Vypravěč, mikrofon a publikum placené dle minutáže jeho "upřímného" smíchu. Taková je výchozí situace pořadu, v němž se trapné povídání poměrně pravidelně střídá s tím vtipnějším a celkový dojem je o dost lepší, než jsem očekával. Tolik opěvovaný Matonohův dopis KSČM mne bavil asi do třetí kundy (tedy cca. 5 sekund), ale přesto jsem si tady pár oblíbenců našel - Karel Hynek (http://www.youtube.com/watch?v=ytd2royMt2s) nebo Iva Pazderková (http://www.youtube.com/watch?v=Z3-QKXGw4MI).(14.8.2011)

Ano, určitě skok pro lidstvo - ale je to velmi nevyvážené, co se kvality humoru týče.(20.1.2007)

Buď a nebo. HBO k divákům přispěchalo s něčím opravdu neokoukaným a pravda je, že některé představení se překvapivě vyvedly, jen co je pravda. Jenže jak řikám, většinou takovéto představení jsou buď a nebo a nikdy ne sázka na jistotu. Každý komik má svůj smysl pro humor a ne každý ho dokáže pochopit. Takže by si tu teoreticky divák mohl vybrat opravdu cokoliv. Jenže je tu jedno ale, dost důrazné ale. Občas se stane, že diváci se smějí všemu a furt až se to zdá trapné a chvílemi až ubohé. Pokud tedy budu koukat na jakýkoliv díl tohoto pořadu, nikdy si nebudu stoprocentně jist, zdali jsem vybral dobře. Můžu se setkat s představením, který si užiji ale také s představením, na kterým mi nechá rozum stát. Například otevřený dopis komunistické straně od Matonohy. Sice má své kouzlo a možná je dost dobře nejoblíbenějším představením se slušivou pointou, ale já se u toho prostě nesmál a nebrečel tak jako ty lidi. Chvílemi nad tím vším musím přemýšlet, jestli jim za to neplatí... (5/10)(28.11.2007)

• anderson

Sitcom SEINFELD je v tunajšej databáze neuveriteľne podhotnotený. A po zhliadnutí tohto primitívneho programu mi už je konečne jasné prečo. Nielen na Slovensku, ale aj v Česku ľudia stratili akúkoľvek súdnosť a za humorné považujú - v tomto konkrétnom prípade - bezduché "brblanie" tlupy tzv. bavičov. Tieto tuná prezentované indivíduá nemajú o princípe stand up comedy ani šajnu a jediné čo dokážu predvádzať je kolotoč nikdy nekončiacej trápnosti a úbohosti, ktorej sa chechtajú podobne intelektuálne obdarení jedinci. (14.2.2013)(14.2.2013)

Tomáš Hanák a jeho "Musíme si pomáhat" mě dostalo do kolen a Ester Kočičková se umí neuvěřitelně shodit. Nikterak vyvážené, proti Gondíkovým ale obrovský skok pro lidstvo.(24.2.2006)