poster

Fantastická čtyřka: Silver Surfer

 • USA

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Německo

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Velká Británie

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Slovensko

  Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie / Kanada, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  **

  Mám pocit, že scénárista v osmdesátých letech upadl do komatu, pak se probral a napsal FF2, přičemž mu nikdo neřekl, že takhle už filmy nevypadají.(25.6.2007)

 • Djkoma
  **

  O maličko lepší než první díl. Opět si smutně musíme užít počáteční nudu, aby jsme se s setkali se Silver surferem. Ten není žádný zázrak, jak ho někteří popisují a jeho emoce jsou nulové. Většinu filmu působí jako nepřemožitelná postava a největší záporák zároveň a poté se role obrací. Na scénu se vrací Doom z jedničky a celé je to zakončeno největším z největších, který si užije opravdu spíše 15 sekund slávy než 15 minut. To je velká škoda, protože kvalitní protivníci F4 pomalu odpadají a přesto jde stále o jeden z nejnaivnějších a nejméně temných a drsných komiksových filmů současnosti. Je to velká nevýhoda, protože všechny hezké barvičky a obličejíčky nestačí na akční film, v kterém je stejně akce jako jako v reklamě na jogurt. Vezměte konečně někdo F4 do pevných rukou a vytvořte film, na který by mohl Stan Lee(asi fakt nebyl na seznamu:)) mohl být hrdý a všichni ho milovali. Potenciál tu stále je, ale Tim Story se snaží z F4 udělat svou hrobku.(15.7.2007)

 • Zíza
  *

  Slátanina. Bezpáteřní příběh. Předvídatelné. Nudné. Nechce se mi vypisovat a vymýšlet další adjektiva či přirovnání. Shlédněte - posuďte. Já se mezitím budu modlit, aby nebyla trojka...(20.11.2007)

 • castor
  **

  Město New York!! Nevysvětlitelné jevy!! A stále ta stejná, comicsová společnost, bez zrnka charismatu a dialogy, ze kterých naskakuje husí kůže. I pokračování Fantastic Four je jako špatný vtip, líznutý televizním oparem, který se vznáší nad každou druhou scénou. Opět tu máme necitlivou režii neschopného Tima Storyho, kterému v hlavě absolutně chybí vize, jak by měl jeho film vypadat. Vše je uspěchané, neprokreslené, odbyté. Drahý trik ještě nemusí znamenat velkolepý trik. Dvojka je ještě o krapet horší, zejména chybí slibnější akce (jako např. dopravní nehoda na mostě z jedničky). 30%!!(9.7.2007)

 • petero
  **

  Tak tentoraz mi to už prišlo ozaj debilne zjednodušené. Zbytočné pokračovanie i keď dosť inovatívne mi príde že títo superhrdinovia sa nestránia verejnosti ako všetci ostatný ale práve naopak.(3.7.2007)

 • - Na začátku filmu při průletu "meteoritu" je možné si všimnout i pohledu na Pražský hrad z Loretánské ulice. (ledofredo)

 • - Tržby v USA za první víkend: 58 051 684 dolarů (3959 kin). Náklady na výrobu: 130 milionů dolarů. (CrypzzXD)

 • - "Fantastická čtyřka" se zrodila už v roce 1961 a v USA je známá asi jako u nás "Čtyřlístek". Obě kreslené rodiny mají i podobné složení: vynálezce, drsňák, kráska a mlaďoch. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace