Poté, co Dean jel ve své Impale, uviděl na cestě Castiela. Ihned zastavil, ale Castiel nikde. Když se v noci probudil, viděl ve skle Castiela. Sam vycítí, že se s Deanem něco děje. Dean mu řekne, že když v Očistci našli portál do lidské dimenze, tak to Castiel nestihl a portálem prošel jen Dean. Další den vidí Dean Castiela v koupelně, jenže tentokrát je to skutečný Castiel, který se rozhodne bratrům pomoci. Crowley mezitím shromáždil lidi, kteří by mohli přečíst tabulku se Slovem božím. Linda Tran, matka Kevina, se přes internet spojí s „čarodějnicí“, která jim prý pomůže s výrobou bomby na démony. Jenže později se ukáže, že čarodějka se spojila s Crowleym, který Kevina unesl. Linda volá bratrům a řekne jim co se stalo. Lindě se také podařilo zajmout jednoho démona, který prý ví, kde se Crowley schovává. (Varan)

• Sam (Jared Padalecki) v skladisku použije bombu proti démonom a tiene troch démonov po výbuchu ostali na stene. V Hirošime a Nagasaki bolo svetlo atómových výbuchov také intenzívne, že ľudí, ktorých atómové bomby zasiahli, ich telá vrhali tieň, ktoré ostali na stenách alebo na betónoch. (Pat.Ko)