Fantastická čtyřka: Silver Surfer

Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie / Kanada, 2007, 88 min

• hippyman

popcornová vymejvárna mozků stylu "jé ono je to barevný a hejbe se to" dobrá tak akorát jako kulisa k luxování... celou dobu jsem byl naprosto apatycký k tomu, co se tam děje (a že se toho moc neděje), takže spásnej ultrašitózní konec jakožto vysvobození z devadesátiminutového kroucení hlavou byl nakonec paradoxně tím nejlepším z celého filmu... shlédnutí dalších pokračovaní určitě neplánuju. už by se na to měli fakt vysrat. 30%(12.12.2008)

• Eddard

Slabé a možná ještě slabší než jednička. Ze záplavy komixů posledních let nevyčníva Stříbrný surfař v ničem, naopak postrádá nebo kazí ty elementy, které jsou mnohým jeho žánrovým kolegům vlastní. Humor z devadesáti procent naprosto nefunguje (ev. funguje skoro opačně), psychologie a logika jsou hluboko pod bodem mrazu (což by mi za jiných okolností třeba tolik nevadilo), herecké výkony a charizma představitelů tristní (snad až na dokonalý Fishbornův dabing Silver surfera a opravdu spratkovsky arogantní herectví Chrise Evanse)... Jediné co dokáže zaujmout jsou některé akční a očividně drahé scény (Temže a London Eye), eventuálně hořící, nahá Jessica Alba (pro opačné pohlaví Evans). Produkt bez řádného obsahu a co víc - dost neoriginální a nudný produkt... 20%(7.8.2007)

• Stegr

Zlaté maliny 2007 - 2 Nominace - Nejhorší herečka HR (Jessica Alba), Nejhorší herecký pár...(12.2.2008)

V podstate to iste ako jednotka, ale už to bolo také nemastne neslane.Všetko podstatne sme už videli v jednotke. 60% - 3*(18.10.2009)

• Webb

Sice je to o malinko lepší a temnější než první díl ale stejně je to pořádná kravina a jeden z nejhorších komixů.(18.12.2008)

• - Galactus, který hodlá posvačit Zemi, vypadá ve filmu jako velký zlý mrak. Na stránkách komiksu je to však mezihvězdný obr v brnění. (Siriuss)

• - Na začátku filmu při průletu "meteoritu" je možné si všimnout i pohledu na Pražský hrad z Loretánské ulice. (ledofredo)

• - Na začiatku filmu, keď sa koná svadba, je medzi hosťami aj Stan Lee (autor pôvodného komiksu Fantastic Four), ale kedže nie je na zozname, ochranka ho na ňu nepustí. (KazzaK)