Boží zápasník

Nacho Libre

Boží zápasník

Nacho Libre

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Jared Hess

Gideon Ponte

Kostýmy:

Graciela Mazón
  • Jara.Cimrman.jr

Jsem decentním fandou Blackových ujetých exhibic, při lehkém prznění náboženství nebývám nijak zvlášť pohoršen a tak jsem se na Nacho Libre docela těšil. Jenže při sledování snímku se kolem mne nenápadně rozprostřela nuda, ve většině vtipů jsem spolehlivě zachytil absenci humoru a ani těch pár povedených fórů z ringu mi nezabránilo v pocitu z promrhaného času.(5.9.2011)

• Andersis

Na Jacka Blacka hodně slabé.(14.9.2008)

• st.ranger

Nudný děj s několika málo vtipnými momenty, jinak nic extra.(31.1.2010)

• KarelR

Spojení nejšílenějšího komika s nejšílenějším režísérem by přece mělo dopadnou šíleně skvěle! Kdepak, šeď a nuda.(23.2.2007)

no, jack black opat vali, ale v trochu slabsej verzii, ako tomu bolo v skole ro(c)ku, ale aj tak je to komedia, kt. infaltilny scenar a humusacke sceny pobavia fanusikov tohto zanru.(29.10.2006)

• - Film bol čiastočne inšpirovaný Frayom Tormentom, alias Padre Sergio Benítez Gutiérrez - mexický kňaz, ktorý 23 rokov zápasením získaval peniaze pre svoju farnosť. (Smok)

• - "Nachomobil" je upravená verzia bicykla - trojkolky predávanej v Mexiku, ku ktorej filmári pridali zadok zo skútra a širšie pneumatiky. (Smok)

• - Scénárista Mike White už Jacku Blackovi napsal na tělo komedii Škola ro(c)ku. (xjane)