Povstání strojů (TV film)

A.I. Assault

Shockwave

Vzbura strojov

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2006, 90 min

• DarkDemon

Tento paskvil je dokonalou definicí pojmu „odpad“. Jediné co na tom snad může zaujmout je obsazení „hvězdami“ Céčkové produkce. Nejvíc mi nesedí rok 2006 tipnul bych si spíš na 1986 :) úplně jsem pocítil závan „předrevolučního“ videa.(27.6.2009)

• DaViD´82

Nejlepší část je ještě před úvodními titulky, ale i ta je na čistý "Odpad!". To co následuje pak je neusledovatelné a naprosto strašné. A to ještě v případě, že k tomu přistupuji tak, že to tvůrci nemysleli vážně, protože jestli ano, tak je to ještě horší než si myslíte. Bohužel to ale není špatné tím způsobem, že by to bylo směšné.(23.7.2007)

Ackoliv jsem si film pujcoval na DVD jen diky slusivemu nazvu a ocekaval jsem nejakou suchou vykradacku Terminatora (pripadne Matrixu), vysledek predcil vsechna ma ocekavani. Jime, tys to zase dokazal. Uzasna hlaskujici jizda, plna velespatnych hereckych vykonu, nelogicnosti, totalnich dialogu a digitalnich triku na urovni Lovcu dinosauru, navic plna tech nejstarsich klise. Proste kousek, ktery kazdeho milovnika becek zarucene potesi. Pokud chcete od filmu logiku, originalitu a umelecke ambice, opovazte se ve videopujcovne u Povstani byt jen pozastavit. Ale jestli hledate cirou zabavu, ktera se nestydi vypujcit si nejake napady odjinud (krome jiz zminenych filmu se slusi doplnit hlavne Spiderman 2) a je, jak se rika, blba az to boli, nevahejte. A mozna, stejne jako ja, zazijete 90 minut plnych smichu a vykriku "No ty vole!" A pro monologa : Jsem cvok, fakt jsem se bavil.(19.7.2006)

• cariada

Samotný začátek mě stačil, abych měl o hodnocení jasno. Naivně jsem doufal, že se jen někdo dívá na video či tv a děj bude jiný, ale on nebyl. Celé to bylo jak parodie na Válku světů či Invazi světů, ale hodně nepovedenou.(3.2.2014)

• Morien

To už by bylo lepší, kdyby v noci vysílali šum. Dívalo by se na něj víc lidí než na... heh, tohle.(27.6.2009)