Boží zápasník

Nespoutaný

Nacho Libre

Boží zápasník

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Jared Hess

Jerusha Hess

Danny Elfman

Billy Weber

Kostýmy:

Graciela Mazón
  • F.man

Jack Black, ač jeho humor sedí mi skvěle, šlápl tentokrát hodně vedle. Neexistující scénář, nudné prostředí, chabé fóry... To nedokáže zachránit ani on. Abych ale nekecal, pár vtipných (velmi vtipných) momentů se v Božím bojovníkovi najde, ale jako celek prostě slabota. I don't believe in God, I believe in science.(16.3.2009)

Jared Hess- no jasně, to je ten týpek, co stojí za jednou z nejoriginálnějších komedií posledních let- Napoleon Dynamit. A Nacho Libre je v různých nuancích naladěný na hodně podobnou notu. Kopec absurdity, přehnaného (nikoliv však fekálního) humoru- prostě komedie tak trochu jinak, svým způsobem starosvětsky... Ale bavil jsem se nehorázně, ksichty JBýho budou fungovat asi vždycky a ten jeho opičoidní kolega taky neměl chybu.(14.7.2012)

Jack Black je skrátka okúzlujúci a dokázal by vyrobiť zábavu aj z horšieho scenára. Hlúpučký príbeh celkom dobre funguje s hlúpimi hrdinami. Na Van Dammeovho KICKBOXERA to síce nemá :), ale Boží zápasník má charizmu, posolstvo a jednu sakramentsky peknú jeptišku. Ak si k tomu prirátate pesničku, ktorú si budete popiskovať ešte minimálne pol dňa, vychádza z toho solídna nenáročná zábava...(17.1.2007)

U Jacka Blacka si nikdo nikdy nemůže být jist, jaká blbost z něho vyjde. Tohle je jeden z těch průměrných filmů, kde hrál. Tahle scéna za to určitě stojí - http://www.youtube.com/watch?v=S-m7W3J8Qes(23.6.2013)

no, jack black opat vali, ale v trochu slabsej verzii, ako tomu bolo v skole ro(c)ku, ale aj tak je to komedia, kt. infaltilny scenar a humusacke sceny pobavia fanusikov tohto zanru.(29.10.2006)