Zábava občas trapná, občas hodně trapná, občas zcela nevtipná, občas ucházející, ale převážně neškodná.(6.1.2008)

Česká stand-up comedy patří ženám. Královnou je samozřejmě Iva Pazderková (můžu se podepsat pod komentář Mahalika), ale mezi ty nejlepší výstupy také patří výkony Tatiany z Loun (Gabriela Vodrážková) a Lemury Lepé (Lenka Vychodilová), které mě obě dokázaly dovést k hysterickému smíchu. Tak mrkněte na youtube, všechno dobré tam je.(8.12.2008)

::::::::::::::::::::::::::::: Za Matonohu !!!!! ( jiné díly jsem ani neviděl ) ......... :::::::::::::::::::::::::::::::(10.4.2009)

V prvních letech pořadu platilo, že na jedno dobré vystoupení připadala tři průměrná a dvě přímo trapná. Za poslední rok vysílání (počátek roku 2008) se však situace obrátila výrazně k lepšímu. Nyní na jedno trapné vystoupení připadají dvě průměrná a tři výborná.(19.2.2008)

Velice zábavný pořad. Mám zde své vybrané komiky, kteří mě nikdy nezklamou. Nejlepší je podle mě Lukáš Pavlásek, u jeho vyprávění se směju jak blbej. Další, který jsem si oblíbil jsou: Iva Pazderková, Daniel Čech, Karel Hynek, Richard Němec a pak také Richard Nedvěd, který se pak objevil i v soutěži Česko Slovensko má talent, kde se umístil na druhém místě...(17.1.2011)

• Lumír Tuček