,,, já to vždycky hodil do hrnce a šup s tím na plotnu, a pak sem jednou zahlíd tydle dva kašpary, a jeden z nich říkal, že se čočka musí nejdřív pořádně propláchnout,,,tak sem to proplách a jako skoro žádnej rozdíl....sice to míň křupalo ale chuť byla stejná...a to mi eště pár zrníček ucpalo odtok, ale nechal sem to bejt,a když sem se za dva tejdny vrátil domů z lágru,,,,uprostřed umyvadla vyrost takovej menší zelenej stromeček,,,a bez světla, bez hlíny a absolutně z ničeho......a to mi připomělo, jak mi kdysi jeden můj kamarád vyprávěl, že celej tejden vkuse sledoval jenom horory a porno, a když dokoukával poslední horor, tak prej se už strachy posíral, a když šel na záchod, z umyvadla prej zřetelně slyšel děckej pláč .....a z toho jasně plyne že umyvadlo je dobrá věc, ale semeno do něj prostě nepatří(2.8.2009)

 • Hrabka
  ***

  Pořad pro všechny kuchtíky a pro ty, co rádi jedí. Někdy na to člověk mrkne, ale já osobně to nijak nevyhledávám. Musím ale uznat, že je to podáno od hlavních protagonistů velmi otevřeně a zajímavě.(16.6.2009)

 • Renton
  *

  Žrát se bude pořád a více či méně zdařilé pořady o vaření tu tím pádem budou ještě dlouho. Tenhle nejnovější český počin se ovšem může zařadit leda tak na konec řady těch nepovedených. Je totiž nudný a má nesympatické protagonisty. Po ukončení sledování bude zapomenut stejně rychle, jako (pa)chuť včerejšího oběda..(31.3.2006)

 • thecentre
  ***

  Od roku 2005 se pořad výrazně zlepšil a proto přihazuji * navíc.(13.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace