Kluci v akci (TV pořad)

Martin Froyda

Mária Froydová

Martin Froyda
  • WANDRWALL

Že vařit umí, to se jaksi předpokládá. Ale že vaří s takovou radostí a stále, a ještě jsou to sympaťáci, tak to KLUCI V AKCI před vámi smekám. Proč tedy jen jeden bod? Takové pořady nepatří na veřejnoprávní televici. Slovácí mají kanál PAPRIKA. Takže takové pořady do podobných kanálů a ne na veřejnoprávní televizi, kterou jsem nucený si platit.(30.8.2010)

• lesumir

Jamie Oliver po česku, aneb dva kuchaři, kteří jsou ve svém oboru hodně úspěšní ukazují divákům jak na to. Kuchaři ok, ale jako moderátoři?! Nuda..(26.10.2008)

Tihle dva umí pobavit a taky uvařit...Podvině na mě ale působí ten vyšší holohlavý týpek co mi velice připomíná jednoho mého retardovaného "známého".Ale jako celek na česko celkem slušný pořad o vaření(mnohem lepší než Babica).(11.12.2011)

Kluci v akci předčí pana Babicu o několik tříd o tom není pochyb, ale že by to bylo něco extra nebo něco originálního. To fakt né. 5/10(14.9.2009)

Všiml jsem si tohoto pořadu až v roce 2012, kdy mě na něj upozornila manželka. Takových pořadů bylo, je a bude v TV vysílání hromada. Ale tihle dva jsou v současné době na rozdíl od těch ostatních i vtipní a kreativní. Alespoň nyní po těch letech jejich zkušeností to tak vnímám. Nemám v oblibě pořady o vaření, ochutnávání apod., obzvlášť ty upjaté na TV PRIMA a TV NOVA. Ale tihle "obyčejní" dva "lidoví" z ČT1 si mě získali až natolik, že si některé pořady nahrávám a recepty z netu tisknu. No, ... a manželka má podle čeho vařit skvělé poživatiny. :-) Také má ty dva ráda. Hoši, držíme Vám palce, protože to není jen u toho kuchařského stolu, ale třeba i na chvíli venku na lyžích nebo např. mezi parohy jelenů či na horské chatě. A hlavně, nejde o show za každou cenu. Jen se špetkou, jako toho koření. Skvělé, díky hoši.(11.3.2012)