Boží zápasník

Nacho Libre

Boží zápasník

Nacho Libre

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Jared Hess

Gideon Ponte

Kostýmy:

Graciela Mazón
  • packa

Bídný scénář s kolísavou úrovní humoru nezachrání ani Jack Black.(26.5.2007)

• st.ranger

Nudný děj s několika málo vtipnými momenty, jinak nic extra.(31.1.2010)

• F.man

Jack Black, ač jeho humor sedí mi skvěle, šlápl tentokrát hodně vedle. Neexistující scénář, nudné prostředí, chabé fóry... To nedokáže zachránit ani on. Abych ale nekecal, pár vtipných (velmi vtipných) momentů se v Božím bojovníkovi najde, ale jako celek prostě slabota. I don't believe in God, I believe in science.(16.3.2009)

Jared Hess- no jasně, to je ten týpek, co stojí za jednou z nejoriginálnějších komedií posledních let- Napoleon Dynamit. A Nacho Libre je v různých nuancích naladěný na hodně podobnou notu. Kopec absurdity, přehnaného (nikoliv však fekálního) humoru- prostě komedie tak trochu jinak, svým způsobem starosvětsky... Ale bavil jsem se nehorázně, ksichty JBýho budou fungovat asi vždycky a ten jeho opičoidní kolega taky neměl chybu.(14.7.2012)

• Tuxedo

Velké zklamání. Nény ftypný.(11.9.2006)

• - Figúrka na začiatku filmu, predtým, ako vidíme sa hrať malého Nacha pred kláštorom, je Nightcrawler, fiktívna postava z komiksov X-Men. (Smok)

• - Meno postavy "Chancho" v preklade zo španielčiny znamená "prasa". Meno postavy "Esqueleto" v preklade zo španielčiny znamená "kostra" (Smok)

• - Film bol distribuovaný do kín pod krycím názvom "Toast". (Smok)