poster

Povstání strojů (TV film)

 • USA

  A.I. Assault

 • USA

  Shockwave

 • Slovensko

  Vzbura strojov

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2006, 90 min

 • F.man
  odpad!

  Na béčka, céčka či podobné hovínka se nedívám protože není čas ztrácet čas. Ale tohle jsem prostě dokoukat musel. Viděl jsem totiź první předtitulkovou scénu a tak skvěle jsem se už dlouho nezasmál. Představte si herecké výkony na bodu mrazu, scénař napsaný na záchodě při dělaní velké potřeby a hlavně otřesnou animaci (na které ten film má stát) a nedostanete ani trochu toho vtipu co Povstání strojů nabízí. Doporučuju!(7.1.2010)

 • Tommassi3
  odpad!

  Opravdu by mě zajímalo, kdo z hodnotících viděl tuhle perlu kinematografie až do konce.. Ale je fakt, že frontální lobotomie by zanechala v mé hlavě menší spoušť..;)(13.4.2013)

 • Terva
  odpad!

  Prostě odpad.(25.4.2011)

 • Phobia

  Jéééžiš, když jsem viděla upoutávky, smíchy upadla z gauče a ucvrnkla si do textilu, umínila jsem si, že tenhle skvost musím vidět... Bohužel jsem na to zapomněla:'-(. Snad mi to na Nově někdy zopakují:-).(29.6.2009)

 • Akumulátor
  odpad!

  Obzvlášť mne zaujal propracovaný scénář. "Je z kovu, ne?" "Z vysoce odolné kobaltové slitiny. Ano je z kovu"; "Zabili jsme ho?" "Je mrtvej!" (stroj). Nebo když pět lidí stojí na louce kde není nic jiného než několikatunová helikoptéra a jeden z nich po 5 minutách vykřikne: "Támhle je helikoptéra!". Tu by snad nepřehlédl ani slepej... Nejdražší a nejnebezpečnější bojové stroje jsou v letadle ledabyle přivázáni čtyřmi provázky a přitom se jen při malém otřesu sami zapnou (asi chyba při výrobě). "Oni se aktivovali!" "Zůstaň tady, neutralizuju je!". Tahle věta obvykle končí smrtí... A jako třešnička na dortu působí, když nejmodernější bojový stroj v dějinách na sebe nechá vystřílet z deseti metrů dva zásobníky a pak jen pomalu odejde.(20.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace