Stoupnout si před obecenstvo, představit veselou historku či bystrou úvahu do mikrofonu a neudělat ze sebe přiblblého truhlíčka chce hodně odvahy kombinované s velkou dávkou umu. Zdaleka ne všichni vystupující tohle dokážou a já se nemohu příliš bavit při scénkách, jejichž vtipnost je založená pouze na vulgaritách, zabržděnosti či imitováním stylu Felixe Holzmanna. Některé, pro mne většinou málo známé tváře, mě občas pobavily nečekanou originalitou, ale tento pořad jako celek drží v lehkém nadprůměru blonďatá nádhera s nepřehledně vysokým IQ. Její slepiččí polévku bych si sice nedal, na konci Nietscheho knihy bych s ní pravděpodobně neplakal, ale zemřít bez pokoukání na její vystoupení bych nechtěl.(10.6.2009)

Samozřejmě se nedá počítat s tím, že se budete bavit u každého skeče. Ale pro mě osobně jsou takoví Matonoha či Hanák jistotou.(16.11.2008)

• AngelAngie

Tohle mi opravdu nesedlo a málo kdy jsem se smála, když byl záběr na diváky a už vůbec ne, že bych se smíchy musela válet.(27.5.2008)

• Sonnery

Těžko hodnotit. Takže průměruji mé dva dojmy: Někdy je pořad Na stojáka naprosto špičkový. Řehnim se tak, až se plácám rukama do stehem a pak se ráno divim, kde se vzaly ty veliky jelita...No a někdy (v poslední době většinou) je to trapnější než moje oblíbená sourozenecká dvojice dementů Gondíkových. Ale kdo si určitě zaslouží ocenění je střihač. Promíchat nudný vystoupení s obrovskou porcí smíchy řvoucích ksichtů je um!(6.1.2009)

V prvních letech pořadu platilo, že na jedno dobré vystoupení připadala tři průměrná a dvě přímo trapná. Za poslední rok vysílání (počátek roku 2008) se však situace obrátila výrazně k lepšímu. Nyní na jedno trapné vystoupení připadají dvě průměrná a tři výborná.(19.2.2008)