poster

Berlínské spiknutí

 • USA

  The Good German

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2006, 103 min

Předloha:

Joseph Kanon (kniha)

Scénář:

Paul Attanasio

Hudba:

Thomas Newman

Producenti:

Ben Cosgrove

Scénografie:

Philip Messina

Kostýmy:

Louise Frogley
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $32miliónovTržby USA $1,308,696Tržby Celosvetovo $5,914,908(3.6.2009)

 • Shushika
  ***

  Pěkné stylové cvičení, ale nechápu, proč to vzniklo a co tím chtěl Soderbergh ve 21. století říct. P.S. Chlad mi nevadil, působilo to na mě úplně stejně odtažitě jako Casablanca, Maltézský sokol, když už jsme u toho porovnávání.(20.3.2010)

 • Hellboy
  ***

  Příjemná pocta filmu noir a celkově kinematografii 40. let, která ale nenabízí o moc víc.(30.6.2010)

 • Zíza
  **

  Asi po deseti minutách filmu jsem si hrozně přála, aby Tobey zemřel, a tak jsem ráda za Cate... :-D Film mě moc nezaujal, raději jsem koukla z okna. Neoslovil, nenadchl.(24.9.2010)

 • NinadeL
  ****

  Něco mezi Zahraniční aférou, Svědkem pro obžalobu a Charlotte Gray. Samozřejmě nechybí ani Německo v roce nula. Nechte Casablancu spát, chcete-li hovořit o stylu poválečných 40. let a filmech z rozbombardovaného Berlína... Osobně jsem byla k Berlínskému spiknutí velice skeptická z důvodu obsazení, ale nakonec musím uznat, že minimálně Clooney mi dokázal, že není jen hvězdou. Naopak o Maguireovi jsem začala pochybovat. Nicméně to, že je Cate novou Katharine Hepburn se potvrdilo už v Letci. De facto by teď mohla přehrát všechny filmy v jejím stylu a podílet se na přesných kopiích jejích skutečných filmů. Jen více a houšť filmů, které nechávají daleko za sebou označení retro a taví ho v požitek. Jen žasnu nad tím, jak si tu nedokážete ve valné míře užít takové maso.(8.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace