• boshke
  ***

  Kupodivu ne tak dobré, jak by člověk čekal dle "věhlasu" tohoto pořadu. Znatelně lepší než streamácké Undeground Comedy, ač s hodnocením nemůžu jít na čtyři, takže to ve finále vypadá jako remíza. Na Underground Comedy jsem oceňoval neprofláklé ksichty. Ano, často tragické, bez talentu, potenciálu a špetky vtipu, ale pořad raději budu koukat naň a doufat v objev někoho nového než na Pavláska... 60%(15.3.2017)

 • MMR
  ****

  Velice zábavný pořad. Mám zde své vybrané komiky, kteří mě nikdy nezklamou. Nejlepší je podle mě Lukáš Pavlásek, u jeho vyprávění se směju jak blbej. Další, který jsem si oblíbil jsou: Iva Pazderková, Daniel Čech, Karel Hynek, Richard Němec a pak také Richard Nedvěd, který se pak objevil i v soutěži Česko Slovensko má talent, kde se umístil na druhém místě...(17.1.2011)

 • giblma
  ****

  Samozřejmě se nedá počítat s tím, že se budete bavit u každého skeče. Ale pro mě osobně jsou takoví Matonoha či Hanák jistotou.(16.11.2008)

 • FrodoF
  ****

  Je to těřké hodnotit, protože část bavičů mě přijde trapná. Na druhou stranu tu jsou nějací, kteří mě baví velice (Hanák nebp Matonoha např.). Dávám 4* hlavně protože je to české a v našich končinách celkem originální nápad.(16.10.2006)

 • Tom Riddle
  ***

  Česká stand-up comedy patří ženám. Královnou je samozřejmě Iva Pazderková (můžu se podepsat pod komentář Mahalika), ale mezi ty nejlepší výstupy také patří výkony Tatiany z Loun (Gabriela Vodrážková) a Lemury Lepé (Lenka Vychodilová), které mě obě dokázaly dovést k hysterickému smíchu. Tak mrkněte na youtube, všechno dobré tam je.(8.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace