Buď a nebo. HBO k divákům přispěchalo s něčím opravdu neokoukaným a pravda je, že některé představení se překvapivě vyvedly, jen co je pravda. Jenže jak řikám, většinou takovéto představení jsou buď a nebo a nikdy ne sázka na jistotu. Každý komik má svůj smysl pro humor a ne každý ho dokáže pochopit. Takže by si tu teoreticky divák mohl vybrat opravdu cokoliv. Jenže je tu jedno ale, dost důrazné ale. Občas se stane, že diváci se smějí všemu a furt až se to zdá trapné a chvílemi až ubohé. Pokud tedy budu koukat na jakýkoliv díl tohoto pořadu, nikdy si nebudu stoprocentně jist, zdali jsem vybral dobře. Můžu se setkat s představením, který si užiji ale také s představením, na kterým mi nechá rozum stát. Například otevřený dopis komunistické straně od Matonohy. Sice má své kouzlo a možná je dost dobře nejoblíbenějším představením se slušivou pointou, ale já se u toho prostě nesmál a nebrečel tak jako ty lidi. Chvílemi nad tím vším musím přemýšlet, jestli jim za to neplatí... (5/10)(28.11.2007)

Poměrně solidní zábava, ale záleží na tom, kdo zrovna dané vtipy předříkává. Třeba takový Tomáš Matonoha a jeho nezapomenutelný "Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM". Na jednu stranu se u toho pobavíte, ale úroveň takovýchto vtipů je na dooost nízké úrovni, zatímco Bohuš Klepl a Iva Pazderková mě naopak pobavili opravdu skvěle.(1.2.2009)

• nascendi

Som celkom rád, že som prijal zásadu nehodnotiť televízne programy. Ťažko by som našiel spoločného menovateľa pre tak rozdielnych bavičov a tak rozdielne výsledky ich snaženia. Uznávam, že pri niektorých vystúpeniach som sa celkom dobre zabával, pri väčšine však som sa iba chabo usmieval alebo som mal intenzívny pocit trápnosti.(20.3.2017)

Především za výstupy Ivy Pazderkové.(28.5.2010)

Buď se nudím, nebo se směju, jakobych vyhrál mega ve Sportce. Úroveň hodně kolísá, takže když si vyberete silnější kousky (Miloš Knor apod.), dostanete slušnou one-man-talk-show. Co mně osobně přišlo nejlepší, tak otevřený dopis KSČM od Matonohy, klobouk dolů, smál jsem se. I proto, že nesnáším komáry! Takže komunisti: "pi**, kur**, kur**, pi** a čest!"(16.9.2008)