Povstání strojů (TV film)

A.I. Assault

Shockwave

Vzbura strojov

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2006, 90 min

• Terva

Prostě odpad.(25.4.2011)

• LiVentura

Kus filmovosti, té opravdové ze skupiny A, tam skutečně je, hudba originálnější, myšlenka snímku dobrá, ostatní klasicky skup.B-C...!(27.6.2009)

No teda, docela slabé hodnocení. Opět se tady někdo koukal na něco omylem. Za co?? Vždyť to byla výborná parodie z konce abecedy. Podle některých jsem asi blázen, ale narozdíl od ostatních jsem bral snímek s nadhledem. Jasně, pár nesmyslů tam bylo. To ale vůbec nemění nic na tom, že si to čtyři hvězdičky zaslouží. Ironicky!! Ne..., fakt se mi to líbilo. :-)(12.6.2010)

• Chupacabre

Ježíši - to je "bejkárna". Ale ten obal si zaslouží aspoň půl*.(26.11.2007)

• Pepinec

Je mi úplně fuk, jak tohle kdo myslel. Provedení je tak příšerně odporné, že z toho všechny moje chlupy měly povstání hrůzou. Velmistru Wynorskimu by už někdo konečně měl vyrvat z kazeťáku album Michala Davida s průvodním singlem Céčka.(20.7.2012)

• - V úvodnej scéne vypália dvaja vojaci viac ako 200 výstrelov z pištolí bez toho, aby ich nabili. (beso74)

• - V tejto snímke si zahralo viacero hercov, ktorí sa objavili vo vesmírnych sci-fi filmoch: Star Trek (Lisa LoCicero, George Takei, Robert Picardo, Joe Lando, Michael Dorn, Bill Mummy), Babylon 5 (Bill Mummy, Joshua Cox) a Battlestar Galactica (Roark Critchlow). (AxelWers)

• - Film byl v amerických kinech uveden pod názvem AI Assault, na DVD byl však vydán pod názvem Shockwave. (Terva)