Současná tvorba "standing humoru".. někdy velmi originální.(20.12.2010)

Stoupnout si před obecenstvo, představit veselou historku či bystrou úvahu do mikrofonu a neudělat ze sebe přiblblého truhlíčka chce hodně odvahy kombinované s velkou dávkou umu. Zdaleka ne všichni vystupující tohle dokážou a já se nemohu příliš bavit při scénkách, jejichž vtipnost je založená pouze na vulgaritách, zabržděnosti či imitováním stylu Felixe Holzmanna. Některé, pro mne většinou málo známé tváře, mě občas pobavily nečekanou originalitou, ale tento pořad jako celek drží v lehkém nadprůměru blonďatá nádhera s nepřehledně vysokým IQ. Její slepiččí polévku bych si sice nedal, na konci Nietscheho knihy bych s ní pravděpodobně neplakal, ale zemřít bez pokoukání na její vystoupení bych nechtěl.(10.6.2009)

Já už si k tomu raději kleknu (přeci jenom jsem už postarší pán), v lepším případě sednu a v nejlepším lehnu (a to dolů), ale proti pánům Matonohovi, Hanákovi a ostat. noname(mům) v zásadě nic nenamítám, skvěle se bavím a užívám si to. (teď mám na mysli DVD s NEJ scénami)(6.10.2011)

• LIVINGDEAD

Nesnáším Mátonohu, ...... a Na stojáka se zasměju pouze tehdy, když tam taková plnější dáma mluví o vaření a nebo když blondýna vykládá, co v poslední době zažila! Jinak je to pořad plných zoufalců a hlavně plný ošklivců v hledišti! Zde totiž náramně vidíme, jak to má český národ s chrupem a s hygienou!(3.7.2008)

• Miloš Knor