Fantastická čtyřka: Silver Surfer

• Německo

Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie / Kanada, 2007, 88 min

V podstate aj chapem, ze sa to tu mnohym nepacilo, ale ja si nemozem pomoct. Triky boli podla mna dobre, hlavne Silver Surfer bol uzasny, humor usiel, proste nenarocna zabava. Nic viac specialne som od toho filmu v kine ani neocakaval a nesklamal ma tak, aby si zasluzil u mna 40%, takze je to len vec chuti.(20.8.2007)

Juchúúú madafaka. Tak zatial čo pri utrápenej jednične FF4 som si od nudy skoro prsty objedol, tak dvojku som si pri všetkej jej naivnej infantilnosti príjemne užil. Ano je to pre deti (škoda), ano je to hlúpe (škoda), áno je to preplacané blbými vtipmi (škoda), ale sú stavy kedy podobne jednoduchá monohubka dobre padne. Celý ten príbeh by si zaslúžil úlpne iných tvorcov a úplne iný prístup, ale budeme tu bedákať nad rozliatým mliekom, keď presne toto všetci čakali? Silver Surfer je u mňa ultracool a Tim Story dorovnal Rattnera. Za poslednú pol hodinu, ktorá má naozaj spád nemôžem ísť pod tri. A popcorn lieta vzduchom! 60%(13.7.2007)

V podstate to iste ako jednotka, ale už to bolo také nemastne neslane.Všetko podstatne sme už videli v jednotke. 60% - 3*(18.10.2009)

• Trellíno

Story, Story, ty jsi fakt pořádnej tragéd. Jako nedokázat zrežírovat jedinou scénu tak, aby alespoň trošinku fungovala, už je pořádnej kumšt. A pánové scenáristé by si taky měli jít vykloktat. Je vůbec možný, aby ještě někdo v současnosti napsal pro áčkový film věty jako "Proč chceš zničit náš svět?" nebo "Ahoj záporáku, já jsem Sue, jak se jmenuješ?". Nechtěná nejlepší komedie letošního roku.(29.6.2007)

• petero

Tak tentoraz mi to už prišlo ozaj debilne zjednodušené. Zbytočné pokračovanie i keď dosť inovatívne mi príde že títo superhrdinovia sa nestránia verejnosti ako všetci ostatný ale práve naopak.(3.7.2007)

• - Na začiatku filmu, keď sa koná svadba, je medzi hosťami aj Stan Lee (autor pôvodného komiksu Fantastic Four), ale kedže nie je na zozname, ochranka ho na ňu nepustí. (KazzaK)

• - Při natáčení filmu se Jessica Alba seznámila se svým budoucím manželem - asistentem režiséra Cashem Warrenem. (Roman.Ticka)

• - Tržby v USA za první víkend: 58 051 684 dolarů (3959 kin). Náklady na výrobu: 130 milionů dolarů. (CrypzzXD)