Boží zápasník

Nespoutaný

Nacho Libre

Boží zápasník

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Jared Hess

Jerusha Hess

Danny Elfman

Billy Weber

Kostýmy:

Graciela Mazón

Rozpočet $35miliónovTržby USA $80,197,993Tržby Celosvetovo $99,255,460Tržby za predaj DVD v USA $46,353,575 //počet predaných kusov 2,617,525(15.12.2009)

• becki_tu

Tahle komedie má takový jeden drobný nedostatek - není totiž skoro vůbec vtipná. Kvůli Blackovi však nemám to srdce dát téhle bláznivině ještě nižší hodnocení.(14.9.2008)

Encarnacio-hooooon ... Encarnacio-ho-ho-ho-ho-ho-hon ... Encarnacion ... *Diduliduliluli!* ...Encarnacio-ho-ho-ho-ho-ho-hon ...(6.8.2008)

Jared Hess- no jasně, to je ten týpek, co stojí za jednou z nejoriginálnějších komedií posledních let- Napoleon Dynamit. A Nacho Libre je v různých nuancích naladěný na hodně podobnou notu. Kopec absurdity, přehnaného (nikoliv však fekálního) humoru- prostě komedie tak trochu jinak, svým způsobem starosvětsky... Ale bavil jsem se nehorázně, ksichty JBýho budou fungovat asi vždycky a ten jeho opičoidní kolega taky neměl chybu.(14.7.2012)

• KarelR

Spojení nejšílenějšího komika s nejšílenějším režísérem by přece mělo dopadnou šíleně skvěle! Kdepak, šeď a nuda.(23.2.2007)