• Malarkey
  ***

  Buď a nebo. HBO k divákům přispěchalo s něčím opravdu neokoukaným a pravda je, že některé představení se překvapivě vyvedly, jen co je pravda. Jenže jak řikám, většinou takovéto představení jsou buď a nebo a nikdy ne sázka na jistotu. Každý komik má svůj smysl pro humor a ne každý ho dokáže pochopit. Takže by si tu teoreticky divák mohl vybrat opravdu cokoliv. Jenže je tu jedno ale, dost důrazné ale. Občas se stane, že diváci se smějí všemu a furt až se to zdá trapné a chvílemi až ubohé. Pokud tedy budu koukat na jakýkoliv díl tohoto pořadu, nikdy si nebudu stoprocentně jist, zdali jsem vybral dobře. Můžu se setkat s představením, který si užiji ale také s představením, na kterým mi nechá rozum stát. Například otevřený dopis komunistické straně od Matonohy. Sice má své kouzlo a možná je dost dobře nejoblíbenějším představením se slušivou pointou, ale já se u toho prostě nesmál a nebrečel tak jako ty lidi. Chvílemi nad tím vším musím přemýšlet, jestli jim za to neplatí... (5/10)(28.11.2007)

 • Hromino
  ***

  Poměrně solidní zábava, ale záleží na tom, kdo zrovna dané vtipy předříkává. Třeba takový Tomáš Matonoha a jeho nezapomenutelný "Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM". Na jednu stranu se u toho pobavíte, ale úroveň takovýchto vtipů je na dooost nízké úrovni, zatímco Bohuš Klepl a Iva Pazderková mě naopak pobavili opravdu skvěle.(1.2.2009)

 • nascendi

  Som celkom rád, že som prijal zásadu nehodnotiť televízne programy. Ťažko by som našiel spoločného menovateľa pre tak rozdielnych bavičov a tak rozdielne výsledky ich snaženia. Uznávam, že pri niektorých vystúpeniach som sa celkom dobre zabával, pri väčšine však som sa iba chabo usmieval alebo som mal intenzívny pocit trápnosti.(20.3.2017)

 • NinadeL
  ***

  Především za výstupy Ivy Pazderkové.(28.5.2010)

 • salahadin
  ****

  Buď se nudím, nebo se směju, jakobych vyhrál mega ve Sportce. Úroveň hodně kolísá, takže když si vyberete silnější kousky (Miloš Knor apod.), dostanete slušnou one-man-talk-show. Co mně osobně přišlo nejlepší, tak otevřený dopis KSČM od Matonohy, klobouk dolů, smál jsem se. I proto, že nesnáším komáry! Takže komunisti: "pi**, kur**, kur**, pi** a čest!"(16.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace