Povstání strojů (TV film)

A.I. Assault

Shockwave

Vzbura strojov

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2006, 90 min

• Tommassi3

Opravdu by mě zajímalo, kdo z hodnotících viděl tuhle perlu kinematografie až do konce.. Ale je fakt, že frontální lobotomie by zanechala v mé hlavě menší spoušť..;)(13.4.2013)

No teda, docela slabé hodnocení. Opět se tady někdo koukal na něco omylem. Za co?? Vždyť to byla výborná parodie z konce abecedy. Podle některých jsem asi blázen, ale narozdíl od ostatních jsem bral snímek s nadhledem. Jasně, pár nesmyslů tam bylo. To ale vůbec nemění nic na tom, že si to čtyři hvězdičky zaslouží. Ironicky!! Ne..., fakt se mi to líbilo. :-)(12.6.2010)

• svik

Hrozná nemotorná laciná a nepochopitelná pitomost.(2.9.2006)

• Pepinec

Je mi úplně fuk, jak tohle kdo myslel. Provedení je tak příšerně odporné, že z toho všechny moje chlupy měly povstání hrůzou. Velmistru Wynorskimu by už někdo konečně měl vyrvat z kazeťáku album Michala Davida s průvodním singlem Céčka.(20.7.2012)

Velký Jim vrací úder! A tentokrát překonal sám sebe,takhle hloupej film se opravdu jen tak nevidí. Vše je špatně, ale prostě se na to dobře kouká. Nejvíc mě dostaly herci, kteří ať se snaží sebevíc hrají mizerně, to jejich "Oh my god" Je opravdu skvělé. Tenhle film je dokonce hloupější než Curse of the komodo. Efekty jsou na poměry Wynorských filmů průměrné, i když abych se přiznal čekal jsem horší. Dále mě dostává to proč Wynorski nechá své filmy odehrávat na ostrově, copak ten chlap má koupenej ostrov? No ale abych jenom nekritizoval, je to příjemné pokoukáníčko, která rozesměje uteče jak voda, a je děsně zábavný.(3.4.2010)

• - Film byl v amerických kinech uveden pod názvem AI Assault, na DVD byl však vydán pod názvem Shockwave. (Terva)

• - V úvodnej scéne vypália dvaja vojaci viac ako 200 výstrelov z pištolí bez toho, aby ich nabili. (beso74)

• - Film je natočen na motivy knihy "Shockwave", kterou napsal Bill Monroe. (Terva)