poster

Fantastická čtyřka: Silver Surfer

 • USA

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Německo

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Slovensko

  Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie / Kanada, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  **

  "Nejsem ničitel". To ti tak budeme věřit, Story. Přebarvičkovaná comicsová břečka, která by svou otravnou naivitou trčela i z nedělního vydání Médi Pusíka. Ani ten Chris Evans tu není dost cool na to, aby s filmem dokrauloval alespoň do průměru a Jessica Alba a Julian McMahon vypadají jako by jim obličeje přejel parní válec. Fuj! Takhle strašit děti.(23.7.2007)

 • Gilmour93
  *

  Fantastická sračka: Si vybleju Kufr. Barvičkami hýřící, zastydlá pop-nuda plná krásných mužů (ten jediný nehezký raději schován pod kamenný plášť) a ještě krásnějších žen se rty čelícími v minulosti atakům bodavého hmyzu. Ti všichni dirigováni režisérem, jenž je dokonalým příkladem antonyma nomen omen, což je konkrétně u komiksových adaptací rituální sebevražda. Po prvním díle, jenž mi přinesl utrpení srovnatelné s přiložením rozpálené žehličky na přirození, jsem si na něj tímto pokračováním o Té-tisícovce poletující na žehlicím prkně vychrstl z konvice vařící vodu. Jsem nepoučitelný, ale kdo ví, třeba mě lákalo podívat se do Alba plné retuše..(16.5.2011)

 • Eddard
  *

  Slabé a možná ještě slabší než jednička. Ze záplavy komixů posledních let nevyčníva Stříbrný surfař v ničem, naopak postrádá nebo kazí ty elementy, které jsou mnohým jeho žánrovým kolegům vlastní. Humor z devadesáti procent naprosto nefunguje (ev. funguje skoro opačně), psychologie a logika jsou hluboko pod bodem mrazu (což by mi za jiných okolností třeba tolik nevadilo), herecké výkony a charizma představitelů tristní (snad až na dokonalý Fishbornův dabing Silver surfera a opravdu spratkovsky arogantní herectví Chrise Evanse)... Jediné co dokáže zaujmout jsou některé akční a očividně drahé scény (Temže a London Eye), eventuálně hořící, nahá Jessica Alba (pro opačné pohlaví Evans). Produkt bez řádného obsahu a co víc - dost neoriginální a nudný produkt... 20%(7.8.2007)

 • Zíza
  *

  Slátanina. Bezpáteřní příběh. Předvídatelné. Nudné. Nechce se mi vypisovat a vymýšlet další adjektiva či přirovnání. Shlédněte - posuďte. Já se mezitím budu modlit, aby nebyla trojka...(20.11.2007)

 • JohnnyD
  ***

  Prekvapivo zábavné. A ešte lepšie ako obstojná jednotka. Jednoznačne profesionálnejšie nakrútené, s lepšími efektami a i niektorí herci sa škrabú z dna do priemeru (Gruffudd). Opäť skvelé hlášky, má to lepšiu akciu i dej. V podstate o nie o veľa horšie ako Raimiho SpiderMani. No dať tomu 80% by bolo nefér kvôli skutočne dobrým Marvelovkám, ktoré nastúpili už o rok. Aj tak príjemná comicsová zábava.(14.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace