Kluci v akci (TV pořad)

Martin Froyda

Mária Froydová

Martin Froyda
  • fleker

hlavně si kluci propláchněte čočku!,,,,, já to vždycky hodil do hrnce a šup s tím na plotnu, a pak sem jednou zahlíd tydle dva kašpary, a jeden z nich říkal, že se čočka musí nejdřív pořádně propláchnout,,,tak sem to proplách a jako skoro žádnej rozdíl....sice to míň křupalo ale chuť byla stejná...a to mi eště pár zrníček ucpalo odtok, ale nechal sem to bejt,a když sem se za dva tejdny vrátil domů z lágru,,,,uprostřed umyvadla vyrost takovej menší zelenej stromeček,,,a bez světla, bez hlíny a absolutně z ničeho......a to mi připomělo, jak mi kdysi jeden můj kamarád vyprávěl, že celej tejden vkuse sledoval jenom horory a porno, a když dokoukával poslední horor, tak prej se už strachy posíral, a když šel na záchod, z umyvadla prej zřetelně slyšel děckej pláč .....a z toho jasně plyne že umyvadlo je dobrá věc, ale semeno do něj prostě nepatří(2.8.2009)

Pořad pro všechny kuchtíky a pro ty, co rádi jedí. Někdy na to člověk mrkne, ale já osobně to nijak nevyhledávám. Musím ale uznat, že je to podáno od hlavních protagonistů velmi otevřeně a zajímavě.(16.6.2009)

• A_FISH

nemám je rád...(1.12.2008)

• MM_Ramone

"Kluci v akci". No, odvážny názov, taký dvojzmyselný. Na prvé počutie to vyvoláva dojem, že sa jedná o nejaké lacné gay porno z osemdesiatych rokov. Ale ono je to predsa len úplne o niečom inom. Je to relácia českej verejnoprávnej televízie o varení. Dvaja mladí kuchári Ondřej Slanina a Filip Sajler sviežou formou predvádzajú ako sa dajú pripraviť rôzne chutné jedlá. Neviem aký majú títo týpkovia medzi sebou vzťah, ale vidno, že pri varení si dokonale rozumejú. Pre každého z nich teda jedna hviezdička. **(9.4.2013)

Teď už vím, že se citrón mačká přes prsty a vejce lze utřít i bez utěrky na nádobí.. Jakožto český pořad o vaření pro mě naprosto dostačující a nevím, jaký přídavek by si představovali ti nespokojení. Frky z kuchyňského prostředí? Čaču jen v zástěře a s půlkou manga v ústech? Házení vykosťovacím nožem na nafukovací balónek mezi stehny?(1.12.2009)