poster

Fantastická čtyřka: Silver Surfer

 • USA

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Německo

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Slovensko

  Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie / Kanada, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *

  Fantastická je na tom leda odvaha tvůrců natočit po předchozí sračce ještě větší sračku.(14.8.2015)

 • choze
  odpad!

  Čím víc velkofilmově se to celé snaží tvářit (navštívíme snad každou zemi na světě), tím seriálověji tahle 130 milionová komiksová pohádka pro děti vypadá. Jestliže jednička mě ještě z valné části bavila svým humorem, tady nebylo vtipného zhola nic. Strašně blbé.(26.7.2007)

 • 3DD!3
  ***

  O trošičku lepší než první díl, ale bojím se, že pokud Story bude sedět na režisérské židli dál se nepohneme. F4ka má na to být dobrou komiksovou adaptací. Obsazení hlavních hrdinů je poměrně kvalitní (no dobře Jessica Alba není úplně ta pravá) a námět má potenciál. Takhle to jen zachraňuje skvělá dvojka Johnny Strom (Chris Evans je frajer :-) a Věc. Surfař je fajn. Takový sympaťák (aby ne s hlasem Laurence Fishburna) se jen tak nevidí. Tak trochu doufám, že nevyklidil pole úplně, protože v jiné režii a s triky na vyšší úrovni bychom se mohli dočkat mnohem lepšího výsledku.(3.9.2007)

 • petero
  **

  Tak tentoraz mi to už prišlo ozaj debilne zjednodušené. Zbytočné pokračovanie i keď dosť inovatívne mi príde že títo superhrdinovia sa nestránia verejnosti ako všetci ostatný ale práve naopak.(3.7.2007)

 • Niktorius
  ***

  Fantastická čtyřka je zpátky a sluší jí to přesně stejně jako při první přehlídce. Novému příběhu už zase chybí grády a bráno kriticky je celá zápletka se Silver Surferem banální a nesmyslný blábol. Ani ta akce není moc cool, ještěže dojem z tragický mdlé režie alespoň někdy velepšuje slušná kamera a obstojné triky. A celý film je nakonec zachráněn sympatickými hlavními postavami. Pokud se prostě smíříte s tím, že tohle není dospělý komiks jako Batman Begins, ani akční nářez jako Spider-man, projekci přežijete bez újmy na duševním zdraví a snad se budete i dobře bavit.(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace