poster

Boží zápasník

 • Česko

  Nespoutaný

 • USA

  Nacho Libre

 • Slovensko

  Boží zápasník

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Režie:

Jared Hess

Scénář:

Jerusha Hess

Hudba:

Danny Elfman

Střih:

Billy Weber

Scénografie:

Gideon Ponte

Kostýmy:

Graciela Mazón
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  *

  Kdo zná Jacka Blacka, ví asi na co se má připravit a na jaký styl humoru. Někomu sedí, více lidem ale ne. Tentokrát se Jack Black jakožto mnich rozhodne pomoci chudým sirotkům, o něž se stará klášter, tím, že vydělá hodně peněz jako zápasník. A představte si, po mnoha peripetiích a nezdarech se mu to nakonec podaří a stane se hvězdou.(16.3.2012)

 • jojinecko
  ****

  Jack Black je ťažký sympaťák, ktorému žerem každý jeho skeč:) Práve on je najsilnejšou zbraňou tejto skvelej ujetosti.Len toho wrestlingu mohlo byť menej, inak absolútna pohodička...(23.7.2007)

 • movie
  ***

  Nedostihující úroveň svého předchůdce (NAPOLEON DYNAMITE), ovšem stále těžící z originálního pojetí humoru Jareda Hesse, jen s tím rozdílem, že vtípky zde jsou pouze na jedno použití.(21.8.2008)

 • 666teen
  **

  Jack Black má asi nějakou slabší chvilku. Po School of Rock a Orange County jsem čekal víc...(27.3.2007)

 • dzej dzej
  **

  První film, který se zabývá fenoménem zápasů lucha libre. Lucha libre je svébytnou mexickou variací na americký wrestling - v bezkontaktních ("nahraných") soubojích se utkávají bojovníci s propracovaným kostýmem, typickou maskou a vyfabulovanou identitou. Strohý, krutý a dvoumetrový Dr. Wagner nastupuje za burácení úryvků Wagnerových oper, přihřátý Maximo v růžové sukýnce ničí soupeře zženštilými chvaty a pohyby... Celé je to jedna velká ztřeštěná zábava, což se bohužel nedá říci o Hessově filmu, který lucha libre pouze zneužívá pro trapné eskapády Jacka Blacka. Boží zápasník je idiotské dílo, které neobsahuje snad ani jedinou doopravdy vtipnou, propracovanou či vypointovanou scénu. Zatímco Napoleon Dynamite byl zdařile šáhlou variací na idealismus a americkost filmů z prostředí střední školy, Boží zápasník je podprůměrnou komedií pod psa.(9.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace