Kluci v akci (TV pořad)

Martin Froyda

Mária Froydová

Martin Froyda
  • DaViD´82

Kluci možná umějí dobře vařit, ale zajímavě to zprostředkovat divákovi není jejich silná parketa. Respektive je to hodně prohnilá parketa. Prostě nepodařená variace na moderní televizní kuchařky ve stylu Jamieho Olivera.(20.2.2007)

• MM_Ramone

"Kluci v akci". No, odvážny názov, taký dvojzmyselný. Na prvé počutie to vyvoláva dojem, že sa jedná o nejaké lacné gay porno z osemdesiatych rokov. Ale ono je to predsa len úplne o niečom inom. Je to relácia českej verejnoprávnej televízie o varení. Dvaja mladí kuchári Ondřej Slanina a Filip Sajler sviežou formou predvádzajú ako sa dajú pripraviť rôzne chutné jedlá. Neviem aký majú títo týpkovia medzi sebou vzťah, ale vidno, že pri varení si dokonale rozumejú. Pre každého z nich teda jedna hviezdička. **(9.4.2013)

• Ivoshek

Některé recepty jsou ok, ale v porovnání s Floyd Uncorked nebo třeba tím mladým Anglánem tě klukům něco chybí.(29.8.2007)

Tihle dva umí pobavit a taky uvařit...Podvině na mě ale působí ten vyšší holohlavý týpek co mi velice připomíná jednoho mého retardovaného "známého".Ale jako celek na česko celkem slušný pořad o vaření(mnohem lepší než Babica).(11.12.2011)

Poté co jsem se náhodou dostala k nováckému pořadu Babicovy podivné "dobroty" musím Kluky ohodnotit královskými třemi hvězdami.(30.3.2009)