Boží zápasník

Nacho Libre

Boží zápasník

Nacho Libre

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Jared Hess

Gideon Ponte

Kostýmy:

Graciela Mazón
  • 666teen

Jack Black má asi nějakou slabší chvilku. Po School of Rock a Orange County jsem čekal víc...(27.3.2007)

• Jenda

Tak jako mne nebavil Napoleon, tak mne nebavil Nacho. Od filmů s Jackem Blackem už jsem zvyklí očekávat větší zábavu a vtip, proto jsem byl pozásluze zklamán(6.10.2007)

• Tuxedo

Velké zklamání. Nény ftypný.(11.9.2006)

• honajz

Kdo zná Jacka Blacka, ví asi na co se má připravit a na jaký styl humoru. Někomu sedí, více lidem ale ne. Tentokrát se Jack Black jakožto mnich rozhodne pomoci chudým sirotkům, o něž se stará klášter, tím, že vydělá hodně peněz jako zápasník. A představte si, po mnoha peripetiích a nezdarech se mu to nakonec podaří a stane se hvězdou.(16.3.2012)

Pocit rozpačitého přemýšlení převládá nad předpokládaným bránicovým výronem - i když se Black poctivě snaží, s nijakým scénářem mu to neklape. Hess se stal karikaturou sama sebe: V honbě za přemírou divnosti zapomněl zůstat zdravě divný.(8.11.2006)

• - Figúrka na začiatku filmu, predtým, ako vidíme sa hrať malého Nacha pred kláštorom, je Nightcrawler, fiktívna postava z komiksov X-Men. (Smok)

• - Film bol distribuovaný do kín pod krycím názvom "Toast". (Smok)

• - Pri niektorých wrestlingových scénach štáb vyhadzoval do vzduchu bábiky. Náklady na ne boli totiž nižšie, ako na komparzistov a vyzerali dosť reálne. (Smok)