• D.Moore

Humor?(24.10.2010)

Poměrně solidní zábava, ale záleží na tom, kdo zrovna dané vtipy předříkává. Třeba takový Tomáš Matonoha a jeho nezapomenutelný "Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM". Na jednu stranu se u toho pobavíte, ale úroveň takovýchto vtipů je na dooost nízké úrovni, zatímco Bohuš Klepl a Iva Pazderková mě naopak pobavili opravdu skvěle.(1.2.2009)

• dobytek

Udělat ze sebe idiota před tolika lidmi, tomu se řiká odvaha. Docela by mě zajímalo, jakej matroš rozdávaj divákům, aby se těm pyčovinám smáli. Blbější historky snad nevypráví ani místní blázen zvanej Adélka, když se vožere v mym oblíbenym baru a snaží se tam na sebe upoutat pozornost. Viděl jsem sice asi jenom 5 dílů, ale všechny stály za hovno. A jestli Matonoha a jeho dopis KSČM patří mezi to nejlepší z pořadu, tak mnohem lepší kecy můžu slyšet v různejch zaplivanejch hospodách a barech. Podle mě je to pořad pro různý rádoby intouše, co si připadaj děsně dekadentní, když někde uslyšej sprostý slovo.(1.9.2008)

• WANDRWALL

S úžasem jsem na tuhle amatérštinu někdy koukal...(19.11.2010)

Velmi kvalitní pořad z produkce HBO. Nekonečná přehlídka bavičů. Někteří jsou lepší, jiní slabší. Někteří slavní, jiní méně. Měl jsem i možnost některé z nich vidět naživo. Konkrétně Ivu Pazderkovou, Lukáše Pavláska a Karla Hynka.(25.1.2013)