Ano, určitě skok pro lidstvo - ale je to velmi nevyvážené, co se kvality humoru týče.(20.1.2007)

• Slartibarkfast

Většinou trapné, občas divné, ale vesměs se na to koukat dá. Za zábavu to však nepovažuji ani omylem. 35%(26.4.2010)

Česká stand-up comedy patří ženám. Královnou je samozřejmě Iva Pazderková (můžu se podepsat pod komentář Mahalika), ale mezi ty nejlepší výstupy také patří výkony Tatiany z Loun (Gabriela Vodrážková) a Lemury Lepé (Lenka Vychodilová), které mě obě dokázaly dovést k hysterickému smíchu. Tak mrkněte na youtube, všechno dobré tam je.(8.12.2008)

Poměrně solidní zábava, ale záleží na tom, kdo zrovna dané vtipy předříkává. Třeba takový Tomáš Matonoha a jeho nezapomenutelný "Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM". Na jednu stranu se u toho pobavíte, ale úroveň takovýchto vtipů je na dooost nízké úrovni, zatímco Bohuš Klepl a Iva Pazderková mě naopak pobavili opravdu skvěle.(1.2.2009)

Někdy je to trapný, že to může pobavit jen úplně ožralý diváky. Většinou to ale stojí za to. Budař a Matonoha nikdy nezklamou.(26.9.2012)

• Petr Vydra