poster

Rytíři nebes

 • Velká Británie

  Flyboys

 • USA

  Flyboys

 • Slovensko

  Flyboys - Rytieri nebies

Válečný / Drama / Akční / Dobrodružný

Velká Británie / USA, 2006, 139 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Zdařilí snímek z neokokaného prostředí 1. světové války. Je sice pravda, že herci jsou spíše průměrní (někdy ještě horší), dialogy taky nejsou nic extra ale hlavní jsou letecké souboje, kterých je celkem dost a jsou pěkně udělané. Jen je škoda, že se film utápí v klasickém americkém patosu a režisér nejspíš občas nevěděl jestli chce točit zábavnou akční podívanou nebo realistický válečný film. Ale i tak jsem se celý film dobře bavil.(14.4.2007)

 • paascha
  *

  Film pro děti, které si umějí na PC pohrát s letadýlkem, pro neznalce, kteří věří všemu, co vidí a pro trouby, kteří o létání vědí tolik, kolik Drn Srajda o dobré hudbě:-)(23.2.2011)

 • m.krudenc
  ***

  Ale jo,hezký film z první světové války těch moc není, nebylo to špatný. Zábavné, mladí herci jsou sympatičtí a Jean Reno snad ani špatný být neumí. Válečná popcornovka, které trochu zvyšuje kvalitu prostředí letců z 1. světové války (z tohoto období není mnoho filmů).(24.4.2015)

 • petero
  ****

  Rovnako popcornová záležitosť ako Pearl Harbor, 60 mil rozpočet je na filme rozhodne vidieť a tie letecké zábery sú to najlepšie čo som vo filme videl. Na rozdiel od Pearl Harbor sú prehľadnejšie a tu ma tá gýčovosť a pátos spoľahlivo dostali.(20.4.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $13,090,630Tržby Celosvetovo$17,833,039Tržby za predaj DVD v USA $23,539,676 //počet predaných kusov 1,139,500║ dosť neuvážene preinvestované peniaze od Deana Devlina, nestačil mu prehmat ako bola Godzilla _Možno trošku nezaslúžený prepadák ale vojnové filmy v poslednej dobe proste nemajú také zázemie u širokého publika a svojou témou zaujmú len sporadicky. U tohto filmu som sa výborne pobavil v dobrom slova zmysle pri leteckých súbojoch, tie sú v skutku prevedené dokonale a ešte vidieť ich v kine je o to väčší zážitok, nuž čo potápa miestamy film je dej okolo leteckých súbojov, ten nemá moc čím zaujať a je to len nehorázna nezaujímavá pasivita dialógov. Film je priemer čo sa dá stráviť, škoda že ho aspoň o 20minut neprestrihali! /videl v kine: 60%/(14.1.2007)

 • - Mimo velká studia natočený snímek stál 60 mil. dolarů a debutoval v amerických kinech (22. – 24. 9. 2006) s bídným ziskem 6 milionů na čtvrtém místě žebříčku navštěvnosti. Celkový výdělek distributora MGM se nakonec zastavil na 13 milionech. (imro)

 • - Rytíři nebes jsou vůbec prvním snímkem, ve kterém se pomocí techniky motion capture snímala letadla. (imro)

 • - David Ellison si na své peníze dohlížel i jako herec, ztvárnil pilota Eddieho Beagla. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace